» »

Joint filter

Joint filter

e-spy ::

Danes dobim domov Jocker revijo.
Pogledam na narocilnico, in z zelo drobimi crkami pise.
"Jockerjevo narocilnico je prepovedano uporabljati za filtre za jointe!
Uprava"

Halo kako lahko to en napise na narocilnico??. Sploh pa zakaj??

OZZY ::

Pa saj ti samo ime JOKER nekaj pomeni. Hec. Fantje ki delajo revizije iger itd. z smešnimi komentarji med tekstom dosežejo, da je stvar bolj zanimiva. Vsaj jaz ko berem v jokerju take stvari sem mi zdi to sproščeno pisanje zelo uredu.
Pa kaj pol , če napišejo kak tak komentar na naročilnico. Jaz vse skupaj vzamem za hec. Smeh je pol zdravja pravjo.:)) Če pa kdo tega ne razume je pe njegov problem. Jokerjevi bralci se nad tem ne pritožujejo. Zakaj. Ker je cool.
Go with the flow.

Morpheus ::

To je mogoce ql sam Joker kot revija pa men sux.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

OZZY ::

Morpheus: Nisem rekel, da je revija dobra (pri meni dobi 3 od5). Pravim da me tak način pisanja ne moti. Če pa kdo ne razume heca pa..... :D
Go with the flow.

Elemen_T ::

Tisti filtrci sucks! Osebno imam najraje mobitelove vizitke 8-) - sicer je pa to stvar okusa ;)

g0Run7 ::

če ni druzga pri roki je tudi tisto ok za filter 8-)
e-spy: kaj se pa ti tako zgražaš? a nismo v kao svobodni državi?
sicer pa jst rad obračam in tega mi ni problem povedat, tisti ki pa ne pa tudi no problem sej lahk vsak dela kar hoče...

NoUse4AName ::

men je joker ful dobra revija za razliko od drugih slo rac. revij, tisto pa sploh nisem nikol opazo ker vedno takoj tisti stuff vrzem v kos.

miranpozar ::

e-spy:
1. revija je Joker ne Jocker
2. poznam dosti ljudi, ki tisto naročilnico razrežejo za filtre. Je pač glih pravi karton. Čeprav so meni boljši tisti od Ziggija.
3. večina mladih kadi travo, kar ni nič narobe
4. ne komentiraj torej česar ne poznaš dovolj dobro!

LEGALIZE!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

ahac ::

Fora je v tem, da je na kartonu označeno kje moraš razrezat. :D
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Koci ::

še sreča, da jih ne rabim nikoli delati, ker baje zmeraj naredim preširokega ali pa preozkega:D

webcreator ::

Sej ko je nuja je za filtr vse dobr, sam pipca je pa še kr zakon ...
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

Baja ::

Ja pipca je res zakon, samo za filtre pa res marsikaj prav pride. Najboljši so tisti koščki s cigaretne škatle, ker samo ven vtrgaš pa zviješ. Je že prave dolžine in širine. Tam bi moglo gor pisat Joint filter.

ciki57 ::

sej tista naročilnica je za take stvari čist pripravna, sam kaj ko je takrat ko bi jo rabu nikol nimaš zraven, pol pa brskaš po žepih da bi kej podobnga najdu :\

whatson ::

Joker je najboljša slovenska revija za računalništvo.. je pa naročilnica pač večnamenska... lahko tudi za joint fitre... :D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

||_^_|| ::

Jokerja jst rad preberem sam zarad teh njihovih for, sam za kej uporabnga pa ni dobr:)

g0Run7 ::

ja Joker je res ena joker revija *ebi ga! sam sede! :D

Misak ::

Sploh ne razumem zakaj se takih stvari kot so: narocanje revije, glasovanje, resitve krizank.. ne modernizira?
Te "storitve" bi lahko že zdavnaj uvedli kot običajen postopek preko interneta. Komu pa se dandanes se da kupiti znamko in jo prilepiti na dopisnico? Da ne govorim o tem, kdo jo bo pol v nabiralnik vrgel :D
IN Jokerjeva narocilnica ni izjema>:D
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

||_^_|| ::

