» »

Katera računalniška revija je najboljša?

Katera računalniška revija je najboljša?

1
2
»

Freak ::

omas: kaj pa ti je tok ušeč pr hardweru, a ni bolš software se da vsaj kej pamentenga z njim nardit!:D

Lunik ::

omas pa freak: a se lohk že enkrat nehata kregat tle na forumu??? to lohk tut v šoli delata...

CCD ::

Freak: Kr neki. Uporabnost hardvera in softvera. Kr neki.:\

j3st: Šele zdej vidm who da f* are you. Jaome!:D
Fantje, nehejmo smetit forum.

Freak ::

omas ti si car! Kako ti je uspelo razkrinkati tega potuhnjenega j3st-a. Forum ti bo hvaležen! :\:\

Huey P ::

Kaj je boljše Pentium 4 1.4 GHz ali Athlon 1.33 GHz ??? V Monitorju so pisali, da je Athlon 1.2 GHz boljši od P4.
..::DOOM III: The Legacy::..

zetko ::

Cene je treba tut upoštevat >:D

Freak ::

jst bi stavu na pentiumovo zanesljivost! Sicer pa vpraš omasa on itak vse ve;);) Hecam se

zetko ::

Sta vidva zadovolna ej.....

KOLAPS ::

Najljubše in najboljše revije so zame tiste ki so malo predrage kljub temu da ponujajo priložen cd ali dvd in dovolj novic... Glede na ceno izhajanja in novic... mi je najljubša Računalniške novice

Tjulenj ::

jaz pa resnicno ne vem kaj se vsi tako pritozujete nad jokerjevim izrazanjem. ok priznam, imajo nekaj lastnih izpeljank (natlacenka in podobno) ampak vecina revije je v tako lepi slovenscini napisana, da se lahko vse ostale revije skrijejo. sneti kleno slovensko besedo obvlada in je eden izmed redkih, ki se v revije trudi vnasati cistokrvne slovenske izraze. ce ste pa v soli prespricali kak semester slovenscine ste si pa sami krivi.

MATiCEK ::

Vidis Tjulenj to ti je beseda !!!:)


JOKER RuLzZz !!!!

OrlyTM ::

A je kdo zadnje čase bral Win-ini ... mislim kvaliteta tekstov popolnoma na psu ... večkrat sem dobil občutek, da je članek bil preveden iz hrvaščine po sistemu prevajanja besede za besedo.

tu mač ... krneki ...

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

BigFoot ::

GO TJULENJ! GO TJULENJ! GO TJULENJ!
če niste dojel, se s Tjulnom popolnoma strinjam. tako pestrega in tudi kvalitetnega besedišča kot je v Jokerju drugje ne boste srečali.

Freak ::

joker je zakon!

Lunik ::

Ja jokerjevi teksti so res zakon. napisano je na zabaven in zelo poucen nacin.

Jeronimo ::

Nekako se mi zdi, da je Moj mikro revija z najdaljšo trdicijo pri nas. Zmeraj sem jo rad prebiral. Z veseljem pa sežem še po Monitorju. Jokerja ne berem, ker nimam dovolj močnega računalnika za današnje igre.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

BustA ::

Kje se dobi ta hrvaska revija BUG alkva
pa kolk stane ?

thnx>:D
Devide Et Impera

Loki ::

OK priznam, Jokerjeva slovenscina je res na vrhunski ravni, ampak kvaliteta clankov pa v zadnjem casu pada.Busta kukr jest vem, se da dobit Bug v kaksni trafiki.
I left my wallet in El Segundo

CCD ::

j3st: Ja jokerjevi teksti so res zakon. napisano je na zabaven in zelo poucen nacin.

Popravki:
Ja, Jokerjevi testi so res poden. Napisano je na za(j)ebaven in zeloooooo mučen način.

