» »

GLS nesposobni - nasvet prosim

GLS nesposobni - nasvet prosim

1
2
»

Gagatronix ::

Utk je izjavil:

Jaz imam tudi paketomat doma. Tla pred vratmi. Še nikoli problema zarad tega.
Imam pa občutek pri državnih poštarjih, da večkrat kar vržejo listek namesto, da bi vsaj pozvonili, sploh zdaj poleti ko je najbrž bolj kaos...


Ja, to se meni zgodi vsaj parkrat na leto. Sem v tretjem stuku, in v 30 sekundah pac ne prilaufam po stengah dol preden postar ze spizdi. Ampak jaz na posto ne bom hodil zaradi tega ker on ne pocaka malo dlje. Pustim da potece tistih 8 ali 15 dni in mi potem tako ali tako vrze priporocene pizdarije v kaslc brez tezenja s podpisi.

fikus_ ::

Veliko je odvisno od dostavljavca, kakor je pač pri vseh dostavnih službah, ali te pokliče, ali ti paket vrže pred vhod, ali ga da v paketomat,....
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Gagatronix ::

fikus_ je izjavil:

Veliko je odvisno od dostavljavca, kakor je pač pri vseh dostavnih službah, ali te pokliče, ali ti paket vrže pred vhod, ali ga da v paketomat,....


Hehe, nazadnje sem letos julija imel eno dostavo, dostavljalec me klice, jaz mu preko domofona vrata odprem, preden pridem do dol, dostavljalca nikjer, moj paket pa na vrhu kaslcev.

telexdell ::

Gagatronix je izjavil:



Ja, to se meni zgodi vsaj parkrat na leto. Sem v tretjem stuku, in v 30 sekundah pac ne prilaufam po stengah dol preden postar ze spizdi. Ampak jaz na posto ne bom hodil zaradi tega ker on ne pocaka malo dlje. Pustim da potece tistih 8 ali 15 dni in mi potem tako ali tako vrze priporocene pizdarije v kaslc brez tezenja s podpisi.

Seveda je stvar odvisna, kaj je pošiljka. Če si npr. dobil kazen za prehitro vožnjo in ti po 15. dneh vržejo pismo s položnico v kaslc se šteje kot datum vročitve tisto prvo obvestilo. Tako je že minilo 15 dni v katerem bi se lahko pritožil ali plačal polovičko. Podobna stvar je tudi z drugimi upravnimi in sodnimi zadevami. Paket, kateri je prišel npr z Amazona ti pa ne vržejo v kaslc ampak ga pošljejo nazaj. Tak da- čez kamot ga ni.>:D:8)
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

Utk ::

Gagatronix je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Veliko je odvisno od dostavljavca, kakor je pač pri vseh dostavnih službah, ali te pokliče, ali ti paket vrže pred vhod, ali ga da v paketomat,....


Hehe, nazadnje sem letos julija imel eno dostavo, dostavljalec me klice, jaz mu preko domofona vrata odprem, preden pridem do dol, dostavljalca nikjer, moj paket pa na vrhu kaslcev.

In, je kaj narobe s tem?

Gagatronix ::

No, upam da naslednjic ti dobis kako narocilo na vrh nabiralnikov v svojem bloku.

telexdell je izjavil:


Seveda je stvar odvisna, kaj je pošiljka. Če si npr. dobil kazen za prehitro vožnjo in ti po 15. dneh vržejo pismo s položnico v kaslc se šteje kot datum vročitve tisto prvo obvestilo. Tako je že minilo 15 dni v katerem bi se lahko pritožil ali plačal polovičko. Podobna stvar je tudi z drugimi upravnimi in sodnimi zadevami. Paket, kateri je prišel npr z Amazona ti pa ne vržejo v kaslc ampak ga pošljejo nazaj. Tak da- čez kamot ga ni.>:D:8)


Kazni ne dobivam, ker nisem idiot. Upravnih in sodnih zadev takisto ne. Preko Amazona mi pa tudi na kraj pameti ne pade, da bi kupoval.

Pithlit ::

Gagatronix je izjavil:

No, upam da naslednjic ti dobis kako narocilo na vrh nabiralnikov v svojem bloku.

telexdell je izjavil:


Seveda je stvar odvisna, kaj je pošiljka. Če si npr. dobil kazen za prehitro vožnjo in ti po 15. dneh vržejo pismo s položnico v kaslc se šteje kot datum vročitve tisto prvo obvestilo. Tako je že minilo 15 dni v katerem bi se lahko pritožil ali plačal polovičko. Podobna stvar je tudi z drugimi upravnimi in sodnimi zadevami. Paket, kateri je prišel npr z Amazona ti pa ne vržejo v kaslc ampak ga pošljejo nazaj. Tak da- čez kamot ga ni.>:D:8)


Kazni ne dobivam, ker nisem idiot. Upravnih in sodnih zadev takisto ne. Preko Amazona mi pa tudi na kraj pameti ne pade, da bi kupoval.

Tudi če bi dobival kazni se šteje datum vročitve in ne obvestila o neuspeli vročitvi. Ne vem kaj folk kadi ko take spušča. Če bi štelo obvestilo bi bil naš JJ že zdavnaj zaprt nekje, tako pa lahko dizertacijo napiše na temo nevročanja.

Tko da... Forumska znanost na delu.
Life is as complicated as we make it...

Utk ::

No, upam da naslednjic ti dobis kako narocilo na vrh nabiralnikov v svojem bloku.

Kaj zaboga je narobe s tem, sploh ker si bil na poti dol?
Jaz dobim paket pred vrata hiše in tam čaka cel dan. Včasih tudi 2, če pozabim pobrat.
Zgleda je pri vas še več ciganov...

Gagatronix ::

Ce si ti tako zaupljiv do folka, je to tvoja stvar. Meni se ne zdi primeren odnos, da tip fukne zadevo gor in spizdi.

Utk ::

Če ne bi mogel nič pustit zunaj da takoj nekdo ne sune, potem se bi definitivno preselil drugam.

sass628 ::

GLS je res poden od dostavne službe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sass628 ()

Bezukhoff ::

Pričakovana dostava danes med 13.30 do 16.30, ravnokar sporočilo da paketa ni bilo mogoče vročiti, klical noben, pozvonil tudi ne, pa čeprav sem doma.

Hvala lepa še iz moje strani.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Express One Si in njihov odnos glede dostav (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Loža
72083395 (1407) Klamzi
»

VIP klub na Mimovrste bo najverjetneje ukinjen? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
748032 (2414) mrTwelveTrees
»

DPD , šalabajzerji na kubik...kaj storiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6919947 (4459) Furbo
»

Gls dostava

Oddelek: Loža
354583 (3721) jabe
»

GLS - ne vem kaj jim je

Oddelek: Loža
448601 (3780) LeXani

Več podobnih tem