» »

Katera računalniška revija je najboljša?

Katera računalniška revija je najboljša?

«
1
2

Huey P ::

Torej povejte svoje mnenje katera računalniška revija je najboljša. Sicer je Joker že delal anketo na to temo, in zmagal (sicer je bil zmagovalec "ne berem teh revij"), ampak mene res zanima katero revijo bere večina ljudi!!!

Moj glas dam Monitorju!
[pri naslovu sem odstranil caps, ker moti.]
  • spremenil: Sergio ()

Dalmatinc ::

To smo tud že 100x obdelal in vedno je Luni popizdil. Zaklente topic>:D

Huey P ::

Zakaj bi naj zaklenil, če pač hočem izvest katera revija je najbolj brana. Ko bom zvedel izid, jo lahko zaklene. Naj da svoj glas.

Če pa ste že predelali pa mi vsaj povejte katera je zmagala!

whatson ::

temo smo res že 1000x obdelali
ja res pa je problem, da forum (še) nima arhiva... oz .. searcherja...

andrej ::

ce hoces vedet katera recija je najbolj brana potem jih povprasaj po stevilu povprecnih izvodov.
ce pa hoces vedet katere revija je najboljsa potem si se pa zelo zmoto, ker najboljse revije ni. to je vse odvisno od tvojih pricakovanj - za nekoga, ki ga igre ne zanimajo Joker ne pride niti med ozji izbor. Za nekoga, ki se specializira na recimo umetno inteligenco, mu Monitor tudi nic kaj ne koristi...
Prvo povej kaksen uporabnik si, potem pa bi se ze dalo priporocat kaksno revijo - ampak to je zelo dalec od najboljse....

bastadu ::

Svoj glas dam Monitorju!

zetko ::

Men osebno so najbolj všeč računalniške novice.

Tomi ::

Huey: luni je, če ne veš, med drugim pisec pri PCGamerju, ampak to niti ni tako pomembno ( čeprav zgleda )... Luniju, kot še marsikomu drugemu, gredo na živce taki topici, kjer pride do medsebojnega blatenja, namesto do argumentiranega pogovora.. Pa naj je tema 3dfx: Nvidia, Joker: PCGamer, Domači malinovec: Coca Cola; ni važna tema, važen je način.. Upam, da ti je sedaj malo bolj jasno.. Pa ne capsaj v naslovu, ker je v tvojo škodo..

Drugače pa sem za Jokerja, preberem pa še večino ostalih revij, ki mi pridejo pod roke...
metrodusa.blogspot.com

IR Babun ::

Joker je tabol, sam PC Gamer tut ni slab, pa še kakšni PC Medi po je pa konc

Martesan ::

MONITOR all the way. Najbolj uporaben in zelo strokoven! Še posebej všeč so mi mnenja in obsežni ter temeljiti članki o hardwaru. :D
Enforcer, [MOb] - Members of besTeam

TERORRIST ::

Ej najboljša revija je softwarepower! Res ta najboljša!!!
Najboljsa revija kar jih je! Tu pa mate link.
Keyboard not found. Press f1 to cancel.

Caboose ::

JOKER
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

yoystick ::

Vsaka je na svoj način dobra, ker so različni okusi in tudi za to so različne revije! Upajmo da ne bo res ker popizdu kot pravi Dalmatinka! :|

||_^_|| ::

če znaš hrvaško ti priporočam BUG. Kar se pa slovenskih tiče, mi je pa najbol ql monitor, joker je pa itak sam za režat se, da bi pa kej pametnga not blo pa nikol.

RookY ::

Joker in Monitor.
Juhu juhu spet bom bruhu

luni ::

Morem se strinjat z ||_^_||. Bugu ne pridejo nasa skropucala niti do kolen...
Artificial Intelligentia

ChiefThunder ::

Bi reku joker.

Lunik ::

Joker

Juhe pa ni

Dr.Miha ::

Joker za igre in konzole , Monitor pa za hardver
Za domovino z Nintendom naprej!

YouR MaMa ::

Poleg monitroja in jokerja mi je vsec tudi win.ini ..

KrizaniX ::

Joker, Klik, Računalniške novice

whatson ::

okej...
Joker... Bug... Monitor... Klik

Elemen_T ::

YAp...win ini je kar vredi. Sicer pa me je tudi monitor navdušil, nikakor pa ne joker - njihov že skoraj zajebantski in provokativni stil mi nikakor ne odgovarja. Sploh ni resna revija...mogoče so se preveč prenaglili zaradi visoke branosti......predvsem so to mladoletni entuziasti pc iger.
Sicer pa...--> Presoja kvalitete revije je stvar okusa. Kdor se okoli tega krega je - konju jedan:D>:D>:D

Freak ::

Joker!>:D

Sergio ::

Elemen_T: Glede mladoletnega entuziazma... motiš se. Niso mladoletni. Ah kje... Joker obstaja že 10 let, Sneti (takrat Sneta Sekira) ter LordFebo (takrat le Febo) ter Quattro še vedno proizvedejo največ opisov ter člankov, čeprav niso ravno tako mladi. Njihov zajebantski stil je ali pa ni. Tukaj ni vmesne rešitve. Ampak, meni je. Kapirate? :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Thomas ::

Dr. Dobs Jurnal - je bil včasih ... ampak revije odnaša NET.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

SpiDEr8 ::

Računalniške novice so najbul.....pocen oglasi pa še ceniki so not...itd....