Lord Misak: jst sm se na pc&mediji pa na rač. novice po e-mejlu naroču. (mislm da se bom od pc&medijev tut v kratkem odnaroču, ker so BEDNI ratal)

Misak ::

Moj namen ni bilo komentirati nobene firme a la joker, Pc&Mediji, ZIT, Moj Pes..:D
Pac pa me bode v oci, zakaj ne morajo imeti vse te revije on line narocanje ali posiljanje nagradnih iger itd. S tem bi verjetno pridobili tudi kaksnega narocnika vec.
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

Lunik ::

sej joker ma naročanje preko interneta na njihovi strani.

Freak ::

joker je glih dobr zarad teh njihovih for!

DrSergioDJ ::

Ma ja. lih to je fora, k oni se vedno kej aktualnega spomnjo, nekaj, kar ni še nihče napisal. zato so pa carski :D
...

bostjan1s ::

Kljub šalam pa so No1 v opisih iger, tuki pa nikol(skor; tud so sam alieni :)) ne kiksnejo v temo, tud tisti opisi: ne kupit je zanič, smrdi, če bi vam kdo ponudil pistolo in igranje te igre molite, da bi bil cimbilj nebolec konec, si zaslućijo svojo grajo, saj so enostavno zanič

YiMMi ::

joker je definitivno stevilka 1 v sloveniji...
že samo dejstvo da so prvi ki so izdali natlacenko...revijo na DVD-ju....jih uvrsca na vrh....pa tudi igre so dobro pedstavljene.
-------------------------------------------------------------
Jebeees Olimpijo ...jaz ljubim Maribor..
Jaz ljubim Maribor.....Jebes Olimpijo.......

GaPe ::

Ganja rules! :))
Don't steal! The government hates competition.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: sketch ()

Huey P ::

Joker je meni osebno ena najblj bedna revija! Njihovi izrazi me živcirajo. Jaz bravši Jokeravši in videvši... <--- sucks!!!
Posebej na K mi pa gre Quattro...


..::DOOM III: The Legacy::..

Lara-K ::

e-spy, ti si pa mal pozn, to ze full doug pise.>:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

NoUse4AName ::

rok najprej sem te mislo skritizirat kako si otrocji, potem pa vidim da si 13 star.

R0K ::

jst pa tvojega posta nebom upoštevu ker si vesoljec

Marjan ::

he he, Gape: se strinjam >:D

kdaj bo pol *****?

to z Joker-jevo narocilnico, bomo pa probal in bomo vidl kolk je good!!!
8-)

Lara-K ::

Jokerjeva narocilnica je itak pretrda za filtre.>:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

ShowDown ::

hehehe....kar stara tema

kaj to še vedno piše na naročilnicah? Nisem na tekočem:D

ABX ::

Abuse alkohola je bistveno bolj škodljiv kot abuse trave.



e-spy: Kaj ti si bil deležen premalo ljubezni kadar si bil mali?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Jeebs ::

Hehe... Joker je itaq revija za mlajše od 10 let.:| Mislm, če bom hotu vidt kak je špil, ga bom kupu al pa si zrihtu demo, ne pa kupoval glupo glupo revijo, k jo je 99,9% samo opisi iger in brezveznega žargona. Polh z vami!:D
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

hruske ::

Hmm ...

e-spy, mogoče si si izbral nekoliko napačen naslov za to vprašanje.

Vsekakor pa so se odgovori pojavili na napačnem forumu, take bi poslal kar na jokerjevega.
Rad imam tole državico. <3

Matek ::

Za vse ki berete, tole je zombi tema, kolikor mi je znano omenjenih napisov na jokerjevih naročilnicah že dolgo ni več.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

ShowDown ::

to je bil odg. na moje vprašanje:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaše mnenje o SLO računalniških revijah (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
667113 (5409) bluefish
»

Geforce 7800GT za 75.000 SIT (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
21113597 (6965) MEDENA

Revija JOKEr --> Kritika (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13016435 (12796) OwcA
»

Joker (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1169814 (7925) m_z
»

Katera računalniška revija je najboljša? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
816618 (5783) Freak

Več podobnih tem