» »

Nakup družinskega avtomobila

Nakup družinskega avtomobila

1 2
3
4 5

WizzardOfOZ ::

Čimbolj serijski avto in stalni štirikolesni pogon so nujne zahteve. Prvič ker se mi ne da iskat nekoga ali točno določenega serviserja, če si izven serijskih zadev. 4x4 mora pa biti, ker ima ogromno prednosti pred 2wd. Pa ne za zimsko izživljanje. Za tisto že imam fun car (subaru).
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Blinder ::

Meni je žal, da nisem že prej kupil rwd BMW-ja.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

stara mama ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Čimbolj serijski avto in stalni štirikolesni pogon so nujne zahteve. Prvič ker se mi ne da iskat nekoga ali točno določenega serviserja, če si izven serijskih zadev. 4x4 mora pa biti, ker ima ogromno prednosti pred 2wd. Pa ne za zimsko izživljanje. Za tisto že imam fun car (subaru).

Izživljanje ni le zimsko, ko je pod havbo dovolj lipicancev, je kr celoletno. (m140i jih ima že serijsko 340 in to za dosti nižjo ceno od polnokrvnega M-modela)
Sicer so pa asistenčni sistemi v več stopnjah, tako da ni strahu, pleše ponavad bolj v prvih treh prestavah. Filing, kot da krotiš podivjanega bika.
To ti pravim iz izkušenj.
Ekologija™ in Trajnost™

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

Moj zimski fun car ima serijsko 365 konjičkov, pa nastavitev prenosa moči med prednjim in zadnjim parom koles. Lahko tudi 90% nazaj. Bo pa do letošnje zime upam da sestavljen.

Letni jih je imel pa samo 207KM. Je bil pa vseeno fun car. Predvsem pa zanimiv za kupce. Je šel v treh minutah od oddaje oglasa.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

feryz ::

stara mama je izjavil:

Če se hočeš izživljat, je obvezen RWD s špero!
z xDrive in avtomatikom boš res hitrejši, ne bo pa tako stajliš :)
tale enka ma 600 konjev
Po mojem je napaka v prikazu. To morajo biti mph, ne kph.
Ker tole je ena žalost. Tako se jaz okrog hiše vozim.

stara mama ::

Fric, projektni avti in hot-hatchi niso za tebe, sprijazni se!
Nimajo hladilnika za radgonsko!
Ekologija™ in Trajnost™

Zgodovina sprememb…

Sheteentz ::

Podoben problem imam tudi jaz. Citroen C5 2008 limuzina, hidravlično podvozje, električni pomik sedežev, gretje sedežev, notranjost kar na nivoju, zelo malo plastik fantastik. Avto se načeloma vozi super. Sta pa pri hiši dva otroka (2 leti in 9 mesecev). Ko spravimo v prtljažnik voziček, mesta za kovčke kar zmanjka.

V mislih imam kakšen Passat ali Octavia/Superb karavan, Insignia, ali pa celo kakšen crossover SUV. Hyundai Santa Fe je kar poceni opcija, na avto.net jih je kar polno.

solatjek ::

Sta pa pri hiši dva otroka (2 leti in 9 mesecev).
Dvoletnik ne rabi vozička, za 9 mesečnega pa še pol leta max potrpiš, potem imaš spet prtljažnik nazaj. Osebno ne vidim nobene potrebe po menjavi avtomobila (če je edini problem prtljažnika voziček).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: solatjek ()

Invictus ::

Raje kupi strešni kovček...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Sheteentz ::

solatjek je izjavil:

Sta pa pri hiši dva otroka (2 leti in 9 mesecev).
Dvoletnik ne rabi vozička, za 9 mesečnega pa še pol leta max potrpiš, potem imaš spet prtljažnik nazaj. Osebno ne vidim nobene potrebe po menjavi avtomobila (če je edini problem prtljažnika voziček).

