» »

email spet

email spet

ahac ::

A bi se dal naredit tko, da ne bi dobil maila za vsak odgovor na temo, ampak samo enkrat, dokler ne bi prebral? Včeraj sem zjutraj dobil 91 mailov, zvečer pa še 56 od tega večino iz slo-techa. :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW
  • spremenil: ahac ()

Tomi ::

Hm, jaz imam od nedelje zvečer že okoli 350 mailov, večina tudi iz Slo-techa. Tako da ni panike. Če pa bi rad imel takšen način, pošlji mail Primožu, pa ti bo lahko hitro povedal ali gre ali ne.
Sicer pa apeliram na vse, ki imate kaj za Primoža, da mu pošljete mail, ker boste pre dobili odgovore.
metrodusa.blogspot.com

luni ::

jaz sploh ne vidim smisla, da si folk oznacuje to posiljanje emailov... itak ves da bos dobil odgovor zakaj bi pl iznacil cisto vse teme v katerih sodelujes.. brezveze
Artificial Intelligentia

Tomi ::

Ne, luni, ni tako brezveze, ker jaz npr., ko sem v Ljubljani, ne morem vsak trenutek na Slo-tech, ker sem lahko na internetu samo recimo v knjižnici ali pa pri kakšnem frendu. In ker ima pošto preusmerjeno na mobitel, vsaj vidim, kaj se približno dogaja ( samo mi gre mobitelov filter na živce ).
metrodusa.blogspot.com

blue96 ::

Jaz sem si v outlooku naredil pravilo ki pravi da gredo vsa sporočila, ki vsebujejo v e*mail naslovu v mapo slo tech. sicer se jih notri veliko nabere po nekaj dneh, tednih, a je ze iz naslova razvidno kaj se dogaja. ko vse pogledam pa preprosto zbrišem...
to je zelo učinkovita pot!:D:D
.

ahac ::

luni:
Jaz pozabim kje sem kaj napisal. :))
Primožu pa ne bom maila pošiljal. Se mi ne da. 8-)
Itak bo tole vidu.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

sifu ::

ja tuki bi se jest prstavu svoje...tole glede emailov bi blo prou fajn zrihtat..k me ful mot da dobim za vsak odgovor poseben email...in jih mam pol uiber velik - sploh pa ce me ni par dni doma..zakaj pa jets oznacm tm da dobim odgovor je pa za to da ne pozabm kje sm kej pisou..zato ni bad ideja da dobivamo emaile...sam lepo bi blo da bi blo to tko urejeno kot je opisal model cist na vrhu

PaJo ::

Za vse tiste ki si nastavljate to da vam posle na mail kadar je bil odgovor, naj povem da dobim dnevno po 50 mailov nazaj, kao da niso bili dostavljeni ali pa da celo ne obstajajo, zato lepo prosim ce ze nastavljate to da vam ob odgovoru na vas post pose mail da naj bodo mail popolnoma delujoci, ker cene bm zacel penit;(;(;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

sasox ::

Da pa ne pozabiš kje si kaj napisal maš pa tako ali tao MOJE TEME!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

10 let na slo-tech (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8612996 (8544) Janac

Google GMail Invitation (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Omrežja in internet
1905114781 (55558) jvolk
»

Kam z mojim člankom?

Oddelek: Slo-Tech
382203 (1255) Lincolin
»

Email.si problemi ?! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
14217683 (14365) the_unborn
»

nekej čudnega v zvezi z novosti

Oddelek: Slo-Tech
201402 (1168) Gandalfar

Več podobnih tem