» »

Kako preganjate alkoholnega mačka?

Kako preganjate alkoholnega mačka?

«
1
2 3

Kajzar ::

Po prekrokani noči se zbudite z glavobolom, ki je posledica prekomernega pitja alkohola prejšnjo noč. Vaše telo zahteva dodatno količino alkohola in se odziva z abstinenčno krizo, ki je rečemo maček. Kako pregnati tega mačka?

Meni osebno pomagajo samo tablete proti migreni in prha z mlačno vodo. Kaj pa vam?

igor0203 ::

En hladen pir... :D

Men pomaga, da se stušeram z mrzlo vodo in pa da nekaj pojem. Sicer pa sem bolj malokrat mel mačka...

mchaber ::

Piti ogromno vode, sprehod, kak šport.
.

jure1825 ::

MEni zelo pomaga če ko pridem domov, še preden grem spat popijem veeeliko vode, pa kakšne šumeče tabletke z vitamini vzamem, pol pa naslednje jutro sploh ni tako hudo - eno pivo pa je problem rešen :)

TRIROG ::

jst se drzim nacela da je treba na vsak 0.01L alkota spit 1 DL vode ... tko se pol vsake tok casa necedim z 0.5L vode pa nimam nikol macka ....

drugace je pa macek posledica dehidracije telesa, tako da je dobr velik pit ... ksne isostarje itn ...

IceIceBaby ::

Najbolj sigurno pomaga abstinenca, oziroma zmerno pitje :D Se ga pač ne nacediš do mrtvega pa je.

Drugač pa velik vode pa kakšna cedevita. Pa zjutraj čim prej neki pojest pa je.

McHregec ::

Z mastnim burekom.
Destroyer Of The Worlds.

krho ::

Braniac pravi. da vzameš tableto proti bolečinam preden greš spat.:\

Jaz pa nimam teh problemom, ker se nikoli ne napijem toliko.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Tero ::

KO prideš domov in si še pijan spij veliko vode in to je to. maček naslednje jutro je zanemarljiv;)
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Amare ::

Drugi problem pa je,če prideš domov v takem stanju,da se ti zdi školjka bolj pomembna kot voda....:D

Doman ::

smeh:D

strictom ::

Oh so true, Beblek ... Oh so true ...
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

BigWhale ::

Nazadnje, ko sem se ga napil, enkrat po sedmih letih... Mnja, en kozarec alkoholne pijace, en kozarec vode.

dela ::

Pivo ali dve še naslednje jutro, potem pa na luft.

Buldožer ::

No kar se mene tiče se mi zdi, da se največ da naredit preventivno:
-ne nacejaš se s pivom(saj zame to velja: maxi 2 piva/noč),
-izogibaš se cenenim pijačam(tako žganim kot vinu),
-na koncu žuriranja spiješ nekaj vode oz. poljubne non-alko pijače(odvisno od popite pijače),
-priporočjivo je, da si ob posteljo pripraviš nekaj za pit (za vsak slučaj).
To bi moralo več kot delovat.

Če pa mačka že imaš mačka:
-če moreš čimprej nekaj pojej(masten burek je najboljši),
-zgoraj sem vidu napisano tudi ukvarjanje s športom, katerega priporočam, če ti uspe (meni osebno še ni),
-pa veliko vode,
-in seveda tablete.

Preventiva je boljša kot kurativa, ampak ne vspe vedno.
Več glav več ve. No, ni nujno!

Doman ::

Fantje, "rasol" je najboljše naravno zdravilo za mačka:D

Dr_M ::

jest grem ponavad spat, ce mam res hudga macka. to mi se najbl pomaga :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Vesoljc ::

12 ur spanja pa liter pa pol radenske :p
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

roksonm1 ::

uzemi tablete čeprav niso dovoljene sam pomagajo so pa okol 5 000sit tm nek
to je moj forum http://rokson.mojforum.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: roksonm1 ()

alum ::

12 ur spanja pa liter pa pol radenske :p


Pa maš driska party. :D

nigger ::

Če bi kdo izumil to zdravilo, bi bil zagotovo bogatejši kot Bill Gates...

jype ::

Jaz ga preganjam preventivno: ne pijem alkohola, pa je.

Se kar obnese.

