» »

UNION PIVO

UNION PIVO

1
2
»

Utk ::

V bistvu sta oba zanič.

PacificBlue ::

Jaz sem tudi presaltal na Union, ker je laski postal ugaben. V bistvu ma Union (plocevinka) enak okus, kot pred casi Lasko. Smo pac vajeni dober pir pit ...


Haha..vajeni smo pit zelo slab pir..Vpraši kakega turista, recimo čeha ali nemca. Pa tudi jaz ti lahko iz prve roke povem:).
|AMD Ryzen 7800X3D|Phantom Spirit 120|ASUS ROG Strix B650E-E|Samsung 990 Pro|
|64GB G.Skill Trident Z5|ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC|
|Seasonic Vertex GX-1200|Thermaltake CERES 500|Dell Alienware AW3423DWF|

V-i-p ::

Edino pivo ki (meni osebno) konkurira Laškem, je le še Heineken.


Meizu: tudi sam sem tako govoril, dokler nisem prvič probal Nizozemsko Bavario, ta pa še Hajnikena poseka za moje pojme. Probaj kdaj, sam ga nimajo glih povsod...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Meizu ::

Sej iščem zdej kakšno eksotiko da poizkusim... Sam kaj ko tu pri nas na primorskem, vsaj kjer sm jst doma, imajo povečini Union pa Laško.... x|

MK42 ::

"Edino pivo ki (meni osebno) konkurira Laškem, je le še Heineken."

A veš kaj je skupno seksom v čolnu in Heinkenu?





It's fucking close to water.

McMallar ::

Meni je všeč dansko pivo, npr. Carlsberg, oz. kakšna otoška piva (Guiness, Ceres,...)
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

Thomas ::

Heh ... niti pira ne znajo narest. Kratočvil tačrna godla, ki sem jo pil par mesecev nazaj in Hajneken, ki sem ga eno flaško včeraj, ti da jasno sliko, kako sta Union in Laško amaterska pira.

Če bi Union in posebno Laško poslali v analizo, bi res dobili odgovor - "Vaš konj ima sladkorno."
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

šernk ::

Če bi Union in posebno Laško poslali v analizo, bi res dobili odgovor - "Vaš konj ima sladkorno."


sladkorno?? naša piva so nasplošno manj sladka od tujih in ravno tu je za moje pojme laško daleč pred vsemi in ker je manj sladko ga osebno raje pijem.

tujci pa rečejo da so naša piva zanič ker jih niso vajeni to je jasno vsem. sam pijem tisto kar mi bolj paše in ne tisto kar pravijo drugi.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

kronik ::

Na g33k forumu ni ravno primerno razpravljati kateri pir je boljsi. Pa ne mi z nekimi ceskimi bomboni na katerih pise beer. heh :\

Meizu ::

+1 - leti na šernka

Sam najbolj me pa prime srat, ko si v Italiji naročim pivo, ker je pa res kot scanija, pa še v gostilnah stanejo vsaj 5€, celo po 10€ jih gonijo 0.5L... Svašta...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Arto ::

Točeno temno laško fantje, to je to :)

djordjevic ::

A, daj, Thomas. Saj razumem, da so okusi različni, hvalabogu, da je tako, ampak tako voden pir, kot je Heineken, je redkokateri. Brez marketinga in dejstva, da ga 98% folka pijucka, ker mislijo, da bodo potem kul, bi šel Heineken v franže. Je bil zadnjič znižan na ceno normalnega pira in sem ga kupil za hec en 4-pack, da vidim, če se mi še vedno ne zdi nič posebnega. In me je lepo potrdil v mojem prepričanju. Je pa res, da se je Laško poslabšalo, to sem zapisal še na začetku teme. Heinekena pa kljub temu še vedno poseka.

Meizu ::

Ma folk kaj mate tolko proti Heinekenu? Kaj mu manjka? Meni je prou kul :P

Mi je bla pa zanimiva ena štorija, ki jo je izjavu en moj prijatelj in sicer je šla tkole :P
- Bile so finale v fuzbalu Španija vs. domovina švabov. No in mi smo vsi navijali potihem za Špance, da le natolčejo švabe ane :P No in se oglasi ta moj prijatelj: "Ne, jst pa navijan za švabe!", pa ga vprašam zakaj neki, ane :P Pa ga čuješ: "Imajo dobro pivo!" :P Pa ga vprašam, naj mi našteje eno nemško pivo... Pa ga čuješ, da je to Heineken :P Hahahaha :D Sam smejali smo pa se tistikrat ja :)

šernk ::

+1 - leti na šernka

Sam najbolj me pa prime srat, ko si v Italiji naročim pivo, ker je pa res kot scanija, pa še v gostilnah stanejo vsaj 5€, celo po 10€ jih gonijo 0.5L... Svašta...


