» »

Maček ?!?!

Maček ?!?!

1
2
»

mescaline9 ::

Zaužitje alkohola na poln želodec daje 2 do 3x manjše krvne koncentracije kot na prazen.
To dejstvo pa uporabljajte po želji, za vzdržljivost al pa cenejši večer:)

blackmumba ::

če lahko pišeš na slo-tech zmačkan post, potem sigurno ni hudega.
proti hudemu mačku je pa dobra metoda da enega spohaš(piščanca valda)>:D

Matev ::

tema iz leta 2001
očitno še vedno aktualna

leonius ::

LOL!
IMHO

Sl4v3 ::

Pravijo, da pomaga 2L pocukrane vode pred spanjem, pa kako sadje.
Umri mlad, da bos lep okostnjak!

Amare ::

Ja ziher,to morte prit domov nažgani da ne bote vedli kje je soba,se poknit na najbližje ležišče,ki je kolikor toliko mehko pa po nesreči še kaj podzavestno pobruhat medtem ko spiš,lastne izkušnje....vi še pa govorite da je pred spanjem nekaj treba spiti pa kaj pojesti,my ass,neki je da prideš z manjšo vrtoglavico domov,nekaj čisto drugega pa je moj primer and it's not cool,verjemte.....:8)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Amare ()

SodVina ::

Beblek, scasoma se navadis in zadevo naredis avtomatsko lahko tudi ko si toliko nazgan, da ne ves zase, pa se vseeno pijes vodo, ocistis cevlje ipd. :D Samo prakse je treba.

Sicer pa meni edino pomaga voda pred spanjem, ostalo je bolj tako-tako. Pa zadeva je tudi odvisna od dneva do dneva. Vcasih se clovek zbudi napol mrtev, spet drugic pa ti pri isti kolicini pijace in spanca drug dan ni nic. :\

zee ::

meni zadnje čase pomaga, če pred spanjem pojem kakšen sendvič in spijem kakega pol litra vode.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

macgajver ::

če nočeš imeti zjutraj mačka ali pa samo res kratek čas kmalu ko se zbudiš na mus naprej pij najlaži je šnops al pa kej tacga poj si spet hmal dobre vole in vse se lepo nadaljuje sam ko enkrat nehaš po kakšnih 3-4 dnevih potem je pa pizdarija.
tenstan krompir je pa zakon

Tear_DR0P ::

mene zadnje čase moti to, da se po popivanju zbudim pijan, mačka dobima pe šele čez par ur, včasih se zbudim bol nasekan, kokr sm bil ko sem šel spat
aja pa najhujšga mačka sm mel, ko sem celo noč pil samo kokakole in fructalove soke - prevč cukra bi reku
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Neon87 ::

Voda pred spanjem(do pol litra), zjutraj šumeča C-vitaminska tableta ali pa 2-3dcl mleka.

Tear_DROP sam to je pa res, js zadnje čase sm zjutri skor čist kul, pol čez kake dve urci me pa prime, da morm bruhat pa glava pa vse skupi.
Drugač pa je nahjujši trenutek, posledica popivanja in sicer zjutraj ali zvečer :) ,ko vstaneš - tistih par sekund je men najtežjih.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako preganjate alkoholnega mačka? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14121729 (2847) Matev
»

Koliko vode in tekocine na dan? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9910696 (7984) jype
»

pivo in spanje

Oddelek: Loža
233986 (2451) Malajlo
»

Ko imaš mačka :)

Oddelek: Loža
233224 (2718) Bethrezen
»

Zaspanost (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
586628 (5020) satfinder

Več podobnih tem