Žena sanja o tretjem otroku, tako da se bo enkrat v bližnji prihodnosti rabilo nekaj, v kar bom lahko brez problema spravil tri otroške sedeže.

solatjek ::

To je pa povsem druga situacija od prvotno predstavljene 😀

GupeM ::

Sheteentz je izjavil:

Žena sanja o tretjem otroku, tako da se bo enkrat v bližnji prihodnosti rabilo nekaj, v kar bom lahko brez problema spravil tri otroške sedeže.

Potem ne glej Passatov ali Octavij/Superbov ... Potem glej enoprostorce, ki:
- imajo dovolj širine (zagotovo S-max in Galaxy, za ostale ne vem. Scenic recimo ni dovolj širok, verjetno sta pa VW Touran ali Seat Alhambra dovolj široka, vendar me ne držat za besedo), ali
- imajo 7 sedežev (tukaj izgubiš nekaj prostora v prtljažniku, tudi če so sedeži zloženi, pa tretja vrsta sedežev je ponavadi bolj krš)

Mogoče pa celo kakšen VW Multivan?

Nikakor pa ne SUV-ja, ker niso dovolj široki za 3 sedeže vzporedno. Če so pa 7-seaterji pa že tako majhnega prtljažnika praktično ni več, ko sedež dvigneš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

miha98 ::

BMW x7.. pogojno x6..

stara mama ::

Sheteentz je izjavil:

Podoben problem imam tudi jaz. Citroen C5 2008 limuzina, hidravlično podvozje, električni pomik sedežev, gretje sedežev, notranjost kar na nivoju, zelo malo plastik fantastik. Avto se načeloma vozi super. Sta pa pri hiši dva otroka (2 leti in 9 mesecev). Ko spravimo v prtljažnik voziček, mesta za kovčke kar zmanjka.

V mislih imam kakšen Passat ali Octavia/Superb karavan, Insignia, ali pa celo kakšen crossover SUV. Hyundai Santa Fe je kar poceni opcija, na avto.net jih je kar polno.

C5 je precej velik avto in s passatom al škodo ne boš kaj dost pridobil.
C5 limuzina (vsaj letnik 2011) ima možnost strešnih nosilcev, komot kupiš trugo za nedeljske izlete.
Če ti avto služi ne menjavaj, sploh pa ne za VAGa, bogpomagaj!

PS: Ko bo tretji otrok, bo lahko največji že na jahaču v sredini.
Ekologija™ in Trajnost™

Zgodovina sprememb…

GupeM ::

stara mama je izjavil:


PS: Ko bo tretji otrok, bo lahko največji že na jahaču v sredini.

Ni šans. Jahač brez naslona se lahko uporablja od 125 cm naprej. Moj sin bo star 6 let, pa je velik 126 cm. Je najvišji v vrtcu. Na zdravniškem pregledu pred odhodom v OŠ mu je pa zdravnica rekla: "Končno en pravi fant, ne pa palčki kot ponavadi pridejo."

Sicer pa jaz v svoj avto ne spravim niti jahača brez naslona, če sta noter že dva avtosedeza. Res da gre za Focusa karavan, ki je nekoliko manjši kot zgoraj omenjeni, pa vseeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

HotBurek ::

Tole je primeren avto za prave moške.

https://www.autoscout24.com/offers/rena...
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

WizzardOfOZ ::

HotBurek je izjavil:

Tole je primeren avto za prave moške.

https://www.autoscout24.com/offers/rena...


To ni williams!!!! williams je bil z 2.0 16V motorjem, to je čisto navaden 1.8 16V.
Če že, potem raje to:
https://www.autoscout24.com/offers/rena...

ali to:
https://www.autoscout24.com/offers/rena...

Al pa vsaj to (za une, k nimajo):
https://www.autoscout24.com/offers/rena...
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

tony1 ::

GupeM je izjavil:

stara mama je izjavil:


PS: Ko bo tretji otrok, bo lahko največji že na jahaču v sredini.

Ni šans. Jahač brez naslona se lahko uporablja od 125 cm naprej. Moj sin bo star 6 let, pa je velik 126 cm. Je najvišji v vrtcu. Na zdravniškem pregledu pred odhodom v OŠ mu je pa zdravnica rekla: "Končno en pravi fant, ne pa palčki kot ponavadi pridejo."

