» »

Prisluškovalna naprava ( domača raba )

Prisluškovalna naprava ( domača raba )

«
1
2 3

sc5899 ::

Zanima me ali ima kdo kakšen pameten načrt za prisluškovalno napravo ( seveda za domačo rabo )?
Vredu bi bilo če bi bila čim manjš ain čim daljši doseg! Seveda za poslušanje na radiju!



Hvala!

Lep pozdrav

zlabo ::

A boš prisluškoval sestrinim skrivnim pogovorom v njeni sobi:D

Kok močno to rabiš. Tu je eden 4W-atni

Malo še pobrskaj po googlu

LP, zlabo

MTB ::

Uhhh... 4 W so ogromno... a bi rad da to poslusajo kilometre proc?

Brane2 ::

Ne bi vam rad kratil veselja, samo:

- te stvari so ilegalne, tako zaradi namena kot zaradi oddajne moči. Z njimi grobo kršiš pravice tako tistega, ki mu prisluškuješ, kot tudi tistih, ki jim povzročaš radijske motnje. Da o tem, da ga lahko posluša okolica, ne govorimo.
- teh oddajnikov je poln net. Zakaj jih iščete ravno na STju, kjer nezakonite vsebine niso dobrodošle ?
-tud če hočeš bit baraba, ne smeš bit neumen. Če nimaš pojma o teh stvareh, se ne bi prej pozanimal in kaj prebral o osnovah ? Recimo kaj o radiskih valovih, frekvenčnih področjih itd..

Saj poskušam bit čimbolj strpen in marsikdaj dovolim stvari, ki niso povsem v skladu s pravili STja, samo pokažite malo domiselnosti in inicijative...

V čem boš tak frajer, če boš bratu/sestri itd podtaknil oddajnik po načrtu z neta, ki ga niti ne razumeš ?
Kaj pa če ti on/a pozneje vrne uslugo s podobno pridelanim strupom ? :\

Res kreativno...

Konec sveta bo, ko se bo tu pojavil en genijalec, ki bo pasteal full glupo shemo glupega oddajnika in jo znal razložit v detajle...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

zlabo ::

Konec sveta bo, ko se bo tu pojavil en genijalec, ki bo pasteal full glupo shemo glupega oddajnika in jo znal razložit v detajle...


Brane2, če to leti name, se ti opravičujem, hotel sem samo pomagati:8)

LP, zlabo

freserovski ::

nevem no, človek vpraša za načrt in vi začnete razglabljat o nelegalnosti in legalnosti. Načrt sam po sebi ni nič nelegalnega. Nezakonita je uporaba te naprave za pridobivanje informacij, v primeru, da človek ne ve, da mu prisluškuješ!
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

|CyGNUS-x ::

@Brane2:
Saj kdo je pa rekel, da bo prisluškoval sestri/bratu? Morda kdo po njegovi sobi hodi in išče stvari, ki niso njegove. Tako bi pa morda rad poslušal, kaj kdo išče in hodi v njegovi sobi.

Ni nujno, če je to ilegal, da kr dela škodo drugim.
Če mam narobe naj me prosim en popravi.


Lp
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

Azrael ::

Načrt je še najmanjši problem, najdeš jih povsod (net, knjige, revije...). Problem je v uporabniku, za en mikro oddajnik z dosegom res samo par metrov ne bo nihče težil, samo folk hoče kilometerske dosega, nima pa osnovnega znanja, kako stvar dela.

BTW. Zakonsko so taki oddajniki prepovedani v teh krajih že od začetka 80 let, oziroma mora biti frekvenca oddajanja kontrolirana s kristali, kar pa pri teh enostavnih shemah ni nikoli. Frekvence, moči in vrsta modulacije na katerih si lahko sam svoj mojster, so tudi strogo določene, na FM radio difuziji (88 - 108 MHz), kot posameznik, brez zajetnega kupa dokumentov in dovoljen nimaš kaj praskati...

Na kratko:
Zelo hitro lahko sčaraš tako igračo, ki dela na napačni frekvenci in te slišijo "nepovabljeni"...

Izslediti te ni težko, mala malica (brez heca)...

