» »

Promoč pri obračanji PAINKILLER-ja?

Promoč pri obračanji PAINKILLER-ja?

Dr X ::

Pozdravljeni!

Igram igro Painkiller. Tako pa sem na poglavju 5 naletel na nalogo, ki je ne znam opraviti. Nahajam se na check pointu C05E03: Old Manastery. Ko nadaljujem od te kontrolne točke pridem v sobo, ker pobijem vse pošasti vendar pa se po poboju tista puščica zgoraj ustavi. Tako se pregledal vse kote in nikjer se nič ne zgodi. Pomislil sem že na napako v igri. Tako pa se obračam na vas, v upanju, da mi bo gdo znal pomagati kako naprej.

Že v naprej se vam zahvaljujem za težko pričakovan odgovor.
Nič ni nemogoče.
  • zaklenil: Xplicit ()

Iron ::

Pozdravljen!

Zanimivo da imam tudi jaz probleme ravno tukaj. To se dogaja samo na težavnosti Daydream. Poizkusi na Insomnia (če še sploh imaš voljo). Ampak tudi tam boš imel veliko težav. Igra je polna napak.:(
Life suck and then you die

TheJack ::

Tudi jaz sem imel tak problem v eni od nižjih stopenj. Pobiješ vse, ampak vrata se ne odprejo. Težavo sem rešil tako, da sem šel še enkrat od prejšnjega chekpointa (tiste rdeče zvezde na tleh).

Dr X ::

No, hvala. Zdej sm prišel mimo tistih vrat. Imam pa spet težavo. A mogoče ve kdo kako ubiješ LUCIFERJA ker jst sm vi tisti sobi kjer ga morš ubit pa ga strelam in strelam sam naš. :(
Nič ni nemogoče.

Xplicit ::

no ce slucajno ne veste, je ze odprta obsirna tema PAINKILLER, kjer so (med drugimi) tudi ze napisani odgovori za vprasanja iz te teme.
tako da bom tole kar zaklenil


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenapetostna zaščita

Oddelek: Pomoč in nasveti
329901 (6310) St235
»

Painkiller (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1078615 (3960) Outsajder
»

FarCry (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
64744747 (18670) X-Hair
»

Nov članek: test podlog za miško (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
658569 (6184) Sc0ut
»

Kaj si pa po poklicu? Kiberatlet! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
1169067 (7334) Matev

Več podobnih tem