Sicer pa jaz v svoj avto ne spravim niti jahača brez naslona, če sta noter že dva avtosedeza. Res da gre za Focusa karavan, ki je nekoliko manjši kot zgoraj omenjeni, pa vseeno.


V Angliji ena firma dela homologirano klop za 3 otr. zice, ki se z varn. pasovi pripnejo na zadnjo klop avta. Google it.

Utk ::

WizzardOfOZ je izjavil:

HotBurek je izjavil:

Tole je primeren avto za prave moške.

https://www.autoscout24.com/offers/rena...


To ni williams!!!! williams je bil z 2.0 16V motorjem, to je čisto navaden 1.8 16V.
Če že, potem raje to:
https://www.autoscout24.com/offers/rena...

Mislim da ti dost na veliko piše: WILLIAMS REPLICA.
Za tiste, ki vejo kaj kaj pomeni...drugim pa tako ne pomaga.

WizzardOfOZ ::

Pa še iz juga "škornja". Te prevoz do sem več pride kot je v resnici vreden. :))
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

GupeM ::

tony1 je izjavil:


V Angliji ena firma dela homologirano klop za 3 otr. zice, ki se z varn. pasovi pripnejo na zadnjo klop avta. Google it.

Vem. Stane sicer malo premoženje. Pa niti nima veze, z jahačem še vedno ne bo mogel rešiti težave. Tudi, če ima dovolj širok avto, otrok še ne bo dovolj velik.

Ahim ::

GupeM je izjavil:

Nikakor pa ne SUV-ja, ker niso dovolj široki za 3 sedeže vzporedno. Če so pa 7-seaterji pa že tako majhnega prtljažnika praktično ni več, ko sedež dvigneš.

Sicer sam zelo mocno ne bi kupil tega zaradi bednih motorjev, zelim pa popraviti tvojo trditev - bivsi sodelavec je tam okoli korone nabavil Peugeot 5008 (SUV) za 3 otroke (starost priblizno 0, 2, 4 = vsi na sedezih v eni vrsti).

tony1 ::

GupeM je izjavil:

tony1 je izjavil:


V Angliji ena firma dela homologirano klop za 3 otr. zice, ki se z varn. pasovi pripnejo na zadnjo klop avta. Google it.

Vem. Stane sicer malo premoženje. Pa niti nima veze, z jahačem še vedno ne bo mogel rešiti težave. Tudi, če ima dovolj širok avto, otrok še ne bo dovolj velik.


Gotovo stane mnogo manj kot manj kot menjava avta.

Tega z jahačem pa ne štekam: homologirano klop za 3 otr. zice. Torej ne gre za uporabo jahača.

GupeM ::

tony1 je izjavil:


Gotovo stane mnogo manj kot manj kot menjava avta.

Tega z jahačem pa ne štekam: homologirano klop za 3 otr. zice. Torej ne gre za uporabo jahača.

Seveda stane manj, kot menjava avta.

To z jahačem sem omenil zato, ker si citiral moj post, kjer sem razlagal o tem, da mu jahač ne bo rešil problema, ker bo otrok premajhen za jahača ali pa mu jahač sploh ne bo šel v avto.

Kakorkoli, jaz za svoj avto ne rabim treh otroških sedežev zadaj, ker imamo pri hiši tudi večji avto, ki ga uporablja žena oz ga uporabimo, kadar gremo skupaj kam. Če v svojem avtu vozim vse 3 otroke, pa partnerke ni zraven in je najstarejši spredaj. Običajno jih v svojem avtu peljem samo par km, če ni na razpolago večjega avta. Sicer raje vse 3 napokam v ta velik avto.

denabiker ::

Ko omenjate SUV-a, kolegici je bil ful všeč nov Nissan Qashqai in ga je šla kupit, pa ne bom pozabil prizora, to je bilo pozimi, ko so se tamali hoteli sankat, vse pripravi, potem ko je pa začela nalagat v avto pa se je že ustavilo pri sankah, še sanke ni mogla noter dat:D. Zunaj izgleda velik avto, ampak videz vara...Mi smo pa bili takrat z velikim enoprostorcem, pa smo pomagali vse stvari peljat ...