mene pa bolj jezi to da dobiš v italiji v trgovini laško kar nekaj centov ceneje kot pri nas. nazadnje ko sem bil dole je bilo 0,75€ pol litra (pločevinka). pri nas je najceneje nekje 0,80€ se mi zdi. večina slovenskih izdelkov je v italiji cenejših kot pri nas...
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Meizu ::

Ćudno, pri nas je Laško okoli 0.75€ al celo manj... ma čaki kaj ti imaš v mislih navadno standard Laško al Club?

strictom ::

Na poti iz maturanca smo si v Italiji kupvali pivo Faxe. Izredno dobro, bilo je pa v literskih belih piksnah.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Invictus ::

Če bi radi probali kaj drugega kot Union in Laško, pojdite malo na dopust. Tudi Hrvatje imajo svoje, dobre pire. Slovaška pa tud ni tako draga ... Tam sem sprobal precej pirov, pa nikoli mačka.

Potem imate tukaj še nemške in belgijske pire. Ampak dopust tam (in pivo) je malo dražje :-(.

LP I.

P.S. Čez Murphy's ga ni. Se tudi Guiness skrije.

whatever ::

Od tujih probal Heineken, Guiness in KilKenny. Od slovenskih pa Laško, Union in ostala razna poceni piva. Zdi se mi, da se je okus Uniona precej izboljšal in mi je boljš kot Laško, včasih je bilo pa obratno. Od vseh naštetih pa mi je daleč najboljši KilKenny.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

Dr_M ::

Jest sm su ze ene parkrat v interspar ali leclerc in kupil vsako pivo po eno flaso (cca 20 vrst) in vse sprobal. Nekateri so blili tako zanic, da sm jih gladko stral zlil...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

delfinus ::

Svetlo Lasko je za moj okus prevec urezno. Prevec je nafutran s CO2, to dokazuje tudi kolicina riganja takoj po zauzitju. Je tudi za moj okus malenkost prevec grenak. Lasko temno je dobro in samo tega pijem od Laskega. Kar se tice dobrega EU pira je tu Staropramen (CZ), tako svetli kot temni sta milina. Dobro svetlo je se Pilsner (CZ). Ce pa potujete po Aziji pa definitivno priporocam Singha (Tajski) in pa Bintang (Indonezija). To sta dva mehkejsa pira in tudi zelo okusna, po okusu primerljiva z dobrimi ceskimi pircki. Njuna kakovost me je zelo presenetila. Veliko pivo je pri njih res veliko, je formata 630 ml.

Fora pri nas v SLO je se ta, da ti ga sploh ne znajo ustrezno servirati. Mrzlemu pivo pristoji tudi leden krigl direkt z zmrzovalnika in ne topel direkt s pomivalca.

lp, D.

Infinity ::

Najboljši so španci :D pr njih more bit pir na max temperaturi 4 stopinje celzija, celo cevi za točeno so zamrznjene >:D

Tio2 ::

Ce ne zgresim je lasko na it strani 0,50 E

zee ::

Bosko pa drazi -> klikni me nezno.

Leden kozarec za pir. Lansko leto sem bil v Spaniji in reci moram, da ima pivo povsem drug okus, ko je postrezeno tako, kot se spodobi.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

šernk ::

Ce ne zgresim je lasko na it strani 0,50 E



povej mi kje si ga dobil, grem še danes po plato :P
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Tio2 ::

ni tako dobro kot v slo, je vsekakor nkje popacen export ali pa predno pocistijo cevi,
klasika za eksport

Dr_M ::

V italiji je ene 5 let nazaj Lasko Goldhorn Club v steklenici cca 90 bivsih SIT, pri nas pa tega sploh nisi mogu kupit, navaden je biu pa za ene 75% drazji.
Aja, poleg tega, ce bos v tujino (zahod) prodal izdelek nizje kvalitete, lahko pozabis, da bos tm kej prodal. So v italiji lahko se taki cigani, ampak ce jim bos podturil gnojnico, se lahko poslovis od trga.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tio2 ::

za te stvari velja isto povsod, prehrambeno industrijo se ljudem pozna v obrazu, s pivom je isto, le da je takoj razvidno, ker niso "pod gasom" kot bi bilo treba.

Thomas ::

sladkorno?? naša piva so nasplošno manj sladka od tujih


Kaj pa vem. Mogoče so pa bolj sladka od normalne konjske scalnice in to zmede analitike.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Laško ima novo podobo. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9715002 (8217) mihec87
»

Ali po Laškem boli glava ,po Unionu pa ne (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8511555 (9169) zk_eu
»

Kaj pijete Union ali ??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
886345 (5090) zile
»

Pijem pivo Laško, ščijem pa v Union flaško:-) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11511733 (6930) ZanzeK_001

Več podobnih tem