:D:D:D

asPeteR ::

Ko takole prebiram, vidim, da ste vsi (večina) z Jokerjem zelo zadovoljni razen izjem.
Da me ne boste narobe razumeli, nič nimam proti nobeni reviji. Recimo na jetra mi gredo osebki, ko na debelo kakšno revijo pljuvajo. Če gre meni kakšna revija na jetra jo preprosto ne kupim več in stvar je rešena, kajti uredništva dobro vedo, če bodo ''izdelovali'' slabe revije, ne bo več bralcev, naprej pa je stvar znana.
No da končam glede Jokerja nasplošno mi je revija všeč, saj se je podala v mediski prostor z svojevrstnim pristopom, toda zdaj ti ni več dovolj. Mislim, da bi se morala Močno potruditi na grafični podobi.
Konkurenca, ki mi je osebno veliko bolj všeč je PC GAMER, ne vem kaj vam ni tolk všeč. Opsi so mi vredu, všeč so mi po ti lepo napišejo sistemske zahteve. (uči se Joker!!) Torej točno veš na kakšnem računalniku bo lepo delovalo. Pri PC gamerju mi je pa najbolj všeč grafična podoba, to je pa ena velika pohvala z moje strani. Vem da je vsebina veliko pomembnejša, toda moram reči da se pri gamerju lepo staplja z samo vsebino, kar za Jokerja ne bi mogel trditi, kajti le-ta je zelo suhoparna. Verjetno imajo pa pri gamerju malo prednosti, saj sama revija je dokaj podobna ''mami'' (beri: angleškemu gamerju).
Ostale revije katere so omembre vredne so: Monitor(odličen takrat ko kupuješ kaj, kar imajo v testu)
Moj mikro se mi zdi vredu, kajti je zelo splošen glede računačništva, torej če želiš biti splošno izboražen glede računalništva kar MM. Takole jaz vidim ''sceno'' slovenskega medijskega prostora, kar se tiče računalniških revij.
Aja glede Rač. novic pa tole; raje vsak dan prebiram slo-tech! Ceneje pa še bolj ažurno.

Dr.Miha ::

Joker je zame najboljša revija za igre...še posebej zato, ker so ena redkih revij ki vsaj malo obdelajo konzole (sneti je res majstor)...Monitor pa berem zaradi testov trdine (toporišič rulez - ironija)..PCG pa mi ni všeč, kako r tudi SWP.
Za domovino z Nintendom naprej!

Freak ::

omas to je pa povedano na zelo komičen način! Daj da se nasmejem!:D:D:D
BTW: Zakaj ti pa joker ni všeč?

DeaDChilD ::

pa gamer seka

Freak ::

BTW: a kdo ve če je kej pametenga o procesorjih v novem monitorju?

Huey P ::

V kateri številki Monitorja, marec??
Ker v marcu je opisan Celeron 800 in je primerjan z Duron 800, pa opis Windows XP, tiskalniki, digitaln fotoaparati,...
..::DOOM III: The Legacy::..

Lunik ::

omas: a veš da mi greš že zlo na jetra. čist vsaka stvar, ki jo napiševa j3st al pa freak je bedarija. neumnost.

če se ti zdi joker bedast: ok.

meni se ne zdi. če ne razumeš jokerja je to tvoja stvar. me zanima, če si ga že sploh kdaj bral.

jaz sem samo izrazil svoje mnenje, ti se pa čist zmeraj začneš delat norca z mene. dej pejt u (vstavite poljubno kletev). če si ti hardveraš je to tvoja stvar. mene prov mal briga (no ja razen v šoli te kdaj mal zafrkavam glede kakšnga abita, pa ne preveč...). če je men softver kul ne vem zakva moreš pol ti čez mene vedno vpit: softver sux, softver sux...

jest čez tebe ne zajebavam zarad tega. na tem forumu nisem rekel o tebi niti ene grde besede, razen tega, da se nehajta s freakom, kregat, kar je blo čisto utemeljeno.

drgač pa napisal sem teksti in ne testi

okejci??



lp



J3sT

Freak ::

omas: pridružujem se j3st-ovi pritožbi. Če naju že tako zafrkavaš, nimam nič proti, potem pa se raje ne pritožuj, da midva smetiva forum!:D

