» »

Hitrost pošiljanja datoteke 1.3 MB 8 min in ADSL - Siola je to normalno - kje je napaka?

Hitrost pošiljanja datoteke 1.3 MB 8 min in ADSL - Siola je to normalno - kje je napaka?

waters ::

Problem je sledeč: imam ADSL povezavo, d-linkov router 624+ in dva računalnika na obeh XP ( na enem laufa DC++) in Norton Antivirus 2004. Ko preko Outlook Expressa in Siola pošiljam cca. 1.3 MB veliko datoteko mi jo pošilja cca 8 minut. Večja je datoteka sorazmerno je daljši čas.To se mi zdi absolutno preveč - ali se motim?

Včasih mi tudi napiše, da se server ni odzval in ali naj prekine povezavo ( mislim, da sem zadel bistvo). Pri sprejemanju pošte, pa so nekatere priponke sive in jih ne morem odpreti. Kje je napaka? Je to na routerju ( odprti porti), Nortonu, Siolu ali kje drugje. Kaj o tem mislite vi?

LP

BoLhCa ::

Mozno da zaradi nortona, ker on scenira vse datoteke ki so zazipane, preden jih posljes, odpres, premaknes...v povezavi ne bi smelo bit problemov, v odprtih portih tudi ne, ker če bi blo to, ti neb poslalo...
Kaj več ti pa ne morm / znam povedat:)

lp

KameHameHa ::

Glede priponk,ki jih ne mores odpirat!

V Outlooku grs pod tools->options->security->in pod virus protection ne sme bit obkljukano "Do not allow attachments to be saved or opened that could potentialy be a virus" pol pa ti bi moralo delat-upam:\

jeso ::

Saj si sam napisal, da ti zraven lavfa dc++, ki najbrž divje uploada...izklopi ga in probaj še enkrat.

lp

BoLhCa ::

uhh tega pa sploh nisem imel zamar=)) seveda DC++ ti verjetno UL-ja, tako ti krade max UL in zaradi tega ti pocasi posilja!
probi sklopit DC++, pa sendi 2mb fajl pa bos videl ce je razlika...

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375266828 (11759) Matko
»

Kateri firewall? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Informacijska varnost
413130121 (19608) Qushaak
»

Pošta problem

Oddelek: Programska oprema
354986 (4471) Kv1DR_K1LL3R
»

Ali firewall sploh vpliva na varnost računalnika?

Oddelek: Omrežja in internet
292400 (1848) Poldi112
»

internet vdori v računalnik, rešitev!?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
947264 (5833) ToniT

Več podobnih tem