» »

SNEMANJE VIDEA

SNEMANJE VIDEA

PIII850 ::

Dejte mi svetovat kako naj cimbolj kvalitetno iz navadnega VHS formata in HI8 mm (videokamere) presnamem video. Sem sprobal z ATI TV TUNERJEM (njim softwerom) pa mi zadeva nekako ni glioh povseci. Kako bi se dalo zadevat izboljsat oziroma katere kodeke bi moral uporabiti. Vem da recimo pri konverziji DVD - DIvx v npr VCD je super kvaliteta, ker je ze originale dober. TUkaj je tudi sama kvalitete slike dobra, ampak kaj ko po prenosu (snemnju na racunalnik) pride do zelo veljkega poslabsanja kvalitete (v primeru da uporabljam VCD oziroma SVCD format. Pomagajte prosim

Hvala
lp

kosa ::

TO zanima tudi mene:))
MOJ IDOL JE TITO

TTine ::

Mislim, da Atijev TV Tuner podpira DirectDraw filtre, tako da lahko video brez problema zajames z VIRTUAL DUB-om. Tam lahko nastavis vse zive kodeke ipd. Jaz si tako resujem stare VHS posnetke pred pogubo... Tuner mam pa Zoltrex-ov drugace, sam na ATIju bi moglo tudi spilat!.
Veliko srece,
LP
Tine.

PIII850 ::

A res ne ve kdo kako bi to se na kaksen drugacen nacin resu al kaj????

elfin ::

Na kabelski TV mamo za take namene eno staro ko svet kartico Miro video DC1, ampak ima ločljivost največ super VHS 384 x 288. Obstajale so še DC 20 in DC 30. Ene kartice so še ble od FAST-a. Zdaj pa ne vem koliko ta hec kaj stane in ali se še kje to dobi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero TV Katico(tuner)? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17919361 (12401) Izi
»

Zamenjava grafične -> slabša slika pri TV kartici ???

Oddelek: Zvok in slika
101633 (1426) RC14
»

Kartica za zajem videa iz zunanjih virov?

Oddelek: Kaj kupiti
62270 (2199) kurjač
»

Nakup TV tunerja

Oddelek: Kaj kupiti
372200 (1561) zdravc
»

snemanje videa na računalnik

Oddelek: Zvok in slika
51195 (1126) T(he) Boss

Več podobnih tem