BigFoot ::

tko je, za narezat pa za igre je Joker brez dvoma najboljsi. PC Gamer je IMHO navadn shit. opisi iger so zanic, da se v teste hardwarea ne spuscamo (se spomnem ko sm bral teste graficnih kartic in se rezal raznim debilizmom)
za hardware je pa tko, za igricarski del (recimo joypadi, volani) pa tud recimo zvocne in graficne kartice je Joker zlo v redu. niso najboljsi, samo iz igricarskega vidika so njihovi testi zelo v redu.
glede ostalega hardwarea, in to z bolj strokovnega vidika je monitor najboljsi. drgac je pa za hardware se skor najboljse malo pobrskat po netu.

whatson ::

se kar precej strinjam z BigFootom.... Pcgamer je res slab.. še hujši je Soft Ware Power.. ahhh
joker je res vrhunska revija... zelo dobro kombinira zabavo ter poučnost. Predvsem ta zadnja stevilka je bombastična... predvsem zaradi strokovnosti.

Huey P ::

Joker je ena zelo gnila revija!
Naj pojasnim moje mnenje; Joker Cream Team so debili, ki se obnašajo (sodeč po besedah ki jih pišejo) kot mala deca. Bi mi prosim nekdo, ki je naročnik na Jokerja povedal kaj je to
bravši, kazavši, tlačkosuk, pljuvalnik, natlačenka. kajti ti izrazi so otročje bedni. In kaj je s tem Quatrojem tipom, ki so ga enkrat slikali z Duke Nukemom kot da si merita moči - saj ta tip Quatro je DEBEL, kje se on lahko pomeri s kom drugim kot hrano. Opisi strojne opreme so zanič... Enkrat so v eni številki pisali, da so končno pri nas hladilniki Orb in da so tihi, dobri, bla,bla. Potem kakšni dve številki kasneje pa da so preglasni...

Ko sem primerjal teste Pentium 4 v Monitorju in v Jokerju je v Monitorju tako pisalo: ...In kako se je Pentium 4 odrezal v testu.Slabo.Skoraj pri vseh testih ga je Athlon prehitel in to s skoraj s trikrat manjšo ceno.... Test je napisal Gabrijel Popovič

V Jokerju pa je takole pisalo: ...Pentium 4 je znak, ki ga bomo še dolgo videvali v močnejših postajah in strežnikih... Naj še omenim, da so testi procesorja s pomočjo programov in iger bili med revijama netočni. Medtem, ko je za en program bil P4 boljši je v Monitorju bil v istem testu slabši...
Mislim, da smo se naveličali otročjih izrazov Jokerja. Raje zaupam Monitorju!!!
..::DOOM III: The Legacy::..

Koci ::

Sofpower. Je zabavna, strokovna in poučna, pa še full dobiš na CD-ju

Loki ::

bravši - med branjem
kazavši - da nekaj kazes oz. nekaj podobnega
tlačkosuk - CD-ROM
pljuvalnik - sanja se mi ne
natlačenka - Jokerjev DVD.

Sem narocen na Joker, ampak ne vec dolgo, ker v zadnjem casu (zadnjem letu) revija ogabno smrdi (testi, ipd.).

Spidy velik dobis tut na Joker CD-ROMU, ceprav so vecinoma igre, za katere sem izgubil zanimanje.
I left my wallet in El Segundo

Huey P ::

Mimogrede pljuvalnik je Ink Jet tiskalnik!
..::DOOM III: The Legacy::..

Freak ::

kaj mislte o jokerjevi natlačenki?8-O

whatson ::

huey.. malo večkrat si vzemi v roke SSKJ ... (upam da ves kaj je to)..

osebnih zamer, ali pa frustracij .. pa ne razlagaj tukaj po forumu... tista izjava o Quattru je naredila debila iz tebe.. ne iz njega...

..btw.. natlacenka.. rox!

Huey P ::

whatson a si naročnik na Jokerja???

P.S.
Quatro je debil...
..::DOOM III: The Legacy::..

