» »

Colin 4

Colin 4

«
1
2 3

mravla ::

bila je že tema o colinu, vendar ne vem ali ste to igrali že celotno igro ali samo demo. zanima ali je že celotna igra prišla na plano, če ne, kdaj je predvidena?

PrimozR ::

Demo sm igral, je hud, cela verzija pa pride ven 4. aprila (dones zjutrej sm gledal, pa se ne spomnim več točno :D )

KiLLeeY ::

no, evo ga .. danes priso :D

PrimozR ::

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Kukr vem pride 4. aprila

Jok3r ::

Oziroma je ze v rozicah :)

Xplicit ::

no pol pa pocakte s komentarji do nedelje

KiLLeeY ::

trga kolin :D

Twoface ::

Js sem ze vceraj igral colina 4 in ti povem da spil enostavno seka.Vodljivost avtomobila je dobra boljsa kot pr c3 in nasloh do sedaj igra seka.
Gladko dela na gf 440 mx

Viva la Colin

Thanatos ::

g. mod je rekel da moramo pocakat s komentarji do nedelje... pisat znas brat pa ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thanatos ()

Skubidu ::

Pozdrav
Jaz sem si pa tud colina 4-ko hotel danes spilat pa ne gre mam problem ko instaliram 4 cd mi na koncu javi kao da je neka napaka za zvok? kaj sedaj nardit?

Sydk ::

Skubidu: kupi jo

Thanatos ::

tako danes je izsel :)

komentarji prosim :D

sash ::

men zadeva na isti konfiguraciji dela slabše kot demo :|
--------------------
Think different...
TOROiD Group

Maximus ::

sm spilu demo in mi ni bil usec. Sej graficno je ql, sam fizikalni model pa je bil obupen.

skyline ::

hail

dons sm dobu Colina in men se zdi ful dobr. grafika je huda, tut vozt se da cist gut, sam mene pac volan neki zajbava...
edin kariere se nism probou, ampak jo bom su spilat cez par minut:D
v glavnem, v mojih oceh je boljsi od cmr3.

pa fajn se mejte!

lp miha

PrimozR ::

Jao, skyline. A ne morš kšnga druzga nika izbrat?? Povsod sam to. Čudn da na LFS nimaš Skyline.

CMR4 še nimam:(

Skubidu ::

No koncno pa je gratal zej tudi meni dela morm rečt da je kr vredi igra:))

skyline ::

hail

no ja, vse pa le ni tko dobr...
vceri sm spilou championship pa sm prsu do Svedske. sm si mislu: uuu, fajn, sneg pa led, to bo drselo...
pa nc od tega:(
avto se na ledu drzi ko na asfaltu, skozi ovinke letis z gasom skoraj do konca...

morm pa vseen pohvalt replaye, ki so skoraj predobri. kamere so ful hudo postavljene in se med sledenjem avtu tresejo kot da bi snemala cloveska roka, diski od avtomobila pa med bremzanjem zazarijo...prelepo:))

ampak se vedno je vec dobrih stvari kot slabih.:)

lp miha

njok ::

Colin seka! :D

Mam pa en problemcek, nisem pa preprican da je za to kriv kolin.

Med igro se mi po novem dostikrat zgodi, da tipkovnica zmrzne. V bistvu izgleda kot da bi tipka "ostala noter". Meni pa ostane samo reboot ali shut down.

Dr_M ::

mene je pa cmr spet razocaru...sej ma velik bonbonckov...ampak igralnost je na dnu. avto se tko vozi po cesti, kot da bi se v dolino s hlodom pelu (tisti ki ste gledal nore japonce k se spuscajo z ogromnim hlodom v dolino ze veste o cem govorim)...
1. del tega rallya je biu fenomenalen, zdej je pa....

odpelu sm 2 proge, potem pa uninstall in brisanje vseh sledi....
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Deathlike M Tito ::

skyline: prejsno sezono ni bilo leda kot samo sneg , brozga in blato. ce pogledamo delajo proge kakrsne naj bi vozili tisto sezono. zau.

igralnos?t ne vem kaj bi blo narobe enostauno spil ni za tipkovnco in niti za joypad, ceprou se vozi z njim bol kot s tipkami. treba met volan in voznja tece. in opazu sm d se usak auto po svoje obnasa.

presenetla me je novost pr kolinu ko se clouk nekako zabije in poskoduje motor kater mi crkava in do cilja je bilo potrebno uzigat auto po usakih nekaj prevozenih metrou.:8)
do what i say not what ive done!

