» »

Express One Si in njihov odnos glede dostav

Express One Si in njihov odnos glede dostav

««
9 / 15
»»

DarwiN ::

DarwiN je izjavil:

15 Dec 2023
Pošiljka je uskladiščena in bo odpremljena po urniku.

15 Dec 2023
Delivery Problem

14 Dec 2023
Pošiljka je uskladiščena in bo odpremljena po urniku.

14 Dec 2023
Delivery Problem

13 Dec 2023
Pošiljka je uskladiščena in bo odpremljena po urniku.

13 Dec 2023
Delivery Problem

:))
Nadaljevanje zgodbe:

Delivered
18 Dec 2023
Pošiljka je uskladiščena in bo odpremljena po urniku.
EXPRESSONE SLOVENIA
18 Dec 2023
Delivery Problem
18 Dec 2023
Pošiljka je bila naložena v dostavno vozilo. Predvideni čas dostave: 10:30 - 13:40

A v resnici nobenega klica, maila ali SMSa. Paketa od nikoder. Stanje pa "delivered". :| Prvič takšna negativna izkušnja.. Shit happens.

Moram pa še enkrat več pohvalit trgovino Temu.. Sem kliknil Dispute/Did not receive item(s), potrdil, da sem preveril okrog bajte in sem pripravljen sodelovat s policijo v primeru preiskave, pa sem dobil refund v sekundi.. Vse avtomatizirano. Nobenega osebna kontakta in čakanja.. Zgolj nekaj klikov. Če si sfinja, lahko to narediš tudi pri dostavljenem paketu in boš dobil refund. 8-O

Temu je zakon. Če bi se to zgodilo z AliExpress paketom, si lahko samo prst potisneš...
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

mtosev ::

Meni so spet zamaknili dostavo.
Delivery date shifted due to time constraint
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

anri75 ::

Danes zjutraj sem sosedu razlagal svojo (še vedno nerazrešeno) zgodbo s to firmo s katero , odkar so prejšnji torek prejeli moj paket in mi ga nato v četrtek lažno neuspešno poskušali dostaviti, še vedno nisem uspel vzpostaviti kontakta ( oni me niso kontaktirali niti enkrat).Zaskrbelo ga je, ker ravno čaka paket, ki naj bi mu ga dostavili.Kasneje me je poklical, da naj bi mu ob 11.49 poskušali neuspešno dostaviti paket, kar je seveda laž, ker je bil cel dan doma.Obljubil sem mu vso moralno podporo pri reševanju nastale situacije...

xseki ::

Ali je to sloh legalno? Takšno izmišljanje dostave?

starfotr ::

Ni. Gre za ponarejanje uradnih dokumentov.

Prijava na Akos in policijo ne bi škodila.

mtosev ::

Danes so mi dostavili paket. Nobenih težav ni bilo. So prej tudi poklicali.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

delavec44 ::

Meni pa tracking že 10 dni stoji na opravljenem carinskem postopku na 3 paketih. Še nič ne kaže, da bom dobil kakšen sms.

Imajo ta mesec res tako gužvo?

Zgodovina sprememb…

starfotr ::

V decembru je treba vse zapravit. Januar je pa čas za star kruh in vodo.

Vuli ::

delavec44 je izjavil:

Meni pa tracking že 10 dni stoji na opravljenem carinskem postopku na 3 paketih. Še nič ne kaže, da bom dobil kakšen sms.

Imajo ta mesec res tako gužvo?

če je na carini, pol je šele ne Madžarskem
|Gb x570 Pro|R9 5900x|64GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

delavec44 ::

Vuli je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Meni pa tracking že 10 dni stoji na opravljenem carinskem postopku na 3 paketih. Še nič ne kaže, da bom dobil kakšen sms.

Imajo ta mesec res tako gužvo?

če je na carini, pol je šele ne Madžarskem


Verjetno imaš prav čeprav je zavajajoče, ker piše Slovenia in SI Customs.
Ampak je bilo 14.12. že Import customs clearance complete.
Vidim pa, da se je danes končno premaknilo v Arrive attransit country or district.

