» »

Koliko časa bi preživel izključno od pive?

Koliko časa bi preživel izključno od pive?

Yohan del Sud ::

Bi dal v Z&T, ampak verjetno bi bilo hitro premaknjeno sem. :8)

Vprašanje za nutricijonistične znanstvenike:

Koliko časa bi preživel izključno od pive?

Nič vode, nič hrane, nič drugega. Samo pivo v izbranih količinah.

Od česa bi tehnično gledano gagnil (dehidracija? ciroza? skorbut?) in po kolikem času? :(

Brane2 ::

Po moje bi se lahkko vlsekel vsaj nekaj mesecev, če bi lahko izbral kako res nasitno pivo z malo manj alkohola...

Zakaj sprašuješ ?

Se mislliš žrtvovat za znanost ? :D

borchi ::

dehidracija. crk - kmalu!
l'jga

Brane2 ::


dehidracija. crk - kmalu!


Dehidracija- od pira ? :\ :\

McHusch ::

Za prebavo alkohola rabiš vodo.

_marko ::

Torej je v pivo premalo vode?
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Sami ::

Tole bi pa jst probu:D ....he he he
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

_marko ::

Samo s pivom bi najbrž blo težko.
Telo ne more samo proizvest vseh beljakovin(esencialne b.), zato jih moramo dobiti z hrano. Koliko teh beljakovin je v pivo si lahko sami mislite.
Drugače bi rabiš še dodatno vodo zaradi dehidracije(v kolikor je ni dovolj v pivu) ter bobi pačke(sol).:D
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Redkvica ::

Pivo je menda močan diuretik - spodbuja izločanje tekočine. Zato bi te najbrž res pobralo od dehidracije.

Baja ::

enkrat, ko smo zurali malo bolj dolgo sma s kolegom 4 dni samo pivo pila. brez vsega drugega. no, v stirih dneh sma pojedla vsaki en sendvič z željico.

nama ni blo hudega:D

Simeroni ::

1 pivo = kroznik goveje juhce :D

Sahel ::

1 velko pivo je ena struca kruha kalorij...
pa se deci vinceka zraven...
vi kr pejte testirat...
mi je dovolj dehidracije zaradi piva po kaksni vecji zurki...
boli glava in cel dan pijes vodo kot da si bil en mesec v puscavi...
srce bije kot bi teku na par kilometrov...
se pocutis kot da te je vlak zgazu...
ne ves al bi zivel al raje umrl...
ah...
dovolj mi je vsega tega vsake tolko...
ce pa je kdo pripravljen naredit ta test...
lahko posodim lopato za izkop groba... >)))))
It's really quite a simple choice: Life, Death, or Las Vegas

Thomas ::

IMHO - leto dni bi preživel, če ne več.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Brane2 ::

Ali vi kvasite neumnosti ali pa pir ne vpliva na vse enako.

Meni enostavno vera prepoveduje ob kaki veliki pizzi karkoli razen velikega pira.

Nic drugega nima efekta.

Nikoli nisem imel po piru tezkega macka. Pir lahko pijem, dokler od pijanosti ne zaspim in ko se zbudim pac odtocim pol litra in ponavadi mi ni muka, da pa ne bi mogel zvrniti se enga pira, je pa res, da mi naceloma ni do tega.

Ne vidim, zakaj ne bi mogel ziveti na piru.

Moj stric po fotrovi strani je bil pijan od svpjega 14 leta do cca 65tega, ko je umrl. V vmesnem času je bil redkokdaj trezen, pil pa je samo žgane pijače. Nihče se ne spomni, da bi ga videl piti vodo ali pravzaprav jesti.

Saj verjamem da je jedel, samo to je bilo ob vsem tistem alkoholu res simbolično.

Tip je bil neverjetno močan celo za vaškega dečka, a pijača je vse to uničila. Umrl je praktično za gostilniško mizo. Fotr pravi, da je tip spil liter žganja neverjetno hitro in da mu to ni predstavljalo večjih problemov.
Ne morem niti misliti, koliko je tip spil na dan.

Slišal pa sem od njega in takih tipov, da jim žganej efektoovno lahkko nadomesti hrano.

Jasno, ne 100% a dostikrat v tej meri da se ga nazge ko triclanska sanitarna inspekcija in tisti dan sploh ni lacen...

Dr_M ::

jest ce spijem zvecer ene 4-5 litrov piva, drug dan do 12 ure spijem vsaj 1.5L ledeno mrzle radenske, pa sm se vedno zejen, kot da ze ksn teden neb nicesar pil :)
sm ugotovu, da dokler pijes pivo je uredu, cim nehas za ksno urco ali 2, je pa tema. se mi je ze zgodil, da sm meu tok suha usta po pivo, da tut kapljice plunka nism iz sebe spravu :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Brane2 ::

To je mogoce do dolocene mere res, vendar je zdravilo simpl. Spijes pac se en pir...

In ko efekti tega popustijo, spijes pac se enega. To sploh ne bi smelo bit pretezko ce ze zivis samo od pira... :D

BigWhale ::

Hm, mogoce bi res eno leto zdrzal. Mogoce. Odvisno kako bi pil. Ce bi se ga vsak dan naklal do nezvesti, potem ne bi. Dehidracija je problem, poslusajte Redkvico. Zaradi piva zacnes izlocati vecje kolicine vode in prej ali slej bi ti vode zmanjkalo.

