» »

Vaše mnenje o SLO računalniških revijah

Vaše mnenje o SLO računalniških revijah

1
2
»

BaRtMaN ::

Če se že gremo vleko iz naftalina, naj povem, da sva revijo s sošolcem kupovala, še ko je izhajala z dvema disketama. :)

Heh, obvezno je bilo sprobat vse demote!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

__Devil__ ::

jap.. stari cajti :D.. moj prvi swp je bil komaj št. 115. takrat ko sem dobil prvi komp.

Samek1337Q ::

S kje si pa ti to potegnil OM*G!?

Ontopic:

Prva PC revija, ki jo imam ohranjeno je Joker iz februarja 2001, ter od takrat narpej sem si vsak mesec, dva kupil eno revijo, da sem ugotovil, katera mi najbolj dopade. Monitor mi ni dopadel, saj je bilo pisanje zelo populistično, ter včasih si našel take napake, da ti je na smeh šlo še kar lep čas. PCFormat je bil soliden, še posebej dekleta (?! my memory good !?) na platnici. Odkril Joker, kjer mi je Sneti postal vzornik, ter se naročil. Ampak kaj ko vsako leto ( 2006 --> ) postajali slabši, zato sem kar preklical. Sedaj si včasih kupim kakšno revijo, večinoma pa preberem tisto, kar dobim zastonj, oz. si kje sposodim. Net will do just fine.

Zgodovina sprememb…

dolenska ::

v srednješolskih časih sem kupoval en kup revij...madonca sem že pozabil kakšen je bil naslov..moram pogledat tri poste višje..ja win.ini,PC&Medij,pc magazin,monitor, joker, swp, klik, moj mikro.....
sedaj včasih in zelo redko kupim: monitor, moj mikro ali joker...
swpower mi ni všeč... sem imel eno velko škatlo samih cd-jev od teh revij katere so romale nekam na odpad....
imam mislim pa da še prvo revijo katero sem kupil ko sem bil star okol 9-10let...računališke novice, ko so predstavljali 486ke in 386ke in prve cd rome.

naročen sem pa na življenje in tehniko in national geographic katere pa niso računalniške revije
nekajkrat sem kupil tudi neko elektro revijo s shemami ampak se ne spomnim več kakšen je bil naslov

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dolenska ()

Utk ::

Slovenske računalniške revije so bolj ali manj zanič. Razen morda Monitor, pa tudi tam ga včasih zelo mimo usekajo.

opeter ::

Joker je karseda soliden. Pa Monitor tud.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

mtosev ::

od slo redno Racunalniske novice pa kdaj bolj redko Monitor.

od tujih pa redno to:

Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

opeter ::

Od tujih jaz redkokdaj MacWorld. Ampak je (predvsem) v tujih revijah toliko reklam, da je že kar bedno. Saj ne rečem, tudi v slovenskih je, samo je nekako bolj diskretno.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

__Devil__ ::

kje pa kupiš to revijo PCPLUS? al si z travnika pobereš? :P

Gandalfar ::

Wired je kul, tko .. za nehat mislit prevec :)

mtosev ::

kje pa kupiš to revijo PCPLUS? al si z travnika pobereš? :P

Leclerc
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Heavy ::

Prva revija je bil SWP, druga pa PCgamer. Nekaj časa nisem nič kupoval, nakar sem kupil par Jokerjev in nato PCFormat. Na slednjega sem se naročil, in kupoval kar neki časa (še webcam sem zadel na nagradni igri). Potem pa mu je kvaliteta zelo padla in sem prenehal kupovati (revija pa je propadla). Sedaj občasno kupim kakšen SWP pa še to zelo redko.

PALOMINO ::

Hm, madonca...vidim da je bila ta tema odprta pred skoraj sedmimi leti in da sem jo celo jaz odprl...vsak dan zvem nekaj novega ;)

CaqKa ::

jaz sem preklical naropčnino jokerja... ni več časa, poleg tega je na netu kar nucaš.

ko sem pa tole prebral pa je za razmislit če bi se mogoče na življenje in tehnika naročil..

alexa-lol ::

Življenje in tehnika ti lahko priporočim, ker imajo dobre članke. Sem zelo zadovoljen :)

White&Nerdy ::

Jst občasno berem Monitor, ker ga ma fotr naročenega.


Starost: 14 let

bluefish ::

Začel sem s PC&Mediji, prešel na SWPower, nato na PCFormat. Vmes se je znašla še kakšna redka številka Jokerja in pogosteje Monitor.
No, slej ko prej pa me je minilo, ker želene informacije dobim na netu in tako se je kupovanje tovrstnih revij prenehalo.
Občasno sedaj kupim le kakšen izvod kake tuje revije z bolj kreativnega računalniškega področja.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenske računalniške revije - še obstajajo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5315321 (13152) Phantomeye
»

Katere računalniške ravije berete? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
588080 (4594) gregyk
»

Nova anketa: še kupujete revije, namenjene vsebinam o informacijski tehnologiji?

Oddelek: Novice / Ankete
324102 (3005) opeter
»

Katero revijo

Oddelek: Loža
342138 (1853) bluehacker
»

Racunalniske revije..? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
526223 (5793) --Switch--

Več podobnih tem