» »

YaBB 1 GOLD - Koncno so ga dokoncali - NAJBOLJSI FORUM NA SVETU!

YaBB 1 GOLD - Koncno so ga dokoncali - NAJBOLJSI FORUM NA SVETU!

pivmik ::

Res, koncno so izdali YaBB 1 GOLD, najboljsi forum sploh in povrhu je se zastonj. In ti Primoz ne mi govorit da se ne da sprogramirat da se vstavi smeškote, slike, URLje(...) tam kjer je utripac.

YaBB lahko downloadate tukaj:
CGI verzija
http://yabb.xnull.com/downloads.php?fil...
PL verzija
http://yabb.xnull.com/downloads.php?fil...

Za ogled tega foruma v delovanju pa odplavajte sem:
http://yabb.xnull.com/community

(Sedaj so se posvetili na YaBB 2, ki bo pisan v PHP in uporabljal MySQL, komaj cakam da ga dokoncajo!)Vnesite tukaj
LP, Gregor GRE^
  • spremenil: pivmik ()

blue96 ::

yabb rulz.

everybody knows that.
.

whatson ::

meni se zdijo ti forumi vsi prekičasti...

naloga in pomen foruma je vendarle pogovor,ter lepo je če je ta pogovor omogočen na najhitrejši način, ne pa z loadanjem 098402398 slikic, ter grafičnih dodatkov. :D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

milosm ::

:D
js sm že updejtav, morm rečt, da je forum veliko boljši od predhodnika...

zej ga morm pa spet prevedit....:\

Tomi ::

Ok, naj bo še tako lep, ampak zadnja stvar, ki jo Slo-tech rabi, je počasnost. In verjameš ali ne, tvoj link se nalaga neskončno dolgo..
metrodusa.blogspot.com

milosm ::

opa! ne vem če je kdo rekel, da bi na slo-techu začel ta forum uporablat. to bi bla bedarija :D js mislim, da je tale slo-techov forum hudo dober in to zaradi preprostosti in profesionalnosti....

darh ::

damn... pa res dela tist vnašanje med tekstom... pisuka.. jest sm pa mislu da ne.. hehehe.. pa še čist na easy je narjen.. damn
Excuses are useless! Results are priceless!

Elemen_T ::

Ni slab. Celo malo hitrejši se mi zdi ;)
Kot kaže se mi je "investicija" splačala. :D

Misak ::

Ne razumite me napak, ampak moje mnenje je, da je veliko forumov boljsih od Yabba. Sej je Yabb free, vendar tudi drugi forumi so lahko free in mnogo bolj fuknkcionalni in z raznimi drugimi dobrotami. Meni osebno je najboljsi Ikonboard. Komaj cakam da pride v 3.0 ven.
Yabb deluje bolj kicasto, na trenutke tudi zelo otrosko! Ne me napadat, venar je res mnogo boljsi forum od Yabba tako po funkcionalnosti kot po izgledu in modificiranju le-tega.
Elemen_T: skoda ker si preslatal na Yabba. Zakaj pa si ga sploh zamenjal?
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

milosm ::

misak: js se strinjam s tabo, veliko je forumov, ki so boljši od Yabb-a, vse je odvisno od posameznika za katerega se bo odločil, stvar okusa...
ikonboard sm js neki časa nazaj že mel na serverju, sam mi je mal štekal, tak, da sm mogu menjat, drgač je pa kr vredu....
morm pa rečt, da mi je yabb zelo všeč, res je da je malo kičast, preveč tistih gumbkov (zato sem jih pa na mojem forumu nekaj tudi odstranil, pustil sem recimo tiste osnovne), všeč mi je pa celotna zasnova foruma...
kot sem že rekel stvar okusa...

milosm ::

...tole sm še pozabu,
a ma mogoče kdo narejene (prevedene v slo) gumbke za yabb? če je možno gumbke te nove verzije...

R0K ::

hmm...jst mam pa ene druge probleme.Kako vstaviš forum v svojo stran?:\?

milosm ::

čeprav ne vem kaj točno misliš, ti priporočam, da downloadaš potrebno (torej forum v cgi ali php obliki) in začneš brati help fajle, ki so prišli zraven distribucije...

tejo ::

YaBB seka! Evo vam tukaj! :D

sasox ::

A se sam men zdi al so une ikonce v YaBB-u pobrane iz WinXP? :D

tejo ::

Ja ne vem, bom pa zvedel, ko bom čez pol ure nadgradil seanjo verzijo foruma.:D

milosm ::

dejte mal prečekirat ta moj updejtan forum -> link

ahac ::

FaksNet.com Pa še mojga. :D

R0K ::

kva pa zdey?Jst sm si forum prevedu, vse naštimu kaj pa nej zdey prenesem na server?

blue96 ::

tejo_no1 ma kr v redu forum. meni so všeč njegovi smajliji med drugimi.
.

ciki57 ::

bom pa še jazst pristavil svoj lonček: - moj forum

Primoz ::

picnik: jaz še vedno trdim, da se vstavljanja z standardnim javascriptom narest ne da (www.w3.org). Je pa res, da se stvar da narest z NESTANDARNIMI IE razširitvami (in to bo narejeno), vendar se mi zdi, da že tako dovolj norite, da je ta stvar normalno vidna samo v IE50+. Kaj bo šele, ko bo javaskript napol delal v vsem razen v IE50+.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

tejo ::

Ej, Mulc! Si že videl zbirko najboljših smajlijev? :D

darh ::

ej primozne bluzi, ne bit spet pametn, zato ker ne poznas stvari...

glede vstavjanja texta je cist na simpl resen ( ni mi sicer cist jasn kako, ampak pustimo detajle ).. brez kakrsnih koli nestandardnimi IE rezisritvamo or whatever you say....

ostali userji, k jim stvar pac ne dela ( ?? ) bodo pa uporablal knofke & smajlije tko kt npr na slo-techu.... brez problema.... lepo se nariše un text na konc, namest tam k maš kazalcek...
Excuses are useless! Results are priceless!

Primoz ::

jest sem ze ukradu zadevo od njih (boste lahko kmalu občudovali pri meni) in stvar je NESTANDARDNA razširitev... ker se je od nekod našla lastnost textaree imenovana caretPos....:D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

darh ::

ampak mors priznat da dela.... !
Excuses are useless! Results are priceless!

ahac ::

...men pa ne dela v explorerju 5.0
če dam smajlija na začetku posta je OK, če pa kej napišem, ga pa ne doda. :O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kak se na slohostingu postav forum in katerega?

Oddelek: Izdelava spletišč
392145 (1789) Klemenn
»

forum

Oddelek: Omrežja in internet
61034 (892) ahac
»

free forum?

Oddelek: Omrežja in internet
51220 (1121) R0K
»

PHP forum

Oddelek: Omrežja in internet
81904 (1777) Ales
»

Forumi

Oddelek: Omrežja in internet
181430 (1219) Freak

Več podobnih tem