Gregor P ::

Za UK vem, da karkoli naročim tam gre čez carinski postopek, četudi ni nobene carinske dajatve za plačati. To podaljša za nekja dni vse skupaj plus imam dodatne stroške za storitve pri zastopanju uvozne dostavne službe v postopku. Fracking brexit;((
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

49106 ::

Ne drži. Iz Škotske ni carine.

Ales ::

49106 je izjavil:

Ne drži. Iz Škotske ni carine.

Če je ali ni carine je odvisno od vrednosti in vrste blaga. Čez postopek pa bo šlo v vsakem primeru, kar potegne za sabo stroške.

In DDV bo seveda za plačat.

jellychelsea ::

 slika

slika


Zgleda bo treba še malo počakati :)

Zgodovina sprememb…

josiyot ::

Takole me je danes pričakala pošiljka dostavljena z Express One ;(:
 Slika

Slika


Link

Najprej so zamujali z dostavo par dni, zdaj povrhu pa še to.
A bom sploh lahko kaj dosegel če podam pritožbo na Amazonom ali pa na Express One, glede na to da čudežno ni bilo nič poškodovano?

delavec44 ::

Na Amazonu lahko marsikaj dosežeš. Imaš live chat in se zmeniš.

Samael ::

josiyot je izjavil:

Takole me je danes pričakala pošiljka dostavljena z Express One ;(:
 Slika

Slika


Link


Offtopic, vem, ampak a špecerijo naročuješ preko Amazona? :))
Samael != Samuel

49106 ::

Očitno sem blažen z našim dostavljalcem Express1.

GupeM ::

josiyot je izjavil:

Takole me je danes pričakala pošiljka dostavljena z Express One ;(:
 Slika

Slika


Link

Najprej so zamujali z dostavo par dni, zdaj povrhu pa še to.
A bom sploh lahko kaj dosegel če podam pritožbo na Amazonom ali pa na Express One, glede na to da čudežno ni bilo nič poškodovano?

Glede na to, da bi bilo nič poškodovano, verjetno ne boš nič dosegel zase. Mogoče kakšen voucher za 5 eur na Amazonu, kao v zameno za "probleme."

Mogoče pa lahko kaj dosežeš v skupno dobro. Da bo recimo Amazon nehal pošiljat preko express one. Še posebej, če bo veliko zamud, refundov in pritožb.

starfotr ::

Resne dostavne službe naredijo zapisnik o poškodovani ali uničeni pošiljki. Neresne očitno ne.

Je kar direktna korelacija med ceno storitve in kakovostjo.

In seveda tole ni bilo pakirano po nobenih standardih za pakiranje paketov.

Samael ::

starfotr je izjavil:

In seveda tole ni bilo pakirano po nobenih standardih za pakiranje paketov.

Ne samo to. V paketu s špecerijo, ki ga v prvem svojem postu zgoraj prilimal sveže pečeni član foruma manjka tudi zvit, stlačen rjavi papir s katerim Amazon običajno obloži pošiljko v kateri je več predmetov. Res šlamparija od paketa!
Samael != Samuel

starfotr ::

Kvalitetno pakiranje stane. Je treba dati material in še plačat nekoga, da to zapakira. Glede na to, da klestijo stroške na vseh koncih - tudi z izbiro dostavne službe dokazujejo to, potem ni nič čudnega. In če je nekaj paketov razbitih, jih to ne zanima kaj dosti, ker na masi uspešno dostavljenih prihranijo toliko denarja, da četudi še enkrat pošljejo robo, da nadomestijo razbito, da je to na koncu še vedno njihov plus.

Pithlit ::

starfotr je izjavil:

Kvalitetno pakiranje stane. Je treba dati material in še plačat nekoga, da to zapakira. Glede na to, da klestijo stroške na vseh koncih - tudi z izbiro dostavne službe dokazujejo to, potem ni nič čudnega. In če je nekaj paketov razbitih, jih to ne zanima kaj dosti, ker na masi uspešno dostavljenih prihranijo toliko denarja, da četudi še enkrat pošljejo robo, da nadomestijo razbito, da je to na koncu še vedno njihov plus.

Kar Samael pravi je da je fotka fake. S čimer se bom jaz kar strinjala, glede na to kako Amazon ponavadi pakira.
Life is as complicated as we make it...

