» »

Izraelci ubili novega vodjo Hamasa - Rantisi

Izraelci ubili novega vodjo Hamasa - Rantisi

Jst ::

Ubili so ga v zračnem napadu - z helikopterjem - v katerem so pospravili še bodyguarde. Palestini žalujejo in obljubljajo maščevanje. reuters.

Edina razlika med umorom Yassina in Rantisija je v tem, da so pri umoru slednjega USA javno podprle Izrael.



Da se še malo izživljajo pred slavnim umikom iz Gaze.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|
  • zaklenil: BigWhale ()

Intifada ::

Sionistična zarota.

Ta akcija je prvovrstni dokaz, da to gibanje še vedno odlično deluje, kar so ljudje, ki se gibljejo v tem krogu na vse pretege poskušali zanikati, češ da je to le blodnja njihovih nasprtnikov, ki si tako ustvarjajo neke fiktivne povode za napade na ozmlje Izraela.

Maske so dokončno padle in sedaj sem še bolj prepričan, da sta Izrael in Amerika tisti dve državi, ki želita vojno v Palestini.

Izrael si je s to potezo zagotovil povod, da bodo lahko ob naslednjem napadu na Izrael(ki je neizpodbiten) prekršili svoj enostranski mirovni proces in tako naredil še kakšno enklavo ter poselil svoje ljudi še na večjo ozemlje kot ga imajo danes. En korak nazaj, dva naprej!

Vikking ::

bolje sprečiti nego lečiti!!!! mislim da so naredili izraelci zelo dobro potezo in ubili še enega terorista!

Ali naj raje čakajo da bo tip organiziru spet samomorilske napade na njihova mesta!! mislim da imajo prav da pobijejo taglavne teroriste, da se zmanjša tveganje napadov... glave je treba odsekat pri vrhu!

attackiko ::

Edina razlika med umorom Yassina in Rantisija je v tem, da so pri umoru slednjega USA javno podprle Izrael


Ah, spet laži. Bela hiša:

The United States strongly urges Israel to consider carefully the consequences of its actions, and we again urge all parties to exercise maximum restraint at this time. This is especially true at a moment when there is hope that an Israeli withdrawal from Gaza will bring a new opportunity for progress toward peace.

Thomas ::

Če bi bile USA tako uspešne proti Alkajdi, kot je Izrael proti Hamasu, če bi bili zmožni iste taktike - likvidacijo vsakokratnega šefa - to bi bilo zelo dobro.

To je skoraj najhumanejši možni način, kako uničiti neko teroristično organizacijo.

Bomo videli koga bodo sedaj pri Hamasu izvolili na vodilno mesto, če koga sploh. Najkasneje po še nekaj takih akcijah ne bo več velikega zanimanja.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

cirecire ::

Bomo videli koga bodo sedaj pri Hamasu izvolili na vodilno mesto

Baje, da so ga že. Samo bo njegovo ime ostalo tajno. Verjetno ne želi hitro umreti "mučeniške" smrti.

Očitno v koranu res ne piše, da ga po smrti v raju čaka 72 najlepših devic.

Intifada ::

Vi, ki vidite v tem napadu samo dobro mi prosim povejte kaj pričakujete od te likvidacije?

Težko je debatirat, če se nekdo oklepa taktike Moje perje je najlepše

Intifada ::

Thomas, prosim preveri Zasebna sporočila

Thomas ::

Hehe .. Intifada mi nekaj grozi v ZS, da ve kdo sem. :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Intifada ::

To je tvoja zgrešena interpretacija. Če misliš imeti dialog ga vzpostavi preko ZS, na forumu jaz ne mislim govoriti o osebnih stvareh, ki se nikogar ne tičejo ok? Lahko pa me povabiš na pivo, kjer ti bom z veseljem razložil marsikatero stvar o politiki.

Thomas ::

Ma kaj mi bo dialog s tabo preko ZS. Pridi enkrat na sobotni chat, če hočeš. Samo se bojim, da tam za debato o Palestincih ne bo prostora. Še o referendumu se nisem hotel pogovarjat zadnjič enkrat, pa me je prosil da bi se nekdo, ki ga smatram za prijatelja in zaveznika!

Back on topic!

No še prej - welcome back Ikarus!

Mislim, da je problem Palestincev zares strukturen. To ni samo duhovitost - čeprav se, priznam, dobro sliši - to čisto res tako mislim.

Ne ločujem Palestincev prav dobro od ostalih Arabcev. Namenoma. To je strukturni problem Arabske družbe, da so čisto na robu, če slučajno (po milosti Allahovi) ne sedijo na nafti.

To je problem globine, kakršen je naprimer problem alkoholizma na Slovenskem. Leporečje Ruglja: "Namesto alkohola tek na dolge proge!" in leporečje kakšnega EU funkcionarja "Vse bi bilo prav na Jutrovem, če bi Palestinci dobili državo!" stvari samo še slabša, ker kaže napačne rešitve, skriva realno sliko.

Kakšna pa je rešitev za Palestinski problem ali za problem opijanja v Sloveniji (fiksanja s heroinom v Švici)?

Ista kot za zadnji stadij raka ali AIDSa. Ultratehnološka. Nobene ultratehnologije, nobene do konca dobre rešitve, samo omilitve.

SL4 gangu tukaj na Slotech bo to jasno. Nekterim drugim (master BigWhale recimo), bo jasno vsaj to, "da popolne rešitve vsaj srednjeročno, pač ni".
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

BigWhale ::

Odbluzli ste/a...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izrael uspešno ubranil svoj narod pred terorističnim konvojem (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23347974 (43057) Gregor P
»

Palestino zajahal Hamas!

Oddelek: Problemi človeštva
362969 (2448) Thomas
»

Palestisnko-Izraelska kriza (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
18414178 (11631) jype

Bin Laden Evropi ponudil premirje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
1699210 (6952) BigWhale

Več podobnih tem