» »

kaj kupiti punci za 18 let

kaj kupiti punci za 18 let

kalcek16 ::

Zanima me kaj naj kupim punci za 18. rojstni dan.
Prosim da ste resni.(verižce, zapestnce in prstani odpadejo)

undefined ::

Avto.

perci ::

Iceman: A ti si celo ob nedeljah v službi?

kalcek16:

Sam ji kaj naredi. Če si kej modderja, vzami v roke spajkalnik, kake stare ide kable, kladivo, par kosov lesa, staro ohišje od cd roma, kos PCB-ja, neuporabljene uporčke in še kaj kar se ti valja doma - ziher maš tut kako njeno sliko na kompu - vrži čez sliko kak fajni filter v fotošopu in sprinti na foto-papir in vključi v svoj izdelek. Zraven ji rukneš knjigo po lastni izbiri in strelicijo. Ma da je zadovoljna ;).

Če se ti ne da takih stvari delat:

skok s padalom - prosti pad - tandem
kašen tečaj za potapljanje
vožnja z balonom
kašno sexy spodnje perilo


LP peter

undefined ::

> Iceman: A ti si celo ob nedeljah v službi?

Zakaj pa bi bil v službi?

sebastjan v ::

Najbolj bo, da ji kupiš kakšno sexy perilo, da se boš lahko potem še sam naslajal.... :)

G[e]c ::

direkt tole ce ma punca saj mal poguma tega zihr ne bo nikol pozabila

skok s padalom - prosti pad - tandem


Huda ideja, btw kdo ve kje majo to?

perci ::

Zakaj pa bi bil v službi?


Zadnjič si napisal, da ti je v službi dolgčas in da zato traparije pišeš. Sem pač mislil...

G[e]c: Skok s padalom imajo na kakih športnih letališčih, Lesce, Portorož...

BTW: Da ne bom jst zaslug za padalstvo pobiral - ideja je Sergiova

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

undefined ::

> Zadnjič si napisal, da ti je v službi dolgčas in da zato traparije pišeš. Sem pač mislil...

Odgovor je čisto primeren vprašanju. Imej malo smisla za sarkazem. :)

Zgodovina sprememb…

San ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: San ()

chucki ::

:D :D :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Super Sonic ::

kups ji p4 3.06 in radeona 9800pro

OldSkul ::

Kakšno seksi perilo, pa kakšen bič pa super-duper dildo.!>:D

cekr ::

Otroka ji naredi - to bo vesela cela familija. Seveda čez 9 mesecev.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

leonius ::

Če pa moraš takšne neumnosti spraševat po forumu, pa res ni pomoči tvoji ljubezni do nje.

Bistvo darila je lastna in inovativna ideja, ki ima smisel le če porabiš lasten čas za iskanje le te! Porabiti čas za osrečevanje nekoga drugega je bistvo!

cekr ::

Se strinjam s predhodnikom. Sicer ti pa povem, da jo najbolj sam poznaš, kaj si želi, drugi ti ne moremo pomagati. Včasih je dovolj že, če jo pelješ nakakšen prijeten izlet pa kakšno večerjo zraven. Marsikatera bo s tem prav zadovoljna. Važno je, da ji pokažeš, da ti nekaj pomeni, ne pa materialne dobrine.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

undefined ::

No, husler je povedal bistvo in razlog za moj sarkastičen odgovor. Se mu imam zahvalit, ker je pojasnil stvar namesto mene. :)

perci ::

Ja, ste pametni. Sej to kar ste napisal načeloma drži, ampak vedno pač ne gre tako. Ko si skupaj z nekom več let in ji moraš trikrat na leto dati kul darilo, zadeva postane malo težka in ideje za darila vse bolj redke.

undefined ::

> Ko si skupaj z nekom več let in ji moraš trikrat na leto dati kul darilo, zadeva postane malo težka in ideje za darila vse bolj redke.

In zakaj bi moralo bit darilo materialno? Če ne zna nekdo od partnerjev spoštovat danega ali če ne ve kaj dati, potem sta skupaj le še iz razlogov lastništva in ne ljubezni. :)

Xplicit ::

u bistvu ji lahka kupis buteljko vina/sampanjca - zdej je polnoletna :D

dejansko pa raj (se) kej bolj romanticnega

Ashrack ::

Če je tvoja ženska nagnjena k sexu ji ponudi NEBEŠKI ORGAZEM. Sj to je stvar k večina pičk hoče. Čeprav nikol ne priznajo.