Kazni niso majhne, gre za veliko $$$, mogoče, če imaš res slabega advokata, dobiš zraven še državno stanovanje z mrzlo vodo...


Vem za primer, ko je kolega radioamater po pomoti poklical na frekvenci, ki jo uporablja policija. Imel je veliko srečo. da je lahko obdržal postajo, sodnik pa ga je "samo" oglobil za 1/2 mesečne plače...

En legalen predlog, če že želiš imeti tako enosmerno zvezo v stanovanju, si kupi atestiran baby siter.
Za tiste, ki bi se radi kaj več naučili pa obisk in mogoče tudi učlanitev v kakšen radioamaterski klub, ki ima tudi konstruktorsko sekcijo.

LP, Azrael
Nekoč je bil Slo-tech.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Azrael ()

Azrael ::

@ |CyGNUS-x:

Za ta tvoj predlog povsem zadošča diktafon z vox funkcijo...
Nekoč je bil Slo-tech.

sc5899 ::

|CyGNUS-x in Cobra tnx!
Vsaj enkrat se je nekdo našel in se postravil na mojo stran! Na tem forumu eni samo
iščejo neke detajle in se .....!
Nevem zakaj sploh je forum! Pa vprašaš kaj, pa ti odgovori poišči si na googlu v smislu kot da nebi vedel kaj je to!
O.K. dovolj časa za te!

Ja res je |CyGNUS-x gre za brata oz. pol brata ki večkrat zahaja po moji sobi in zadnje čase me je kar nekaj stvri zmankalo!
Zato bi se rad prepričal in ne bi ga rad po krivem obtožil! Bili pa so tudi frendi pri meni in je ....!
No pa nebom vsega pisal!
Tak da bi rabo domet nekje dobrih 100 m!



|CyGNUS-x in Cobrt še enkrat hvala za pomoč!
Aja pa da ne pozabim, hvala Azraelu in Branetu da sta povedala da je to ilegalno ( vedno malo prej kot ti )!


Lahko noč

Azrael ::

Zoprna reč. Če prav razumem, tebe najbolj zanima ali je bil v času tvoje odsotnosti kdo v tvoji sobi ?
Za take stvari obstajajo tudi razne low tech rešitve. S slino prilepljen las na predal, ki odpade. če predal odpreš, majhen košček papirja ali kartona, ki se prevrne, če nekaj odpreš ali premakneš... Take simpl rešitve. Če hočeš zvočni posnetek, pa mogoče res diktafon z vox funkcijo, skrit npr v prostoru za baterije pri radiu.

Za tako stvar se mi radijski oddajnik nekako ne zdi primeren (pustimo zakone), ampak ali si želiš da bi sosedje, ki bi slučajno sravfali radio , slišali kakšen "zanimiv" pogovor ?

LP, Azrael
Nekoč je bil Slo-tech.

Mamaplata ::

Zdaj če rabiš real time prisluškovanje potem ti diktafon ne koristi kaj dosti.Jaz bi na tvojem mestu kupil par PMR postaj (~ 15KSIT PAR) in imel boš zanesljivo zvezo par kilometrov (optična vidljivost) , zvok je malo slabši -računaj na frekvenčni pas okoli 3kHz, je pa res da ne potrbuješ nobenega dovoljenja za oddajanje in nikogar ne boš motil -te napravice imajo tudi VOX funkcijo .
Če pa res želiš narediti majhen oddajnik pa imam zate link : http://www.talkingelectronics.com/ Poglej pod FM TRANSMITTERS. Na tej strani je res vse razloženo v detajle.
Vendar pri tem računaj na raznorazne probleme z dometom ,ker ti oddajniki nimajo ravno toliko dometa za kolikor jih reklamirajo (Trust me i know what im talking about).
Pa veliko uspeha.

fRiK0 ::

Kaj pa ce bi sobo zaklenu?
Hvala

LP Tadej

BigWhale ::

preproste resitve so ponavadi najboljse :P

Lio ::

Pomoje je še najbolj, da narediš, tko kt je Mamaplata reku-kupš PMR postaji, in eno nekam poturiš.


