» »

ATX ohišje + osnovna plošča kaj kupiti?

ATX ohišje + osnovna plošča kaj kupiti?

ferdo ::

kupil bi rad ATX ohišje do 20k sit...

Na eni spletni strani "slovenski cenik" sem opazil ATX ohišje podobno aplovemu... sivemodre barve, sedaj ga nikjer več ne najdem... kje je???? to ohišje me je zelo pritegnilo, pa ga zdej ne najdem.;(

in

kupujem še eno Nf2 osnovno ploščo. sedaj imam 8rda+ pa bi mogoče še eno tako kupu, ali mi priporočate katero drugo od nf2? denar NI problem!!!! rad bi pa imel čimveč dobrot: nastavljive voltaže in dobro hlajenje
epox ali asus ali ABIT? kaj naj kupim... nekje sm zasledil infinity,,pa je ni za dobit...

boštjan ::

ne infnity res ne boš dobil,žal.
epox(8rda+ v2.2),asus(a7nx-deluxe),abit(nf7-S ali AN7),katerokoli boš kupo,dvomim,da boš nezadovoljen.je pa epoxka najcenejša.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

ferdo ::

kako je z voltažami pri ostalih? za epox vem, zanimam me asus... imajo vse MCP-T ?

boštjan ::

imajo vse MCP-T ?

da, toda pri epoxki moraš spdif kartico dokupit + koliko vem ima samo 3 izhode za zvočnike,asuska in abitka pa imata posebej še za MIC in LINE-in

ferdo ::

je kdo zasledil omenjeno ohišje? na enem pejđu sm ga najdu, pa hudič, ko sm pozabu na save as .. ;(( cca22k

boštjan ::

pa kaži tega applovega

ferdo ::

si že vidu aplov dektop compjutr? oz. ohišje le tega. zaoblene linije, nič ostrih robov, itd..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero ploščo za AMD je

Oddelek: Kaj kupiti
382334 (1182) ČIP 008
»

Katero nForce2 plato (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
47930348 (16943) Jaffa
»

Ze ima kdo 8RDA+ rev 2.1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
653971 (2987) cole-22
»

A sem se zaj....

Oddelek: Strojna oprema
15958 (651) cekr
»

EP 8rda3+ vs ABIT nf7-s

Oddelek: Strojna oprema
251139 (968) kuglvinkl

Več podobnih tem