Utk ::

Ja, to so v osnovi še zmeraj "poloti", "golfi" in podobno, samo malo dvignjeni in zgledajo ful večji kot so v resnici. Sploh prtljažniki.
Za oreng SUV-a pa pač ni denarja ponavadi...

johnnyyy ::

Precej so mi zanimive te zgodbe o "družinskem" avtu. Torej če imaš familijo, kjer imata s partnerjem vsak svoj avto - se sploh splača imeti "družinski avto"? Saj večina ljudi ne hodi toliko na dopuste, da bi imel vsak dan avto polno nabasan. Če greš pa 1x na leto na morje, se pa ti bolj splača iti z obema, če v enem ni dovolj prostora.

Invictus ::

johnnyyy je izjavil:

Precej so mi zanimive te zgodbe o "družinskem" avtu. Torej če imaš familijo, kjer imata s partnerjem vsak svoj avto - se sploh splača imeti "družinski avto"? Saj večina ljudi ne hodi toliko na dopuste, da bi imel vsak dan avto polno nabasan. Če greš pa 1x na leto na morje, se pa ti bolj splača iti z obema, če v enem ni dovolj prostora.

Tole definitivno drži...

Greš pač z dvema Cliotoma na dopust :D.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Utk ::

Racionalno je sigurno bolj, ampak kdo pa je čist racionalen?

WizzardOfOZ ::

Za na morje je treba vsaj pickupa imet, da pol bajte daš zadaj. :))

Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Invictus ::

Pri avtih in babah nihče :))
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

johnnyyy ::

Utk je izjavil:

Racionalno je sigurno bolj, ampak kdo pa je čist racionalen?

Seveda ni nihče čisto racionalen. A da zabiješ precej časa da naštudiraš kater avto je za čas dopusta (par sezon) najboljši, se za to še konkretno skeširaš imaš potem še dražje vzdrževanje in večjo porabo, je pa malce preveč.

Miki N ::

Invictus je izjavil:

johnnyyy je izjavil:

Precej so mi zanimive te zgodbe o "družinskem" avtu. Torej če imaš familijo, kjer imata s partnerjem vsak svoj avto - se sploh splača imeti "družinski avto"? Saj večina ljudi ne hodi toliko na dopuste, da bi imel vsak dan avto polno nabasan. Če greš pa 1x na leto na morje, se pa ti bolj splača iti z obema, če v enem ni dovolj prostora.

Tole definitivno drži...

Greš pač z dvema Cliotoma na dopust :D.



Ko bo mularija imela izpit imate pa lahko cel konvoj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

kixs ::

Sicer ne vem kako, ampak pred leti sem videl enega, ki je imel v Alfi 145 zadaj tri otroske avtosedeze. Pa je avto bolj manjse narave in se 3-vratni. Zelo neprakticno. Slo pa je ;)

johnnyyy ::

kixs je izjavil:

Sicer ne vem kako, ampak pred leti sem videl enega, ki je imel v Alfi 145 zadaj tri otroske avtosedeze. Pa je avto bolj manjse narave in se 3-vratni. Zelo neprakticno. Slo pa je ;)

Koliko morajo biti stvari praktične je odvisno koliko jih uporabljaš :). Če stvari ne uporabljaš veliko, potem pač potrpiš 1-2x na leto. Zato je vedno odvisno kako in koliko boš stvari uporabljal.

kixs ::

Podrobnosti pri tem primeru ne poznam. Bi pa rekel, da je otroke dnevno prevazal. Ni bil cas dopustov.

Sheteentz ::

Evo, Nissan Pathfinder, not spraviš celo familijo in še sosede. Škoda samo, da jih ne prodajajo več v Evropi. Pa notranost tudi ne izgleda tako premijska kot moj ljubi C5.

Eh ti kompromisi...

johnnyyy ::

kixs je izjavil:

Podrobnosti pri tem primeru ne poznam. Bi pa rekel, da je otroke dnevno prevazal. Ni bil cas dopustov.