Sam a ti misleš skoz dežurat, če je brate v tvoji sobi? Pol si pa raj kamero sposod, pa jo nekam tk podtakni da je bo vidu da snemaš.

frenk ::

ČE boš oddajnik res uporabljal v ta namen, bi ti jest to odsvetloval...sej tvoj brat se verjetno ne pogovarja sam s sabo...kaj pa če bi nekam webcam skril>:D...skriješ webcam nekam v omaro skupaj z računalnikom(more bit res tih:)) in vse shranjuješ na disk;)

T0RN4D0 ::

hehe, jst bi tud mel kej takega :) (v raziskovalne namene seveda)... al pa še raj bi mel kak laser mic- da lahk na daljavo prisluškuješ>:D

hum, kokr sem gledu tist shemo je kr velik vsega- $$$, ne vem če se bom lotu:\
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Mamaplata ::

Material sploh ne stane veliko,tako da če se boš lotil zadeve najbolje da kupiš v HTE ker se mi zdi še najcenejša trgovina ,lahko pa tudi odspajkaš s kakšne plate.
Kar se pa tiče laserja pa lahko prebereš na elektro-n -u ,tudi sam sem nekaj poizkušal z laserji pa mi ni ravo najbolj všeč.

pivmik ::

Raje kot prisluškovalno napravo POSNAMI z videokamero, ki je nekje skrita.

Kako pa mu boš dokazal da te je oropal če bo slošat samo odpiranje predalov, hoja, in odpiranje vrat???
LP, Gregor GRE^

Lio ::

sploh ni treba laser majka, ampak sam usmerjenga(ka šezmer ni glih za đabe). To jst že kr neki cajta načrtujem, ampak kr ne najdem časa

T0RN4D0 ::

tale hrošček

evo za tegale zgorjega sem se zagrel... a mislite, da bi mi ga ratal nardit, če bi sploh dobil komponente? :\
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

zlabo ::

Sicer nisem prebral cele strani, a se mi zdi, sodeč po prvi sliki, da so tle SMD-ji, kar pa pomeni veliko finega spajkanja, kar pa bi ti znalo delati probleme, če nisi mal bl izkušen v elektroniki. V tem primeru, ti svetujem da narišeš novo ploščico in uporabiš navadne elemente (mal večje bo vse skupi pršlo)

LP, zlabo

T0RN4D0 ::

sej bi lahk naredu z navadnimi elementi ja... ploščico...
a je težko jedkat? kaj vse rabiš in kolk kej to stane...
drugač mislim da bi se dalo nekak na univerzalno spacat.... mam še mal, tu pa tud ni tolk velik elementov:)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

zlabo ::

Ja moje prvo zjedkano vezje, je bilo z neko kupljeno snovjo (železov iii klorid - se mi zdi:\ ). Narisal sem z alkoholnim flomastrom, naredu sem pa 3-kanalni lightsow z elektro-n 8-)

Drgač pa zdej jedkam z solno in peroksidom (cenej pride, sam je pa dost bl nevaren). Na ploščico narišeš magari z alkoholcem, al pa naneseš s fotopostopkom. Evo tuki maš pa postopek izdelave tiskanih vezij

Sej lohk tud na protoboard nardiš, sam bo stvar večja pršla, pa ne bo tolk "profi" zgledal:D

Mogoče bi se pa probal enkrat v izdelavi tiskanih vezij, pa boš videl, da to sploh ni noben bavbav;)


LP, zlabo

Brane2 ::

Tornado Boy:

Nikar, nisi ti (se) za to.

Saj izdelava tiskanin ni tako problematicna stvar, vendar zahteva odgovornost, preciznost in resnost.

Tebi bi se mimogrede zgodilo, da bi zlil kislino, da bi ti kaj spricnilo v oko itd.

treniraj se malo na protobordih, ki jih ze imas. Resno mislim...

zlabo ::

No tegale buga, bi mogoče res lohk na protoboardu naredu, sam enkrat je pač treba začet, vsaj Tornado boy, ki vidim kar rad eksperimintira z elektroniko, bi se lohk kej novga nauču. Drgač je pa to stvar posameznika, če misli da ni zrel za kisline, pač tega ne bo počel. Je pa tko da je treba bit pri vsaki stvari, ki jo delaš, čim bolj natančen in previden. Vsak more met v krvi mal natančnosti, ne pa preveč;)

LP, zlabo

T0RN4D0 ::

Tistle članek sem že zadnjič enkrat prebral...