Vikking ::

Kajzar: Po prekrokani noči se zbudite z glavobolom, ki je posledica prekomernega pitja alkohola prejšnjo noč. Vaše telo zahteva dodatno količino alkohola in se odziva z abstinenčno krizo, ki je rečemo maček. Kako pregnati tega mačka?

Klin se s klinom zbija, kako lahko tako čudno vprašaš. Najbolj skoz bit pjan pa nimaš nikol mačka.

hooger ::

men pomaga da pred spanjem spijem pol litra cedevite pa je to to, pa malo spanja pa je to to. pa mogoče mal športa pa si zmagal

KraP ::

Zacetek:
2x pivo - za žejo
nadaljujes z jekom + 1dl vode zraven obvezno, pozno do jutra
doma: dosti vode + hrana
Prebujanje: 20min popacene slike pol pa že gre

Lp

Kajzar ::

Baje tudi savna pomaga. A je že kdo poskusil?

gzibret ::

Savna? Da grem bruhat?

Drugače pa - če grem pijan spat, pred spanjem obvezno spijem pol do 1 liter vode, pa še, ko si zobe umivam, še tam malo vode stankam v sebe.

Zjutraj, če grem na šiht, me čaka trpljenje :'( :( Kakšen topel kakav te lahko začasno spravi k sebi. Drugače pa ni veliko pomoči. Tablet ne jemljem nikoli.

Če ni treba iti na šiht, se prvo, ko se zbudim, dam vase spet kakšen litrček vode (si jo pripravim, predno grem spat in postavim zraven postelje) in grem nazaj spat za kake 4 ure. Če imam še mačka, ponovim postopek (voda + spanje).

Načeloma pa, ko ratam lačen vem, da je mačka konec. Obilno kosilo (najbolj paše pizza) me spravi k sebi. A je to ob treh ali šele zvečer pa je odvisno od količine popitega alkota.
Vse je za neki dobr!

~b4g~ ::

jst se drzim nacela da je treba na vsak 0.01L alkota spit 1 DL vode ... tko se pol vsake tok casa necedim z 0.5L vode pa nimam nikol macka ....

drugace je pa macek posledica dehidracije telesa, tako da je dobr velik pit ... ksne isostarje itn ...




S tem bi lahko zaklenili temo. Rad bi dodal samo, da ne 1dl alkohola naj popije 2 dcl vode, pa ne boste imeli mačka, 100% ne. Jaz sicer čistega pijem pa še ga nisem imel, tako da ne bi vedel :D

Mačka se preganja samo z vodo, ker je alkohol higroskopna snov, zaradi katere pride do dehidracije!
in b4g we trust

Izak ::

Lih danes po planici sm praktiral veliko vode + malo sprehodica po naravi na svezem zraku. Drugace pa voda resnicno tudi meni pomaga...

P.s. Za tiste bolj vino pivce, izogibajte se vin z veliko vsebnostjo zvepla.

ganzi ::

Tako je, veliko vode.

Js vedno, ko pridem pjan domov spijem čez kakšn litr vode, po pa spat, drug dan sm čist uredu. Parkrat se mi je zgodil, da sm pozabu spit vodo pa sm bil cel čuden.
LP

_marko ::

Jaz lahko pijem vode kolko čem pa sem še vedno utrujen in ne popolnoma priseben nasledni dan.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

bamfy ::

Jst mam ponavad že od alkota dost polhn želodc zato ne morm še parih litrov vode spit:8)
Zato si zmašam isostar(bl močnga) al pa kak drug izotoničen napitek- sam da ma velik elektrolitov, isto dela tud če vzameš par multimineralnih tablet. men zmerej pomaga
wtf?

krneki0001 ::

Če imaš mačka pomen da nisi kakovostne pijače pil. Je očitno bolj zanič metilni alkohol zraven bil zmešan. Če že piješ pij bolj malo in tisto malo naj bo kvalitetno.

Izak ::

Nebivedu: Kakovostne gor kakovostne dol... Mešanje raznih pijačl tudi škodi recimo. So pa kot sm reku vina z veliko žvepla (ponavadi manj kakovostna ter odprta vina) glavni krivec za bolečine glave drugi dan.

_marko: Voda prežene drugi dan samo glavobol (dehidracijo). Malo čuden prideš tako al tako, če si res dosti spiu.