Hja, pol je bil pa zvest Alfi :). Ali pa so mu to svetovali kolegi ki imajo Alfo, saj se redno srečujejo pri mehanikih :)).

Netrunner ::

novak-t je izjavil:

Obvezno stran od crossover in suv, ker ta sranja nimajo nobenega prostora.

Ne meči vse v isti koš, saj avtomobili so zelo praktični na marsikaterem "družinskem" področju. Obstajajo taki ki so zemo napihnjeni od zuinaj in notri imajo res zelo malo prostora, vendar so tudi taki ki imajo več kot dovolj prosotra. Se primerjajo z enoprostorcem ali karavanom vendar so več kot dovolj.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

WizzardOfOZ ::

johnnyyy je izjavil:

kixs je izjavil:

Podrobnosti pri tem primeru ne poznam. Bi pa rekel, da je otroke dnevno prevazal. Ni bil cas dopustov.

Hja, pol je bil pa zvest Alfi :). Ali pa so mu to svetovali kolegi ki imajo Alfo, saj se redno srečujejo pri mehanikih :)).


Alfe se ne kvarijo več toliko kot so se včasih. Je pa to srečevanje pri mehanikih sedaj bolj ko ne domena bmwjašev. Sicer so še vsi na cestah. Še čakajo odvoz, ampak....
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

GupeM ::

johnnyyy je izjavil:

Precej so mi zanimive te zgodbe o "družinskem" avtu. Torej če imaš familijo, kjer imata s partnerjem vsak svoj avto - se sploh splača imeti "družinski avto"? Saj večina ljudi ne hodi toliko na dopuste, da bi imel vsak dan avto polno nabasan. Če greš pa 1x na leto na morje, se pa ti bolj splača iti z obema, če v enem ni dovolj prostora.

Če imaš 2 otroka, mogoče. Če imaš 3, pa rabiš avto, kamor lahko daš 3 otroške sedeže + 2 starša. Naj gremo vsak vikend z dvema avtoma, kamorkoli pač že gremo? Pa naj bo to na morje, dopust, k žlahti, v soboto v trgovino?

Če bi "družinski" avto rabil samo za poleti za na dopust, bi se strinjal. Ampak mi z družinskim avtom ne hodimo samo na dopust.

johnnyyy ::

GupeM je izjavil:

Če imaš 2 otroka, mogoče. Če imaš 3, pa rabiš avto, kamor lahko daš 3 otroške sedeže + 2 starša. Naj gremo vsak vikend z dvema avtoma, kamorkoli pač že gremo? Pa naj bo to na morje, dopust, k žlahti, v soboto v trgovino?

Če bi "družinski" avto rabil samo za poleti za na dopust, bi se strinjal. Ampak mi z družinskim avtom ne hodimo samo na dopust.

Saj sem napisal da je odvisno od posameznika. Ker drugače je, če imaš 3 otroke in imaš nekje vikend, drugje apartma in drugjhe starše in potem ni vikenda da bi bil doma, kot pa da greš samo 3x na leto nekam s celotno familijo, kjer se boš fural vsaj 1h in boš imel poln prtljažnik.

GupeM ::

Ampak če imaš dva otroka in dva majhna avta. Lahko 3x na leto greš z dvema avtoma ostalo pa skupaj, ker ne rabiš vedno polnega prtljažnika. Če imaš pa 3 otroke, moraš pa vedno z dvema avtoma, četudi je prtljažnik prazen in se zapelješ samo za 15 minut. Če seveda predpostavimo, da v avto ne spraviš treh otroških sedežev.

