» »

A sem se zaj....

A sem se zaj....

damirez ::

Crknila mi je plata pa sm uzel to:
http://www.com-shop.com/article.asp?Art...
hotel sem pa to:
http://www.com-shop.com/article.asp?Art...

A naj hitro nazaj nesem in zamenjam, ket sem bral da so NFORCE2 plate veliko bolse al kaj.
Jest sm mislu da je KT600 pac hitrejsa. Nism pa prav zahteven uporabnik ne rabim ne zvocne ne lana ne nic samo golo plato.

Ce sem se ze zajebal mi povejte saj koliko sem se zajebal. Aja pa kupujem lahko samo v tej trgovini.

boštjan ::

če mene pitaš,si narobe naredo to,da si kupo asusa v comtronu,kjer je samo 1 letna garancija,drugje je vsaj 2 leti. Asus na KT600 pa je bolj bogata,kot pa tista na nForce2

frenk ::

nisi se zajebal;)

...a nima kt600 seraial ata celo v SB:)

damirez ::

Vse lepo in prav, a kaj ko jaz ne rabim nic teh dobrin, ker sploh nevem kaj tocno pomen serial ata itd..... Tista prva mi je bal usec zarad fan controlerja pa kljub temu nism vzel.
Uglavnem zanima me samo 1 stvar a sem naredil hudo npako ker sem vzel KT600 in ne Nforce2? Kater chipset bi vi vzeli in zakaj?

frenk ::

jest mam sicer nforce2 ampak bi se pa mogoče zdej odloču za kt600:)

kuglvinkl ::

NF-S recimo al pa kakšna Asuska z MCP-T trga gate (Epox žal nima plate z MCP-T in SATA kontrolerjem). Ne, plata na KT600 ni slaba, sploh v povezavi z 8××7 SBem.
Your focus determines your reallity

damirez ::

Hvala fantje za tolazbo zgleda da bom kr lepo zaspal. :))

kuglvinkl ::

Ajde, da se boš predčasno zbudil proti jutri. plate na NF2 so hitrejše. + da ne omenjam PCI/AGP locka.
Your focus determines your reallity

damirez ::

Nehej! Zarad tebe sm mel nocne more pa sm zdej zbudi.:D

damirez ::

Drugace sm pa tud v comtronu dobu 2 leti garancije na plato.

boštjan ::

Drugace sm pa tud v comtronu dobu 2 leti garancije na plato

barabe,ko sem jaz spraševal so meli samo 1 leto;((

damirez ::

Ok zdej sm pa to vsek skp zmontiral, formatiral itd..
Sedaj imam imam via kt600(prej kt133) in 1x 512ddr 400 in vse deal BP samo sandra mi javi da ima plata previsoko temperuturo in pod nasvet mi daje da cimprej ugasnem racunalnik in nastimam hlajenje no jaz tega nisem naredil temp procesorja je tam 45C plata pa 56C, a je to normalno, verjetno ni in sedaj me zanima zakaj taka temperatura ce se je prej morala plata 100x bl matrat da je poganjala procesor 1800xp kot pa ta.
V biosu sem dal ram iz optimal na turbo pa uklopil sem UDMA da dela 133mhz to je pa tudi vse.

Ima kdo kasn nasvet?

VASkO ::

sandra se moti - temperatura plate je pri tebi najbrz temperatura procesorja in obratno

Caligula ::

A se meni samo zdi, ali na moji epoxki pise MCP-T?

kuglvinkl ::

Katero plato imaš? če imaš MCP-T, je ziher 8rda+ ali 8rga+. Samo te so brez SATA (kot rečeno zgoraj...).
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

cekr ::

Za merjenje temperature in ostalih zadev na ASUS-ki uporabljaj na cd-ju priloženi program ASUS Probe. Kupil si pa zelo dobro matično ploščo, zato se sploh ne sprašuj o smiselnosti nakupa.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mali oglasi ... kaj vse folk našteje, da bi prodal računalnik za veliko denarja

Oddelek: Loža
91606 (1172) mile
»

Matična plošča za AMD!

Oddelek: Kaj kupiti
371538 (955) Fury
»

KT600 ali nForce2

Oddelek: Kaj kupiti
492177 (1303) tac
»

Ali obstaja kakšna VIA KT600 osnovna plošča, ki podpira dual DDR?

Oddelek: Kaj kupiti
111039 (830) gabl136
»

Mnenje o plati EPOX 8KRA2+

Oddelek: Kaj kupiti
91048 (985) Zako

Več podobnih tem