» »

Geforce 7800GT za 75.000 SIT

Geforce 7800GT za 75.000 SIT

«
1
2 3
...
5

krho ::

No če koga mika nakup 7800GT, naj se v mesecu decembru naroči na revijo Joker, ker fantje namreč vsem tudi obstoječim naročnikom v akciji ponujajo Leadtekovo 7800GT za 75.000 SIT
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Izi ::

Sem malo pogledal to ponudbo in moram reči, da je kar ugodna.
Gre se za kartico:

WinFast PX7800GT TDH MyVIVO

Je za PCIe
Spomina ima 256MB DDR3
Šiba pa na 400MHz GPU in 500MHz spomin

Kartica je od JAE, kjer jo imajo tudi v akcijski prodaji za 89k SIT.
Se pravi, da pri Jokerju subvencionirajo 14k SIT

Vprašanje koliko jih imajo sploh na zalogi, ker že pri akcijski prodaji taiste kartice piše, da so količine sila omejene.

Še vedno se ne morem odločiti. 75k SIT za grafično kartico je kljub vsemu gromozanska vsota :\

Jan987 ::

kolk časa pa moršbit pol naročnik jokerja?

cojss ::

Ponujajo jo za 69.ooo sit.

Link: Joker

cole-22 ::

V PC-domu jo majo za 82k!

drejc ::

A je ta stvar tut AGP?
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

cole-22 ::

Ne!

drejc ::

Ce je kdo za (pa ni narocnik J), nabavim tole kartico in menjam za 6800GT AGP, z vašim doplačilom jasno.

->ZS
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

mtosev ::

Jebga da nimam PCI-E. Vidim da novih kartic nebom vido.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Izi ::

Dobro tole.
Dopoldne je blo še 75k SIT zdaj je pa že 69k SIT

Zdaj pa mislim, da si jo že skoraj lahko privoščim :))

Upam, da bodo še malo znižali preden izide Joker z naročilnico >:D


jani123, nisem čist sigurn ampak zdi se mi da se moraš naročiti (in seveda plačati) za eno leto. Vsaj jaz imam tako. Po enem letu lahko spet plačaš ali pa prekineš naročilo in nehaš dobivati revijo.

Cole-22, malo bolje poglej, tista cena 82k SIT v PC-domu je brez DDV. Končna cena je 98.880,00 SIT

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

cole-22 ::

Grafa je 82k z DDV!!!

Od PC-doma na moj MAIL!

krho ::

Jaz bom vsekakor zamenjal mojo 6600GT
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Izi ::

cole-22, sploh nima veze vsekakor je precej dražja kot Jokerjeva ponudba.

Ta PC-dom tako ali tako niso prav resna firma.
Povzetek iz splošnih pogojev poslovanja:
VELJAVNOST PONUDBE
Cene veljajo takšne, kot so objavljene ob naročilu blaga na spletnih straneh.

Na njihovi strani pa je ta trenutek objavljena takšna cena:
GEFORCE 7800 256 MB DDR, pcx, Tv, GT 82.400,00 SIT 20% 98.880,00 SIT

Drugo ni nič važno

To, da cenika niso spremenili že od 2.11.2005 mene nič ne briga in kaže samo na njihov ignorantski odnos.
Jaz se takšnih firm na široko izogibam.


Sicer smo pa malo zašli iz teme.

Good Guy ::

Ta PC-dom tako ali tako niso prav resna firma.



in it si neumen ker kupuješ reči ki pri njih stanejo 20% manj kot pa v drugih štacunah
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

assassin_021 ::

Krho jaz nevem kaj je narobe z nvidia geforce 6600GT??????????Meni delajo vsi špili na najvišjo resolucijo!!!!!!!!>:D >:D >:D >:D >:D
assassin

XaNti ::

Kakšne so razlike med 6800GT in 7800GT ali so ogromne ali minimalne:\
*AMD 64 3700+@2508~11x228*DFI LaN Party Ultra-D*Club3D6800GT@410/1100*
*GeilUltra-XBH-5 1GB*WD250GB SATA*Q-tec "650"*Chieftec *G15*CopperHead*

cole-22 ::

Nevem kaj je zate "ogromno" :\ Uporabi gOOgle!
Drugač razlika JE!

zbogi ::

Krho jaz nevem kaj je narobe z nvidia geforce 6600GT??????????Meni delajo vsi špili na najvišjo resolucijo!!!!!!!!


ka je to kak srazkazem al kaj, niti slovenski stavek ni, grem stavit da tam pri 2048x1536 bi se bolj splačalo govorit o FPM.

xanti, recimo navita 6800Gt je približno isto hitra kot stock 7800Gt.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

XaNti ::

Sej googlam>:D Samo kaj zanimivega še nisem našu;(( Razlika med 6600GT pa 6800GT naprimer.
*AMD 64 3700+@2508~11x228*DFI LaN Party Ultra-D*Club3D6800GT@410/1100*
*GeilUltra-XBH-5 1GB*WD250GB SATA*Q-tec "650"*Chieftec *G15*CopperHead*

cole-22 ::

