» »

Babyon

Babyon

lalan ::

Zanima me,če obstaja tak,da poslušaš,kako otrok diha,ko spi.Imel sem na probi jokavčka,pa je samo nekaj škripalo z zamikom.Kakšne so vaše izkušnje????????
ATHLON 64 3200, 939DUAL,Ram DDR 2X 512 MB,gf 7600 gt,(120 GB, 7200 RPM),fiaGTR

BigWhale ::

Philips nekaj... V Baby centru. Dihanja ne slisis, slisis pa premetavanje, ce nastavis obcutljivost tako visoko.

Za nadzor dihanja so drugi aparati, ki tudi malo vec stanejo, zgleda pa to kot ena deska, ki jo das pod zimnico.

Ce res ni potrebe, potem se ne splaca kupovat.

Tear_DR0P ::

Po mojem je še vedno najbolš met otroka v svoji bližini in se osebno pobrigat da ga slišiš.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

trot ::

A ti bi kar vpričo otroka sexal?

Pol pa gruntajo, kako da se tako hitro začne >:D :D >:D

kopernik ::


Kakšne so vaše izkušnje????????


Ko je potreba, dojenček sam poskrbi, da se ga sliši :-) Mi babyfona nismo nabavili, res pa je, da živimo v stanovanju, tako da se hitro sliši jok iz spalnice. Problem je hiša - npr., ko smo šli na obisk k mojim staršem, kjer spalnica ni v istem nadstropju kot dnevni prostor. Za tak primer pa bi bil babyfon priročen.

Zakaj želiš poslušati otrokovo dihanje ?

BigWhale ::

> Ko je potreba, dojenček sam poskrbi, da se ga sliši :-)

No, to ni cisto res. Od zacetka se mogoce, sedaj pri osmih mesecih, pa ko je zgruntal, da lahko stoji, da lahko odveze strikce od tiste oblazinjene obrobe in ko mu samo se malo manjka, da pogrunta kako se spusti stranica postle... Ne, zdaj bi ga rad prej slisal. ;) Ze tako je ves potolcen in v buskah... ;)

Poleg tega pa, clovek rad pogleda TV z neko normalno glasnostjo, takrat zapres vsa vrata med otrokom in tabo. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kupil drago lezisce in posteljno dno, vendar se zmeraj slabo spim (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8211217 (8099) rockstar
»

Višja raven matematike na maturi

Oddelek: Šola
248828 (7961) Pro_moted
»

Pravila (pravna) za prireditve na prostem? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17432082 (29781) KaiV6
»

Sedeti v smer vožnje ali proti? Kaj je bolje?

Oddelek: Loža
312922 (1536) snela
»

Tih LCD monitor

Oddelek: Kaj kupiti
162059 (1263) Veron

Več podobnih tem