» »

Nekaj novega osvežujočega

Nekaj novega osvežujočega

Medved ::

Preden vas dokončno zapustim (slo-tech mislim) vas vse vabim na eno zanimivo stran (www.tejo.f2s.com). Upam da fantje na slo-techu niso jezni zaradi majhne reklamice. Vidimo se v novem forumu, bolj sproščenem in svobodnem , zaenkrat, če se ne bo pokvaru, adijo in lep pozdrav in brez zamere. konkurenca je dobrodošla in je pozitivna a ne?

Avenger ::

Po naslovu sklepajoč sem pričakoval debato o Cockti, ali pa Ori.... :D
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Elemen_T ::

Če bi temu lahko rekli konkurenca...?
Mislim da se boste moral fantje še veliko trudit da boste lahko konkurirali slotechu ;-)
No pa vseeno, je lepo vidit da se vseeno trudite.8-)

Medved ::

ja no vsak enkrat začne, kako se bo pa končalo bomo videli (TAM je propadu, ELAN pa še bo hehe), kako bo s slo-tech ne vem

msmiha ::

Ko boste dosegli takšno število obiskovalcev na dan ko jo Slo-Tech potem se bo temu lahko rekla konkurenca.
Je pa res, da se vsako veliko dejanje začne z malim
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Medved ::

ah tud to se bo zgodlo, tle itak eni in isti nabijate rejting, to je že znano

Primoz ::

Sej je lepo da nabijaš za svojo stran... samo a nisi ti nekaj pridigal o kulturi komunikacije?
There can be no real freedom without the freedom to fail.

whatson ::

ta tema me spomni na eno reklamo, ki pa ima tak slogan:
le kam pa pridemo brez domišljija?:D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

tejo ::

Do sedaj je bilo na forumu 1041 obiskovalcev...

Avenger ::

Hm. Prosm, ne me narobe razumet, ampak men se zdi da ma forum precej glup naslov...
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Misak ::

tejo_no1:
1. 1041 obiskovalcec ne pomeni nic! (da vidimo ce jih bo vsak mesec toliko. Slovenci smo firbcni, vendar smo zelo zahtevni..bos zadovoljil vsaj 5% teh ljudi?)
2. Na forumu je registrirano 28 userjev (verjetno 95% tvoji prijateljev, soslcev..itd)
3. Forum je slabo razdeljen na teme, se najbolj so pa grdi komentarji pod temami.
4. Mislite da boste postali dobri? (naučite se pisati v takem jeziku , da vas bodo vsi razumeli. Jest namrec spakedravščine ne govorim)
5. Namesto da bi se forum usmeril v dejavnosti, ki jih obvladate, imate teme , ki so povečini splošne in za vas predstavljajo popolnom novo stvar.
6. Ze po postih se vidi, da je to delo 14, 15 letnikov... Le kako so dovolj izkušeni na teh področjih?

Ne zamert, vendar taka je realna slika. Če boste upoštevali moj(e) nasvet(e) se boste 100% izboljšali. Pa malo se izobražujte!
Druagče pa mislim da stvar ne bo uspela. Taksno je moje lastno mnenje.
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

Medved ::

tudi tuki je povprečje 15 let, ne mislit, da se to ne vidi, mogoče 16 no:)

Medved ::

a mislite, da se resni ljudje, ki majo biznis, ukvarjajo s sestavljanjem in navijanjem mašin in igranjem igric. Kdor to misli se hudičevo moti. Tole tuki je čisto zapravljanje časa in nč druzga (pač zabava, če nimaš kaj bolj pametnega počet), pa brez zamere.:)

Tomi ::

Dobro, potem bom pa nekaj svojim znancem, ki se tudi ukvarjajo z navijanjem ( in so zaposleni po resnih firmah ) povedal, kaj si misliš o njih.. Pa ti jih lahko par prešteje rebra ( na način, da te dva držita, tretji pa šteje:D)..
Resno, saj je prav, da ima Slo-tech konkurenco, ampak ni pa treba metati ven preveč reklam. Če se boste pa preveč kregali, pa veste, kaj sledi..
metrodusa.blogspot.com

ahac ::

Forum ima default template.html, kar pove vse. Niti izgleda ne znajo spremenit. >:D
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

ABX ::

Medved:

ABX stegne roko in dvigne dva prsta.

Igram igrice in šarim po računalnikih odkar imam 5 let. Stari mi je vedno sral da od tega ne bo kruha. A glej ga zlomka zdaj me plačujejo še da šarim po drugih računalotih.

