» »

Prašnikar naj odstopi!!!

Prašnikar naj odstopi!!!

smash ::

v tujini bi trenerji po tako hudih porazih ponudili odstop, pri nas pa bodo poskusali popeljati reprezentanco v se vecjo sramoto ter na dno

s to svojo defenzivno igro igralci delujejo kot kaksni robotki, ki se podijo za igralci....nimajo nobenega razuma da bi razvijali igro ter si izmislili kaksen napad...

seveda nekdo bo rekel da za to skrbi trener...vendar kaksnega trenerja pa imamo??? igra defenzivno..mi ne igramo na zmago, mi igramo najvec na remi oz...da ne bomo dobili gola...SRAMOTA

ko pride zoga na naso polovico, robotki odpovejo ter zbegano tecejo sem ter tja...edina moznost, ki preostane je vratar, ki zgleda kot da ga ima trener na gumb, ter se mu vcasih kaj posreči...HVALA BOGU..drgac bi blo lahko 10:0

kaj naj se recem..?? lahko bi odprl temo: kako kaj nas zvezdnik Zahovic pripomore k zmagi pa se mi ne ljubi...mislim, da je le eden izmed robotkov, k ma bolj okroglo glavo ter je vcasih zaradi lenobe na tapravem mestu

vcasih ga gledam kako laufa po igriscu ter spodbuja igralce...kako lepo..ampak a ni to delo trenerja??? a so res igralci tako nezainteresirani za zmago in brez motivacije?? da jih mora nek zahovic spodbujat...

kot je nekdo rekel...spustimo se na realna tla...ko se gre na tekmo s francijo...ne pricakovat zmage ali pa remija...k je pol po tekmi tok bolj hudo...

mogl bi rect: ce zgubimo z 2:0 smo kar uredu...

admini: ne zaklepat teme, ker nima zveze z FRA:SLO ampak govorimo o trenerju...zalostn je pa to da morm to posebi govort, ker me vsakic skrbi, da bo kaksn nerazumevanjoc oz nerazgledan admin pobrisal temo, ker pac ni dons se nc "uredil" na forumu:D

Matek ::

Ej pa ne more kr it, sej je glih prišu. Zdej morš vedet da so nam manjkali taboljši obrambni igralci, pa s Francijo se ne moremo primerjati.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

andrej ::

daj nehajte no. kaj ste res mislili, da bo slovenija cel cas zmagovala al kaj?

a se se kdo sploh spomni poloma proti hondurasu, ki je bistveno slabska ekipa od Francije?

BendeR ::

smashit: naj ugibam tebi je bil Katanec ljubši.
Če se spomniš malo nazaj boš opazo,da je tudi on doživljal visoke poraze npr. z hondurasom,ki je dosti šlabša ekipa,kot ekipa Francije (mimogrede aktualni evropski prvak).Torej če je nemčija lahko proti Angležom zgubla 5:1 zakaj pol mi nebi smeli zgubit proti EU prvakom in bivšim svetovnim prvakom.Res je da so imeli Francozi z igro pred kratkim še veliko težav toda,kot zgleda jim je naš stil igre ugajal da so se lahko razigrali.
Ne moreš pa od novega trenerja pričakovat,da bo takoj začel samo zmagovat.Tisto kar je bil selektor že prej lepo pustimo pri strani saj je tisto bila povsem druga reprezentanca.
Toda tudi Katanec ni bil brez napak saj je za moje pojme vpokliceval skoz napačne napadalce (razen Cimerotiča seveda),samo poglej kake napadalce smo meli npr. Rudonjo (ki je v zdaj nevem točno kolk je blo ćez 50-ih nastopih dal 1 gol!!).Takega napadalca je boljše čimprej pozabit saj ga noben pametni selektor nebi vpoklicah v reprezentaco.Kaj ti pomaga napadalec,ki je hiter,če pa ne da gola pa da je gol prazn.Drugi primer ti je Osterc,ki ni kaj boljši od Rudonje.

Da pa se vrnem k tvoji trditvi naj Prašnikar odstopi.
Kolk je meni znano tudi nemški selektor ni odstopil in so nato kljub viskokem porazu postali fice prvaki.
Je pa bla med nami in nemci velika razlika oni so igrali proti enakovredni ekipi mi pa proti hmm za kaki razred višjo.Tak da zadrži svoje izpade sase!!;( ;(
:=)

BlackHole ::

