» »

Koliko pirov lahko spijete?

Koliko pirov lahko spijete?

1
2
»

Netrunner ::

GrimReaper je izjavil:

Drugače niti ne vem kje je point da se je treba nacejat s pirom, vode ima pa vsak 0,2l vrh glave. Tako da zame je za odžejat tudi pira 0,2-0,3l čez glavo, 0,5l spijem edino če ne morem kot doma pustit za kasneje.


Pol litra je zate mogoče nacejavanje, zame je komaj začetek pitja. Piva je v druščini zakon, ker ti 0.5l drži kar nkaj časa tako, da lahko v miu klepetaš in srkaš pivo poleg. Z raznimi šricerji ali kotejli se ne da, saj narediš požirek ali dva in ni več. Zato je kul pol litra piva na mizi in drži kake pol ure... seveda če ni pretoplo zunaj da se ti segreje :)

reeves ::

Netrunner je izjavil:

GrimReaper je izjavil:

Drugače niti ne vem kje je point da se je treba nacejat s pirom, vode ima pa vsak 0,2l vrh glave. Tako da zame je za odžejat tudi pira 0,2-0,3l čez glavo, 0,5l spijem edino če ne morem kot doma pustit za kasneje.


Pol litra je zate mogoče nacejavanje, zame je komaj začetek pitja. Piva je v druščini zakon, ker ti 0.5l drži kar nkaj časa tako, da lahko v miu klepetaš in srkaš pivo poleg. Z raznimi šricerji ali kotejli se ne da, saj narediš požirek ali dva in ni več. Zato je kul pol litra piva na mizi in drži kake pol ure... seveda če ni pretoplo zunaj da se ti segreje :)

Pol pa še nisi bil na Dolenjskem ali v Prekmurju, če tako misliš. Liter domačega na mizo, pa liter radenske pa domač kruh, sir, šunka iz tünke pa verjemi, da v Prekmurju (za tam vem, za Dolenjce nisem ziher kaj počnejo) tudi pomislijo ne na pivo.

Dr_M ::

Dolenci (tapravi) pozrejo vse kar ni brezalkoholno :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

r00k ::

Čutim po kakih 3 ali 4. Max kar sem spil je blo 15 u enem večeru, od takrat pa 10 max zaradi slabe izkušnje. Se ne maram napijat z pivom ampak jebiga, učasih tako nanese.

Netrunner ::

reeves je izjavil:

Pol pa še nisi bil na Dolenjskem ali v Prekmurju, če tako misliš. Liter domačega na mizo, pa liter radenske pa domač kruh, sir, šunka iz tünke pa verjemi, da v Prekmurju (za tam vem, za Dolenjce nisem ziher kaj počnejo) tudi pomislijo ne na pivo.


Nismo vsi za vino :)

Če naletim na kaj tekega kot si opisal spijem kakšen deci ali dva zgolj iz vljudnosti. Meni piva bolj ustreza, kaj je boljše pa je stvar posameznika.

WarpedGone ::

Za statistiko... čutim enega, po 4 se začne serijsko obiskovanje pisoarja, po 8mem pa wc školjke tko da tle nek je limit. Mora bit pa dost zunanje stimulacije da se pride do tja, sam žeja zadošča za 2 nič več.

Glede alkohola... meh, klausthaler je zakon
Zbogom in hvala za vse ribe

reeves ::

Trolljegeren :: danes, 20:23:18

Nismo vsi za vino :)

Če naletim na kaj tekega kot si opisal spijem kakšen deci ali dva zgolj iz vljudnosti. Meni piva bolj ustreza, kaj je boljše pa je stvar posameznika.

Seveda ne. Tako kot tudi za pivo nismo vsi.

Ampak jaz sem odgovarjal na to, da se z vinom ne da v druščini prijetno klepetati in srkati vino, špricer, škropec, bevando zraven.

