» »

Nakup preko internet trgovin?

Nakup preko internet trgovin?

tuareg ::

kaksne izkusnje imate pri nakupu preko inetrnetnih trgovin? jaz imam namrec vec slabih kot dobrih. pred nakaj casa sem pri bresvartrade kupil baterijo za gsm. ko sem jo dobil sem ugotovil da je baterija slabsa (namesto 750mAh je 600mAh) kot pa jo ponujajo na svoji spletni strani. reklamacije seveda ne priznajo (Ja gospod ali niste zadovoljni z baterijo??). kaksne izkusnje imate vi? Kaksne moznosti ima tako prevarani kupec??

TylerDurden ::

Sicer ne vem, kakšna roba te zanima, ampak za računalniško opremo je enaa.com zakon.
Let\'s make some soap ...

flipflop ::

Prvič slišim za breskvatrade,mam pa dobre izkušnje s kadarkoli.com. Pa mimovrste in enaa sta tudi dobri baje.

Vikking ::

same dobre izkušnje, res pa je da kupujem samo stvari ki ne presegajo 20čuku, ker za večje stvari pa raj pr lokalnem ponudniku, k je za servis pa reklamacije lažje urejat.

Mr-poki ::

jst sm par stvari kupu prek neta pa ni blo nikakršnjih problemow
-=GoDfAtHeR=-

boštjan ::

tuareg,z breskvico ma tudi moja punca probleme,poslali so baterijo,ki ni mela žic zalotanih,pa baterijo hitro crknila,edino kaj majo ok na strani so ohišja za gsm.

undefined ::

Kdor kupuje prek spleta, kupuje mačka v žaklju. :)

Avenger ::

Kot vem, lahko tega mačka v žaklju brez pojasnila v roku 14 dni (al še več?) enostavno vrneš in prodajalec ti je dolžan povrniti denar.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

ddeben ::

Sm kupval pri jae preko poste in pri cool-pcjem in morm rect da ni blo nikakrsnih zapletov oz. karkoli!0:)

Arkadij ::

Jaz imam tudi s cool-pcjem dobre izkušnje. :)

Sicer pa ponavadi ne kupujem preko neta.

Skrat ::

Jest mam tut zeo pozitivne izkusnje z mimovrste. Hitro, nebolece, celo med narocilom in dostavo so mi zamenjali en artkel, ker sem si premislil, ter mi vrnili razliko v denarju na moj TR se isti dan! Svaka cast! :D

IceMan: koliko nakupov si pa ze opravil prek neta?
Free software is a matter of liberty, not price.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skrat ()

undefined ::

Samo rabiš Visa kartico, al kako že gre? :)

Skrat ::

Nobene kartice. Lahko placas tudi po povzetju. Najelegantnejsi nacin je pa pomoje placilo prek e-banke po predracunu in stvar mas naslednji dan doma. Se v peti stuk v bloku ti jo prinesejo 8-)

Mavrik ::

Sem kupoval preko mimovrste (proc, plato ter mp3 player) ter sem vedno imel pozitivne izkušnje. Hitro ter zanesljivo.
The truth is rarely pure and never simple.

BaRtMaN ::

Sem že precej nakupil računalniške opreme prek interneta (Cool-PC, Gambit, Mimovrste.com...) pa sem zelo zadovoljen z vsemi. Je malo jeba živeti v kraju, ki ni Ljubljana (ali Maribor verjetno), kar se tiče računalniške opreme.
Se pa splača malo pogledat cene še pri uvoznikih določenega podjetja, če jih poznaš, saj hitro prišparaš kakšnega jurja.

Xgeneration ::

Imam dobre izkušnje.

Ko nakupuješ računalniške reči, veno preglej vsaj naslednje trgovine:

Enaa spletna trgovina

Rolan

Comtron

Mimovrste

NON STOP



Kadarkoli


Najboljše po mojem mnejnu so Mimovrste, kjer je veliko ocen kupcev, Gambit Enaa in pa Com-Shop. Zadnjo sem dal na ta seznam, ker sem tam nedavno kupil HP5550(tiskalnik), ki je stal v ostalih dveh trgovinah 28000sit, za vsega skupaj 23000sit.

SavoS ::

Sam sem cel pc po komponentah kupo preko neta in nikoli mel probleme , vse so dostavili na dom! Bila je ena reklamacija z diskom in moram rečt, da so jo korektno in zelo hitro rešili, so mi poslali nov disk, ko sem mel novega(pokvarjenega) še doma :D
Nakup preko neta all the way!
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

Magic1 ::

Samo da ne boste v nedeljo kupovali... bojo problemi>:D , je proti družinskem vzdušju.

JustVi ::

kdor kupuje preko spleta, kupuje mačka v žaklu.

čiopsa v Merkatorju tud ne moreš prej odpret.

v Normanu tudi verjetno ne boš uzel izdelka iz police.

ko hodiš od prodajalca do trgovine gor in dol po stopnicah ko mal blesav in tudi ne veš kaj boš na koncu dobil.

robo naročiš in lepo počakaš da ti jo pripeljejo v najslabšem primeru imaš samo eno pot

zato imamo zakon o varstvu potrošnika

Tero ::

Sem kupil že dolgo časa nazaj maticno plosco od izishop.net in mi je res nekaj zajebavala ampak so mi menjali in je blo vreji. Ker sem kupo tudi malo drazjo nisem potreboval poštnine. Pri Mlacomu sem tudi kupo ohisje (chieftec) in tuji ni bilo problemov (jah no pravzaprav sem preg telefona naročo če smo natančni)
:)
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tero ()

boyan64 ::

V tujini sem naročil in kupil baterijo za Canon digital kamero in sem dobil kar sem naročil.
Prav tako sem kupil vremensko hišico Shwartzwald still iz Anglije tudi brez problema.

Wox ::

Ker nimam glih blaznega veselja skakat od štacune do štacune in poslušat pametne prodajalce, kar se računalniških komponent tiče, kupujem zadnje čase vse prek spleta. Do sedaj sem z vsemi trgovinami zelo zadovoljen. Kupujem pa večinoma v JAE, Mimovrste, Enaa, Izishop in Fenix. Pač tam kjer je določena zadeva najcenejša.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Računalniške trgovine dobre/slabe izkušnje (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5636497 (32528) Niet1986
»

Vprašanje glede online trgovin - Ali kaj kupujete?

Oddelek: Kaj kupiti
112009 (1540) delfinus
»

Fenix-trade?

Oddelek: Kaj kupiti
101350 (1136) Hacker2005
»

Nakup PC opreme preko spletne trg. DA ali NE? ? ? ? ?

Oddelek: Kaj kupiti
131660 (1314) T(he) Boss
»

E-Trgovine!

Oddelek: Kaj kupiti
252423 (1986) mare87

Več podobnih tem