....

undefined ::

> Sj to je stvar k večina pičk hoče. Čeprav nikol ne priznajo.

Ampak ti je pa ziher nimaš. :)

Asgard ::

ma pelji jo na kako večerjo (18 let to so še otroc , ji bo všeč) al pa v kino pa kaj lepega ji kupi, saj ni potrebno da stane maaaaaaaaaaaaaaaallllllllllllllllllljjjjjjjjjjjjooooooooonnnnnnnneeeeeee. Kako rožco pa kako uporabno darilo (tako bo skozi mislila nate) pa je mir, pa malo več pozornosti ji posveti kot ponavadi. to ponavadi pali.

perci ::

> Ko si skupaj z nekom več let in ji moraš trikrat na leto dati kul darilo, zadeva postane malo težka in ideje za darila vse bolj redke.

In zakaj bi moralo bit darilo materialno? Če ne zna nekdo od partnerjev spoštovat danega ali če ne ve kaj dati, potem sta skupaj le še iz razlogov lastništva in ne ljubezni.


Nikjer nisem rekel, da mora biti materialno. Moja običajno niso. Ampak to še vseeno ne pomeni, da ne potrebuješ ideje. Idejo rabiš in tvoja trditev, da če je nimaš, potem si skupaj le zaradi lastništva in ne zaradi ljubezni, je absurdna.

Res pa je, da najboljše darilo največkrat izbereš/narediš sam, ker osebo pač najbolje poznaš.

Primer: Ko sem se pred 14 dnevi vrnil iz Aten sem prinesel punci nazaj eno konzervo koruze in flašo grškega olivnega olja. Kolegi so se mi vsi smejal, punca je bila pa zelo vesela.

Drugač, ko sem ji dal From me to you medvedka z vrtnico v šapah je tut ful zapalilo.

Dejstvo je, da je darilo lahko materialno in obenem zelo dobro. Primer: Punca mi je kupila spajkalnik in sem ga bil zelo vesel. Pa ni bil ravno zastonj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

undefined ::

No, kar hočem rečt, je to... meni material kratkomalo ne pomeni nič. Če mi punca kup spajkalnik, mi to pomeni le tolk, da ga meni ni blo treba, nič več. Če mi pa da nekaj, kar se z materialom ne da, se pravi pozornost, naklonjenost, ČAS(!) zame, to mi je pa potem največje darilo. In to se mi zdi, da je tudi smisel vsake ljubezenske zveze. Jest si to ne predstavljam tko kot si verjetno ti, oče-hčer ali mati-sin varianta, kjer starši kupujejo otrokom darila za božička in dedka mraza, pač pa nekaj precej globjega in na višjem nivoju, kjer materialnost izgubi ves pomen in je zgolj orodje za preživetje, ne ljubezen. :)

San ::

Sam dej no, priznej da težjiga vprašanja po mojem na forumu ni. Darilo je pač zelo osebna stvar. Ti si dobil spajkalnik, jest pa kuharico, ker pač rad kuham, z spajkalnikom pa ne bi vedel niti mal kaj počet. Mogoče bi nataknil roglič, da si ga not pogrejem.

Najboljši nasvet je da pozorno poslušaš punco, vsaj jest tko delam, ker včasih reče - Uuu, to mi je pa zelo všeč. Pa tud mal imam občutka, kaj bi jo razveselil. Tko da ''Go with the flow''.Le tko bo izpadl dobr.

Ah ne vem IceMan, sej je res da material ni vse, sam darilo, materialno ali pozornostno, je le lepa stvar, še posebi če te preseneti. Pač mal popestri, sej nimaš vsak dan rojstni dan al novo leto al novo službo. Al pa tud kar tako. Pač gre za pozornost v vseh pogledih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: San ()

perci ::

Če mi punca kup spajkalnik, mi to pomeni le tolk, da ga meni ni blo treba, nič več. Če mi pa da nekaj, kar se z materialom ne da, se pravi pozornost, naklonjenost, ČAS(!) zame, to mi je pa potem največje darilo.


