» »

Colin 4

Colin 4

1 2
3
»

PrimozR ::

Je že vredu. Morš iklopt read-only.

skyline ::

pipi, dej ne sanjej. niti pod razno ti ni treba vsak ovink na Finski odpelat z 2.
razen ce mas gume za asfalt...>:D
men se fizika v primerjavi z cmr2 ne zdi nevemkako drugacna. cmr2 sm res velik prespilou pa se mi zdi zlo podobna cmr4. razen grafike seveda.:D

lp miha

PrimozR ::

Če ti rata na Shakedown vse ovinke odpelat z nastavitvam k so v špilu (brez spreminjanja setup-a) s 5., si car. Ti kupm LFS za brzdej.

mloncar ::

ne, fizika v crm2 je je še vedno zakon, samo je pa treba priznat, de je v crm4 precej boljša kot v cmr3. men se je v cmr2 najbolj dopadla predvsem fizika na asfaltu, ker se to tudi največ igral (italija in francija), kjer si res lahko najdu meje avtomobila in ne zastopim razvijalcev pri codemastersu zakaj ne izboljšujejo grafike in na nadgrajujejo fiziko iz cmr2. drugače sm pa že višje napisu, de grafika v expand rallyju seka in to dobesedo. 1000x boljša kot v cmr4. voda je takšna kot v farcry, samo fizika ni vredu.

bomo vidl kak bo pa richard burns rally!! pustimo se presenetit.
Abit NF7-s, barton 2600@2655(231x11.5), 2x256mb Geil Value PC3200,
Leadtek FX5900LX 128mb MyVIVO

PrimozR ::

Uuuuuuuuuu, Francija in Italija. Če ti pa to ne prnese nasmešk na usta, pol pa ne vem kaj je narobe s tabo. Loh bi biu edin tut Monte Carlo-mešanca snega in asfalta>:D >:D

skyline ::

ej pipi, greva probat. zej mi cmr sicer ne dela, ker mam WRC mod gor pa ne dela :\ , ampak ga bom se enkrat instaliru pa probou s 5. odpelat
:))

skyline ::

p.s.: moj brzdej je ze mimo. >:D

PrimozR ::

A mod ne dela??

DAMN;(( Edin nekej dobrga kr je blo ustvarjenga pa ne dela.;((

OrlyTM ::

PIPI ma prov: cez LFS ga ni!!!

no, tole je pa cisti podn ... grafika grda, nobenga filinga za brzino ... krneki ... mogoc ko bo finished, bo kej boljs sam demo je mim ....

TRD2 je IMHO trenutno naj naj ...

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

PrimozR ::

A maš prov demo al S1 locked??

Grafika je za 3 tipše čist ql. Če ti je tko grda, probej sam narest tak špil. filing za brzino mam al pa sm se pač navadu. Ne vem. Najboljš pr LFS je pa FIZIKA!!! Tut CmR2 je boljši od CmR4, čeproj je slabša grafika ampak ma fizko bolšo. To je tist. Pr dirkačinah je fizka pomembna.

Evo, moje mnenje, itak ma pa vsak soj okus!

skyline ::

no, tole je pa cisti podn ... grafika grda, nobenga filinga za brzino ... krneki

ja valda...
a pa si pogledu fiziko??? Boljse fizike v racunalniski igrici NI!!!!
LFS RULEZ

PrimozR ::

:P :P :P Prehitu sm te:D

OrlyTM ::

mah ... premal prespilu ... bom se probu, ampak prvi vtis je podn ...

pac, ga primerjam z TOCA Race Driver 2, k je cist zakon ..

bojo trije tipcki se mal papcal zgance, da bo kej iz njih ... za zacetek je pa dobr ja :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Deathlike M Tito ::

kako sploh veste kako fiziko ma v realnosti relly auto?! no nej se najde ker pametn pa pove, kot pa neki tezit o fiziki auta ce ga se na dalec niste vidli. mislm d tist k je delu igro je cekjru tudi samo voznjo pravega relly auta. res da so zgresili v 3jki zato je pa tud kmali prsla vn 4ka.
pa d ne recm d ma pr colinu4 usak auto svoje lastnosti. tudi glede voznje oz. fizike auta.
do what i say not what ive done!

PrimozR ::

S štirko so tut usekal mim, zato je pa za september petka napovedana:P :D

Microsoft ::

Hm, men se zdi fizika v CMR2 svetovna. Kot sm ze nekje napisal, ne pozabit na GT Sports Car. Tud ta igra je svetovna, ceprav je ze kr par le stara...