Ce bi pa pil pivo namesto rednih dnevnih obrokov je pa cisto odvisno kaj bi delal poleg tega. Ce bi lezal cele dneve, bi zdrzal eno leto ja. Ce bi pa vsak dan odigral eno fussball tekmo, bi pa prej omagal.

boych ::

najboljše zdravilo za pirskega mačka je - -en ledeno hladen pir- - , saj ne paše, a je nujen, če se hočeš potem cel dan koliko toliko vredu počutiti.(pa samo en ne več...)
Če piješ radensko drug dan je to dražje kot pir prejšnji dan.

Dr_M ::

najboljše zdravilo za pirskega mačka je - -en ledeno hladen pir- - , saj ne paše, a je nujen, če se hočeš potem cel dan koliko toliko vredu počutiti.

ja pades nazaj u "komo" :D :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Vanich ::

Ravno tako sem zdržal skoraj 4 dni samo na piru + cigareti. No food what so ever. Samo je četrti dan švic začeu malo čudno vonjat. Can you say "Uremia" ?
Potem sem pa šu spat za 24 ur. Ne spomnim se da bi bi kaj posebno žejen, ko sem se zbudil.:D
Aaaahhh...mladost - ludost.:D

Brane2 ::

Mislim, da bo te dni cas za preizkus tega.

Union marathon - seven days of determination test... :D

In se svetla stran temnega pira: Ce napisen clanek o tem, lahko vse ta pir poknjizim kot material na delovnem nalogu in postanem verjetno edini slovenec z majhnim d.o.o. jem, ki lahko kupi pir in ga NE knjizi pod reprezentancne stroske....


Neeeaaat! :D

Smorny ::

Če po lumpariji spiješ kak liter vode in se šele potem spraviš spat, pol ni mačka. razen, če si pil preveč žveplano vino ali šmarnico - to pa je že druga zgodba.
Od piva se po moje da preživeti :D
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

Yohan del Sud ::

OK, povzetek:

Z malo previdnosti in ob budnem oku Dražigosta Pokorna torej eno leto. Potem bi te pobral skorbut.

Kaj pa jabolčnik? Ta ima vendar C vitamin... :D

Thomas ::

Od vina (jabolčnik je čist isto po moje), bi pa mensezdi šlo celo nekaj let.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Smorny ::

Fantje ne probavat. Meni je danes za umreti slabo :8)
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

PROTOTIP ::

Vprašanje se mi zdi malo narobe postavljeno. Bolje bi bilo vprašati, kolko časa bi zdržal brez piva?!>:D

jRk0 ::

ne morm si pomagat, ker se vsak dan komaj zadrzujem.

prosim vas, popravite naslov in napisite PIVA,ker PIVE ni slovnicno pravilno... :)
brez zamere ;)
You fuck up once, you loose two teeth.

Brane2 ::

Ze tretji dan experimenta poskusam ne jest med Union seansami, pa se vedno spozabim in narocim pizzo, skuham hrenovke, nardim rostiljcek.

Damn. Pa je sla gajba. Sicer pa je bil to tasvetu.

Bo treba s temnim probat... :D

Sahel ::

hehe sevedno do zdej je veljalo, da ko odpres pixno piva.... mores pripalit rostiljcek... :)))
dvomim da se bo kdo lotu pivotarit. :) vedno pride kaj vmes...
It's really quite a simple choice: Life, Death, or Las Vegas

PROTOTIP ::

Seveda, piva lohk zmanjka prehitro, zato mam jest za vsak slučaj še kak liter slivovke pr seb :))

Vesoljc ::

najboljše zdravilo za pirskega mačka je - -en ledeno hladen pir- - , saj ne paše, a je nujen, če se hočeš potem cel dan koliko toliko vredu počutiti.(pa samo en ne več...)

z prvim stavkom se strinjam, potem se pa konča...
da ne paše? samo en? ohh, behawe :D

se en question: zakaj te eno pivo tako uspava? po drugem si pa ze... gibcen? 8-)

se odgovor na prvo vprasanje: imho, bi se zadusil pod tezo lastnega vampa :P
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

boych ::

vesoljc:

prvi ponavadi ne paše, drugi pa že, pa vsaki naslednji tudi.:D :D (sam se ponavadi to ne konča dobro)8-O

BaRtMaN ::

Brane2: Itak, da ti ne gre, če pa piješ Union. Laško is the way to go. :D

Vesoljc ::

ce mi prvi ne pase, ga ne bi piu, ni tko? zato je pa radler ;)
mene zanima ali taka kolicina alkohola ki jo prejmes pri enem pivu, vpliva uspavalno? al kej druzga v pivu, ki povzroci tak efekt?

pa ne spet zacenjat o boljsem pivu... jest priznam, da sta mi OBA dobra. sej je samo igra barv, enkrat mi bolj pase rdeca, drugic pa zelena... ne bit rasisti :D
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Dr_M ::

men drug dan, ko mam macka vs alkohol tok smrdi, da mi gre na kozlanje ce kej zavoham...se posebno ksn per...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

ABX ::

Amater! :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Dr_M ::

:D
jah pac mi po gajbi pera ne pase vec pit drug dan...oz ksn teden :)
dokler pijem je ql...pa tut ce je prevec, ampak drug dan je pa cajt za pocitek.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako preganjate alkoholnega mačka? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14121729 (2847) Matev
»

Koliko pirov lahko spijete? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7711561 (8455) Alien123
»

UNION PIVO (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7710369 (8028) Thomas
»

Ali po Laškem boli glava ,po Unionu pa ne (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8511638 (9252) zk_eu
»

Maček ?!?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
607314 (5605) Neon87

Več podobnih tem