Ja, sej s tem, ko si je vzela čas in se potrudila, da je kupila to, mi je pokazala pozornost in naklonjenost. Verjem, je porabla kar precej cajta, da je pogruntala kakega in tut ideja sama je bila dobra, ker sem si ravno to želel (stari spajkalnik je bil v kurcu)

Jest si to ne predstavljam tko kot si verjetno ti, oče-hčer ali mati-sin varianta, kjer starši kupujejo otrokom darila za božička in dedka mraza


Sorry, ampak me pa očitno čist narobe dojemaš. To je čist drugačno, jst svoji punci velikokrat dajem nematerialna darila, ampak hočem samo rečt, da so tut materialna darila ok, če veš, da se je nekdo potrudu in velik premišljeval o tem.

Najboljši nasvet je da pozorno poslušaš punco, vsaj jest tko delam, ker včasih reče - Uuu, to mi je pa zelo všeč. Pa tud mal imam občutka, kaj bi jo razveselil. Tko da ''Go with the flow''.Le tko bo izpadl dobr.


Se zelo strinjam.

Ah ne vem IceMan, sej je res da material ni vse, sam darilo, materialno ali pozornostno, je le lepa stvar, še posebi če te preseneti. Pač mal popestri, sej nimaš vsak dan rojstni dan al novo leto al novo službo. Al pa tud kar tako. Pač gre za pozornost v vseh pogledih.


Še enkrat se zelo strinjam ;).

undefined ::

Tako bom rekel, ker vidim, da eni očitno niste zaštekal. Material si lahko kupim sam, za to res ne rabim punce. Kratko in jasno povedano. :)

San ::

Mi te mamo tud zeeeelooooo radi :)

Sergio ::

Ja, ampak vseeno. Kok sem bil vesel, ko sem od punce za novo leto dobil Universe in a nutshell, angleško izdajo. To je bilo pač za novo leto.

Sicer pa, IceMan, se strinjam s tabo. Noben Hawking se ne more primerjat s tem, ko s kakšno enostavno gesto svojo punco spraviš v smeh. Ane ;)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

undefined ::

> Noben Hawking se ne more primerjat s tem, ko s kakšno enostavno gesto svojo punco spraviš v smeh. Ane ;)

Genau. ;)

perci ::

Ja, ampak vseeno. Kok sem bil vesel, ko sem od punce za novo leto dobil Universe in a nutshell, angleško izdajo. To je bilo pač za novo leto.


Sergio, ma ne no :D :D -- zezaš -- kdo mi je že svetoval to knjigo ;))

Gadjit ::

IceMan: lepo da rečeš, da TEBI materialne stvari ne pomenijo nič, mogoče pa tvoji punci pač kej pomenijo, zato ji verjtno kupiš tud kej materialnega.:) Al se pa motim.
Govorim za sebe: ko imam naprimer rojstni dan (ker je tema darilo za rojstni dan) ena stran mene noče od punce nč, ker mi tolk da že vse leto (ne materialnih stvari) da hočem sam da je tist dan zraven mene, druga stran pa vseeno pričakuje kakšno malenkost (materialno), pa ne rečit da to ni normalno.

(sic) ::

Kupi ji vibrator.

Da bo vsaj (enkrat) srečna...


Fuck you all!!!

M4TECH ::

(sic) :
He He He,... something like that :D

Kupiš ji lahko tud še novo posteljo. Veš, vibrator in to je kar lepa kombinacija.>:D
Rad bi pa potem videl njen obraz ko ji nabavš to.

Just Kidding !!!;)

Phoebus ::

Ta post se pa ze tolk vlece, da bo ta punca hmal ze 19 pred koncem razprave :D

Sergio ::

perci: ja, ane ;)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Ashrack ::

ICEMAN
> Sj to je stvar k večina pičk hoče. Čeprav nikol ne priznajo.

Ampak ti je pa ziher nimaš. <

Kako si ti v zmoti. Moram te razočarat ampak jo mam.




....

San ::

Gumjasto?

slawc ::

:D :D gumi hahaha desanko (al pa levanko) :D :D

hec hec ...
LP, Slawc

Soldier ::

U glavnem ti ji mors kupit tako darilo da bo zadovolna pa mora bit ob enem taksno da ga bos lahk sam uporablal(npr:racunalnik:D )


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj ste dobili za bozic? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19618542 (7047) D3m
»

Božič in praznovanje tega praznika (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17426625 (23532) LitralSM
»

Kaj kupiti punci za rojstni dan? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8134341 (26990) syti

Rojstno dnevno darilo...

Oddelek: Loža
399097 (7726) OmegaBlue
»

Darilo za birmo??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
889933 (8541) T0RN4D0

Več podobnih tem