Pretorijanec ::

Jz sm sou in sm cist iz raziskovalnih razlogou nabavu skor use racunalniske revije k sm jih lahk dobu. Ugotovitve te raziskave so naslednje:

1. mesto: BUG je hrvaski in svaka jim cast! Not je 3x vec hardweare testou ( ta zanimivih in aktualnih) kot v katerikoli slovenski reviji. Imajo pa tudi softweare sekcijo IN zelo dobro games sekcijo. Hrvatou v teoriji ne maram (mi hocjo uzet Piranski zaliv ampak svaka jim cast za BUG!
2. mesto: MONITOR je pomoje najbolsi hardweare/softweare revija v Sloveniji. Ceprav BUG-u ne seze do kolen, je pa usaj car v Sloveniji. Clanki so strokovni in dobri.
3.mesto: MOJ MIKRO je tko kt Monitor sam z eno 100000inko slabsi. Je pa se vedno dobr!
:D
4.mesto: PC GAMER. Je fajn revija predusm za gamerje. Ceprau se je v zadnjem casu (od prihoda lunija) zlo spremenila na +, ker je not vec hardweare vodicev. Je se dalec od popolnosti ampak je pa na pravi poti!
5.mesto: PC&MEDIJI. Niti ne tok dobr revija ampak nekam jo moram dat. Ukvarja se tudi z drugimi stvarmi ne samo s PC-ji torej se z audio, video, TV,... Ima pa amaterski oddelek za racunalnistvo. Ni vredna svojega denarja!
6.mesto: JOKER. Meni ni vsec. Bila je moja prva revija, ko sm zacel z racunalnistvom. Se brat nisem znal dobro pa sm jo grizel in se ucil cudnih besed. Samo potem so sle stvari samo se na slabse. Kar je bil ucasih malo skrajen humor je bilo sedaj prekomerno zezanje iz izdelkov, ljudi, podjetij,... Pac neresno.

Upam, da se zdej ne boste zacel kregat! Ker to ni moj namen! Predlagam, da usak, ki odda svoj glas za neko revijo zraven se pove kaj se mu zdi tako fajn na tej reviji. NE PA DELAT PRIMERJAV! Npr. jo mam rad ker ni kot tapata. TO NE! Ampak jo mam rad ker ma topato. TO JA!

Huey P ::

Odlično povedano!

Rad imam Monitor, ker ima strokovne opise programov in strojne opreme.

BUGa še nisem bral zato bom ga pa zdaj enkrat kupil...
by the way - kolk stane BUG
..::DOOM III: The Legacy::..

whatson ::

ja bug je res odličen... stane pa 950 sit..
ja huey.. sem (presrečen:DD) naročnik jokerja.. v to me je prepričala predvsem nastlačenka in pa tudi kvaliteta revije... sam ne igram iger, ampak vseeno menim, da je ta revija zelo poučna in v pozitivnem smislu - drugačna! :D

Huey P ::

Moram res pohvalit njihovo NATLAČENKO. Vsaj DVDjaši imajo kaj za delat.
..::DOOM III: The Legacy::..

whatson ::

itak.. na tem področju je bila Slovenija kar precer "revna"..

rookie ::

Folk racunalniske novice so zakon pa SWP e tut se kr !!!:))
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

undertaker ::

Svoj čas sem bral čisto vse rač. revije a najboljša mi je bila Monitor, danes pa prebiram tako literaturo samo občasno in ne vem kaj naj rečem ... Pol monitorja je samo enih testov printerjev pa monitorjev ... brezveze ...

Lara-K ::

Joker je se kr good revija, bi bla bols ce bi se bols izrazal, kar se pa tice joker cream teama, pa nimajo pojma, ce ne bi bilo tujih revij, bi pogoreli.Racunalniske novice so se kr uredu za ostale revije je pa skoda dnarja, raj kej online preberi!>:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

BigFoot ::

lejte, tkole je, enim se Joker zdi glup, drugim je pa njihov humor, in tudi njihov odbit besednjak zelo vsec. tko da v bistvu je to zelo stvar osebnega okusa. btw, Quattro rules.
pa se neki, glede iger so veliko veliko pred PCGjem (no offense luni), za HW teste mam pa itaq najrajsi internet in monitorja.

McHregec ::

Monitor je dober zarad testov in opisov hardweara in softweara PC-Gamer pa za igrce.

Freak ::

ja ampak cd pa dobiš enkrat na let!

CCD ::

Monitor, ker sem nor na hardware:D

whatson ::

Saj so Računalniške novice tudi vredu ampak isto kot pri SWPju.... premalo strokovnosti in zanimivosti...

dynamite ::

LOL... kaj ti bodo revije s starimi novicami, ce imas inet? :(
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere računalniške ravije berete? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
588129 (4643) gregyk
»

Katera revija?

Oddelek: Loža
161826 (1570) Gandalfar
»

Joker ali PC Gamer?

Oddelek: Loža
422454 (1939) luni
»

Katero revijo

Oddelek: Loža
342165 (1880) bluehacker
»

Racunalniske revije..? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
526285 (5855) --Switch--

Več podobnih tem