Gregor P ::

Že nekaj časa je videti kar nekaj indicev, da bi lahko za marsikatero negativno objavo tu stala kar kakšna konkurenčna dostavljalska služba, ki jim gre ta nova v nos:|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

xseki ::

To bi bilo zelo podlo dejanje.

mailer ::

Sliko se pošlje Amazonu pa naj oni preusmerijo pakete na drugo službo.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

starfotr ::

Gregor P je izjavil:

Že nekaj časa je videti kar nekaj indicev, da bi lahko za marsikatero negativno objavo tu stala kar kakšna konkurenčna dostavljalska služba, ki jim gre ta nova v nos:|


Tudi, če je. Dejstvo je, da je storitev slabša kot pri konkurenci.

val46 ::

Ma glej, kokr kje. Jst sm z ExpressOne čisto zadovoljn. Če ti pa še kdo nisi, je to v prvi vrsti predvsem odvisno od samega dostavljalca, kot je blo že tolikokrat povedano. In ja, to da "fake-jo" dostave sem tudi že sam doživel, ampak celokupno gledano, sem kljub temu paket iz AE dobil sigurno kak teden hitreje, kot prej z navadno pošto slovenije.
Sam pa imam trenutno na poti 2 paketa, pri katerih sem lahko ročno izbral dostavno službo. Za en primer sem izbral pošto slovenije, za drug GLS. Pa da vidimo kero dobim prej oz če bo kakšna razlika v dostavi. Tako časovno kot karkoli drugega.

Gregor P ::

Pri Pošti Slovenije je edina prednost, da te paket ob nedostavi, ko te ni doma, pričaka na lokalni pošti - in jaz imam to rajši od ponovnega poskušanja dostave ipd.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

delavec44 ::

Samo potem so razni GLS in DPD še v večji prednosti, ker ti lahko pusti paket v paketomatu in se ne rabiš ubadati z, za zaposlene, precej neugodnim delovnim časom pošte. Sicer pa ima tudi pošta svoje paketomate.

Gregor P ::

Običajno so paketi preveliki za te paketomate.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

uki-me ::

Torej: danes sem še 10-ič (brez pretiravanja) dobil SMS o dostavi pošiljke, ki mi jo dostavljajo od 6.12.2023 in jo zgleda letos ne bom dobil.
Z razliko od ostalih dostav tega paketa (brez klica, sms-a,...) sem danes zvečer dobil sms 'Pošiljka ni dostavljena: neznani naslov prejemnika. Prosimo pokličite službo za stranke ... in se dogovorite za novi termin.' - po drugem poskusu dostave sem naslov res spremenil na njihovo Petrolovo prevzemno mesto, pa vmes je še gospodična iz njihove službe napisala, da je sporočila kurirju, kje naj pošiljko pusti.
Zanimivo je pa to, da sem pa vmes dobil dve pošiljki s klicem, ... in kurir mi jih je pustil na istem Petrolovem prevzemnem mestu, kamor sem, kakor zgleda neuspešno, preusmeril tudi to nesrečno pošiljko.
Torej, letos ne bo nič - nadaljujemo v naslednjem letu.

DeeJay ::

včeraj dobil dve pošiljki iz aliexpressa. Dopoldne dobil email in sms, okoli 14ih me je poklical kurir, mi jih predal in voščil lepe praznike. Zaenkrat zelo zadovoljen z njimi.
Lokacija: Okolica Ljubljane
Don't f with me.

delavec44 ::

Koliko časa so pa stale na Madžarskem?

DeeJay ::

delavec44 je izjavil:

Koliko časa so pa stale na Madžarskem?

Glede na tracking in datum na paketu en 5 dni, drug 7 dni.
Don't f with me.

anri75 ::

Gregor P je izjavil:

Že nekaj časa je videti kar nekaj indicev, da bi lahko za marsikatero negativno objavo tu stala kar kakšna konkurenčna dostavljalska služba, ki jim gre ta nova v nos:|

Morda si pa ti zaposlen pri Express one?
Kakorkoli že, jaz sem družbo prijavil tržni inšpekciji in glej ga zlomka:potem ko me enajst dni po tem, ko so prejeli mojo pošiljko v Sloveniji ni v zvezi z njo nihče kontaktiral in po lažni "neuspeli" dostavi pošiljke sem dva dni po prijavi paket čudežno prejel.Upam, da bo v prihodnje bolje oziroma če bo le možno bom pakete usmeril na druge dostavne možnosti.V našem kraju je pošta Slovenije po kvaliteti dostave brez konkurence.

