» »

Geforce 7800GT za 75.000 SIT

Geforce 7800GT za 75.000 SIT

1 2
3
4 5

klemen22 ::

chucki: ja halo no. Sej tam če glih ne maziliš podplate ustvarjalcem revije itak izpadeš en kreten. Ko pa človek zastavi eno pošteno vprašanje je pa najmanj to, da te ozmerjajo z retardom, nOObom, kretenom itd. Sploh nekateri tam registrirani uporabniki dajejo tak občutek kot da se neki slinijo okoli neimenovane_osebe.
Sedaj pa k grafičnim karticam:Jah valda najlažje je zvaliti krivdo na izdelovalca (v tem primeri Leadtech). Seveda uporabniki mnenjalnika tem povedim slepo verjamemo. Verjetno je pa v ozadju še kaj več. Pač dobit ene N-kartic sploh za tako ceno je zagotovo velik organizacijski zalogaj. Sicer Chucki pa mal počakaj: zagotovo bo kmal kaka akcija kjer boš dobil GTja za tako ceno v prosti prodaji -> še vedno je bilo s temi akcijami tako. Aja pa še to: tisto govorjenje da bralcem delajo kao uslugo ko jim ponujajo to akcijo tudi ni treba tako sveto vzeti -> največjo korist ima na koncu seveda sama revija -> reklama + večja naklada. Sicer vsaka jim čast da so se sploh lotili tega zalogaja s temi grafičnimi ki so tolko iskane, samo nekateri argumenti so pač pa iz trte zviti.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

krho ::

Fantje s vso strojno opremo pred novim letom je hudič.
Veliko večino pokupijo OEM in veliki kupci za novoletne akcije.

Jaz bi bil prej zelo presenečen, če bi jim uspelo kartice dobiti letos.
In ja mogoče res pri Leadteku malce nategujejo, boli jih k... red novim letom, če bi nekdo rad 90kos kartic dal v akcijo, če pa mu je eden izmed večijh kupcev naročil recimo 2000 kosov.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

hudogriz ::

Kakorkoli že, jaz sem včeraj v JAE-tu vzel kar ASUS-a. Ker ne morem biti čez praznike brez PC-ja.
Pravkar sestavljam zadevo. Cena je bila 69.900,00 SIT. Glasnost me pa ne skrbi, ker jo bom tako ali tako hladil z H2O :D

Je pa natanko takšna: ASUS 7800GT
(tudi dodatna oprema je taka)

LP Hudogriz & vesel Božič ter srečno novo leto 2006.

Mirč ::

5500 3dmark 2005 se šalijo
lp

matter ::

Zadevo danes dobil po pošti.

Box verzija z vsemi kar spada zravn.

3dmark05 = 7020 pik
Grem basket pa bom neloke metal

Izi ::

Kurc jih gleda ;((
Le kako so izbirali komu bodo poslali kartico?
Sem naročil kartico že 15. decembra na dan, ko je Joker izšel.
Imam tudi nekaj znancev, ki so jo naročili 16. decembra.
Bil sem osebno na JAE in izrazil željo da bi rad Asus kartico.
Pa nič :'(
Vsi smo danes dobili pismo, da dobava kartic zaradi višje sile ni mogoča.

Na JAE-tu niso nič vedeli o kakršnihkoli prispelih Asus karticah.
Diskriminacija.
Sem obupal in odjavil kartico in naročnino na revijo.
In prišparal 70k SIT >:D

Razumem, da gre kaj narobe in dobava ni mogoča, ampak, da nekateri dobijo drugi pa ne je pa svinjarija.
Vsekakor bo Joker izgubil kar nekaj naročnikov zaradi take diskriminacije.
Vsaka normalna revija bi poslala najprej tistim, ki so najprej naročili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Good Guy ::

TO je blo in je eno navadno nategovanje!
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

mtosev ::

hehe >:D Lepo so vas nategnili. >:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

krho ::

rednik revije je na Jokerjevem forumu lepo napisal, da je bilo naročenih 35kosov Asus kartic. Se pravi, da je kartico dobilo 35 naročnikov, Leadtekove kartice pa bodo na voljo 6 januarja.
Sedaj kako so izbirali ne vem, možno je da so dobili prej tisti, ki so naročniki revije dalj časa.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Climber ::

Drugač je res najbolj fer da dobijo najprej tisti, ki so najdlje naročeni.
Jaz sem včeraj prodal svojo 6600gt tko da sem zdej brez grafe in čakam 6.1.05.
Močno upam da jih bo takrat dost prišlo in da nabavim.

Mam pa občutek da 6.1.05 ne bo dost kartic, razen če so bli pri jokerju dost pametni in so pogledal naročila kolk jih je to seštel in jih vzel še mal več, pol bo ql, drgač pa .........

