» »

Nadzorna kamera

Nadzorna kamera

G-Zero ::

Lep pozdrav!!
Ne vem kako naj začnem. Delam v programerski firmi.. naša firma je sestavljena iz več oddlekov in vsak ima svojega vodjo... no danes uleti v razvojni del direktor ne-istega oddelka v katerem delam jaz in nam pove, da bo v namen testiranja postavi v našo sobo nadzorne kamere.. Vsi smo debelo zijali kaj se gre, sedaj pa me zanima, ali ima kdo kakšno informacijo o legitimnosti tega namena.. ali mu lahko to kako preprečimo, namreč nebi rad, da gleda skozi kamero v moje računalo in vidi vsak moj korak???

Kakšni so zakoni glede video nadzora ipd... če ima kdo kakšne informacije prosim na dan z njimi???!!!!!

Najlepša hvala!

Gandalfar ::

Tko.. laicno..

ce ti pove, da bo to pocel .. lahko to pocne.

Pancho ::

Mogoče bi mogu to vprašat na kakšnem pravnem forumu? Samo po moje ne obstaja, ker pravnik pa že ne bi dal zastonj nasveta.
Jaz bi se probal upret, da tko ne morm delat. Stres pa to. In ga mogoče vprašal, če lahko jaz namestim kamero v njegovo čumnato...

Želim ti čimveč uspeha, ker ne vem kaj bi jaz storil v takem primeru.
I haven't failed, I just found 1000 ways that don't work...

Eschelon ::

Znotraj firme - stvar firme. Lahko te snemajo povsod razen na WC, samo delavce je treba obvestiti, da se to počne. Če ti ni všeč, se pritoži šefu (pada ti produktivnost, slabša koncentracija, ...).

Na tem forumu je bilo celo to - snema se lahko tudi tretje osebe (ki v firmi niso zaposlene), le na vidno mesto je potrebno dati obvestilo o tem.

Skratka - povsem legitimno. Dogovori se s šefom.

Tody ::

Če vam ne bodo dali kamere lih v krogu 360 stopinj raje obrni ekran če se da tako da kamera ne vidi več notri in delaj naprej svoje delo... Sčasoma boš pozabil da se kej snema mogoče niso lih namestili zaradi tega da gledajo koliko časa ti srfaš koliko pa pišeš kodo amapk do krade/spi/uničuje ?

Matev ::

tole s kamerami imamo tudi mi v naši firmi (sicer ne na mojem oddelku) ampak v proizvodnji

baje, da storilnost dvigne (vsekakor preprečuje zabušavanje)


dokler mene ne snemajo je še OK


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hikvision, 5MP IP kamera

Oddelek: Kaj kupiti
467801 (3322) b3D_950
»

Videonadzor kako in kaj? (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
5012886 (9237) starfotr
»

Snemanje ljudi ni dovoljeno, je rekla informacijska pooblaščenka ... ampak ...

Oddelek: Loža
202886 (2147) feryz
»

Creepy Camera Man (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
13027681 (22149) darkolord
»

Prepovedano snemanje v trgovskih centrih (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8616594 (3919) Limit-sky

Več podobnih tem