» »

DVD-ROM ne bere DVD-RW??

DVD-ROM ne bere DVD-RW??

matrix2 ::

kar nekaj časa že imam v posesti DVD-ROM LG DRD8160B. Pred kratkim sem zapekel za pokušino DVD-RW in ugotovil, da mi ga LG ne bere. Kaj mi je storiti, a je možno to rešit z novejšim firmwar-om?

Dr_M ::

a je možno to rešit z novejšim firmwar-om?

ja probi!! dumb...:\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

matrix2 ::

vse lepo in prav, ampak v novejšem firmwar-u piše samo, da je za region free, o kakšnih drugih popravkih ne duha ne sluha;(

Dr_M ::

mnja...jest bi ti svetoval, da se izogibas dvd-rw in uporabis dvd+rw. dvd-rw ni vreden pocenga grosa.
kup si en dvd+rw pa sprobi ce ti bo delal.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

matrix2 ::

aja sorry sem narobe napisal, imam DVD+RW....

delfinus ::

Ja doloceni proizvajalci in starejse DVD-ROM enote ne podpirajo DVD+R in DVD+RW standarda.

Zacuda pa pri meni obstaja hec. PC enota Pioneer 120S naj ne bi podpirala tega standarda, tako javi tudi program DVDInfo pro, da ga ne, ampak moja enota prebere tako DVD+R kot tudi DVD+RW. Uporabljen pa ni bil bittseting pri snemanju.

lp, D.

Dr_M ::

nastimi bitseting na dvd-rom.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

delfinus ::

Js tako pravim, da nimam problemov z branjem DVD-RW kot tudi ne DVD+RW. Cudim se samo, da mi Pioneer prebere DVD+R in DVD+RW, ceprav ju po specifikaciji ne bi smel. Ce pa je sporocilo letelo na matrixa2 pa je to dobra solucija za njegovo tezavo. Pac prej je potrebno najti se firmwre za njegov DVD pekac, ki podpira bitsetting oz. spreminjanje le tega. lp, D.

DOUBLE POST ... brisi ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

delfinus ::

Js tako pravim, da nimam problemov z branjem DVD-RW kot tudi ne DVD+RW. Cudim se samo, da mi Pioneer prebere DVD+R in DVD+RW, ceprav ju po specifikaciji ne bi smel. Ce pa je sporocilo letelo na matrixa2 pa je to dobra solucija za njegovo tezavo. Pac prej je potrebno najti se firmware za njegov DVD pekac, ki podpira bitsetting oz. spreminjanje le tega. lp, D.

matrix2 ::

kje in kako se nastavi bitseting...

Dr_M ::

se mi zdi, da se nis povedu, ker pekac mas sploh.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

delfinus ::

Prvo kot prvo bos rabil pekac s firmwarom, ki dopusca spreminjanje bitsettinga. Torej rabis tak tovrsten firmware update. Nato pa bos z DVDInfo pro programom dolocil format DVD-ROM za tvoje medije, ki jih bos pekel. Rabis se samo novo razlicico Nerota. DVDInfo Pro pa imas ves ta cas peke odprt v ozadju in izbran format DVD-ROM.

Zaenkrat poznam resitev samo za NEC 2500a, ker ga pac imam v lasti. Ne vem kako pa je s tvojim, malo pobrskaj po netu.

lp, D.

matrix2 ::

NEC 2500A

delfinus ::

Tole detaljno prestudiraj in bos dobil vse informacije kako in kaj

KLIKNI

Je Firmware, ki ga uproabljam tudi sam in sicer se skriva pod imenom 2k5107v2b5dl . lp, D.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

Dr_M ::

za neki pekacov ma ze nero podporo za bitsetting (seveda more tut firm firmware podpirat).
zbiras pa lepo tm, ko dolocas hitrost peke.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

matrix2 ::

javim ko mi bo uspelo....

a je mogče kdo od vaju že preizkusil in če sploh deluje dual layer na Nec2500A

delfinus ::

Nerotov bitsetting (to je veljalo za starejse verzije Nerota) ne delujejo pravilno z Nec 2500A zato je nujen DVDInfo Pro. V novih verzijah Nerota te funkcije ni vec zaslediti, vsaj v kombinaciji z NEC 2500A ne.

lp, D.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

delfinus ::

Kot vidis iz grafov v tistem forumu jim je uspelo zapeci na DL medij. Sam se nimam takega medija, da bi poskusil, mislim, da v SLO zaenkrat se niso dobavljivi. So pa dragi in znatno presegajo ceno zelo kvalitetnih DVD+R medijev.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEC 2500 visje hitrosti pisanja in bitsetting (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
12610282 (6521) delfinus
»

DVD-R mediji, njihova kvaliteta z NEC 2500a in TEAC DV-W50D (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1389896 (7049) reber
»

NEC 2500 in regijska zaščita

Oddelek: Strojna oprema
201659 (1185) e-marko
»

Lastniki NEC 2500A DVD+-RW izkušnje prosim (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
656131 (4747) pingo76
»

DVD-RW TEAC DV-W58G ?

Oddelek: Kaj kupiti
321569 (1339) Caligula

Več podobnih tem