» »

Kuponček za HL2, slutim težave!

Kuponček za HL2, slutim težave!

kihc ::

No tako, pred kratkim sem dobil radeona 9600 XT, eden izmed glavnih razlogov, da sem ga kupil je prav HL2.

No, ko sem grafo dobil, sem kuponček lepo shranil na poličko, danes pa sem si ga malo ogledoval kako izgleda :D in se odpravim na spletno stran, ki je na njem navedena - http://www.ati.com/online/hl2, no potem se tam odločim da želim izbrati za "nagrado" ob nakupu grafe, HL2 ko bo zunaj (na izbiro je še neki Valve Premier pack...)

No potem pa so tam navedene stvari ki jih moram narediti, da dobim špil;



Requirements for the Half-Life® 2 Promotional Offer:

Please mail in the following to ATI in order to receive Half-Life® 2 when available in retail (Mailing Address Below):

1. Photocopy of the Half-Life® 2 Coupon showing your activation key code - exposed

2. Original UPC (bar code) or the full product name cut from the ATI or Partner product package (Photocopies will not be accepted)

3. Photocopy of sales receipt with the qualifying ATI or ATI partner 3D graphics board purchase circled.

4. Completed Fulfillment Order Form

..................................................

No, moram priznat, da v temu tu zgoraj ne razumem vsega čisto dobro (čeprav imam angleščino v šoli že skoraj 9 let:8) ) ...


No, naj bi poslal (v KANADO!8-O);

1. Fotokopijo kupončka (razumem :D)

2. Izrezek iz črtne kode ali imena grafe iz škatle. (tudi...)

3. Fotokopijo računa (???)

4. Najbrž tisto pogodbo, ki je na Atijevi spletni strani


Ok, sedaj če sem tole vse skupaj prav pretolmačil, imam problem pri točki 2, namreč...

- Kje naj jaz dobim škatlo od grafične kartice, če sem dobil grafo zapakirani v škatli od osnovne plošče (grafa naj bi bila neškatelne izvedbe, brez škatle, v škatli od plošče je bila zaradi prevoza - Hitra Pošta) ?!?!? :O :'(

No zanima me če ima še kdo kuponček, pa nima škatle in ni vedel da jo potrebuje?

Preden začnem težit na ATI (mimogrede - ali kdo ve njihov email:D), me zanima, če obstaja kakšna druga rešitev (sam sem premišleval o tem da bi poslal tisto črtno kodo, ki pride nalepljena na sami grafični kartici - samo potem garancija odpade...)?

Hvala za kakršenkoli odgovor ...

jlpktnst ::

mailaj jim pa jih napizdi:
1.) naj ti poštnino plačajo ali naj omogočijo alternativen naslov
2.) naj ne težijo tako...

če ne pač ti ne preostane drugega kot da to vsepovsod okrog raztrobiš (žal mi je za njih, kriv je pa valve!)

kihc ::

Hehe, ja to je bilo prvo na kar sem pomislil, če sem pošten. :D

OK, no stvar sem še malo prečekiral in mislim da sem kot ponavadi prezgodaj zganjal paniko.


Namreč vse kar sem napisal v prvem postu velja za pošiljko HL2 v škatli na dom.

Tista druga varianta, t.i. "Valve Premier pack" pa omogoča download preko Steama, to je neka pogruntavščina za download špilov čez net, kolikor sem si to stvar do sedaj ogledal, zaenkrat omogoča igranje HalfLifa 1 v vseh načinih, pozneje pa še HL2. Katerokoli igro pa si lahko direktno potegneš od tam, brez kakih hudih serijskih številk itd... vse gre preko accounta, ki si ga ob prijavi narediš.

Kako to zgleda v praksi ne morem povedt, ker se še nisem registriral, malo cvikam po pravici rečeno, naj še kdo pove kaj - najbrž nisem edini s tem kupončkom v roki, pa nevem kaj točno naj z njim naredim. :D

Lep pozdrav

Dr_M ::

pocak najprej pol leta da pride spil, potem pa zganji paniko.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

kihc ::

Ja, ja vem, sam recimo, da bi nujno rabil in čez pol leta onim kjer sm stvar kupil, teživ naj mi poiščejo škatlo... razumeš?:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Half Life 3 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18836332 (1032) D3m
»

Half-Life II (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Igre
1677112379 (2994) opeter
»

Half-Life 2 Episode Three (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12319062 (10408) tt2
»

nova grafa!

Oddelek: Kaj kupiti
141528 (1137) kobilica
»

ATi v Half-Life 2 pomete z nVidio (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
837675 (7675) norvalk

Več podobnih tem