Lepe praznike

P.s. Dober da mam še en comp.

Izi ::

Jaz sem bil njihov naročnik od začetka, se pravi skoraj 15 let. No, na začetku še ni blo naročnine, ker je Joker izhajal kot priloga ene revije.
Za Asus sem se prijavil tudi med prvimi, pa ga nisem dobil.

Hotel sem Asus, ker je pač kar precej boljši kot Leadtek in tudi kar precej dražji v redni prodaji. Za Leadtek se mi še vedno zdi 71k SIT z poštnino, nekako preveč denarja.

Tako, da izbirali niso po nikakršnem ključu, kar je zelo podlo.
Vsekakor od mene ne dobijo niti tolarja več.
Sicer sem pa naročnino odjavil bolj zato, ker dandanes dobim vse potrebne informacije o igrah na internetu.
Pa tudi iger ne igram več toliko kot nekoč. Za tisto eno igro na mesec, ki jo odigram pa revije nekako ne potrebijem več.

Marc` ::

Kdo pa je reko da je ASUS toooolk bolši od leadteka?
Res da pravijo, da se bolše navija pa to, ampak stock ni neke razlike, le da je ASUS kr glasnejši.
Lahko da ima že stock višje ferkvence, to nisem sigurn, tako da če bi res za isto ceno lahko izbiral, bi verjetno ASUS.
Cooler se pa lahko kasneje menja po potrebi...

Climber ::

Izi, hvala za podatke.

Tud jaz sem vedno bolj razočaran, predvsem zato ker niso najprej poslali
naročnikom kot si ti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Climber ()

Izi ::

Marc, obstajata (sta obstajala) dva modela Asus 8700GT
Original model, ki se ga ne dobi več in
Blue LED Edition
Preveri tukaj na koncu strani:
http://www.asus.com/products4.aspx?l1=2...

Kartice sta kot noč in dan, zamenjali so tudi hladilnik in ventilator, ker je bil v stari original verziji glasen.
To je bil tudi razlog, da so ga menjali, ker so se ljudje pritoževali, da imajo druge 8700GT boljše in tišje hladilnike in to se za Asus ne spodobi.
Z novim hladilnikom je to najhladnejša in najtišja kartica med 8700GT
Sedaj se dobi samo novo verzijo in tako so dobili tudi za to Jokerjevo akcijo.
To je trenutno brez dvoma najboljša 8700GT kartica, je pa tudi najdražja, zato so jih vzeli samo 35, ker so imeli z njo izgubo, ki jo bodo sedaj pokrili z "poceni" Leadteki, ki zame niso vredni 70k SIT

Leadtek, ki ga bodo dobili 6.1.2006 bo kar precej glasnejši pa še hladi precej slabše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

kuglvinkl ::

Dude, 7800.
Your focus determines your reallity

Izi ::

Oops, je 7800 bo prav :8)

Nismo še pri seriji 8 :D

cole-22 ::

Izi...
Ja se z vsem strinjam kar si napisal, le to me moti ko "pluvaš" čez leadtek :\
Vse kartice so enake! Razlika je, da ima pač ena več softwara od druge in kakšna ima bolše hlajenje!
Sedaj mi pa razloži zakaj zate ni Leadtek vreden 70k? Pa ne mi rečt, da si mel Leadtekovo kartico in ti je crknla in ga zato ne maraš :\ Vsaka firma lahko crkne! Leadtek je med TOP 5 firmami za grafične kartice (vedno dobro poskrbljeno za hlajenje + navijajo se dobro + dodatni špili + cena) Kartice, ki so med 90-100k (v SLO)...ampak ker je Leadtek zate ni vredno 70k?

Pa kaj vsi zdej tok piz*ite? Sej boste vsi dobil kartice! Res je da z zamudo samo vseeno boste prišparal 20k! Če vam pa ni všeč, pol pa pejte kupt nekam za 90k pa jo boste takoj imel! Če so naročil samo 35 Asusk in se zdej tuki 5 ludi prtužuje zakaj jih pa oni niso dobil...:\ Pa kaj mislte, da ma JOKER samo 50 naročnikov? Šli so vam tolk na roko, da so priskrbel Gigabyte in Asus, samo to vam še ni dovolj :\

Izi ::

le to me moti ko "pluvaš" čez leadtek

Narobe si me razumel. Nič nimam proti Leadteku.
In nisem nikjer pljuval čez Leadtek, ampak sem samo hvalil Asus :D

To, da se mi zdi pa 70k preveč je pa osebno mnenje. V začetku decembra se mi še ni zdelo preveč, zdaj pa že.
Cene vsak dan padajo (vsaj v tujini, če že pri nas ne)
Videl sem že nekaj ponudb v tujini, ki imajo malenkost nižjo ceno in to v redni prodaji. Po novem letu pa ponavadi cene še padejo.
6.1.06 je pa še kar daleč, jaz pa imam Januarja kar nekaj poslov v Avstriji in Italiji in bi znalo biti ceneje če eno podobno kartico nabavim takrat, ker bo verjetno vse skupaj že ceneje.

