» »

Kateri Sedan v 2024?

Kateri Sedan v 2024?

cegu ::

Že par mesecev gledam kaj bi si kupil letos. Imam starega VW Passata ki bo v 8 letih že kandidat za old-timerja, ampak ne bo zdržal :)

Gledam nove/rabljene Passate, vsi pravijo da so šrot.

4 leta stari mercedezi - Baje se kvarijo ko Yugo pa še servis stane še pa še.

BMW, AUDI.. podobno kot Mercedes. Nobene stvari ne bom mogel sam popraviti, preveč overengineeringa.

Zagrel sem se za Toyoto Camry.. v ZDA srane cca 30k pri nas se pa začne pri 50.. kar je gladko preveč, rabljenih pa ni za dobit.

Honde Accord ni več ker je popušila proti Laguni in Mondeoutu.

Laguna - jih ni več.

Ford Mondeo - jih ni več.

Corolla zgleda nekak v redu, ampak je mal mejhna za to kar sem navajen pri pasatu.

Kako to da ni več sedanov, a so vsi na SUVje navalili?

Sem še kaj zgrešil?

Alfa Dog ::

A ni najbolj očiten kandidat Tesla 3 LR? :D:D

Utk ::

Camry se začne pri 40, ne 50. In ja, tudi osnovni za 40 ima več opreme kot je ima kar dober (nov) passat.

c0ck4m0u53 ::

Volvo S60 / S90
If citizens cannot trust that laws will be enforced in an evenhanded
and honest fashion, they cannot be said to live under the rule of law.
Instead, they live under the rule of men corrupted by the law. - Dale Carpenter

pegasus ::

Sodelavec je naročil Octavio Sedan in čakal nanjo skoraj dve leti.

Bellzmet ::

Kdaj je pa naročil?

mugen999 ::

Na suve so vsi navalili, ker se nobenemu ne da več spuščati v avto in povzpenati z avta, pa še na pločnike lahko parkirajo.
Kar se pa sedanov tiče za kolikor toliko še normalen denar je pa octavia ali hyundai i30 fastback, s tem da tedva po definiciji nista limuzini, ker se jima zadaj prtljažnik s šipo vred odpre.

chrush ::

AR Giulia?
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

mikhaair ::

Kar sem jaz letos spremljal se je prodala 1x Camry 160kkm, cena na avtonet okoli 19keur, 1xCamry 120kkm, mislim da 21-22keur, 1x ekvivalent Lexus 210kkm z novo baterijo, zahteval cca. 24keur.

IL_DIAVOLO ::

Peugeot 508, vw arteon.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

denabiker ::

pegasus je izjavil:

Sodelavec je naročil Octavio Sedan in čakal nanjo skoraj dve leti.


he he te pa rečejo, kako se je včasih čakalo....v davnih 90 letih si dobil Toyoto iz Japonske ne spomnim se točno ampak mislim, da je bilo vse skupaj cca. 5-6 mesecev, po njo smo šli v Graz za strica, ni hotel nemca, ker so vsi rinili na nemce, ne ob bo imel japonca pa magari bo čakal:D

Kayzon ::

chrush je izjavil:

AR Giulia?


Tole! Ce se malo se izpesis zraven vzames quadrifoglio in imas ferari sedanov8-)

RedDrake ::

Kayzon je izjavil:

chrush je izjavil:

AR Giulia?


Tole! Ce se malo se izpesis zraven vzames quadrifoglio in imas ferari sedanov8-)

Pa še aboniraš se lahko pri lokalnem serviserju.

chrush ::

RedDrake je izjavil:

Kayzon je izjavil:

chrush je izjavil:

AR Giulia?


Tole! Ce se malo se izpesis zraven vzames quadrifoglio in imas ferari sedanov8-)

Pa še aboniraš se lahko pri lokalnem serviserju.


To pa zna izjaviti samo idiot, ki je slišal od ne vem koga, da se alfe kvarijo. Po kvaliteti so boljše od vsakega švaba, po vožnji pa tudi. Ni jih za brezveze hotel vw kupiti, ampak na srečo ni šlo skozi. Kaj pa bo prinesla združitev s PSA, pa bomo videli.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

cegu ::

mugen999 je izjavil:

Na suve so vsi navalili, ker se nobenemu ne da več spuščati v avto in povzpenati z avta, pa še na pločnike lahko parkirajo.
Kar se pa sedanov tiče za kolikor toliko še normalen denar je pa octavia ali hyundai i30 fastback, s tem da tedva po definiciji nista limuzini, ker se jima zadaj prtljažnik s šipo vred odpre.


Jaz se bol malokrat vzpenjam, gre bolj za dolge vožnje parkrat na mesec, smučarija, morje pa fazunga.

Za ostalo mam bicikelj.

Volvo S90 - Zelo lep, samo tale klima na touchscreen..
Kia - hvala za idejo, zgleda kul.
Skoda - za pogledat, a ni to samo VW v preobleki?

sreda ::

A to se kupuje novo ali rabljeno.
Drugače je AR Gulia po 2019 dalje baje zelo ok.

Ahim ::

cegu je izjavil:

Volvo S90 - Zelo lep, samo tale klima na touchscreen..

Ce je samo to ovira - klimo v njem nastimas ko kupis avto (na parkiriscu). Potem ne rabis prckat po njej.

cegu ::

sreda je izjavil:

A to se kupuje novo ali rabljeno.
Drugače je AR Gulia po 2019 dalje baje zelo ok.


Nekak ni je težko dat keš za novga, čeprav finančno bi šlo skozi. Če bi mi avto zdržal toliko ko sedajšnji (skoraj pol milijona km v 20 15 letih) bi šel na novega, ampak to se danes ne dogaja več.. zato pa gledam najbolj Tojote. Pa še za Toyote so vsi tutoriali kako se kaj poštima kar na Youtubeu.

mugen999 ::

Seveda, od toyot in hond imas vse na youtubeu, ker američani to vozijo in dajejo vsesorte videov na net od teh znamk.

undertacker ::

Imam passat b8 2015 letnik trenutnih 305.000km pa še me v vseh letih ni razočaral, servisi vedno na 15k km in to je to, tako da jaz sem ful zadovoljen z njim


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov avto? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Na cesti
30833341 (7361) solatjek
»

Najugodnejšega avtomobilska znamka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10614032 (8370) Kayzon
»

Kaksen avto (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
868089 (5633) TheBlueOne
»

AVTOMOBILI všečni (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8615360 (13151) Unknown_001

Več podobnih tem