» »

Storm3D (Senitel help!!)

Storm3D (Senitel help!!)

slycer ::

Pred kratkim (kakšnim letom, ko je tekla debata o HT&L), si mi rekel, da si sprogramiral nek program, ki testira softverski in hardverski T&L. Zanima me, če se ga še kje lahko downloada. Sedaj, ko imam neko malo bolj spodobno mašino, lahko testiram. LP

Senitel ::

Uf...
Tega pa nimam več... Sej zdej delam na eni novi lepši, boljši zadevi... Povem, ko bo kaj za videt :D!

Sergio ::

Senitel, stara sablja... Kje si ti? Bo še kaki članek od tebe? :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

slycer ::

Aja sam neki me zanima pr Storm3D. Zanima me, če je ta stvar uporabljala cache pri procesorju (CPU, ne grafičnem).

LP

Senitel ::

Sergio: Ja! Upam, da končam še ta vikend (3D teksture - done, multi sampling - done, point sprites - in progres)

slycer: Hm... Kako to misliš? Cache se pri vseh programih uporablja tako, da se exe koda naloži v level 2 cache potem pa še v level 1 cache in potem se izvede. Zdej to, koliko se pa pozna razlika je pa odvisno od tega, kako "dolge" skoke dela program in kako pogosto (Storm3D nima ravno veliko skokov). Sicer so bile pa vse verzije omejene zaradi prepočasnega glavnega pomnilnika (DDR anyone
>:D). Prva verzija (eksplozija) je itak na hardware t&l karticah tekla tako hitro, da je bil ram povsem zabit... Druga verzija ("space ship") je pa zmeraj pustila model v sistemskem pomnilniku (ena zastavca preveč v programu... Če kdo hoče vedet kje lahko zve... >:D).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

XP-jem dodatnih šest mesecev (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
23321295 (13473) knesz
»

Nakup nove grafične kartice (pri celeronu 830Mhz)

Oddelek: Kaj kupiti
281269 (952) SavoKovac
»

Kera grafična je bolš?

Oddelek: Kaj kupiti
462805 (2199) _Mortal_
»

KYRO 2 -- najboljši (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
615026 (4022) Paramedic
»

Kva praute na Kyro2

Oddelek: Zvok in slika
261600 (1171) Senitel

Več podobnih tem