Tic ::

Počakaj na 2009, takrat bo še ceneje!
persona civitas ;>

r0Kk ::

Šli so vam tolk na roko, da so priskrbel Gigabyte in Asus, samo to vam še ni dovolj :\


Ahem, kje pa so Gigabyte-ove kartice? Drugače pa res ni bilo nobenega ključa, jaz sem šel takoj v JAE in naročil kartico, ker sem bil ravno tam in sem mislil, da bo itak vseeno, zdaj pa vidim, da sem naredil totalno narobe. Namreč 16.decembra sem šel po nov računalnik, ki je bil zaradi dotične akcije brez grafične. Zato sem pa še isti dan naročil kartico v JAE. Potem pa na Jokerju pošljejo kartice vsem, ki so do 18. poslali kuponček... WTF?! nekateri s(m)o že prej naročili... Tako da sedaj sploh ne vem al mašina dela al ne, ker nimam doma nobene PCIe kartice... in očitno jo še nekaj časa ne bom imel.

klemen22 ::

Šli so vam tolk na roko, da so priskrbel Gigabyte in Asus, samo to vam še ni dovolj

Ja vav a zdej jim more bit folk pa še hvaležen al kaj? Dejstvo je da je akcija izpadla zelo neorganizirano. Če že nekaj ponujaš ponujej zihr.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

ekseR ::

kva je zj s telm grafičnm pr joker-JAE? a se splača pa a so dobre? Do kdaj je akcija?
i7 920 d0@4,2GHz | Gigabyte EX58-UD3R | Mushkin <m HP 1600MHz 6GB |
Sapphire HD5850@994/1275 | Corsair TX650W | Samsung spinpoint F3 1TB |
Hitachi T7K250 160GB | GMC J-1 | 3D Mark Vantage P20311 3DMarks

r0Kk ::

kva je zj s telm grafičnm pr joker-JAE? a se splača pa a so dobre? Do kdaj je akcija?


Z grafičnimi trenutno ni nič.... bodo 6.1.2006 (Leadtekove) o Gigabyte pa ne duha ne sluha, Asusk je pa itak takoj zmanjkalo. Akcija naj bi trajala do razprodaje zalog.

ekseR ::

Je*** ti ma*** v p****!!! A pol nav nč? K js sm hotu dons poslt tist listk! A nj ga pošlem al ne k nevem a bom sloh dobu še grafično?
i7 920 d0@4,2GHz | Gigabyte EX58-UD3R | Mushkin <m HP 1600MHz 6GB |
Sapphire HD5850@994/1275 | Corsair TX650W | Samsung spinpoint F3 1TB |
Hitachi T7K250 160GB | GMC J-1 | 3D Mark Vantage P20311 3DMarks

r0Kk ::

Sej lahko pošlješ kartico, ne vem pa če boš še dobil kartico... Upam da boš dobil.

klemen22 ::

A na letaku oz. naročilnici piše kje da akcija velja do razprodaje zalog?
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

r0Kk ::

Ne, nikjer ne piše, ampak itak da je zaloga omejena, časovnega limita pa ni napisanega, zato predvidevam, da traja do razprodaje zalog.

ekseR ::

če ne piše morjo vsem pol zrihtat kartice!!!
i7 920 d0@4,2GHz | Gigabyte EX58-UD3R | Mushkin <m HP 1600MHz 6GB |
Sapphire HD5850@994/1275 | Corsair TX650W | Samsung spinpoint F3 1TB |
Hitachi T7K250 160GB | GMC J-1 | 3D Mark Vantage P20311 3DMarks

ekseR ::

a pa lahko vzamem na firmo revijo pa kartico???
i7 920 d0@4,2GHz | Gigabyte EX58-UD3R | Mushkin <m HP 1600MHz 6GB |
Sapphire HD5850@994/1275 | Corsair TX650W | Samsung spinpoint F3 1TB |
Hitachi T7K250 160GB | GMC J-1 | 3D Mark Vantage P20311 3DMarks

Fury ::

Mislm, da ne gre na firmo.

klemen22 ::

Če ne piše da je zaloga omejena mora biti dostopna vsem naročnikom ki kartico pač naročijo.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

chucki ::

DAnes sem dobil v JAE Asus extreme 7800GT z LED woho :)) edino kar je galsna....ka mi pove kdo ker cooler bi kupu da bi najbols hladil pa bil tihi?

