» »

Free MMORPG

Free MMORPG

1
2
»

Xplicit ::

no u bistvu sm mel jewle in orbe, jewle sm prodal orbe mam pa se vedno (2 healing orb) k jih lahko komu podarim ce igra elfa itak se jih da nabavt za 600 zenov

Tr0n ::

Ne mi rect, da si imel vec jewelov? :)

Xplicit ::

ja ene 2 sam taka cheap za elfe, sm jih pol prodal po 1-2k

Tr0n ::

Tisto nista jewela :).

Jewel of Chaos (700.000 - 900.000 Zen)
Jewel of Soul (6 Chaos)
Jewel of Bless (2 Soul)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

Xplicit ::

ej pise goblin summon jewl :\
drugac pa mam enga tega ta zgornega :D

Tr0n ::

Aha, goblin summon bi znal bit malce vec vreden. Ce ne poznas cene, pac napises "offer" in ti bodo ponudili neko vsoto, ki jo dalje trejdas. Drugace pa malo po trznici hodis (Maya1, ker je ponavadi najvec folka) pa priblizno vidis kaksne so cene.

Xplicit ::

ma ja sej vem sam na konc se mi ze ni dal vec prodajat pa sm enmu/eni prodal za 2000
sam sm pa neredu tud ze eno bedarijo pri trgovanju - za 50k sm nabavu armor z defense 28 (prejsni je mel 19) sam je brez dodatkov tko da je imel 1tocko manj defensa kot prejsni ki je za 8% zvisal defense, zdej ga pa naprej prodajam za isto ceno :\ - brez uspeha...

sm mel pa tud ze sreco pr kupciji m sm nabavlu en mec mi model hoce za 10k prodat 2 pol mi je pa za 5 prodal 2 meca (uni samurajski) + 1 armor (zgoraj omenjeni - ta boljs) + 1 ene rokavice def. 19 8-O z dodatkom za hitrejse plavanje - vse to za borih 5000 !!!

tukaj pa se pojavi se eno vprasanje - kaj se da tudi plavat? a v Atlans mapi?

Tr0n ::

Dobro vprasanje. Ne vem :). Vem samo, da se z bootsi+5 hitreje premikas, nekje okoli 20%.

Smorny ::

Trenutno sem prilezel do 8 levela. Mi lahko kdo svetuje, kako bom najhitreje napredoval?
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

Tr0n ::

Tako da ubijas posasti, ki ti dajo najvec experience tock in da porabis cimmanj napitkov :).

In pa seveda v partijih. Visji level igralci ponavadi iscejo nizji level za party, ker tako vsi dobijo vec exp. tock. Predvsem v Daviasu.

damirez ::

Ok jest sm tud to zacel spilat in sicer sem level 5. Samo nevem kaj je point te spile a to pac spilas tja nekam v 3 dni, dokler se ne navelicas a ima igra kaksen cilj?
Dobu sm neki jewl samo ga lahko mislm da samo elfi uporabljajo.

Tr0n ::

Cilj je bolj ali manj taksen, kot v vseh MMORPG igrah. Nabiranje experience tock in denarja ter dobrih predmetov z ubijanjem posasti. Prodaja in kupovanje boljsih predmetov (armor, orozje) z drugimi igralci. Igranje v skupini (party),...

damirez ::

OK sam se nekli me zanima eden je napisal da je dobro ce cim manj potionov porabis ko nabijes level, ZAKAJ?

Ahiles ::

Da ti ostane cim vec denarja np jest k sem DW porabim ene 50-100k za napitke kar je ogromno in bi bilo pametn sparat ta kes in cez 7 lvl bi mel za 1 chaos sam nazalost ne gre ker mano papca kot za stavo.

Aja kar se tice hitrejsega plavanja. V Atlansu plavas sam te mape v uradnem mu se dolg ne bo pa 60-70lvl bos mogu bit sam sem bil 75lvl k sem probu pa nisem mel za burek def sem mel sam okol 140(DW pac) dmg sem jim pa tud za en drek delu tko da sem za uno prvo posast eno ribo rabu ene 5 min. Ostali majo pa ranged in se ponavad po 2 strelih podlegu.

Xplicit ::

ej kak se pr dark knightu lahko zvisa dammage narejen s special move-om? ker trenutno imam na 201% normal damage, sam tud ce nadgrajujem energy mi se vedno ostane na tej cifri in se samo mana oz. stamina povecuje.
a je to odvisno od orozje ki ga uporabljas?

Tr0n ::

Special move oz. skill avtomatsko naredi vec skode. Ne vem, kaj mislis s tem, da bi si ga rad zvisal :). Strenght zvisa damage.

