» »

dvd rom ne bere cdjev

dvd rom ne bere cdjev

kiros ::

dvd pekac nec 2510a mi noce vec prebrat cdromov, zakaj? Imam ga 2 tedna in je najprej lepo delau pol pa to. Zanima me ce je lahko kaj narobe z dvd pekacem.

Doman ::

Jah,, probi izštekat pa uštekat napajalni kabel :D men je pomagal.

kiros ::

a si mel isti problem?

kiros ::

a si mel isti problem???

CCfly ::

Jaz imam take probleme pri Pioneerju. Pa še pladnja nima in prav lepo zgleda ko zaničljivo izpljune vse razen DVD-jev in aluminijastih CD-jev.

kiros ::

verjetno sem narobe nastimal slave in master, ker me zaje.... tudi dvd rom poleg dvd pekaca..... kako mora ze bit? slave za________ in master za____________?
upam da se da to popravit

CCfly ::

Načeloma to ne bi smel biti vzrok.

kiros ::

najprej sem imel narobe razporejeno slave/master( in ni zaznalo dvd pekaca), pol pa sem nastimal slave za eno in master za drugo pa je zaznalo obaoje, vendar imam probleme s prebiranjem praznih dvd-jev in polnih cdjev na obeh medijih. :\

kiros ::

pomagajte mi porsim

kaj so lahko vse razlogi da dvd pekac ne zazna praznih dvd-jev in cd-jev. VCASIH JE. (prve tri dni, zdaj ga imam ze dva tedna in zgleda da ga bom moral vrnit da mi ga pregledajo ce ne resim sam ta problem) :'( :(

CCfly ::

Edino kar se spomnim je da bi odklopil navadni DVD-ROM tako da imaš disk na enem kanalu in pekač na drugem. Če si slučajno na novo namestil Nerota poglej če je sploh zaznal DVD pekač.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEC dvd-rw 3500/3520/3540 (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Strojna oprema
1496100902 (25411) nuclear
»

DVD pekač ne zazna DVDja

Oddelek: Pomoč in nasveti
5939 (848) boogie_xlr
»

Optiarc AD-7173A!! Kaj je res tako zanič? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
578317 (5328) mtosev
»

LiteOn ali LG DVD pekač ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
525251 (4589) YenLoWang
»

Kateri DVD-ROM

Oddelek: Kaj kupiti
211997 (1654) pia

Več podobnih tem