No Zbogi kaj pa pol zate pomen navita 6800GT je enaka kot stock 7800GT?
Ali navita na 370/1050 ali 450/1250? Je pač očitna razlika! Če kupuješ tako grafo ne boš igral na 1024 resoluciji ampak višji! Tako da mora biti GT dobro navit, da se "primerja" s stock 7800GT! Je pa tudi res da so igre, kjer je dosti razlike in kje skoraj nič! Tako da gledamo splošno...

zbogi ::

cole, kaj ko bi se ti mal skuliral, jst sem rekel približno, pa večina Gtjk se navija kr dost več kot 370
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

Mirč ::

In kaka je razlika med 1024*768 in 1280*1024.Ni jeee.V igrah mislim, da ne bo pomote.
lp

cole-22 ::

Jst naj bi se umiru? Kaj pa delam? Sam prašam te. Pa kje sem rekel, da se GTjke navijejo samo na 370? Ti si rekel, da se pač navijejo in lahko konkurirajo 7800GT stock! Jst te pa sprašujem kaj zate pomen da jo naviješ? Ker če jo malo naviješ ni NIČ. Očitno te moti če te nekdo nekaj praša kar ti ni po godu... :\

Saj nima veze |O

cole-22 ::

In kaka je razlika med 1024*768 in 1280*1024.Ni jeee.V igrah mislim, da ne bo pomote.
Ni je? Hahaha dej igraj FEAR na 1280 pol pa daj na 1024 pa boš videl, če je razlika!

Mirč ::

ja nižji fps
lp

cole-22 ::

Ja no sj v tem je fora... A ni? Če kupuješ drage kartice seveda pričakuješ, da boš igral z višjimi FPSji (da boš lahko detajle nabil na MAX, ne pa da boš moral na MIN igrat da nebo štekal) Če igraš na 1024 in je (naprimer) 35 FPSjev, če daš pa na 1280 bo pod 30 in bo že štekalo!

Marč ::

A se namerava kdo naročit na Jokerja, pa ne rabi grafe?:D

ZS! (long shot ampak jebiga :)) )

Grey ::

Huh to je pa zelo poceni. Če bi imel denar bi jo takoj skeširal, ker je zelo ugoden nakup.

Kaj drage grafične kartice predstavljajo? Kartico s katero lahko igraš:

1. na max detajlih in ob max AA+AF
2. na čim višji resoluciji(če višje ne zmore, jo zmanjšaj zavoljo detajlov)

Izi ::

lahko zatrdim, da ni bojazni, da bi 7800GT v novejših igrah ne bila do konca izkoriščena :D

Igraš pač na najvišji resoluciji, ki ti jo monitor dopušča (na LCD nimaš kaj dosti izbire >:D )
če je ta manjša kot 1600x1200 obvezno vklopiš še mehčanje robov.

Bolj važni pa so max. detajli, ki precej prispevajo k vzdušju igranja.
Naprimer samo vklopljeno mehčanje senc, ki jih mečejo predmeti in liki v igri takoj zmanjša FPS za polovico.
To je meni zelo pomembno. Če je senca, ki jo meče tvoj lik na tla taka kot da bi jo izrezal z škarjami in prilepil na tla je to precej nerealno. Prava senca vedno mehko prehaja od svetlega do temnega dela. Novejše igre (F.E.A.R., ...) to že podpirajo samo mi FPS (na moji 6600GT) takoj pade iz 40 na 20 in igra ni več igrabilna.
Teh detajlov, ki se jih lahko ročno vklopi je še precej, tako, da se da tudi 2x7800GTX v SLI načinu do konca izkoristiti :D

Fury ::

Mirc: Razlika je v tem da 1024 na LCDju zgleda totalno gay, 1280 pa ultra smooth :)

Tejc ::

Kaj pravte a naj menjam? Sedaj mam AMD Athlon 64 3500+ in 6600GT, bojim se da pac ne bo procesor dost zmogljiv za 7800GT. Prosim svetujte. :\

toncek_95 ::

Proc bo odst zmogljiv drgač ga pa navi za ene 500Mhz ga boš lohk s katero klo plato pa z box hladuil nikom razen če maš najslabši steping

MEDENA ::

men se ne splača a ne ker mam že dobro grafo?

igor0203 ::

MEDENA kaj je zdej to? Že par tednov si v nakupovalni mrzlici... :D

Če dobiš za tole 50k, pol se ti pomoje kar splača. Drgač pa pomoje ne bo velke razlike v performansah

BananaMan ::

js sm naročen na jokerja, za par ksit provizije vzamem tistim k se nočjo naročit :)
junkie

toncek_95 ::

no evo če vzameš recimo 3k se bova še kej zmenila. PM

bozicek ::

No jaz sem tudi narocen na Jokerja.

Vzamem 3k za bencin da pridem do LJ in se zapeljeva po njo.