Tilen ::

Vse lepo in prav ampak ŠE VEDNO te iz kaksnih 130 mph skor NAJMANJSI kamen nabije na 0 Mph/Kmh, dokler bom take oslarije srečeval tega ne bom igral. Ko sem demo instaliral sem samo iskal prvi kamen da sem ga nabil in ko sem videl pricakovan rezultat sem samo quitall in uninstallal, sploh nisem pomislil na kak full version of this sh**.


lp, Tilen
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

njok ::

V Grciji lahko one male kamencke premikas, ce se ti zdi to tako zabavno. :D

Microsoft ::

Jst že vlečem dol.;)

Me prov zanima, kaka je vodljivost avta. Igral sem vse tri verzije colina, pa morem rečt, da mi je bila najblojša vodljivost v colinu 2 (tipkovnica). Tam sm mel pol že take natančne vožnje, da je blo res zanimivo. Pa najbolj je sekala Italija.
Je kej asfalta v Demotu?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Microsoft ::

Vodljivost avta je podn (tak, kot v CMR 3.0).:|

Že inštaliram CMR 2.0.8-)


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Deathlike M Tito ::

probi prletet z autom v kamen pr taki hitrosti pa me zanima kam bos pelu ( v realnosti mislm ) zaupaj mi NIKAMOR ampak bos klicu vlecno.>:D
pa itak ti rece sovoznik DONT CUT!!! se pravi ne sekaj ce ne smes. simple as pasul.

vodlivost ni taka kot pr kolinu 3!! pr c3 je ena shity zadeva.
colin 2 je zakaj boljsi? (glede vodlivosti) ker je se na arkadnem nivoju in je komot vodliu auto z tipkovnco!!! me zanima kako bi blo vost pravi auto na tipke LOL za volanom je use lazje.
igra pac tezi usaj ene tolk na realnost. zato so pa tudi problemi z vodenjem.
mah povedat bi mogu kak k vozi relly kolk je zadeva realisticna glede vodlivosti :D
do what i say not what ive done!

Xplicit ::

spil mi je FUL boljsi od 3-ke, sam ima pa eno ogromno napako - ne mors zbit znaka!?!
ce se zaletis v skalo se ta rahlo premakne (ce imas dovolj hitrosti), ce se pa z polno hitrostjo zabijes v znak pa nc, kr neki, k bi mogu dejansko odletet nekam v 3pm.

mi je pa vsec da so koncno dal na start in cilj 3d ljudi, ceprav umesna publika je pa se vedno 2d, sam je pa vsaj malo bolj dinamicna

Luc ::

Ja igralnost je bila res na v 2.0 !! To je blo noro.

Colion 3 sem mel inštaliran res ene 2 dni, totalen podn, nobene igralnosti..

In pravite da pri 4 je isto stranje ?? Škoda res. Briga me če je grafika oh in sploh, pa ne vem kok nastavitev če igralnost sucks..

njok ::

Pa zakaj se morete vsi zabijat v predmete ob progi?! Kaj ce bi raje sli en multiplayer? :D

Microsoft ::

Mah, men se zdi, da vodljivost v 2.0 ni bla kr tak, na izi. Gre bolj za to, da je avto "poslušen". Avto se je pravilno odzival na ukaze tipkovnice, pa tudi sam fizikalni model mi je bli zelo všeč. Sploh na asfaltu.
V 4.0 pa se mi zdi, da ko zadn konc zanese, ga krneki no. Al se peleš pošrek pod točno določenim kotom, al pa narovnost. Kr nekak preskok. No, men je to glupo.

Če bi dal proge iz 3 in 4 v 2, bi nardil največ. Jst bi pustil vodljivost avta čistu pri miru, dodajla bi samo bonbončke.

Pa prejle sem šel pelat 4, demo, vse tri proge. Pol pa poženem še 2, pa lahka rečem, da se lahka po vodljivosti 4 skrije.

Glede kamenja, dreves, ograj,.. Mene niti ne moti, da ti naredijo tako škodo na avtu. Se je pač treba navadit, da ko divjaš, da tolko, da ostaneš na cesti. Tak je blo v vseh do zdej. Brezvze je neki sekat...