Pa to, ko govorite, da se je zdej CMR4 neki priblizal realnosti, je za moje mnenje napacna smer razvijanja fizike igre. Smer razvoja mora jet v tisto smer, kamor ti to dopusca. Je ze mozno, da ma CMR4 najboljso fiziko, samo kdo pa obcuti bocne sile pri zavijanju, kdo cuti sile pri pospesevanju in zaviranju, kdo ima 360 stopinjski pogled,...
Skratka, upostevat je, da mi s tem avtom komuniciramo drugace, kot pa v resnici. Zato ima CMR2 najboljso fiziko, ker uposteva te stvari.

CMR2, Italyja, 9 proga seka in gate trga.8-)

Ker vidm, da je kle kr neki CMR2 privrzencev, vas vabim, da recete "ja", da bi naredili DANES zvecer od 20:00 naprej en internetni arkadni rally. Torje ja ali ne?
Sporocte, da vem ce, mi bo potrebno pokazat, kak se rally voz.;) Nagra de so. Kdor zmaga, ma prloznost, da juter postav server. Danes ga bom pa jst. :))


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

PrimozR ::

I love you Jimmi!!

A da dobiš 9. Stage morš na najteži nardit an??. Hme, jest šele na srednje delam (avstralija-tut hud rejli-visoke hitrosti in NIČ oprijema>:D )

Microsoft ::

JSt sm si glih instaliral, tak da mam narete sam prve tri na intermediate tezavnost.

Drgac sm pa tolko predrko po dolgim pa po cez. :))) Pa skoso vozm Focusa. Nikol kazga 205 al pa kej takega. Skos standard. ;)

No P|P|, ja al ne?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

kajzer ::

ja seveda.

PrimozR ::

Jest pa Imprezo. Jest sm za, če se še mal folka nabere, pa dejmo tole debato prestavt v temo CMR2

Microsoft ::

OK, folk ki je zainteresiran, demo se dubt na #bobrock mIRC.

Jst grem zdele v shoping, ker ob 19:00 zaprejo trgovine...


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

BlackHole ::

Če ti rata na Shakedown vse ovinke odpelat z nastavitvam k so v špilu (brez spreminjanja setup-a) s 5., si car. Ti kupm LFS za brzdej

Pa piše kje, da bi moral v 5. brzini odpelat ovinke ali si si to kar namislo?

PrimozR ::

jah to sm tko reku. Finska je hitr rally.

Microsoft ::

Ce je ze rally, pol se naj divja. Ne pa nek kruzing.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Deathlike M Tito ::

LOL ce je rally pol nej se divja LOL tipicn arkadni odgovor ;(( kaj misls da drzijo plin do konca pri ovinkih da grejo 200kmh skoz ovinke?! LOL fantic mal si poglej kako dirko ko pade iz 200kmh pred ovinkom na 100kmh in mjn.

hitr rally gor hitr rally dol. ne vozijo usako leto po istih progah!! tm pa tm se najde kak deu k je biu prejsnje leto. in na usaki progi se najdejo pocasni ovinki. in ce pogledamo kolina (igro in kader) se pri njih odlocajo za aute in proge minule sezone. zato na svedskem ni blo dost snega ker dejansko lani je bla sama plundra in blato in nihc leda.
do what i say not what ive done!

PrimozR ::

Ej še zmer bi se dal saj pol ovinkov zvozt saj s 4. , ne pa da vse morš z 2. Tut v 2jki je blo treba kdaj počasnj vozt. Pa boli me, 2jka je bol. Bomo vidl ka bo 5ka prnesla.

Microsoft ::

Deathlike M Tito, kje sem jaz omenli kakih 200km/h ali 100km/h?!8-O

Da bos vedel, divjanje je lahko tudi 30km/h, ce je ovinek dost "zaprt".;) :P


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Tilen ::

jah sam pol kaka prehitevanja po zunanji strani odsvetujem zaradi kaksne kazni mogoce :P
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Deathlike M Tito ::

citat
Ce je ze rally, pol se naj divja. Ne pa nek kruzing.


to mi ne deluje kot 30kmh. bol kot 200kmh skoz ovinke!!!
do what i say not what ive done!

BlackHole ::

Ej še zmer bi se dal saj pol ovinkov zvozt saj s 4. , ne pa da vse morš z 2.

V redu, potem pa pojdi v setup, pa si nastavi "manual shifting", pa vozi ovinke s 5. prestavo, da ti bo užitek.;)

PrimozR ::

Ka a mislš da sm tak n00b k ti, da mu more avtomatka šaltat??