Prvi ki poslje PM mu odgovorim in se zmeniva (naj ne bo neucakan, ker me doma linija jebe. Odgovoril bom najkasneje zvecer tak cas ko pridem do sluzbenega racunala)
Darila letos samo za poredne

Luc ::

Še kak naročnik Jokerja, ki jo ne misli vzet in je iz LJ?

:\

tiborrr ::

Evo mene.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

Marč ::

Kaj pa kdo, ki je iz MBja ali okolice? ;)

5pellfire ::

Jaz sem iz Maribora in je ne bom vzel - če te zanima piši na ZS, mail: sa5o.gm@gmail.com ali pokliči 041686293

Lp,
Sašo

assassin_021 ::

ZBOGI!Povej mi en špil k ma resolucijo tako kot si ti povedu in ekran k sprejme tako resolucijo??Edn špil je res COD sam za drug špil nisem slišal!!!Povej en ekran>:D >:D
assassin

zbogi ::

ja lej, ti si rekel max resolution, to ti podpira grafična, jst ti recimo lohk povem da bi lahko igral večina spilov na tej resoluciji, če bi hotel, zdela kar mam inštaliran, UT, BW2, NFSMW, TMPON, POPT2T. Ekran mam pa Eizo FlexScan T965.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

Kolos ::

Jaz sem naročil iz Nemčije v Mindfactory, par komponent (tudi 7800 GT isto 75 jurjev) za bistveno ceneje skupaj s stroškom nakazila 1.500 SIT in poštnino.
Na sami internetni strani spremljaš kaj se dogaja s tvojim naročilom, potrditev prejema denarja, pošiljanja paketa, možnost online pomoči če nemščina ni problem. Edino sledenje pošiljki ni delovalo DHL kljub številki paketa, ker je bila dostava na koncu preko Yellogistica.

Druga alternativa mi je bila firma Compuland nižja poštnina 10 € proti 29 € po paketu, zgleda lažje naročanje preko firme (brez pošiljanja dokumentov) ampak malo manjša izbira in slabše aktualno vodenje zalog, zato sem storniral naročilo.
Pri obeh firmah je bil odgovor na e-pošto v roku pol ure.
Edina skrb mi je bila reklamacija, ampak vse zaenkrat deluje.

Izi ::

Kolos, ne najdem smisla v tem tvojem postu.
Kaj si naročil ceneje?
7800GT pri JAE-Joker te pride 69.900 SIT in ne 75k
Poštnina pa okoli 1.000 SIT. Če pa ga greš iskat v eno od JAE trgovin pa pač ni poštnine.

toncek_95 ::

a greš lahko jokerjovo verzijo direkt u jae iskat?

krho ::

lahko.
LordFebo pravi da bodo kartice na voljo 20 ali 21.12.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

baker ::

Mislim, da se kupon dobi v vseh jokerjih, če pa ne, prodam kupon za 3k.
ZS

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: baker ()

Izi ::

Kupon je v vsakem Jokerju.
In če pogledate oglas na strani 95 piše:
"Za bralce revije Joker samo 69.900 SIT"
Nikjer ne piše "Za naročnike revije..."
Iz tega jaz razumem, da ti rabiš samo izpolnjen kuponček in ni treba da si naročnik.

Jaz sem jo že naročil :D , nihče ni spraševal ali sem naročnik ali ne. Mogoče preverijo kasneje.
Rekli so, da me ko dobijo kartice pokličejo, da povem ali naj mi jo pošljejo ali pa jo pridem iskat.

Kartic še ni v Sloveniji. Naletel pa sem na šefa trgovine JAE v Ljubljani, ki mi je zatrdil, da kartice v torek ali sredo bodo tu, če ne bodo mogli zrihtat Leadtek kartic pa bodo dali, za isto ceno seveda, Gigabyte ali Asus.

Malo sem preveril in trenutno so najnižje svetovne cena za Leadtek in Gigabyte $390 za Asus pa $400. Tako da je najbrž vseeno katero od teh treh dobimo (najbolje Asus, ker je najdražja :D )

klemen22 ::

Kolos, ne najdem smisla v tem tvojem postu.
Kaj si naročil ceneje?
7800GT pri JAE-Joker te pride 69.900 SIT in ne 75k
Poštnina pa okoli 1.000 SIT. Če pa ga greš iskat v eno od JAE trgovin pa pač ni poštnine.

Odlična cena če tako pogledaš. Vendar pa v primeru da nisi naročen na Jokerja (in ne poznaš nobenga naročnika ki bi jo vzel namesto tebe) prištej še okrog 14k sit za letno naročnino in vidiš da se ti potem bolje splača iz tujine ne.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

JCT in Mn3njalnik (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15820089 (12889) Gr0unD Zer0
»

6800gt 7800gt

Oddelek: Kaj kupiti
211567 (1118) Jan987
»

modificiranje g-forceov 2 in hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121006 (796) burekar
»

JOKER in DVD

Oddelek: Strojna oprema
142474 (2110) Tzar

Več podobnih tem