Xplicit ::

tm k mas specifikacije od karakterja je pod mano oz. stamino napisan 'special move damage 201%' oz. nekaj v tem smislu
kao da special move lahko naredi do 201% damage-a navadnega udarca - vsaj jest razumem celo zadevo tko.

Tr0n ::

Aja, skill damage. Ja, mislim da to pomeni 201% od trenutnega damage-a, ki ga dobis s strengtom. Not sure tho :).

Kaboom ::

Sem kar redno poskušal najt kako pametno zastonjsko MMORPG - ki bi bila tudi 3D in ne samo browser igra. Sem že skoraj obupal po raznih velikih seznamih ki so vodili samo do plačljivih ali preprosto ljudi praznih iger.

Pravkar downlodam MU in tudi PristonTale bom sprobal. Tr0n - boš dodal link na PristonTale, pa še tudi do kere druge igre če bo jo kdo dal sem gor, v svoj prvotni post da bo bolj pregledno. Zdaj pa takoj na server.
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

ahac ::

Lineage 2 je 3D (Unreal pogon)
www.lineage2.com < -- US closed beta..
www.lineage2.com.tw < -- Taiwan open beta (če te ne sprejmejo v US beta lahko probaš to. navodila: http://d-majadesign.4t.com/lineage2beta/ )

Savage Even je tud gut. http://www.savageeden.com/
Pa zdej je Ragnarok spet free in sicer evropska beta.. http://www.euro-ro.net/

Planeshift je pa opensource in bo vedno free.. samo pričakujte buge.. http://www.planeshift.it/

Po mojem mnenju so vsi našteti boljši kot MU online.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Tr0n ::

Ja, saj teh free MMORPGjev je se veliko, tudi tistih web-based, tekstovnih. Ker se mi ne da vseh posebaj pisat, bom dal kr linka do forum postov, kjer so vsi ali vsaj vecina opisani.

http://www.mmorpg.com/discussion.cfm/loadforum/51/loadthread/3931/setstart/1/loadclass/35
http://theguildhall.itwasgg.com/forums/viewtopic.php?t=786

planetparty ::

Jaz tudi igram, sem level 42, in eno vprašanje imam:

Kak opažam eni imajo nek program, da ko nekaj prodajajo, ne rabijo vedno tipkati, kak se to naredi?
Noro mi je vedno tipkati Sell blabla:8)

Tr0n ::

Bindas si nek stavek.

/1 Hello, World.

ALT + 1 ti nato izpise "Hello, World."

Ali pa:

/2 # Yo!

ALT + 2 ti izpise "Yo!" in ti na zaslonu ostane dalj casa, zaradi znaka #.

Itd...

planetparty ::

Hvala, drugače pa je danes črn dan za mene:
1. izgubil rokavico scale+4
2.izgubil orožje 6x-8x+skill
3.izgubil scale helm+4+4
4.izgubil Ice ring+4

To vse v roku pol ure, ko me je kilnil 3 en idiot;((

Jaz sem izgubil voljo do te igre povsem...zdaj si več niti ne bom kupoval nič, ker je vprašanje trenutka, da kdaj prileti en moorder in ti odjebe vse kaj maš.
Orožje se pa sploh pri meni ni segrelo...pa sem že izgubil;(( ;((
Je kdo, ki bi mi posodil kaj prehodno?
Imam sicer še en ring ice+4, rabim pa še enega, ker drugače jetiji me posekajo, ring+3 sem pa posodil in tipa več ni od nikoder;(

Je še lahko sploh hujše?

Zgodovina sprememb…

Xplicit ::

robibrk - a to MU online?

a ce te kdo ubije zgubis ful predmetov ali celo vse?

planetparty ::

Ja izgubiš random, večinomassame ide XP, samo jaz ne vem kak je to bilo možno,da sem skoraj vso opremo izgubil v roku pol ure, prejšnji dan pa sem še izgubil obesek+healt reg.4%.


Prosil bi nekoga, da mi posodi en dober meč ali kajkoli, ker sem trenutno čisto v dreku.