FireSnake ::

Gregor P je izjavil:

Že nekaj časa je videti kar nekaj indicev, da bi lahko za marsikatero negativno objavo tu stala kar kakšna konkurenčna dostavljalska služba, ki jim gre ta nova v nos:|


Ni potrebe!
So tako amaterski, da si sami delajo negativno reklamo.

No, zdaj druga dva paketa sem dobil. Seveda ni mogel priti gor, moraš it ven na ulico iskat.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Samael ::

anri75 je izjavil:

Kakorkoli že, jaz sem družbo prijavil tržni inšpekciji in glej ga zlomka:potem ko me enajst dni po tem, ko so prejeli mojo pošiljko v Sloveniji ni v zvezi z njo nihče kontaktiral in po lažni "neuspeli" dostavi pošiljke sem dva dni po prijavi paket čudežno prejel.

Ja, ker si tako pomemben, da je izrecno zate tržni inšpektor izpustil vse postopke v teku iz rok, še isti dan izvedel izredni inšpekcijski nadzor, v bližnjem bifeju med malico izdal odločbo in jo takoj naslednje jutro lastnoročno dostavil kršiteljem, aneda.
No, daj ne sanjaj.
Samael != Samuel

val46 ::

FireSnake je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Že nekaj časa je videti kar nekaj indicev, da bi lahko za marsikatero negativno objavo tu stala kar kakšna konkurenčna dostavljalska služba, ki jim gre ta nova v nos:|


Ni potrebe!
So tako amaterski, da si sami delajo negativno reklamo.

No, zdaj druga dva paketa sem dobil. Seveda ni mogel priti gor, moraš it ven na ulico iskat.


Kam gor? A v stanovanje? Pa kaj bi ti še rad, da ti pol stvar ki si jo nabavil še odpakira, proba če deluje in zmontira? Če bi vsak hotel tak gospod bit kot ti, pol bi se šele jezili. Že tko kao ne utegnejo vsega razvozit in dostavit, ti bi pa še rad, da ti v stanovanje prinesejo...

49106 ::

Tokrat sem tudi jaz opazil v trackingu "Delivery date shifted due to time constraint", nisem pa dobil nobenega sporočila. IMO bo pošiljka dostavljena jutri.

Ales ::

val46 je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Že nekaj časa je videti kar nekaj indicev, da bi lahko za marsikatero negativno objavo tu stala kar kakšna konkurenčna dostavljalska služba, ki jim gre ta nova v nos:|


Ni potrebe!
So tako amaterski, da si sami delajo negativno reklamo.

No, zdaj druga dva paketa sem dobil. Seveda ni mogel priti gor, moraš it ven na ulico iskat.


Kam gor? A v stanovanje? Pa kaj bi ti še rad, da ti pol stvar ki si jo nabavil še odpakira, proba če deluje in zmontira? Če bi vsak hotel tak gospod bit kot ti, pol bi se šele jezili. Že tko kao ne utegnejo vsega razvozit in dostavit, ti bi pa še rad, da ti v stanovanje prinesejo...

A si plačal poštnino do lokalnega parkinga ali do doma?

To, da kao "nimajo časa" je kriva požrešnost lastnikov teh podjetij, ker nočejo zaposliti dovolj delavcev. Ni to kupec nekega izdelka kriv, niti ga nima to kaj brigati.

cypena ::