Mislim, da ste mu že dovolj povedali, pa vendar bom probal še kaj dodati. Ne vem, zakaj bi Prašnikar moral ponudit odstop. Pa ti si smešen, človek!:)) Najprej praviš, da se tvoji argumenti ne nanašajo samo na to tekmo, potem govoriš, da igramo preveč obrambno igro. O čem ti govoriš?
Kje smo pa igrali obrambno nazadnje, proti Malti? Ne. Proti Italiji? Ne. Proti Franciji? Tudi ne. Kje pa potem? Ne, proti Franciji nismo igrali obrambeno, ampak so Francozi igrali tako hudo napadalno in taktično. So bili pač toliko boljši, da naši niso mogli razviti igre. Ker tako kot so igrali v soboto, že dolgo niso (francozi), res. Seveda se še vedno lahko izgovarjamo, da nam je manjkala cela prva postava obrambe (Knavs, Bulajič), pa tudi Ačimovič bi v sredini lahko "dal" kako idejo več. Tebe moti, da Zahovič spodbuja igralce.8-O Vidim, da nisi nikoli igral nogometa. Jaz sem ga in ti lahko povem, da trener ponavadi ne spodbuja, ampak se morajo igralci med sabo. Takrat dobiš pospešek. Naj bo dovolj.:\

smash ::

zalostn je da rab spodbudo igralc k spila za reprezentanco..to se lohk zgodi sam slovencem..ce bi jim placu, bi spilal tud za kaksno drugo drzavo

itak je pa splosno znano, da prasnikar za razliko od katanca vodi bolj obrambno igro...mogoce je glih ta detajl potrebn nasim igralcem, da bi dosegal boljse rezultate

sketch ::

Uf... vsakič ko je fuzbal tekma vzniknejo fuzbal teme ko' gobe po dežju. No, ker smo se zadnjič na sestanku zmenili, da bomo malo bolj blagi, tokrat temo pustim - ampak naslednjič bom takele podvojene teme zaklepal. (Saj je že tema SLO-FRA... ne vidim, da bi tole bilo baš toliko drugače).

lp
s.
Adapt and overcome.

freejack ::

Se strinjam, o tem je blo govora že v FRA:SLO temi.Kot prvo, francija je izpadla iz svetovnega prvenstva, a zdej bi lo pa po tvoje treba zamenjat najmanj celotni štab, pa še pol igralcev, ker je za francoze bila to velika sramota. NEPač jim ni šlo, proti nam pa so pokazali, da so še vedno v dobri formi, s katero lahko zmagajo tako na EURO kot na SP. Ko sn videl začetek tekme, sn vedel, da bojo naši pušli in to hudo, ker je zgledlo, da so francozi igrali, kot da bi jim šlo za glavo. Vendar pa so se z nami le igrali. To še ni bil dokaz kvalitete ali forme. Dobro, kot je Prašnikar rekel, ko se malo pobereš pa BUM, spet gol. Težko se je vrnit v tako tekmo, kaj šele doseči kaj več. To, da naši niso bli razigrani, se je videlo že na začetku, poleg tega, pa so francozi zatrli vsak poskus napada.JA, za to je kriv selektor, a ne naš. Se spominjam Union Olimpije na Final Four proti Pau O., ko je nasprotni trener prišel do Sagadina in mu rekel, če se lahk mal umirijo. Hja, tko je blo pa tukaj. To ni slaba reprezentanca, to ni slab trener, to ni slaba uigranost, to ni slab dan. To je kvaliteta nasprotne ekipe, v vsem svojem sijaju. Francija ni za šalo tko visoko na lestvici in je po mojem mnenju ena izmed redkih, ki si zasluži bit tam. Tko kot pri Realu. Če stvari ne štimajo, pač zgubijo. Ko pa stvari delujejo normalno in je kak igralec celo dobro razpoložen, pa za šalo zmagujejo.

Tomi ::

V tej tekmi je potrebno vedeti nekaj dejstev:
1.) Francozi so bili besni kot risi in so iskali nekoga, nad katerim se bodo znesli.
2.) Naši so bili preveč razredčeni.
3.) Publika je preveč pričakovala zmago.


Summa summarum bi lahko zgubili z do tri:nič, samo to je bilo pa preveč.
metrodusa.blogspot.com

borinho ::

Ocitno ste mal bolsi na racunalniku kt pa na travi(jest sm mal slabsi na PC-u, pa ogromn bolsi fuzbaler), ocitno niste opazili pristopa nasih, k je bil cisti podn(mal mn da niso rekl gremo zgubit), po tekmi komentarji brez kancka samokritike, ceprov je bla igra cisti obup. Prasnikar je tole cist mem zastavu(igra je bil klasicen bunker), pa tkole je SLO je 28. na fifini lestvici, to jo uvrsca med vecje reprezentance, in poraz za tako reprezentanco 5:0 na kvalifikacijski tekmi je SRAMOTA, se vecja SRAMOTA je da mas na celi tekmi samo en strel v okvir-to je realen prikaz ZANIC igre. Da je blo 5:0 ma ogromne zasluge Simke, ce njega ne bi blo, bi bil rezultat 8:0.
Pa ne mi primerjat prijateljskih tekem Katanca(npr. Ekvador) s kvalifikacijskimi. Ne nakladat da je poraz upravicen glede na poskodbe, na tekmi z Romunijo sta manjkala Knavs in Zaho(ta glavna maherja pr nas). Tole v soboto je bil obup, ce se bo zadeva tako nadaljevala, bo se zelo zalostno. HVALA SRECKO

