» »

nekej čudnega v zvezi z novosti

nekej čudnega v zvezi z novosti

Klemenn ::

toprej..kot prvo..moje teme naj bi v bistvu bilo vse to kar dobiš na mil (obvestila o temah na katero so bili dani odgovori..no meni se večkrat zgodi da na mail dobim na moje teme ni pa inč noteer...ali pa samo nekaj

drugič....vsakič ko kdo odpre temo v forumu navijanje..dobim jaz mail!!..sploh še komentarja ni bilo z moje strani..niti ikone ni bilo..sem že dobil mail...to poglej mal primoz..ajde :\

Ziga Dolhar ::

"ali pa samo nekaj"?

Be specific.

Klemenn ::

recimo na mail dobim 5 različnih mailov...medtem ko mam pod moje teme samo 3 teme :\

Sergio ::

"Moje teme" so teme, katere si ustvaril oziroma si v njih sodeloval, ter je nekdo drug nanje odgovoril.

Na mail listo se pa lahko naročiš za katerokoli temo, takisto lahko zadevo tudi izključiš (s klikom na ovojnico s križcem / kljukico).

Zadevi _STA_ različni.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Gandalfar ::

ok.. jebediah zdej se bova pa midva ucila BRATI .. kaj pravis da pomeni:

Od vašega zadnjega sodelovanja aktivne teme

..

to pomeni, da so tu notri teme v kateri so bile spremembe a jih ti se nisi videl.

Klemenn ::

sergio: pa jzst sem avtoamtsko naročen na temo...vse nove teme ki nastanejo v forumu navijanje so poslane direkt k meni (no vsaj mail z obvestili)..tega pa nočem..ne za vsako...

gandalfar: pa če bi prebral..pa zakaj potem jzst dobim na mail lahko pod moje teme pa tega ni=???

Gandalfar ::

Jebediah: potem se pa ODJAVI..

http://www.slo-tech.com/script/utils/po...

Primoz ::

Jebo.. ker se lahko naročiš na spremembe tudi če nikoli ne odgovoriš v temi.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Klemenn ::

ne...če kdo naredi temo v forumu navijanje...jzst dobim o tem mail...pa čeprov NISEM odgovril..NISEM obkljukal unega za maile...ne vem pa zakaj vedno dobim..:\

morphling1 ::

Damn... verjetno zato, ker maš tud na splošno v tem delu foruma odkljukano da dobivaš email. Lahko pa da te Primož nalašč zasipa z emaili, tko mal za foro, ker si ravno ti :D
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Primoz ::

Lej... še enkrat
1) obvestila dobivaš, če si se nanja naročil (kliknil na ikonico). Če jih nočeš.. klikni še enkrat
2) če se naročiš na obvestila v kakšni temi, to še ne pomeni, da jo vidiš v mojih temah. Tam vidiš SAMO TEME, v katere si kaj NAPISAL.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

TESKAn ::

Đebedaja, pejt ti lepo:
- >klik na svoj nick -> forum -> 'Privzeto obveščanje o odgovorih na moje teme: da', klikni na 'da', da se spremeni v 'ne'.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

sketch ::

Potem pa pojdi še v oddelek, ki te pesti (NE v temo!!!) in odkljukaj desno gor ikonico, na kateri imaš verjetno sedaj zeleno kljukico... Ko bo rdeč križec, bodo maili čudežno izginili.

lp
s.
Adapt and overcome.

Klemenn ::

http://freeweb.siol.net/bogomir3/st/dok...

http://freeweb.siol.net/bogomir3/st/dok...

kot vidišš...recimo primer...v temo o prokliku sem 100000% neki napisal saj je moja..pa še odgovarjal sem..pa je ni v moje teme...:\

Klemenn ::

aja..še neki čudnega...kot vidiš v moje tem je tudi tema o ti 4200..na mojem ailu pa je ni..in ko sem opgledal..sem videl modro črto..torej še ni pregledano..aja..pa zelena kljukica je tut v tej temi:\

TESKAn ::

Potem v svojih nastavitvah poglej še kaj je pod 'avtomatsko pošiljaj obvestila o odgovorih na teme, v katerih sem sodeloval'. Malo pobrskaj med nastavitvami...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Klemenn ::

still not getting the point..fora je v tem da dobim NEKATERE maile...če bi mel kaj nastavljeno..potem ne bi dobil nobenih :\

morphling1 ::

Pa saj sem rekel da te Primož zasipava z emaili :D
Mislim da si ti edini, ki ne dojema tega sistema nastavitev...
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

McHusch ::

Jebediah, pa kaj si ti edini med 5000 ljudmi, ki ne razume novega/starega sistema?

V mojih temah se ti izpišejo samo teme, kjer si sodeloval in jih še nisi videl v celoti (novi odgovori po tvojem zadnjem ogledu). Teme v katerih si sodeloval, a si si jih že ogledal, se tam ne prikažejo (lahko sicer nastaviš drugače, toda to je privzeta možnost, ki jo imaš vklopljeno).

Maile lahko dobivaš samo zaradi treh vzrokov. Sledi pa izklapljaj:
  • V nastavitvah foruma si izklopi možnosti:
    • Privzeto obveščanje o odgovorih na moje teme;

    • Privzeto obveščanje o odgovorih na teme, kjer sem sodeloval.
  • V temah, za katere dobivaš sporočila o novih odgovorih, preveri, če imaš izklopljeno obveščanje (ikona s pismom, ki je prekrižano z rdečim križem).

  • Isti korak ponovi tudi za celoten oddelek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: McHusch ()

Klemenn ::

sem pregledal..sem že imel vklopljeno..še kaj kar bi bilo lahko napačno vklopljeno?* kaj pa če je to bug?

novi odgovori po tvojem zadnjem ogledu

ravno o tem trobim že ves cajt...gor maš pa tut naslove...dokaz da ne deluje..

Gandalfar ::

ampak po zadnjem ogledu .. SAMO ce si sodeloval v tej temi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 471 72 73 74 )

Oddelek: Slo-Tech
3654490661 (1460) bastadu
»

Pošiljanje obvestil o odgovorih na mail

Oddelek: Slo-Tech
71198 (1070) elasto_mania
»

Izklop poštarja

Oddelek: Slo-Tech
71208 (1088) Primoz
»

prejemaj obvestila o odgovorih v določeni temi!

Oddelek: Slo-Tech
191102 (974) gzibret
»

Slo - tech, špara pri pošti :D

Oddelek: Slo-Tech
81015 (730) Sergio

Več podobnih tem