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

mloncar ::

dvojka je še zmeri (po mojem mnenju) njaboljša simulacija relija... ...če bi vzel grafiko in proge iz 4ke, vse ostalo pa od 2ke bi bila zakon igra!

v 4ki se avti na asfaltu mal preveč držijo ceste!!


glede sekanja... ...zakaj pa nebi seku, če se da, kdaj se pa zgodi, de se ti kej na poto postavi.

sam ste opazl, de lahko kamen premakneš v 4ki, tako da niso čist "fiksni" :D
Abit NF7-s, barton 2600@2655(231x11.5), 2x256mb Geil Value PC3200,
Leadtek FX5900LX 128mb MyVIVO

Luc ::

Pa še 4 CD je igra kajne :) ?

Haha videl da je RIP.. pa 300 MB.

Microsoft ::

Nism opazil, da bi lahka kak kamen opazno premaknil, čeprav sm se v enga kr lepo zabil. :P

Ej, ka pa pogrešate kaj arkade rally način iz CMR 1.0?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Luc ::

Ja orenk pogrešam.

Ne vem v teh novah igrah vse dajejo samo na obliko, grafiko, milijon nastavitev, kaj vem vsega sranja, igralnosti pa ni nobene. Pa ne vem kaj morš met še doma, od volanov, čelade, eh..

Ja Collina 2.0 verjetno dolgo ne bo nič prekosilo..ali pa če se spomnim kake Sensible Soccer pa takih iger,to so bli časi.

Kaj lahko dobra igralnost nardi je že primer Deluxe Ski Jumping... te pač pritegne, pa čeprav so kvadratki.

Deathlike M Tito ::

jao vidljivost, pokrajina je pokazana bol realno se pravi vidljivost bol realna se pravi vids kokr ti vrem narekuje.

vodlivost v dvojki je prevec simple za tipkovnco kjer sm delu boljse rezultate kot z volanom. kar mislm d nebi smelo bit.
v 4rki mors pa mal bol tipke obvladat da zravnas auto.

sekanje... ne sekaj takrat ko ti rece dont cut pa bos ceu skozi prsu

tipke naj ne bi ble za simulacije dirk. kokr ni joypad za streljacine.

za zdej je meni 4ka najbol glede skoraj usega (use je v volanu :P) pogresam kar je bilo v 2jki je arkadni nacin z voznjo krogou in musko to mi je dajalo zagon da sm spilau colina :) aja pa pogled s haube to mi se zelo manka ker sm se navadu na ta pogled.
do what i say not what ive done!

njok ::

Jaz sem bil tudi navajen na haubo, samo mi je cockpit v 4-ki veliko bolj pregleden, tako da vozim kar noter.

Ne bom trdil, da je tole nevemkaksna simulacija, vendar ne vem kaj je bilo tako realisticnega v dvojki.

PrimozR ::

2 ROCKS!!! Še posebej z volanom >:D . 4 mi sploh ni tolk ql. Aja, a ma kdo FTP server pa bi lohk hostal okol 100 megabajtn file (WRC 04 mod)??

BaTeMaN ::

Meni pa se noče zagnat. Black screen pa konc... WTF ? Imam radeon 9600 najnovejse driverje, najnovejsi directx,.. vse ql... pa krneki?
less then zero

Luc ::

Ja malo se mu bolj posvetil.. in je zelo res blizu nivoju 2. K 3 je bila res polom. Ceprav ce igras 2 in potem 4 je uf razlika. Zdaj ce bi sel s 4 na 2, bi bila spet zmeda. Mors dobit obcutek in to kr neki casa traja.

Asfalta, Spain pa Japan sta prav hudi.. Tud na tipke gre prav luštno. Dost so se spustili v podrobnosti.

Me zanima a ma kdo že CODES ? Da odklenim vse avte, proge, upgrades. Za P206 sem mogu championship koncat..ampak bi se ostale.

Pa a se da kako editrat voznike? Rad bi vnesel prav voznike (Gronholm, Solberg, ..)..

BlackHole ::

2 -jko se je dalo luštno na tipke vozit, za 4-ko pa lahko isto rečem. Samo prometni znaki bi mogli bit manj v zemljo zabiti. ;)

delfinus ::

Tole bo hud Rally pride ven septembra čekit out! http://www.xpandrally.com/en/show.php

mloncar ::

jst sem beta tester za ta xpand rally in morm reč de beta, ki sem jo dobil ni nevem kja (če gledam iz vidika same vožnje), ker se avtomobili ne obnašajo realno.. ..po šudru se sploh ne da vozit, ker gre samo naravnost. po asfaltu pa še gre nekak. ampak, po drugi strani je pa igra ZAKON, ker GRAFIKA SEKA!! tako lepe grafike še nisem vidu v nobeni dirkačini. izredno so se potrudl in šli v vse detajle. voda zelo podobno zgleda kot v farcryju in res GRAFIKA JE VRHUNSKA!

upam, de bojo v naslednjih verzijah popraul fiziko avtomobila.

je pa igra zelo zanimiva, saj igra omogoča nadgradnjo avtomobila (v avto daš boljši turbo, boljše vzmetenje, izpušni sistem...).
Abit NF7-s, barton 2600@2655(231x11.5), 2x256mb Geil Value PC3200,
Leadtek FX5900LX 128mb MyVIVO

Dr_M ::

se prav...ni vazn ce je spil dobr, vazn da je grafika ql??