Utk ::

Načeloma sem proti rabljenim avtom, ampak nek dovolj "nov" rabljen s-max ali pa bmw 2 dobiš za 15 jurjev. Tistih nekaj let ko se bo vseh 5-6 nekam vozilo bo že zdržal. Ponavadi ljudje nimajo ravno trojčkov, ampak je en malo starejši ko se rodi najmlajši, in ta starejši bo čez 8-10 let že sam okoli se vozil, ali pa vsaj kmalu ne bo več rabil sedeža.
Če imaš pa 3-4 na kupu, pa pač enkrat reskiraš za nek nov 7 sedežnik in ga imaš dokler ga rabiš, bi tudi moral zdržat kar en čas.

m0LN4r ::

Sheteentz je izjavil:

Podoben problem imam tudi jaz. Citroen C5 2008 limuzina, hidravlično podvozje, električni pomik sedežev, gretje sedežev, notranjost kar na nivoju, zelo malo plastik fantastik. Avto se načeloma vozi super. Sta pa pri hiši dva otroka (2 leti in 9 mesecev). Ko spravimo v prtljažnik voziček, mesta za kovčke kar zmanjka.

V mislih imam kakšen Passat ali Octavia/Superb karavan, Insignia, ali pa celo kakšen crossover SUV. Hyundai Santa Fe je kar poceni opcija, na avto.net jih je kar polno.

https://youtube.com/shorts/kAncGNPVwrU?...
Takle vozicek, pa namesto limuzine hatch ali karavan
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Slopek ::

No, bom na kratko. Končno je prišel čas menjave 11 let starega VW Touran 1.6, ki je res šparaven avto. Vedno čez 1000km/tank. Vem, da na forumu se ne sprašuje tega, pa vseeno spet malo te igre.

Letno je pričakovati ene 30k-34k prevoženih, kar ni zanemarljivo. Od tega bo 70% avtoceste. Doma imamo SE, pa sem že nazaj razmišljal tudi o e-avtu, ampak.....
Zdaj imam ogledane tri:

SEAT Leon karavan 2.0/2022
VW Golf variant 7 1.6/2019
Ford Focus 1.5/2020

SEAT je seveda najdražji ima pa toliko prevoženih kot 5k manj cenjeni golf variant, ki ni najnovejši, je pa zato veliko cenejši. Za Forda, ki mi je sicer lep, pa ne vem, kako je z menjalnikom. Pa tudi poraba je gotovo večja, kot pri VW 1.6.

Gledal sem še sw i30, ceed sw, Peugeot 508 in podobne, ampak nekak sem si izbral. Je pa kriterij bil okoli sto prevoženih, avtomatik, ogrevanje sedeža in aktivni tempomat.
Ogledani avti so super, ampak zdaj spet razmišljam, če ne bi vsega tega zmogel tudi recimo en rabljen id4?
Kakorkoli, nekaj bom kupil, pa sem moral povedat, hehe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

jerry9999 ::

Kaj pa kakšen Superb ali pa Octavia, letniki 2018 pa naprej pridejo v ta rang, če boš delal dolge razdalje, lepo dizel 2.0 in je, glede kako deluje bencinar pa ne znam povedati, je pa veliko prostora, no ali pa kakšen passat. Poglej še mobile.de, v nemčiji za manj keša dobiš več od avta, pa še če ga kupiš od serviserja (proidajalca), on kazensko odgovarja za napake, ki niso bile povedane (večja varnost, manjša možnost napak).

Slopek ::

Seveda sem gledal tudi Škode. Nisem napisal. Saj pravim, da sem si nekako izbral tri avte in med temi se bom odločal. SEAT mi je pa med VW sorodniki najlepši, pa sta mi všeč tako golf variant, kot škoda Octavia.
Čakam, da pride kdo, ki me prepriča v nakup id4:)

tony1 ::

Pri taki kilometrini mora biti prihranek z električarjem občuten. Ni pa nujno vzeti IDja, razen če si vezan na VW "hlev", ker bo šravfanja na elektrikarju precej manj.

Slopek ::

Vezan sem na finance, ne na VW. Pa saj vemo, da gledam tisto, kar lahko, pa seveda vedno celo mal več. Seveda bi vzel ioniqa ali tisti hudo kio, če bi imel denar. Tako pa, tega niti ne gledam.
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Družinski avto...Nuja ali ne? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
14712473 (7629) iso2000
»

Kateri nov "družinski" avto (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
25749666 (32325) GR2
»

Manjši družinski avto (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5810331 (8541) m0LN4r
»

Mali avto in otrok/dojenček (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
29038102 (31634) Super Sonic

Več podobnih tem