CCD ::

Freak in j3st:
Moram vama priznat, človeka znata imenitno razpizdit;((;((;((
Najprej me izzivata in nabijata zvezdice, potem pa mene dolžita.
j3st: S tebe se nisem nikoli zezal (se tudi z nobenega drugega nisem), ne vem kje to vidiš, s svojimi popravki tvojega posta sem samo na lepši način izrazil svoje mnenje o žoharju. Kar pa se tiče mojega podpisa - to je moj podpis in je od predvčirajšnjim na VSAKEM mojem postu in nima s tvojim oboževanjem softwarea čisto NIČ. Sem pač bolj hardware freak, pač. Proti tvojim postom tudi nikoli nisem imel nič, ker so bili vsi do sedaj OK in za razliko od Freaka nisi tak nabijalec zvezdic.

Freak: Si brezupen primer nabijalca zvezdic, moje sožalje.:'(:'(:'(

lp:D

Huey P ::

No, fantje ne se prepirat...
Sem pa mnenja, da je podpis PODPIS in nič drugega. Mislim, da nikogar ne smemo gnjaviti zaradi tega kakšen podpis ima.
..::DOOM III: The Legacy::..

Lunik ::

omas:

1. jest ne nabijam zvezdic. kje sem te izzival?

2. mene so zbodli v oči predvsem popravki mojega posta, ki sm jih (zgleda neupravičeno) razumel kot zafrkancijo.

3. podpis: sploh ga nisem opazil!!! z drugim delom se čist strinjam! i hate ms too! zakva pa misliš da uporabljam mozillo, dreama...??
v prejšnjem odgovoru si pač rekel, da si ubrisan na hardware pa tut drgač to vem...



sorry, ampak tista tvoja predelava mojga sporočila me je res ful razpizdila...



lp

miranpozar ::

Ej, fanthe ne se kregat. The old and everpresent eye on the forum moderator spoke... :P

Vam bom povedal glede revij raje:
Naročen sem samo na eno revijo: Joker. Imajo stil pisanja, ki ga ni primerljivega v Slo. Igrice opisujejo kar dobro (vsaj za moje nezahtevne igričarske zahteve), hočejo mladino tudi malo podučiti o drugih stvareh (recimo odlični opisi starodavnih vojn... meni je zgodovina shit, a sem z užitkom prebral oba dela), Natlačenka DVD pa je tudi zelo mega (dosti robe, pa par video filmčkov, kar cool). Joker 10/10.

Od "resnih" pa kupujem hrvaško BUG, ki ima priložen odličen CD, pa tudi članki so super in design revije tudi. Nekdo je vprašal, kje se jo kupi... v vsaki boljši prodajalni revij... zdaj ko sem v LJ jo kupim v Leclercu, na obali pa jo imajo tudi skoraj povsod.
In pa Monitor, kjer pa včasih preveč zaostajajo z novicami (ali pa sem se že preveč razvadil z ažurnostjo na slo-techu?) :D

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

Freak ::

Omas: da raje ne bi govrili, kdo je nabijalec zvezdic! sama foušija te je. Sorry, če se ne spoznaš na igre, to je tvoja stvar. Pa še to omas sovraž joker-ja samo zato, ker sovraži igre! Sej nimam nč proti, da ti joker ni všeč, zato pa vsaj nehi drugim težit s temi tvojimi neumnimi pripombami, kot si jih napisu j3st-u! Nehimo se že kregat, ker res smetimo forum!;((;((;((;((
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere računalniške ravije berete? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
588080 (4594) gregyk
»

Katera revija?

Oddelek: Loža
161817 (1561) Gandalfar
»

Joker ali PC Gamer?

Oddelek: Loža
422446 (1931) luni
»

Katero revijo

Oddelek: Loža
342138 (1853) bluehacker
»

Racunalniske revije..? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
526223 (5793) --Switch--

Več podobnih tem