Sam kaj rabiš to kislino.. kje se to da dobit? a je to taka razširjen stvar zlo, ker v Lj (100 km 1 smer :\ ) ne bom hodu po eno kislino, magar če vse po zraku nardim... to obvladam:D pa kakšno posodo rabiš?

kaj je protoboard? univerzalna ploščica?

aja... pa neki bi prašu glede hrošča...

tole so komponente: (jih bom razdelil v skupine...

A}]
1 - 390R (marked 392 )
1 - 10k (marked 103 )
1 - 33k (marked 333 )
1 - 47k (marked 473 )
1 - 100k (marked 104 )
1 - 1M (marked 105 )
B}]
1 - 4p7 surface mount
1 - 10p surface mount
1 - 47p surface mount
1 - 1n surface mount
2 - 22n surface mount
1 - 100n surface mount

2 - BC 848 transistors marked ‘1k’
C}]
1 - 5 turn 3mm dia enamelled coil
1 - mini electret microphone
3 - 1.5v button cells
60cm very fine solder
1 - 80cm hook-up wire for antenna
1 - MICRO BUG PC board


OK, A. so uporčki, tam so pač SMD, miji bojo (če) navadni.

B so kondenzatorji... tam so pač SMD, moji bojo navadni....


sodeč po tejle shemi, bi mogl bi elektrolitski... sam mi skor nekam švohni zgledajo... a se sploh dobi take? :\

tranzistor je pač trantistor...

no... C, to je pa problem... jst ne vem kaj kej pomen... oz kak se reče po naše, tak da bi zanla tud kak trgovc zastopt :\

vem kaj je Tist PC board, delu bom brez tega... oz s svojo...
vem, da je 60 cm fine solder pač žica za lotat...
80cm hook-up wire je 80cm žica... mislim da nič posebnega. Ali pač? :\
3 baterije... jst bom mogoče uporabu malenkost večje... to ni panike... pač štrom.
pol electret microphone... ugotovu sem, da se uporabljajo 4 vrste mikrofonov... --> electret, crystal (piezzo) , carbon in dynamic... ne vem pa kak je to ''po naše''??? 8-O
:O 8-O 5 turn 3mm dia enamelled coil... kaj je pa to za en hudič? a je to slučajno trimmer? s petimi obrati? in premerom (ne vem česa... osi?) 3 mm???8-O

pa mislim, da so pozabl na stikal on/off :)

no... mal sem se razpisu, ker se resno zanimam za to. a ahko kdo kej pove za C?

lep pozdrav


wau... esm ugotovil, kaj je tist coil.... Tuljava oz navitje... je tak?:)) 8-)

sam a lahko pol sploh nastavljaš frekvenco? al je kar pač je...:8)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Mamaplata ::

1 - 390R (marked 392 )
Bi morala biti oznaka (marked391) ne 392.
Solno kislino bi moral dobit v kakšni trgovini s čistili ,peroksid bi moral dobit tudi v lekarni.
Tisti coil je tuljava s 5 navoji lakirane Cu (bakrene žice) premera 0,5mm na premeru 3mm -uporabiš kar sveder s premerom 3mm.
S spremembo frekvence pa je tako ,da se spreminja z razmakom med ovoji tuljave ,vendar to ni praktično ,zato v primeru ,če boš delal na protoboard vzami spremenljiv kondenzator recimo 5-20pF (na primer) ,ki ga vežeš vzporedno s tuljavo .Kondezator 47pF v tem primeru zamenjaj z 22pF ali manj.
Pri jedkanju pa pazi na oči in na svež zrak v prostoru kjer jedkaš ,tisti hlapi niso nič zdravi za pljuča.
Še najbolje bo če si postopke izdelave TIV - PCB pogledaš na elektro-n kjer je zelo veliko napisanega na to temo in toplo priporočam vsem ,ki jih to zanima.