8-O 8-O
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

delfinus ::

dr-m verjetno si kaj napacno sklepal iz japan powejevega posta, da postavljas taksno vprasanje? Definitivno 1. fizika 2. grafika. Prvo je glavni faktor dobrega sploh pri dirkacinah. Ce je tim zavzet, bo pa konca verzija dodelana v teh pomembnih podrobnostih. Torej beta testerji sitnarite.

lp, D.

Olajuwon ::

Ni mi jasno zakaj se tako hvali dvojko... En je tu napisal, kako v colin 4 avto se predobro drži asfalta. Kar sploh ni res, kdor koli je igral dvojko (jo obvladal) je opazil, da na asfaltu si bil dobesedno priliman na cesti. Jaz sm mel že občutek, da sem po tračnicah fural. Poleg tega naprimer pri colin 4 go avto štarta s polnim gasom, ti avto pleše... to pri dvojki se ni dogajalo.Vodljivost avta se mi zdi bolj realna na 4. kot na 2. Če si pri colin 2 vozu po tračnicah to še ne pomeni, da je igralsnot boljša pri slednji igrci.
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

PrimozR ::

BAH!! 2 rocks, 4 suxx! Hoč slajdat po asfaltu v 2?? Premakn power pa brake ratio prot zadnm kolesm>:D . Let the dancing begin! Ne vem no, men 4 ni tolk kul. Volan je FUUUUUL mehk, k da sploh ne bi mel force feedback-a vkloplenga, u 2 je pa tok fan FF.

Deathlike M Tito ::

LOL fun je zato ker si ga u izy vozu kut d bi arkadne kroge vozu med tem k v 4ki je ze bol poudarek na bol realnostjo vozila. in le ni tako u izy vozt tak auto.
folk je tezu k realnosti zdej k jo majo pa jokajo da se ne da vozt LOL
do what i say not what ive done!

PrimozR ::

4 SUXXX. Lih zj sm odvozu shakedown finsko. Kao hitr rally. K....! Usak ovink morš z 2. prestavo zvozt, če noč da ne poletiš v drevesa! Pa mal ti rit odnese, pač countersteer-aš pol pa avto ke zavije (v countersteer)

OrlyTM ::

4ka je prov cela zmaga! Fizika voznje je na najvisjem nivoju CMRjev do zdaj ... pa sm ogromno preigral dvojko! Tisti ko pravi, da mors vsak ovinek z drugo zvozit ... poglej si kdaj kak rejli WRC pa bos vidu ... kaj te mislis, da bos 300PS avto tisal u dilo skoz vse ovinke na sodru??? ja itq ... malo morgen.

Mene je navdusla ... vi pa kokrcte ...

Edin kr bi jst popravu, je filing za brzino ... IMO se vse skup mal prepocas dogaja ... bi mogl codemasterji mal pogledat kako so to naredl v Toca Race Driver 2 (demo) ... k res seka ... no ampak, se da prezvet.

Pa se neki je zanimivo ... graficne nastavitve sm probu mal razlicne, pa tut ce das na najnizje, nc bolj ne leti, sam grafika je grsa ful ... tko da ... pr men kr na max detail na 1024x768 laufa BP ... I like it :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OrlyTM ()

PrimozR ::

Ej, zgleda boš ti mogu WRC gledat, ker je Finska edn najbolj spektakularnih rejlije zarad visokih skokov in visokih hitrosti!! 2 ROXX! Sploh finska 2. stage>:D 6. pa po gasu čez skoke>:D .
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Colin McRae Rally 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11210032 (1257) opeter
»

DiRT 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815453 (7715) TechBeats
»

Richard Burns Rally je med nami (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13310819 (5848) mzidy
»

Colin McRae Rally 04

Oddelek: Igre
312074 (1315) LojzePek
»

Colin McRae Rally 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
1527417 (5770) Klemenn

Več podobnih tem