Netrunner ::

Ja saj imaš prav vendar je lažje s pivom ker ima vsak ponavadi pol litra na mizi, špricerji gredo tja do 3 deci :) in moraš pogosteje točit. Mogoče se pa motim :)

Qcube ::

1-2 že čutim
3-4 imam občutek da sem manj pijan, ampak v resnici sem več
rekord nekje 12 v 12ih urah

Pivo se še da kontrolirat koliko spiješ, ostale pijače 5%+ alkohola greš lahko hitro čez mejo in ni več zabavno.

jest10 ::

Nimam pojma, ker se ga s pirom še nisem konkretno napil. Več kot 4 na večer še nisem spil, ker neham piti, ko se me prime, to je ponavadi po 3 pirih. Mi pač ne paše občutek pijanosti.

PacificBlue ::

Okoli 6, da še lahko naslednji dan funcioniram. Gre še več, samo zakaj bi sam sebe zajebaval:). Ponavadi po službi spijem 2 doma, tudi pijem bolj počasi..iz užitka.

Superboyy ::

Netrunner je izjavil:

Z raznimi šricerji ali kotejli se ne da, saj narediš požirek ali dva in ni več.


Nisem vedel, da gre v 0.5l kozarec več piva kot špricerja oz. kakšne druge mešanice.

SambaShare ::

Čutim že po prvem. Maksimalna količina je 5, ampak to ima naslednji dan že rahle posledice, tako da je redko. 3 je optimum.

Zgodovina sprememb…

Grizzly ::

Glede piva so Ljubljančani v prednosti, so ga že toliko navajeni, po mojih izkušnjah drugega niti ne pijejo. V kakih vinorodnih okoliših (predvsem na Dolenjskem) pa pali vino oz. špricerji.

Netrunner ::

Superboyy je izjavil:

Netrunner je izjavil:

Z raznimi šricerji ali kotejli se ne da, saj narediš požirek ali dva in ni več.


Nisem vedel, da gre v 0.5l kozarec več piva kot špricerja oz. kakšne druge mešanice.


Nihče ni omenjal 0.5l kozarcev ampak kako se kaj ponavadi streže. Pivo se večinoma dobi v 0.5l kozarcu, špricerje pa 2-3 deci ... kak fajncy koktejl pa poleg vse navlake ima kak deci tekočine kar narediš dva požirka in ni več.

4knative ::

Spijem 1, 2, 4, 8, 16, 32 pirov. Nikoli ne spijem kaj vmes med temi količinami, ker sem računalnikar. Moj rekord je pa 32 pirov. Rabil sem kakšen teden, da sem spil vseh 32, je pa bila strašna vročina, tako da to je opravičilo za tako velko cifro.

Cervantes ::

V neskončnem intervalu lahko spijem neskončno veliko pirov.
Delam na tem in mi je v veselje.

Ganon ::

Tema, kjer se ljudje hvalijo, koliko lahko spijejo. Nižje ne gre.

WarpedGone ::

Gre, ko takšno temo razumeš kot hvaljenje.
Zbogom in hvala za vse ribe

          ::

Jaz sem tudi eden tistih, ki ne pije alkohola. Z izjemo 1-2 pirov na dan, kadar ne pijem viskija. Omotico po piru začutim tam po tretjem popitem. Več kot 3 pa jih tudi ne popijem, ker so predragi.

reeves ::

No, pivoljubci rabim pomoč. Praznim lokal, in imam še 6 kom Dizzy Ipa Amerikana, 6 kom London Pride, 6 kom London Stout in 6 kom Combat Wombat. Piva ne pijem, pa ne vem kaj naj z njimi. Odkupil jih itak noben ne bo. Če koga zanima navalite. Dam za male pare oz. častim kaj ;)

Mercier ::