Lio ::

tista kislina je železov triklorid-dobi se ga tud v conradu-instant(zmešaš z vodo)

T0RN4D0 ::

aha... pol tuljavo si lahko kr sam nardim?

pa razmišlam čedalje bolj o jedkanju... ploščice vidim da so kar poceni ;
Conradov cenik za ''Neprevlečeno osnovna ploščo.
Debelina 1,5 mm • Enostransko pobakrena z nanosom 35 mikronov • Za izdelavo tiskanih vezij • Iz lepenke. ''
50 x 100= 149,00 SIT
60 x 100= 169,00 SIT
75 x 100= 199,00 SIT
100 x 100= 279,00 SIT
160 x 100= 399,00 SIT
150 x 2000 649,00 SIT
200 x 200= 739,00 SIT
200 x 300= 1.190,00 SIT

solno kislino mislim da mam doma... oz bom pogledu tist triklorid...

kolk časa pa sploh traja, da se stvar zjedka? mislim samo razžiranje oz jedkanje bakra?
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Mamaplata ::

OFF TOPIC:

Mislim da sem nekje na ELEKTRO-N bral da ima CONRAD zanič plate tako ,da raje kupi v IC ali HTE.
Kar se tiče hitrosti jedkanja pa je zelo odvisno od razmerja mešanice in koncentracije kisline ter peroksida.Recimo za primer jaz jedkam z mešanico kislina 20%, peroksid 12% približno 1/1 okoli 7-8 minut (ploščica 5*5cm).

Zgodovina sprememb…

T0RN4D0 ::

kak se pa reče mikrofonu? in kak bi bil najbolj primeren, ker najbrž so tud tu razlike ni samo ''electret'' mikrofon...:\
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Mamaplata ::

Malo sem že pozabil ampak mislim ,da je to kondenzatorski mikrofon,vsaj jaz sem jih uporabljal,najbolje da malo GOOGLE-aš.
Nekoč sem poizkusil dat slušalko od telefona (vložek od slušalke pri starih telefonih-zelo zelo uporabna zadeva) in normalno deluje samo je vsa stvar potem velika.

Mamaplata ::

Lahko ga vzameš (mikrofon) iz kakega mobilca ali kasetofona ali podobne naprave ki ga vsebuje.

T0RN4D0 ::

aaaa.... amm en fajn mobitel za razdret... great... sam me zanima, če je kr vsak mikrofon dobr... tam neki obljubljajo da naj bi slišu tiktakanj ure na ne vem kak dalč, ke je nek great mikrofon...

a je slučajno v mobilcu isti?

pa zanima me, če bi mogu pol vezje kej spremenit???8-O
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Lio ::

ne, fora je sam v majku. Iz kakega mobilca bi mogu bit kr soliden, vsaj pomoje.

T0RN4D0 ::



Evo, tale mikrofon lahko odlotam iz mojga pokojnega Alcatela Ot 302 :)

Nekam majhen mi zgleda... Mislim, da je on mikrofon, k so uni talenti tam mel preeeecej bolš.... ker tu se moraš pogovarjat par cm stran od mika, on tam pa naj bi bil precej občutljiv...:\

no ja, bom viddu, kolk sploh pride en tak mikrofon, pol bom pa poštudiru s čim bom zadovoln...
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Mamaplata ::

Mikrofoni so okoli 500SIT.Lahko uporabiš prav tistega iz tvojega mobilca ,jaz sem jih že kar nekaj pobral ven in v vseh slišim tiktakanje.Res je veliko odvisno od mikrofona ,vendar so ti mikrofoni čisto zadovoljivi (razen če ni v okvari).Drugače pa je ojačanje precej odvisno od vhodne stopnje - prvi tranzistor .
Edino kar boš moral pazit pri lotanju je , da ne boš pregrel mikrofona (se nardi) .

T0RN4D0 ::

sej sem ugotovil, da bo to najbrž kr dober, glede na to, da je imel telefon hands free funkcijo:)

weeee.... mislim, da bom zadevo naredu med počitnicami.... še dobr tedn. :))

aja... a se hitr pregreje mikrofon? predvsem pri odspajkavanju me mal skrbi....:\


v glavnem, zdej sem že bolj ko ne prepričan, da bom zadevo naredil! (vsaj probu bom:P ?
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Lio ::

zdej je pa že mene začel mikat, ko tuki berem in sodelujem-Tornado, dej povej kk ti bo ratal

T0RN4D0 ::