Sicer mi ni še uspelo dobit keš za igrat igrice ali nikoli ne veš.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

DOLF ::

Poslušaj 'Medved'.... smo ljudje ki imamo že dolgo delovno dobo, delamo 8 ur službeno na računalnikih, a doma še vedno navijamo modificiramo, sestavljamo in se igramo!!!! Poleg tega še kakšno mašino prodamo in podobno. Tale forum je zakon!! za slovenski kibernetični prostor. Vsi poskusi konkurance so klavrno propadli ali pa životarijo na dosti nižji ravni. Seveda niso vsi strokovnjaki, vendar če hočeš jih hitro lahko izluščiš iz množice, in od njih pa lahko pričakuješ resne debate. Pa tud 16letniki se že znaji iti pravih stvari, tako da ne sodi ljudi po letnikih...

ns-miha ::

kak ne mors zaslust s navijanjem. ti teo, kar vpras Dalmatinko, ka sum mu masino navil, pa sem kasiral gajbo pira. ce ti to ni zasluzk!+:D
sovrazim niggerje, zide

mmisv ::

ok tale stran. forum pač. to me ne moti. ME PA MOTI ČE MI KDO POŠILA AUTO-MSG-je PO IRCU (reklameranje tvoje strani)!
Čist trivialna stvar...

NiggerBob ::

hehe, Medved, na Slo-Techu smo tudi takšni, ki smo > 30 let, imamo svoj biznis, zaposlene delavce, družino, otroke,...
Tudi takšni z veseljem razstavimo kakšno računalo ali ga OC, pa na Slo-Techu prebiramo novice in izmenjujemo mnenja z pol mlajšimi, v prostem času pa v delovni obleki šraufamo svoj avto in lezemo spodaj, (pa čeprav $$$ za plačilo servisa sploh ni problem, pa naj bo to 5 ali 5000 DEM), gremo na pijačo s pol mlajšimi, ampak to je hobby, užitek, sprostitev, relaksacija,...pobeg od poslovnega sveta, v katerem je treba biti fin in uglajen, pa čeprav bi kakšnega cepca z veseljem na zobe....
Mogoče boš nekdaj razumel.
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

Medved ::

zaključujem temo, ker vidim da ne razumete stvari, da se ne bomo tle prepucaval. Resne firme ne kupujejo OC računalnikov in tud ne kupujejo klonov, ampak resne in drage mašine z resnim softwareom, če vam to ni jasno potem........ŽALOST

abcde7 ::

...in Jerovšek služi...:P

ABX ::

Ampak tudi resne in drage mašine ne delajo vedno kot bi človek pričakoval, pa da ne govorimo o resnem software-ju.

Pa čisto zares :)


Če pa nismo razumeli kaj si hotel povedat pa naslednjič lepše napiši.

Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

JurijTurnsek ::

medved ne jebat zadeve, kr sam veš, da tisti forum nikoli ne bo na ravni slo-techa... aja jst ne delam take reklame za svoj pejg, pa sm prejšni mesec mel malo mej ko ti obiska...:\
http://www.slatnaskejta.com

Medved ::

ne ga sračkat zobatec, kje je tvoja stran , da jo pridem pogledat, a je kj bejb gor

R0K ::

madved : link do nejgovega page najdeš v podpisu, če še nisi opazil !

sploh pa njegov page ni za babe (no mogoče enih 5%)

tejo ::

ahac, izgled foruma se kompletno lahko spremeni v Forum Preferences and Settings, v template.htm pa le ozadje! >:D

tejo ::

Malce bolj podrobno sem si ogledal vse teme foruma MO2k in ugotovil, da imate prav. Teme so brezzvezne, krneki.

Pravkar sem se zato lotil obsežne čistilne akcije... :D

njok ::

Samodejna prijava sax...
Ko sem prisel na stran mi je izpisalo tole: "Pozdravljen WitBoy, naš novi uporabnik." :D

Medved ::

sm obiskal stran in ne vem zakaj ni za babe hehe, prou v redu je:)

Medved ::

MEDVED MA VS RD HEHE:\

gkovac ::

Fantje...

pohvala da ste se "osamosvojil", ampak da boste konkurenca slo-techu vam pa se res velik manjka... nevem sicer kdo je to reku, ampak po moje je res to, da je 95% uporabnikov sosolcev, ki pisejo neumnosti... se opravicujem za tole, ampak to je tudi moje mnenje

kar se pa tice povprecne starosti si pa poglej rezultate ankete k so jo dal webmojstri na page....

ceprav je nas malo starejsih manj kot sem pricakoval pa je vseen povprecna starost tuki po moje okol 20 :) to je pa ze neki

lp,S
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Medved ::

kot vidim se nabirajo tudi tisti do 10 let hehe, kr neki jih je hehe, nimam nč proti, kr kr, na mladih svet stoji, oziroma jih bl stoji hahaha:D

luni ::

Medved in ostali: te in podobne teme o tejotovem megasticnem forumu sem pustil odprte, da ne bo kdo rekel da zatiram "konkurence" ali pa zaviram razvoj mladih strani. Ampak takih provokacij tu vec ne bom gledal, tako da se ali umirite, ali pa dajte mir. Smo se razumeli?
Artificial Intelligentia

Medved ::

maš prou, dost je blo. Dejmo se skoncentrirat na 17.junij-nedelja, če se razumemo:|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kuk folk pozna S-T (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
534953 (4339) goranTNT
»

za admine

Oddelek: Slo-Tech
491935 (1346) luni

Konkurenca slo-techa? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
26612539 (9209) Elemen_T
»

WOMAN - BEJBA (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
584695 (3721) Medved
»

napaka na forumu

Oddelek: Slo-Tech
181419 (1117) Vuco

Več podobnih tem