» »

Outgoing server @f2s.com

Outgoing server @f2s.com

blue96 ::

Sej vem, da podobna tema že obstaja, ampak ne bom tiste teme svinal z mojim vprašanjem...
Na f2s mam že 1 teden registrirano domeno, kmalu bom naložu page, email sem si tud zrihtal, ampak lahko sporocila le prejemamo, posiljam pa ne. torej server outmail ne dela, oz. kot so napisali, ce ne posiljas iz njihove mreze, mors za outgoing imet neki enga svojega isp ponudnika. a vam outgoing iz outlooka dela, a mi lahko poveste nastavitve outgoig serverja...
TNX:D8-O
.

tejo ::

Jaz nimam problemov s pošiljanjem pošte...

tejo@f2s.com
webmaster@tejo.f2s.com

PaJo ::

Saj za server za posiljanje(SMTP) moras upraobljat od svojega ponudnik interneta, recimo ce si preko siola pac uporabljas mail.siol.net, ce si preko arnesa pa mail.arnes.si in tako dalje, ker ti noben od ostalih ponudnikov nebo omogocil relayana, ker to bi prevec zabasalo masine:(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

blue96 ::

aha, tejo, ce pajo pravi, da moras naoutgoing dati svojega ponudnika (arnes), kako pa potem tebi dela???
ker je res tezko ko dobis mail na domena@f2s.com, odgovarjas potem z arnesom, oni pa spet odgovorijo na arnes in f2s email je potemtakem neuporaben,.
tejo dej mi mal tvoje nastavitve povej. tnx:D8-O
.

PaJo ::

MULC: saj stvar ni tako kompliciran, ker SMTP streznik je lahko bilokatera masian ki je pripopna na net in ona ne dla nix druga kod da poisce mail server od naslovnika maila in na ta mail server odlozi tvoje sporocilo, katero pa lahko ima kod replay emal naslov karkoli, se pravi da takrat ko ti sestavljas mail se lahko predstavljas da si sadam@huseni.com samo ce ti bo kdo nazaj poiskusal replayat na ta anslov ti nikakor nebos dobil tega maila:D

Upam da ti je zdaj kaj bolj jasno. V glavnem ti za SMTP server uporablja SMTP server od tvojega ISP ponudnika, za po3 pa pac od f2s-a in bo stvar zagotovo spilala 100 na uro:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

blue96 ::

OK. Mislim da mi je kapnilo. jest sm zdej nastimu takole:
pop3=inmail.f2s.com
smtp=mail.arnes.si
bom probu ce stvar dela...
aha, pa ce ti bo dolgcas obiscihomepage...

TNX:D8-O
.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Posiljanje E-MAILA

Oddelek: Pomoč in nasveti
63656 (3576) Cuoresportivo
»

Siol does it again (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
16316352 (16352) Bakunin
»

E-mail-kater imate?

Oddelek: Loža
211842 (1592) ahac
»

Free webhosting

Oddelek: Omrežja in internet
181905 (1705) barbarossa
»

Email na f2s??

Oddelek: Omrežja in internet
71006 (952) Quickbeam

Več podobnih tem