OrlyTM ::

ma dj ... v glavnem bluzite tle neki ... zadevo se da cist zloo dobr pelat ... semi auto shifting in mal filinga pa gre kr hitro in atraktivno skoz ovinke ...

mogoc vam mal mlincki nagajajo ... cmr2 je pac graficno precej bolj nezahtevna in potemtakem tut dost bolj leti ... men 4ka zloo lepo laufa in prov uzitek jo je vozit ... bom pa ta vikend za hec prov vzporedno se 2jko probu, da bom pol primerjov ...

anyhow ... 4ka kr seka.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Luc ::

Pokukajte na to stran :

http://www.bhmotorsports.com/CMR4/downl...

Imate nove skine za 206 in tudi izvrsten skin za Imprezo ( rumena, vozi Jereb in Kacin ) pod nujno download : http://www.bhmotorsports.com/download/5...

Na tej strani najdete tudi ORIGNALNA IMENA DIRKAČEV kot tudi GENERATOR da dobite vse secrets.

Jaz sem se tudi malo sam poigral v Photoshopu in naredil svojega 206. Potem sem mu dal še zvok od Xsare (ker mi je pač najboljši) . Enostavno renamete pod /../Sounds/Cars..

Uživajte v vožnji.

LP.

muren ::

Kar se tiče fizike je tole v Colinu od 1.do 4. dela (pa 5. del bo glih tko) podn ! Sramota za Codemasters !! A je kdo igral Rally Masters:)) ?? Igra stara nevem kok, pa je fizka dost bolša..
Pr Colinu je tko (sploh če gledaš avto od zunaj) kot da bi imel avto eno štango čez sredino in se pol vrti okol nje levo in desno..za bruhat!!Al pa drugač..kot da bi na eno kocko prlepu texture in to je to??!! Nej zamenajo engine, ker tole ni nč! Za 5. del Colina pravjo, da bo listje odpadal z dreves..pa kaj me boli listje lepo prosim !! mislm da bojo pogorel,sej jih noben ne jemlje več resno...počakmo Richard Burns Rally al pa Marcus Gronholm Rally mogoče..hehe..LP

TICKO ::

DA še js dodam svj komentar.
Nad igro sem navdušen, še posebej mi je všeč grafika, in pa to da je boljša vodljivost avta kot pri 3ki! edino kar je res drek je zvok, ker mam integrirano zvočno kartico in že na začetku napiše da naj bi delala najbolse pri 24bitni zvočni, kar pa js nimam , tk da ko vozim se zvoka od avta nič ne sliši. Vse kar se sliši je un sovoznik pa še dodatni efekti, avto pa koda ga ni, kot da je na elektriko! zanima me če je kdo kje že najdu kak popravek al pa kej ker ni fore igrat če ni "filinga" da bulaš avto do konca :D
www.tickobox.com
www.scooter-on.net

PrimozR ::

Sj mam tut jest integrirano, pa čist normal dela. Mrbit mam pač tolk bolšo (Intel plata s 865PERL čipovjem, zvočna je 5.1)

TICKO ::

jah 24 bitna more bit....5.1 je pa ze bols itq...sam zihr je kdo tule ko nima 24 bitne oz. 5.1 tk da ka naredit...tole men ful sux, na nas nc niso misli... ;(( tk prav ne mores spilat prav smesno je...probi si izklopit zvok od masine bos vidu :8) sux ;((
www.tickobox.com
www.scooter-on.net

gappee ::

A se da nardit tole: rd bi, da bi bil zvok pri kameri na odbijačih tak kot v kabini (kjer je res carski zvok)?

PrimozR ::

Si raj ne predstavlam, sicer mam pa podoben primer (file-missing narave :)) v GTR2002. Mam add-on BMW serije 3 brez zvokov mašine. Sm spustu sklopko pa zmer mislu da je crknu k mašine ni blo:D

skyline ::

pipi: za bavarca je ena fora. sound filei ne smejo bit v skupni mapi (sounds al neki tazga), ampak morjo bit nek posebej, sam se ne spomnem, kasn filename more met tista mapa. to je boitch enkrat neki probavou pa vse zjebou.>:D

PrimozR ::

Ne dobiš zvokov zravn, toj blem. Itak je pa tole že off topic. Pejva raj LFS.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Colin McRae Rally 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1129951 (1176) opeter
»

DiRT 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815373 (7635) TechBeats
»

Richard Burns Rally je med nami (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13310755 (5784) mzidy
»

Colin McRae Rally 04

Oddelek: Igre
312067 (1308) LojzePek
»

Colin McRae Rally 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
1527353 (5706) Klemenn

Več podobnih tem