Bom ja :)

sam mal bo treba najbrž počakat ;)


a ma kdo kako dobro idejo? za karkol glede tega?
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

T0RN4D0 ::

hum... sem najdu še eno zadevo podobno... pa mislim, da je še mal bol enostavna, napajanje pa je 9V, kar tud ni slabo... Sam ne vem kak je to kej močn... po mojem je še močnej k un bug... pa pol manj ma kondenzatorjev, manj porov, ma pa 2 tuljavi... pa spremenljiv kondenzator... ostalo je pa v bistvu isto. S



kaj mislite o tem? Kter je bolši? mal je smotano pr novo odkritemu, ker je sam shema, tam maš pa vse kak pa kolk, pa zakaj...:\
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

T0RN4D0 ::

Tako, jst sem zdej kupu 2ploščici 5x10 cm in 1 10x10 cm... zraven pa še tist nesrečn železov triklorid....

drug tedn dobim (upam) komponente za vsaj 1 od teh hroščkov, pol pa gas:)

pa mal bol po redko se bom zdle oglašu, ker sem rahlu kopm uniču... sem milu mal navit, pa se dal drugo grafo pa rame not pa je šla mnda plata:'( :(

no ja... sej se bom vseen kej oglasu...:\
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Azrael ::

@Tornado Boy:

Čisto OT, poglej če ni kaj narobe s tvojim BIOS reset stikalom, preden greš kupovat novo matično ploščo !
Nekoč je bil Slo-tech.

T0RN4D0 ::

ne, s tistim ni blo 0 narobe.... sej sem pol ponoč zrihtu(sem pobral vse komponente k sem jih sam naredu dol, da bi lo vsaj za na aleč na servisu za pokazat, pa je pol delal...

je delal en dan, pridem včer zvečer domo, pa spet popolnoma isto... zdej sem vse razdru, ker sem milu zamenjat NB coolre... zdle bom sestavu nazaj... mogoč bo delal... :\

upam da bo!


aja.. jutri dobim komponente za bug-a :))

še neki bi vprašu za jedkanje... to je dobr vsak flumaster? pa kolk debel mora bit?
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

T0RN4D0 ::

Še ena stvar me skrbi... sem odlotu mikrofon (upam, da še dela) sam kolkr sem neki gleu, mora bit prav postavlen (+/-)

Zdej me pa zanima, kak naj to ugotovim? Al lahk samo montiram, pa če ne dela pač obrnem... a se lahko slučajno skuri?
še slikca od spodi:



sem najd tud še en fajn načrt... češky :D :




odličen se mi zdi... tak poenostavljen. kompaktn. :)

zdej mam kr tri sezname... če nimajo delov za minibuga iz talkingelectronics bom probu dobit za unga k sem ga pol najdu, če ne pa češkiga... k je tak simpl, da bi še men ratu :P
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Lio ::

a maš link od tega češkega-ker ta je pa tolk simpl, da je že skor nemogoče kj zajebat:D

T0RN4D0 ::

ma to sm na googlu najdu... FM transmiter vpiš, pa bi mogl tud neki tazga pridet... aja, pa slike sem dal da išče;)

sam po mojem ni tole glih neki najbolšga... :\ ampa je pa tak simpl, da bi za foro naredu... sej najbrž bom, ker sem se spomnu, da lahk še en mikrofon dobim:)


Edit: evo llink za lorda; čehi so zakon :P
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T0RN4D0 ()

Lio ::

You don't have permission to access /hf/ on this server.



Shit happens. Pa sej je shema gor. Sej ta tedn tko nimam nč cajta, pol bodo pa počitnce, bom pa kj ustvaru.


Thx anyway!

T0RN4D0 ::

se ti opravičujem... nisem zgleda dal dobr copy:D

tu je povezava na tega buga! :)


zdej bi mogl delat...:)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

prosim pomagajte ne najdem cisto nikjer

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
202178 (1693) Azrael
»

Knight rider led (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
17615423 (10214) T0RN4D0
»

..::Resiver Problem::..

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
131535 (1267) boset
»

Antena

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
111717 (1434) francka45
»

Fan Cold Start Problem 8-)

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
141270 (1047) blazp88

Več podobnih tem