» »

EON app SE VEC

EON app SE VEC

spamer ::

Ali ima kdo Telamchov mobilni paket SE VEC?

Pise da dobis EON TV aplikacijo, ne pise pa podrobnosti kaksno programsho shemo ime, ce jo sploh ima, ali moras doplacati shemo, tako kot pri T2 2go, kjer dobis lahko samo aplikacijo za 5€ na mesec, ki pa je prakticno neuporabna brez sheme, pa se casovni zamik moras doplacati, zato me zanima kaj vkljucuje paket ali moras pol doplacevati? Nekje sem menda prebral da ne moras spreminjati sheme.

Pa ali lahko pol gledas TV na SMART TV ali moras doplacati? Ali lahko samo in izkljucno na telefonu?


https://imgur.com/a/5iVZPeK
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

ssokec ::

EON aplikacija samo na mobilni napravi (Podrobnejši opis), glede na ceno paketa je pa verjetno vključena osnovna shema TV programov.

val46 ::

Ni res. Jo maš lahko tudi na računalniku ali TV, ampak vedno samo na eni napravi. Jaz jo mam na računalniku in če jo hočem met na telefonu, jo moram prvo na računalniku odjavit, ter se prijavit na telefon. Mislim pa da to lahko narediš samo 2x na mesec(preklop naprave)

spamer ::

val46 je izjavil:

Ni res. Jo maš lahko tudi na računalniku ali TV, ampak vedno samo na eni napravi. Jaz jo mam na računalniku in če jo hočem met na telefonu, jo moram prvo na računalniku odjavit, ter se prijavit na telefon. Mislim pa da to lahko narediš samo 2x na mesec(preklop naprave)

Saj to me zanima, ce res dela na smart TV? Ima casovni zamik in kaksna programska shema je. Ima POP TV A KANAL in NOVA 24?
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A1 Xplore TV (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Omrežja in internet
1106195493 (871) klein
»

Telemach mobilni paketi VEC

Oddelek: Mobilne tehnologije
7526 (165) spamer
»

Smart TV in aplikacija EON (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
341141847 (13638) zitrus
»

Total TV, EON in android TV Sony XF9005

Oddelek: Zvok in slika
51250 (1156) hodu63

Več podobnih tem