» »

Težave z LevelOne 1405TX routerjem ali neznanje uporabnika?

Težave z LevelOne 1405TX routerjem ali neznanje uporabnika?

maddy ::

Torej, imam v naslovu omenjen router, z njim sem priključen na Siol ADSL, firmwire sem updatal, imam pa problem z IRC-em. Ko se hočem povezat na irc.arnes.si ali irc.uni-mb.si, me sredi konektanja zabriše dol (denied access). Z drugimi routerji se to ne dogaja, torej sklepam, da router blokira nekaj, kar NEBI SMEL blokirati in me serverja zato ne spustita gor, za razliko od irc.link.si. Do sedaj sem imel že 2 routerja in sicer od SMC networks, pa se kaj takega še ni dogajalo. Poskušal sem z dodajanjem raznih portov (113, 6667...) v virtual server in special application, spreminjanjem raznoraznih nastavitev (odklop firewall-a, ..) pa ni nič drugače. Ta trenutek pa uporabljam najnovejši firmwire (v0.011). Zelo vesel bi bil pomoči, še posebej pa s strani koga, ki uporablja prav tak router. :\
  • spremenil: maddy ()

Milko ::

Imam prav tak router in nimam nobenih tezav pa sem tudi sam updejtal firmware. Kar se portov tice nisem nic prenastavljal. Probaj izklopit firewall in bos videl. Imas mogoce se kaksen softwerski firewal na racunalniku instaliran? Probaj izklopit tudi tega.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Router] Kako forwardirat oz. odpret porte (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
372329136 (29592) ignats
»

Router problem!

Oddelek: Omrežja in internet
8918 (821) Shinobi170
»

ipv6 for g33k`s (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7712592 (9148) Kami
»

WLAN rešitev

Oddelek: Strojna oprema
201490 (1197) CCfly
»

router + irc

Oddelek: Omrežja in internet
10827 (759) tx-z

Več podobnih tem