» »

NEC ND-2510A - NEC ND-2500A

NEC ND-2510A - NEC ND-2500A

Tear_DR0P ::

Zanima me samo kompatibilnost teh dveh z ostalimi DVD pogoni, ter hrup ki ga povzročata??? A ima kdo kake slabe izkušnje s katerim izmed navedenih DVD pogonov???
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Tear_DR0P ::

Glede na število odgovorov predvidevam da nihče nima slabih izkušenj.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Trinitron ::

Jst mam NEC ND-2510A pa deluje super. Peče hitro je izjemno tih, podpora dvoslojnim DVD-jem... Zaenkrat sem vse DVD-je ki sem jih popisal s tem zapisovalnikom lahko bral v vseh DVD pogonih v hiši. Sicer pa kakor vem model ND-2500A ne prepozna čisto vseh praznih DVD-jev in nima podpore za dvoslojne DVD-je. Pri mojem modelu so to popravili in izboljšali.

bosstjann ::

tkole mislem da jih je en mel je tut neki pisu na forumu sam zdej pa ni nič več tega tko da aja tut sam en je biv

jest sm zadovoljen z mojim 2500a

jurcy ::

tudi jaz sem zadovoljen s svojim 2510a...vse do zdej zapeku, prebral super

BaRtMaN ::

Jaz tudi lahko za 2510 rečem, da je izjemno tih v primerjavo z mojim starim CD-RW LiteOnom, tako med branjem/pisanjem in med izbacavanjem in vbacavanjem pladnja. :>

Za kompatibilnost z drugimi komponentami pa imaš na voljo shekan firmware na www.herrie.org, ki omogoči bitsetting, tako da se zapačen medij predstavi kot DVD-ROM in ne DVD-R ali DVD+R. V teh firmwarih je tudi povečana združljivost z mediji. Seveda pa izgubiš garancijo s tem.

kiros ::

>:D

jaz pa sm ga (NEC 2510a) vrnu nazaj in ga reklamiral, ker mi ni prebral dvd-jev. Res da je en teden odlicno delal pol pa:( :( Le zakaj:\ :\

Brane2 ::

Jaz imam tudi ND 2510A.

Zaenjrat nobenih pripomb. Stvar dela zelo lepo, resda pa je nisem imel priložnosti preizkusiti res temljito.

Nisem še zapekel z njo dvoslojnega DVDja, tudi navadnih sem preikusil le nekaj vrst. Tudi navadnih CDjev še nisem poskusil zapeči z njim.

A tisto, kar sem doslej od zadeve zahteval, je opravila brezhibno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

Brane2 ::

kiros:

Čisto možno, da je v trenutju crkotja računalnik po nesreči zaflešal kak nyključni byte ali dva v enoto.

Ni nujno da gre za defekt v enoti, to bi se ti lahko zgodilo tudi s kako drugo enoto.

Si poskusil zapeči še enkrat zadnjo verzijo firmwarea not ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problemi z NEC DVD-RW ND-2510A

Oddelek: Strojna oprema
323074 (1626) kurjač
»

Kater DVD-RW naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
191765 (1108) OldSkul
»

dvd snemalnik

Oddelek: Kaj kupiti
212293 (1791) Dr_M
»

NEC 2500 visje hitrosti pisanja in bitsetting (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
12610277 (6516) delfinus
»

NEC ND-2510 vs NEC ND-2500

Oddelek: Kaj kupiti
312159 (1298) krho

Več podobnih tem