Za žejo mi pivo skoraj nikoli ne paše. Ostale alkoholne pijače pa sploh ne. Imam pa pivo rad, če "se gre na pivo". Takrat so trije zgornja meja, naprej se mi zdi, da se bolj nacejam. Raje prej posežem po čem manj voluminoznem. Čutim pa že prvega, mogoče kdaj drugega v primeru nedefinirane zmanjšane senzibilnosti. Rekordov ne beležim.

neboben ::

spijem enega, najrajši pa to naredim v hribih v kkašni koči, ki je slučajno na poti ;)

negotiator ::

Čutim malenkost že enega, največ sem jih spil 5, če ne štejem še nekaj kozarčkov žganic, vina in kakega požirka absinta. (drug dan mi je bilo zelo žal). Sicer alkohola ne pijem (razen ob posebnih priložnostih, recimo dvakrat letno), drugače pa sem bolj ljubitelj žganih pijač - okus piva mi ni ravno všeč. Me pa alkoholne pijače nikoli ne naredijo agresivnega, zanimivo pa tudi nimam pretiranih težav z ravnotežjem ali izgubo spomina, če zaužijem večje količine alkoholnih pijač. Uporaben je tudi podatek o teži - jaz imam okoli 75kg.
All easy problems have already been solved.

Malajlo ::

reeves je izjavil:

No, pivoljubci rabim pomoč. Praznim lokal, in imam še 6 kom Dizzy Ipa Amerikana, 6 kom London Pride, 6 kom London Stout in 6 kom Combat Wombat. Piva ne pijem, pa ne vem kaj naj z njimi. Odkupil jih itak noben ne bo. Če koga zanima navalite. Dam za male pare oz. častim kaj ;)

Kam pridem?
No, koliko piksen pira je v platoju? 24. In koliko ur ima dan? Mislite, da gre za naključje?

reeves ::

Malajlo je izjavil:

reeves je izjavil:

No, pivoljubci rabim pomoč. Praznim lokal, in imam še 6 kom Dizzy Ipa Amerikana, 6 kom London Pride, 6 kom London Stout in 6 kom Combat Wombat. Piva ne pijem, pa ne vem kaj naj z njimi. Odkupil jih itak noben ne bo. Če koga zanima navalite. Dam za male pare oz. častim kaj ;)

Kam pridem?
No, koliko piksen pira je v platoju? 24. In koliko ur ima dan? Mislite, da gre za naključje?

Combat Wombat je šel. Imam še Dizzy (11EUR), Pride (11EUR) pa Stout (10EUR). Vse naenkrat dam pa za 28EUR.

Imaš ZS

edit: Aja, Dizzy je 0,33 ostala pa 0,50. Steklenice

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: reeves ()

;-) ::

LeQuack je izjavil:

blackbfm je izjavil:

MIHAc27 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

0. V lajfu nisem pira spil (samo 1 požirek da sem probal) :)

Jaz tudi pira ne maram preveč. Če je zlo vroče zunaj, pir pa mrzel..ajde se potrudim max 1 spit. Mam pa dosti raje razne radlerje in brezalkoholne zadeve, čeprav tudi tu nikoli ne pretiravam.


temu se reče "acquired taste", pir če ga nikoli ne piješ je zanič, če ga redno pa je ok

Acquired taste @ Wikipedia


Dajmo rečt, da če ne bi imel notri alkohola ga skoraj noben nebi pil.


B12 vitamin je tisti ki te "zasvoji"

Drugace spijem 2 in jih cutim.

Alien123 ::

Ko remo s kolegi na pijaco jih komot spijemo po 5-6 pirov
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

brezalkoholno pivo

Oddelek: Loža
133053 (2444) dzinks63
»

Koliko lahko spijem (da še lahko vozim) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7224488 (16432) krneki0001
»

Pivska nominacija (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10717828 (12910) MasterTade
»

Avto in izpit za avto (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7212269 (10805) SplitCookie

Koliko lahko spiješ, da ne napihaš preveč?

Oddelek: Loža
2514134 (13211) STASI

Več podobnih tem