» »

KYRO 2 -- najboljši

KYRO 2 -- najboljši

1
2
»

ns-miha ::

mislem dalmatinka kva se sploh gres s tem kyro2 ;((
Nisi ga videl, teste pa lohk tud jest napisem kar tko. jest jim nec ne verjamem. tud jest sm jemu voodooja pa sem cez geforca simfal, v bistvu cez vso nvidio. pol sm pa na test dobu gf2mx, pa nisem bil vec tko privrzen pristas voodooja. ma dej ko bos vidu kyro2 na lastne oci pol pa bluzi o kaksnih testih pa kakovosti gonilnikov pa take bedarije. >:D>:D;((;((

Dalmatinc ::

Mogoče res.....slika na tvojem mx-u je odlična (resno), Kyro pa sej pravim zgleda cool in to res cool.....če je res sam tolk bolje>:D

TribesMan ::

FOLK KWA VAM JE???

Jest sm pred tremi leti kupu Bansheeja od 3Dfx-a in mi še vedno dela v katerikoli špili pr 800*600, kar je zame in za moj monitor čist zadost. Tok da ne vem kaj zaboga lohk profitiraš če ti namest 30 FPS leti 130 FPS ???

OrlyTM ::

Tribesman ... če ne veš kje je razlika med 30 in 130 fps .... pol ti je res brezveze kupvat novo opremo.

AJA ... 30fps ti vrže timedemo ane .... kolk ti pa vrže gameplay, ko igraš z recimo 5imi boti in tremi igralci v lokalnem omrežju ? :))

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

BigFoot ::

lol@TribesMan.
probej igrat recimo Q3A v 800x600 z vsemi detajli na full pa boš vidu kako ti teče. poleg tega pa je ze Q3A (in vse ostale streljačine) 60 FPS minimum.
al pa probej Black & White. al pa Giants. če ti bo gladko delalo v 800x600 (full detajli) sem papež.

blue96 ::

Jest sem še vedno na strani Geforcea 2, vsaj glede razmerja cena/kakovost!
.

ABX ::

Mulc: cena/kakovost, kaj ti kupuješ hardware na tržnici?

Ej ja ta Geforce je res dober sem ga teral 2 leti in še vedno dela kot nov, pa še olja ni rablo menjat.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

R0K ::

ABX : ko je pa narobe reku (cena/kakovost) ??

Dalmatinc ::

Mah, gafična je potrata men pasajnsa dela z 1 sličico na sekundo na moji 64 kb grafični kartici.......vidovsi pa so v tako lepih 16 barvah in word SANJE.......LOL:8)

Paramedic ::

...ampak najboljša grafična, ki si jo lahk vsak človk privošči je pa s3 virge 4mb, ki jo imam js dokler ne pride kyro 2 :))
End transmission.

matyaz ::

Na JAE d.o.o. ceniku sem videl, da imajo Kyro II.Upam, da je tud na zalogi.

Paramedic ::

Ne, nimajo je še na zalogi, sem glih klicu. Tip pravi naj pokličem še čez kak teden, dva.
End transmission.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GF1 nice price :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
574923 (4228) Shadowman-x
»

Geforce 2 MX ali Kyro II?

Oddelek: Kaj kupiti
371656 (1257) Lyu
»

grafična kartica !

Oddelek: Zvok in slika
311856 (1415) ABX
»

T&L?

Oddelek: Novice / Nova vsebina
371888 (1888) Senitel
»

GEFORCE2 MX????

Oddelek: Zvok in slika
441873 (1222) YiMMi

Več podobnih tem