Do dveh tednov nazaj sem bil tudi jaz kar zadovoljen z njimi, je od začetka kurir poklical, kasneje pa kar pustil zadevo na dogovorjenem mestu. Brez pripomb in težav. Potem se je začelo s tistim, da paketa ni bilo mogoče dostaviti, kljub temu recimo, da sem bil doma. Klica nobenega, obvestilo o naloženem paketu sem zjutraj dobil.
Sedaj je pa ta EO dostava milo rečeno postala smešnica. Čakam že nekih 6 pošiljk, vse na isto foro, naložene za dostavo, a dostava neuspešna. Pri meni doma dostave ni bilo niti blizu , klica tudi ne. Na mejl in Viber ni nobenega odgovora, enkrat sem celo dobil kurirja na gsm, kateri mi je obljubljal paket še tisti dan, vendar je bila to samo prazna marnja, paketa ni bilo. Kurirja na dano številko pa tudi ni več za priklicat.
Seveda mi na Aliexpresu kaže, da poskus dostave ni bil uspešen in naj kontaktiram ta ExpressOne. Z veseljem bi jih, če bi jih lahko...
Res profi odnos in ne vem kako lahko taka firma sploh še posluje, res zanimivo. Očitno gremo res samo še navzdol, če se take prakse lahko brez sankcij uveljavlja...
Niti ni tak problem, če ne dostavijo, problem je, ker označijo neizveden poizkus dostave kot neuspešen in potem se pri Kitajcih lahko gladko pod nosom obrišeš za refund ali kaj drugega.
če seješ veter, boš po vsej verjetnosti požel vihar...
pa lep dan želim :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cypena ()

val46 ::

Ales je izjavil:

val46 je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Že nekaj časa je videti kar nekaj indicev, da bi lahko za marsikatero negativno objavo tu stala kar kakšna konkurenčna dostavljalska služba, ki jim gre ta nova v nos:|


Ni potrebe!
So tako amaterski, da si sami delajo negativno reklamo.

No, zdaj druga dva paketa sem dobil. Seveda ni mogel priti gor, moraš it ven na ulico iskat.


Kam gor? A v stanovanje? Pa kaj bi ti še rad, da ti pol stvar ki si jo nabavil še odpakira, proba če deluje in zmontira? Če bi vsak hotel tak gospod bit kot ti, pol bi se šele jezili. Že tko kao ne utegnejo vsega razvozit in dostavit, ti bi pa še rad, da ti v stanovanje prinesejo...

A si plačal poštnino do lokalnega parkinga ali do doma?

To, da kao "nimajo časa" je kriva požrešnost lastnikov teh podjetij, ker nočejo zaposliti dovolj delavcev. Ni to kupec nekega izdelka kriv, niti ga nima to kaj brigati.


Firesnake je napisal da ni mogel gor...po napisanem smatram, v stanovanje, ne da je moral iti par 100m stran na nek parking iskat paket. Dostava na dom pomeni dostava do tam, kjer je poštni nabiralnik. Jst še nisem videl bloka ali stolpnice v sloveniji, kjer bi imeli stanovalci poštne nabiralnike na hodnikih pred vhodnimi vrati v vsako stanovanje posebej! Pa to zdej ne zagovarjam ExpressOne...to je mišljeno za vsako dostavno službo. Je pa pri teh zadevah treba bit malo človeški in bo potem problemov manj. Jaz sem se tudi že vozil po 5km ali še dlje po kak paket, ker pač živim na vasi in me je kak dostavljalec kdaj poklical, pa prosil/vprašal, če mam kako pot kam tle okrog, da se ne vozi samo zaradi mene do nas. Lahko bi ga kratkomalo odjebal takrat in rekel da sm plačal dostavo na dom, sam sej poznaš tisti rek...roka roko umije in enkrat naredim jaz uslugo tebi, drugič jo ti meni. Tako je ta isti dostavljalec mi enkrat kasneje pomagal tv nest v dnevno sobo po stopnicah, ker sam pač 65inčne televizije ne bi mogu nest. Pa ni to njegovo delo. Upam da razumeš kaj želim povedat!

FireSnake ::

val46 je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Že nekaj časa je videti kar nekaj indicev, da bi lahko za marsikatero negativno objavo tu stala kar kakšna konkurenčna dostavljalska služba, ki jim gre ta nova v nos:|


Ni potrebe!
So tako amaterski, da si sami delajo negativno reklamo.

No, zdaj druga dva paketa sem dobil. Seveda ni mogel priti gor, moraš it ven na ulico iskat.


Kam gor? A v stanovanje? Pa kaj bi ti še rad, da ti pol stvar ki si jo nabavil še odpakira, proba če deluje in zmontira? Če bi vsak hotel tak gospod bit kot ti, pol bi se šele jezili. Že tko kao ne utegnejo vsega razvozit in dostavit, ti bi pa še rad, da ti v stanovanje prinesejo...


