» »

Registrski filtri za predvajanje pokvarjenih DivX-ov

Registrski filtri za predvajanje pokvarjenih DivX-ov

ElMeR-FuD ::

Za to sem nekje slisal. Uporabno je za DivX filme, ki jim manjkajo frami in se zato slika ustavi, te filtri pa naj bi to kar naprej predvajali brez da se slika ustavi. A mogoce kdo ve kej o tem? Kje bi se to dal dobit?

Alec999 ::

cool ... prvic slism .. me pa zlo zanima ce to obstaja k bi full rabu .. sm prevec len da bi popravlu filme ;)

Flashar ::

PoglejTUKAJmogoce boš našel kr iščeš8-)
Flashar
http://sandi.g-kabel.si

matevzm ::

OpenDivX je cisto druga zadeva, tako da je link bolj malo uporaben.
Sele danes sem slisal za to, je pa na http://www.tac.ee/~prr/videoutils/

Background
Sometimes DivX video clips contain invalid frames that cause Media Player to freeze the image. Theoretically codec should recover from the problem, but it doesn't. So image is freezed permanently until clip position is manually changed (by moving position slider). DivX AntiFreeze avoids such freezings.

DivX AntiFreeze is used only for DivX clips. All other media types are unaffected.

NB! DivX AntiFreeze just avoids permanent freezings during playback, it does not fix the clip.

matevzm ::

Sem ravno poskusil v MicroDVD Playerju in dela. Preskocilo je napako, ostalo je do naslednjega keyframea nekaj smeti, isto kot ce delas z AVIDeFreezerjem. Dobra stvar izgleda.

MATiCEK ::

Stari THNX, to pa je uporabna stvarca, ki sem jo iskal in je nisem najdel :):)

JXS ::

naj mi en razloži kako to gre, jaz sm stvar install. pa se mi še vedno ustav tm k se je prej. A je trebe še kej druzga naredit k sam install.?

Mate ::

Ej kul... zelo uporaben pripomoček!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Film malo pred koncem zašteka

Oddelek: Zvok in slika
51998 (1921) mmilos
»

kateri divx codec packi/codeci

Oddelek: Zvok in slika
223855 (3589) ferjan
»

NOLF2 + talk/speach

Oddelek: Igre
131775 (1620) cooolah
»

DVD-DIVX

Oddelek: Pomoč in nasveti
71762 (1600) matevzm
»

zatikanje divxa

Oddelek: Zvok in slika
91204 (1003) cyber

Več podobnih tem