» »

projektor za okoli 300k

projektor za okoli 300k

DJroky ::

Se pravi kupujem projektor. Namen mam dati tam okoli 300k, lahko tudi nekaj več. Kaj kupiti?

- SiroTka - ::

Trenutno tudi jaz kupujem projektor. Sem bil v avstriji in sem mal spraseval prodajalce, pa so mi v Bofu ter v Mediamarktu svetovali firmo Benq (naj bi bila price performance) - glede na specifikacije je.
Najbolje je da pogledas pri Majdicu in tam kupis to znamko, glede na to koliko denarja si pripravljen odsteti - cene so najnizje v evropi tudi do 100k cenejse kot pri nas.

Za ta denar bos dobil resolucijo 800*600 za 1024*786 bi moral dodati se 100K.

tx-z ::

dj povej še zakaj boš rabu projektor itd...kok velko sliko hočš met projecirano itd..
tx-z

DJroky ::

projektor je za lokal. V lokalu se gledajo vse tekme nogometa, tudi drugi športni dogodki, zvečer po končanem delovnem času pa večkrat pogledamo kakšen film - dvd (ali pa kšn drug format :)) Lokal je dokaj temen, velikost slike pa bi bila tam nekje dva metra širine, lahko malo več. Aja projektor bo v vsakem primeru kupljen v sloveniji, ker bo na podjetje.

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DJroky ()

JupiMaster ::

Za 339.900 dobiš NEC 460K sicer 800*600 ampak z 1800 lumni.

_Tom_ ::

In kaj ima veze nakup v SLo. s tem, da bo kupljeno na podjetje ???? ( EU anyone? )

frenk ::

Jest ti svetujem da se oglasiš v bof-u(BTC), kjer mam akcijo enga epsona...zadeva je tud pržgana, tko da loh vidš kva od sebe da;)...pa še žarnca je samo 80k sit za ta projektor:)

...ja pa še viseča mreža je zravn:D

Paramedic ::

Nekaj bi za hec vprašal. A so žarnice drage zaradi iste fore, kot so npr. kartuše za tiskalnik, ali je res tako drago narest tako svetlo žarnico? A se da dobiti žarnice, ki jih ni izdelal originalni proizvajalec? Imajo take žarnice kaj garancije?
Sprašujem, ker tako kdo prvo pomisli, uh projektor komaj 300k, to si bom pa že lahk privošču, pol ti pa drugo leto žarnica crkne... no recimo, da je kak tak :D.

Ted ::

Baje da ena firma v Ljubljani prodaja neoriginalne žarnice ki so seveda precej cenejše, sem pred časom bral v Monitorju oz. Mojem mikru. Žal se firme ne spomnim... Mislim da gre za servis...

frenk ::

pa baje je treba ful pazt da se kontaktov ne omaže:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Projektor: kaj kupiti (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
38369018 (1907) matobeli
»

Projektorji LCD HD itd... (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
729647 (6548) Alfonzo
»

kateri PROJEKTOR ???

Oddelek: Kaj kupiti
82174 (1977) Calligula
»

projektor

Oddelek: Zvok in slika
352435 (1977) ~Panter~
»

televizor 100 Hz ?

Oddelek: Zvok in slika
302573 (1915) zile

Več podobnih tem