_marko ::

nebivedu:
Kaj je za tebe kakovostno?
Viski za 10 jurjev?
Priznano buteljčno vino?

Oboje večkrat pil in še vedno imel mačka. Pa tudi če sem kasneje pil vodo. Je pač od organizma odvisno.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Tody ::

in kaj so kakovostne pijače ? Pivo to ni, vodka mogoče samo kakšna, mogoče kak konjak ?

gzibret ::

Nista prebrala prvega dela nebivedu-tovega postulata, ki pravi, pij bolj malo :D.... pa ne boš mel mačka.

Kvaliteta tukaj igra sekundarno vlogo :P
Vse je za neki dobr!

krneki0001 ::

Marko lahko je že navadno namizno belo dovolj. Samo da je kvalitetno. Ponavadi kak ORO ali TORO vino je bolj pridelano z destilacijo lesa in dodano mal kisa pa velik požveplanega grozdja. - nekak mi take stvari ne pašejo. Raje spijem kak kozarček domače zadeve, ki ni bila nikol ne žveplana in nima nobenga metilnega etanola not.

Gwanaroth ::

Če se ga na soboto utrobim, v nedeljo najbolj pomaga mamina domača goveja juha! ;>
Lights often keep secret hypnosis..

gzibret ::

> Ponavadi kak ORO ali TORO vino je bolj pridelano z destilacijo lesa in dodano mal kisa pa velik požveplanega grozdja.

Kje ti najdeš te zadeve? Saj se ga ne nacejaš z "vinskim" kisom. Pa še tisti je ogaben, če ga pridelajo iz lesa.

Takega vina pa še nisem videl do sedaj. Tudi razni dobrovoljčki in ostala sranja so iz grozdja in ne iz lesa.
Vse je za neki dobr!

Gwanaroth ::

Dobrovoljček == GLAVOBOLJČEK!
Lights often keep secret hypnosis..

SleepLess ::

Kdor trdi da po kvalitetni pijaci nimas macka naj naredi preprost preizkus. Kupis vodko ali viski za okoli 1000sit, potem pa kupis se vodko ali viski nad 6000sit, spijes enkrat pol litra taprve, drugic pa pol litra drage. Po obeh zagotovljen skoraj enak macek ;D

schurda ::

Na tešče en štamprli res dobrega zeliščnega šnopca, da ti malo razkuži črevesje in te pomiri. Malo si zadet, ampak je takoj boljše. Potem pa za kosilo kakšen dunajski in pomfri, pa dva deci dobrega vina, pa si spet OK. Preverjeno!

Ali pa: travarica vsako uro do dve in brez hrane cel dan. Deluje, preverjeno!
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

alum ::

Sem bil enkrat na eni degustaciji enega priznanega vinogradnika (baje:)), in moram rečt da drugi dan res nisem imel mačka.

P.S.: Zna bit, da zaradi tega, ker sem imel za sabo že nekajdnevni maraton. :D

Bob Rock ::

Sem bil enkrat na eni degustaciji enega priznanega vinogradnika (baje:))

Baje da je priznan vinogradnik, al si bil baje tam? :D ;)
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

cojss ::

A niso enkrat naredli neko vodko, po kateri nimaš mačka. Vem da je blo celo v denvniku al 24ur par let nazaj.

alum ::

Baje da je priznan vinogradnik, al si bil baje tam? :D ;)


Baje je priznan. Čeprav, zdaj ko si omeno ta vidik, sem začel dvomit, če sem sploh bil tam.:P

Tic ::

Kako preganjate alkoholnega mačka?

Ne pijem alkohola? ;>

alum ::

Amen. :)

Matev ::

najbolje z spanjem po pitju večjih količin alkota
in seveda obveznimn spontanim večkratnim kozlanjem zjutraj
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prekrokana noč (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1249412 (5241) PacificBlue
»

Aspirin vs Lekadol (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10453753 (35168) nikjozo
»

Ko imaš mačka :)

Oddelek: Loža
233224 (2718) Bethrezen
»

Ali po Laškem boli glava ,po Unionu pa ne (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8511634 (9248) zk_eu
»

Maček ?!?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
607313 (5604) Neon87

Več podobnih tem