Poštar pa lahko? Vedno pride na firmo.

In tisto o odpakiranju: to praviš ti, ne jaz!
Jaz govorim o dostavi. Vse ostalo si pa napletel ti sam.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

c3p0 ::

Jaz pa vsak dan dobim na mail in Viber, da je pošiljka naložena, potem pa ni klica in ne dostave.

Prvič sem pošiljko redirektal na paketomat, tam si težko izmisli, da nikogar ni bilo doma.

FireSnake ::

val46 je izjavil:


Firesnake je napisal da ni mogel gor...po napisanem smatram, v stanovanje, ne da je moral iti par 100m stran na nek parking iskat paket.


Mi firme nimamo v pritličju. Je dvigalo do nadstropja kjer smo.
Pa sem moral paket vseeno it iskati na ulico. Niti v ložo dostavljavec ni prišel.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Samael ::

Ales je izjavil:

val46 je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Že nekaj časa je videti kar nekaj indicev, da bi lahko za marsikatero negativno objavo tu stala kar kakšna konkurenčna dostavljalska služba, ki jim gre ta nova v nos:|


Ni potrebe!
So tako amaterski, da si sami delajo negativno reklamo.

No, zdaj druga dva paketa sem dobil. Seveda ni mogel priti gor, moraš it ven na ulico iskat.


Kam gor? A v stanovanje? Pa kaj bi ti še rad, da ti pol stvar ki si jo nabavil še odpakira, proba če deluje in zmontira? Če bi vsak hotel tak gospod bit kot ti, pol bi se šele jezili. Že tko kao ne utegnejo vsega razvozit in dostavit, ti bi pa še rad, da ti v stanovanje prinesejo...

A si plačal poštnino do lokalnega parkinga ali do doma?

Katera dostava ti pa pride "gor"? :)

V vseh letih življenja nisem enkrat doživel, da bi se poštar (pa naj bo Pošta Slovenije ali bilo kdo) spravil po stopnicah ali v dvigalo ... in sem vedno moral iti dol po pošiljko. Večinoma do poštnega nabiralnika, vhodnih vrat ... je pa za razliko Pošte Slovenije, kjer dostavljalec pride s kolesom za te kurirske službe, kjer živim zdaj zoprno, ker nimajo kje parkirati kombi, ga pusti na cesti, tako da se je parkrat zgodilo, da sem tistih pet korakov iz bloka naredil tudi jaz - ampak roko na srce, to ni omejeno na Express One ampak vse dostavne službe, kjer pošiljko pripelje s kombijem.
Če si v mestu, niti sam ne moreš več kje parkirati, kaj šele neka dostavna služba ... tako da pač da, nekaj razumevanja menda premorem in mu grem tistih pet metrov (itak moram v vsakem primeru dol do vrat) kdaj tudi naproti.
Samael != Samuel

DeeJay ::

Folk je razvajen in pričakuje, da mu bo dostavljalc tist 4€ vreden aliekspress paket prnesel v postlo, pa mu zraven še kavo in zajtrk prpravu. No pa še pol bi sem pršu jokat, da mu je preveč mleka v kavo dal.
Don't f with me.

FireSnake ::

Samael je izjavil:


Katera dostava ti pa pride "gor"? :)


V mojem primeru:
- pošta (si omenil)
- GLS

@DeeJay: folk ni nič razvajen (OK, verjetno eni so) ampak eni v službi dejansko nekaj delamo in nimamo časa hodit dol na ulico po paket. Na to nisi pomislil?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

cypena ::

No, če bi blo treba samo ven iz stavbe po paket, še nekako gre. Ostale kolobocije so pa resnejši problem in se nam direkt škoda dela, EO pa veselo služi za neusluge.
če seješ veter, boš po vsej verjetnosti požel vihar...
pa lep dan želim :)
««
9 / 15
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Electronic4you (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6018902 (1701) d12345
»

DPD in njihovi paketniki - vse dela, dokler ne pač ne (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
809310 (5207) AndrejO
»

DHL in dostava Pošte Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9546971 (17812) uporabnik50
»

DPD pustil paket v veži bloka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6311277 (9275) Zelnick

Več podobnih tem