The-B ::

Sm ćist vedu da bo pršlo da tega...že fotr mi je šev na živce k je krivil selektorja...To se je že vnaprej vedlo, d tist k bo zdej prevzel reprezentanco bo najebal, čist logičnio. Ene par starih igralcev je šlo, tisti k so ubistvo skoz igral...pa še ene par glavnih igralcev obrambe je blo poškodovanih..novi igralci so pršli in tud prbližno ne vem kako bi lahko bili ti naši igralci že do zdaj uigrani..
Bo že bolš, za poraz tud mal ni kriv selektor, igralcem je seveda zadal drugačno taktiko kot Katanec, pač vsak trener ma svoj stil, rešitve..se bodo že ujel
Pr Katancu je blo to zlo dobro kr je igralcem zadal športni duh, so se res boril do konca, tuki so pa kar tko neki lutal ke okol...bo že bolš..
Sicer pa to s Francijo sploh ni bilo realno, že če pogledaš napadalce, k majo take de skoz igrajo pa še to v zelo dobrih ekipah (Real, ...), še pr Zidanu se je to vidlo, sej so ga skoz ene 3je držal pa še skoz jih je zdribrel..
Na tej tekmi Slovenija ni imela tud 1% možnosti da zmaga, pa še folk je tak de..bog pomagi- že pr fotru vidm...
Sej se bojo ujel, bo že bolš :))

msmiha ::

Jaz sem točno vedel da bodo prve dve tekmi zmagali pol bodo pa vsi začeli selektorja hvalit in ga kovat v nebo. Zdaj smo pa dobili realno sliko kje je Slovenija v nogomoetu:\
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

R0K ::

borinho : več kot očitno je, da si veliko sedel na klopi, da kvasiš take čudne. Tut jest sm ga treniral in igral 3 leta - pa kaj. Se ti vidi, da si katančev fanatik.

Mislim, da je bil ta poraz sedaj kr dobrodošel. Mladinci, ki so pršli se bodo še bolj zresnal, Prašnikar je dobro videl kje so zdej naše največje luknje, katerih do naslednje tekme ne bo več. Brez veze je diskutirati, da smo zgubli zarad obrambe. Smo pač zgubl - so what. Šport je šport. 5:0 ni tako hud rezultat. Edino gol razlika nas lahko na koncu kaj jebe.

Sicer pa bote itak sami vidl kak jih bomo prčakal za bežigradom. Že v naprej rečem da bo 2:1 za naše :)

Morte pa tut vedet KAKO dolgo smo mi v vrhu in koliko izkušenj imajo naši igralci. Tu ni samo kvaliteta. Tut Real (kot je nekdo zgoraj omenil) včasih zgubijo proti ekipam, katerim se 'nasmiha' celo izpad iz lige, to pa zato ker lohk majo slab dan. Sploh pa ne veste kak je če se poškuduje samo en igralec pred tekmo. Cel teden treniraš akcije z njim, pa zveš 10h pred tekmo, da ne bo igral. To je isto kot, da pol igraš z 10 igralci. Francozi pa so zmagali predvsem, ker so si zmage bolj želeli kot mi. In to sploh ni krivda našega selektorja, da so naši bli tako zaspani. Zdrava pamet vam pove, da jim on v slačilnici ne bo reku 'dones pa počas laufite, ne bit agresivni, če vidite zidana ga samo glejte bognedi da bi muprobal uzet žogo,...'. Naši so pač podlegl pritisku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: R0K ()

BlackHole ::

borinho: kot ti je že Rok povedal, verjetno si igral bolj s klopi, pa saj ni važno. Če si igral fuzbal (tudi jaz sem ga), še ne pomeni, da znaš opazovat.
Rekel bom samo tole, ker sem že v drugem topiku pisal. Ne primerjat Romunije in Francije, ker romuni so nekje tam kot mi. Zadnjo tekmo so celo doma izgubili proti Norveški.
Pa še tole, leto 1998 Francija : BRAZILIJA 3 : 0. No, brazilci so zdaj svetovni prvaki. Bo dovolj?|O

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napoved izida HR : SLO (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1559822 (7485) gkovac
»

Slovenija - Švica 1:5

Oddelek: Loža
181692 (1225) R0K

Nogomet->PRAŠNIKAR ADIJO!!!

Oddelek: Loža
101558 (1401) Gandalfar
»

SLO : FRA (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
575516 (4395) borinho
»

Spor-Zahovič (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12910004 (7762) DavidJ

Več podobnih tem