» »

CoD MP - štekanje

CoD MP - štekanje

RuN ::

Pri Call of Duty nardim "server" za igraje MP. kolegi se priključijo preko IP-ja, ampak če nas je več kot 3-je pol vse razen mene zafrkava in jih ven meče oz. jim šteka.

Vsi smo conectani z modemom 56k ali 64k.

Kaj se daj kaj narditi, da nam debi štekali. Vsi mamo patch 1.2 in fix 1.2.

LP; RuN

Bato|\| ::

hmm... odvisno kakšno povezavo imaš ti???

speed machine ::

Teb ne zafrkava ker si server, drugim pa najverjetneje zato, ker maš ti prešvoh povezavo. Tak da če maš server z kakšnim 64k, je to absolutno premalo.

RuN ::

Ja jaz ma 64 k ostali pa po 56k.

Kako se pa da to drugač zrihtat. Slišal sem da moraš met fizične sreverje - ločeno od mašin, katere igrajo ?!?

speed machine ::

Da se zrihtat na način, da si ti omisliš boljšo povezavo. Pa je.
Ti dam primer. Recimo da imaš ti 8KB/s download. Pa se vežejo gor trije, ki uploadajo na server (torej tebe) z 3kb/s. Sedaj si pa izračuni. 3x3=9. Torej bi ti že rabu 9kb/s downloada. Imaš jih pa 8 na voljo. Ker je sam en kilobajt razlike, se ne pozna toliko. Zato z tremi še ne šteka toliko, oziroma še sploh ne. Če pa se vežejo gor že štirje pa je to 12KB/s. In ker nimaš ti dovolj močne pipice da bi vse te podatke sprejel, kaj šele poslal nazaj, pa pride do lagiranja, ko vas meče v igri po par metrov levo in desno. In če igra zgubi stik z kom, pa tistega vrže ven. To je vsa umetnost.

Jok3r ::

Kake pinge pa mate? :O

RuN ::

Če sem jaz server in začne štekat pol majo vsi ostali 999, drugač pa majo tam od 100 - 250.

ddeben ::

Za server si omisli kak 1mb adsl ali pa vsaj 128kb/s pa bo vredu!:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ddeben ()

Jok3r ::

Upload saj 256Kbitov :D

Wad@ ::

Predvidevam, da imaš isdn. Torej poizkusi z obemi linijami, in če je res kar je povedal speed machine bi potem moralo delati ok, tudi če se priklopi eden več.

speed machine ::

Ja, sam potem bo pa plaču dvojne impulze, če bo šel prek dveh linij.

Jok3r ::

Download se bo cisto malo povecu tako da se ne SPLACA pa se 2x bos placu impulze.
Potrebujes mocnejsi upload&download => ADSL :\

speed machine ::

Download se bo cisto malo povecu


Download bi se mogu 2x povečat, sam če se kej spomnem ti mora ponudnik internet storitev to omogočat.
Sam kot je že Jok3r reku, se ne SPLAČA ta rešitev. Boljš da si omisliš kak ADSL al pa kabelski internet, te bo cenejš prišl.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Merjenje hitrosti downloada/uploada (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Omrežja in internet
447375994 (51605) Tero
»

Kabelski in adsl internet pohvale in pritožbe (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Omrežja in internet
42724957 (14668) Jakka
»

Zlo zlo čudn download

Oddelek: Omrežja in internet
91610 (1416) Soprano
»

Za vse ADSLejevce

Oddelek: Omrežja in internet
482814 (1464) BC3
»

Against TELEMACH !!!

Oddelek: Omrežja in internet
321685 (909) yimi

Več podobnih tem