» »

Ali se na prometu vidi tudi pogovor

Ali se na prometu vidi tudi pogovor

alese ::

Na določenih platformah imaš možnost videa z določeno osebo, in pač si tam logiran pa greš spat ali pač nič ne počneš. Ali se to v prometu zazna, ali je v prometu vidno da se fizično online pogovarjaš video in pogovor tipkanje z osebo, ali to ni vidno.Kaj sploh pokaže promet iz tvojega računalnika ven in noter, to je sedaj splošno vprašanje za vse kar poteka in and out. Recimo jaz imam odprtih več zavihkov pa vse stoji, nič ne počneš, razen ko so kakšne strani, ko s ekar skos kaj vrti al video ali muzika recimo you tube. Ali provider telekom pri meni, ima podatek prometa, da se je vrtila ta in ta muzika in tega in tega sajta.hvala za odgovore to je bolj vprašanje za stručkote.

SHA-256 ::

Operater lahko vidi kam si se povezal, ne pa tudi kaj točno si tam počel, saj je povezava kriptirana.
Torej vidi, da si na Youtube, načeloma pa ne vidi kaj si gledal.

abiz ::

Enkrat ko sem bil pjan, sem gledal babe v živo kak plešejo, pa sem mel muziko preko jutuba na drugem zavihku, pa so jo one tud poslušale, nobenega dostopa nisem odobril oz. bil vprašan, nimam pa kamere in mikrofona, tak da ja, verjetno se da vse slišat in videt.

če je pa to nekaj normalnega, da oni slišijo mojo jutub muziko, pa nevem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: abiz ()

Jure14 ::

NE vidi se VSEBINE komunikacije (pogovora).
Lahko se pa iz KOLIČINE prometa ugotovi, al spliš, al se pogovarjaš al pa video konferenco delaš.

Je pa v določenih primerih že sam obstoj komunikacije za koga dovolj dobra informacija.

Tako naj bi v '80 letih američani žrtvovali en potniški 747 (KAL 007), da bi odkrili glavni sovjetski sedež protizračne obrambe.
(spremljali so količino (ne vsebino) komunikacij med piloti in komando)