Tr0n ::

In zakaj ne igras na non-pvp serverjih, kjer ni mogoce killat igralca? Jaz sem vedno na teh serverjih, ker je veliko hackerjev, ki uporabljajo 1 hit hacke in si mrtev ne glede na to, kaksen armor imas oz. kateri level si.

planetparty ::

Od zdaj naprej bom!
Tak so me razjezili, pe še to: čez noč so mi še škornji izginili iz neznanega razloga Scale Boots+4, na srečo brez bonusov, ker bi dobesedno ponorel...
Upam, da je zdaj konec smole za mene:|

Kot vidim dosti jih prodaja chaose pi druge dragocene stvari, kje se to sploh najde?
Jaz še videl nisem to, pa sem level 44, sicer mam en chaos, to sem pa dobil s prodajo...
Torej, kje to dobiti?
Pa kje pada največ predmetov (dobrih). Meni se zdi, da imam strašno smolo v tej igri, ker še nikoli nisem dobil kaj dobrih predmetov, razen uranije, pa še to sem ukradel, ko sem bil v partyju:D

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

Hmm, si za id izbral 123567 ali kaksno podobno cifro? V tem primeru bos se veliko krat hackan :).

Kar se tice itemov. Jah, pac sreco mors met. Tezji monsterji dropajo boljse iteme. Ce hoces met jewele, si najdi nek prostor kjer se dolocen monster spawna (prikazuje) in ga ubijaj tako dolgo, dokler ne bo dropal kaj pametnega. Tako imas vec moznosti :).

Ekonomija je v igri za qurac, ker so hackerji tako dvignili cene, da je skoraj nemogoce kak dober item kupit. Vcasih je npr. stala kvalitetna scale +x+12 oprema cca. 200k za item , sedaj je ne dobis pod bless.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Blue3D ::

Jaz sem kupil Brass armor +3 +12% za 1Chaos in 200k zen
od ELF-a !! >:D

planetparty ::

Imam eno vprašanje za poznavalce:

Po večurnem tolčenju se mi je danes nasmehnila sreča, padel je namreče en presenetljivo dober predmet pri kiklopih:

Bone Boots+4
+Luck 25% jewel rate (kaj je to?)
+Luck 5% critikal hit
+12% add def
----------------------------------------------
= koliko naj zahtevam (da ne bi prodal prepoceni)

Meni se zdi ta predmet precej vreden tako od daleč gledano:D

Pa koliko vredi približno Flame Scroll, pravtako za prodajo.

majlo ::

Dobil sem en box of luck!:D

Kako ga odprem, in kaj vse lahko dobim iz njega?
A je možnost, da tudi nič ne dobim?:\
Ker so mi za njega ponujali 600K zen, tako da mislim, da bi moral iz njega dobit nekaj pametnega!8-O

Tr0n ::

Raje ga prodaj za 1 chaos. Ponavadi ne bos dobil kaj pametnega. Odpres pa ga enostavno tako, da ga dropas na tla.

planetparty ::

Tako je, jaz sem dropal na tla in sem dobil 4x1k!

Zdaj sem pa odkril en novi dohodek:
Zvečer med 22-24h se da fajn poceni kupovati angele in satane (angel 300k, satan 350k)
Od enega sem celo kupil angela za 140k, potem pa med dnevom porodajam za 400k in satane za 550-600k. Dnevni dobiček je okrog 500k, treba je biti le potrpežljiv in ne nasedati n00bom >:D

Tr0n ::

Pri angelih in satanih moras pazit, da so polni, torej da imajo 255 life tock, drugace niso kaj dosti vredni.

]Fusion[ ::

jaz sn tudi malo začel špilat, pa me zanima kak se preračuna attack damage za dvojno orožje (se podvoji al kaj)? Nikjer na homepagu nisn najdo.

Sn pa DK lvl 15 :P
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

OmegaBlue ::

Mnja MU je kar zanimiv :), sm totalno zasvojen.

Do zdej sm dau 2 karakterja skozi (2. še uporabjam ker je pač močnejši). Začel sm s Dark Wizardom (powah :D) napredoval v soul masterja doegel level 287 ... ratal dolgcajt. Preklopu na Magic Gladijatorja (Wahaha >:D). Gladijator je neverjetno močn, ko prideš nekje do levela 250 ti tudi pošasti v tarkanu ne morejo do živega. Drugače pa Blood castle in Devil square all the way :)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

]Fusion[ ::

kaj vi špilate na private serverih al offical? Pa se da z enim likom na private in offical serveru špilat?
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Tr0n ::

Heh, to se kdo spila? ;)

OmegaBlue ::

Ne, stvar poniknila :D ni nič drugega pametnega za igrat, Aion se je zavlekel Lineage 2 se mi pa ne da ;)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Elder Scrolls IV: Oblivion (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
30828726 (1265) oo7
»

Guild Wars (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
46634250 (13279) stražar
»

dobre MMORPG??

Oddelek: Igre
363880 (2683) ahac
»

Yu-Gi-Oh!

Oddelek: Igre
143618 (3009) Tilen
»

MU ONLINE

Oddelek: Igre
101084 (945) shortY16

Več podobnih tem