Fatboyslim ::

Sej dobili jo bote vsi, problem je le KDAJ

Očitno pri jokerju niso pričakovali takšnega navala...

cole-22 ::

Zalman VF700Cu ali NV Silencer 5 rev.3
Pomoje je Silencer boljši in si ga bom tudi sam umislil!

MEDENA ::

chuckiju je pomoje prišlo dons :D

ekseR ::

ja js sm tko naredu da sm napisu revijo na firmo pa vse dal od firme. Pomoj da bo tko šlo lahk na firmo.
i7 920 d0@4,2GHz | Gigabyte EX58-UD3R | Mushkin <m HP 1600MHz 6GB |
Sapphire HD5850@994/1275 | Corsair TX650W | Samsung spinpoint F3 1TB |
Hitachi T7K250 160GB | GMC J-1 | 3D Mark Vantage P20311 3DMarks

chucki ::

Men je res prsl :D . 1 grafo so se mel na voljo to sm zvedu v soboto ko je ze blo zaprto! Sem stal ob 9h zjutri pred jae da sm jim zatezil da jo morajo iz Novega Mesta pripeljati v Celje da jo JAZ dobim.....:D no naslednji dan sem jo res dobil (danes). :D

Marc` ::

Frend je klical na jokerja, pa so rekli, da kartic ni vec mogoce narociti. SUPER.
Ko bi vsaj kje pisalo, jaz pa nisem mogel prej narocit, ker nisem svoje grafe prodal.:\

klemen22 ::

Ti kar naroci saj nikjer ne pise da so zaloge omejene
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

ekseR ::

Js bom poklicu v jae pa reku da nj mi jo koj pošlejo kt jih dobijo!
i7 920 d0@4,2GHz | Gigabyte EX58-UD3R | Mushkin <m HP 1600MHz 6GB |
Sapphire HD5850@994/1275 | Corsair TX650W | Samsung spinpoint F3 1TB |
Hitachi T7K250 160GB | GMC J-1 | 3D Mark Vantage P20311 3DMarks

Climber ::

Danes in v sredo je v JAE inventura.
Tako da v četrtek al pa v petek, se odpravimo pred JAE trgovino in čakamo v vrsti na Leadtekove Geforce 7800gt! A ste za? [:))]

Mirč ::

hahaha,vi kr
lp

chucki ::

Js ze mam svojo asusko z artic cooling zaenkrat sm navil sam na GPU: 450mhz RAM: 1200mhz pa dela stabilno.......morm se mal probat kje je meja >:D aja z navito dobim 8250pik v 3dmark 05

ekseR ::

chucki z v-modom bi pršu na 515/1260;) če rabš navodila me na ZS vpraš pa brez hard moda pridš na te frekvence!
i7 920 d0@4,2GHz | Gigabyte EX58-UD3R | Mushkin <m HP 1600MHz 6GB |
Sapphire HD5850@994/1275 | Corsair TX650W | Samsung spinpoint F3 1TB |
Hitachi T7K250 160GB | GMC J-1 | 3D Mark Vantage P20311 3DMarks

krho ::

Sem klical sedajle v Jae. In so mi dejali, da so kartice trenutno na carini, ter še vedno velja, da najbi jih oni imeli ju3 v trgovini.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

para! ::

A Asus majo na zalogi? Če kupim 2 jokerja, dobim 2 kartice ?

lp
Death before dishonor!

Tejc ::

Mislim da bojo kartice kar hitro odposlane narocnikom. (Vsaj upam da bom med njimi :) )

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tejc ()

ekseR ::

kva pa če med to pošilko ne boš na seznamu?
i7 920 d0@4,2GHz | Gigabyte EX58-UD3R | Mushkin <m HP 1600MHz 6GB |
Sapphire HD5850@994/1275 | Corsair TX650W | Samsung spinpoint F3 1TB |
Hitachi T7K250 160GB | GMC J-1 | 3D Mark Vantage P20311 3DMarks

Tejc ::

Hja, kaj čmo, pač ne bom. Svet se bo vrtu dalje :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tejc ()

ekseR ::

Nism mislu tebe Tejc mislu mene. Če me nav sedaj na seznamu pol nam dobu grafe? Al bojo pol še nove pošilke?
i7 920 d0@4,2GHz | Gigabyte EX58-UD3R | Mushkin <m HP 1600MHz 6GB |
Sapphire HD5850@994/1275 | Corsair TX650W | Samsung spinpoint F3 1TB |
Hitachi T7K250 160GB | GMC J-1 | 3D Mark Vantage P20311 3DMarks
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

JCT in Mn3njalnik (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15820098 (12898) Gr0unD Zer0
»

6800gt 7800gt

Oddelek: Kaj kupiti
211568 (1119) Jan987
»

modificiranje g-forceov 2 in hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121007 (797) burekar
»

JOKER in DVD

Oddelek: Strojna oprema
142475 (2111) Tzar

Več podobnih tem