» »

Express One Si in njihov odnos glede dostav

Express One Si in njihov odnos glede dostav

««
10 / 14
»»

Samael ::

FireSnake je izjavil:

Samael je izjavil:


Katera dostava ti pa pride "gor"? :)


V mojem primeru:
- pošta (si omenil)
- GLS


Prav v bloku hodi poštar od vrat do vrat? Zanimivo, tega pa še nisem doživel.
Pri nas - kjerkoli sem že živel, je spodaj pozvonil na zvonec, da je bilo treba iti dol prevzeti/dati podpis, ta čas ko je sam v nabiralnike tlačil običajno pošto. Ne hecam se, res mi je totalno fanscinatna misel, da poštar Pošte Slovenija nekje hodi gor po stopnicah od vrat do vrat ali pa se vozi celo z dvigalom v recimo peto nadstopje. Moram to še doživeti :)
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Samael ::

Glede vseh drugih dostav so pa tu kjer jaz živim vsi tile s kombiji itd ... itak reveži. Poštar Pošte Slovenija vsaj celo ulico obhodi s kolesom, medtem ko ti drugi nimajo kam rukniti kombija, ga mora pustiti na enosmerni cesti in upati, da se bom čimprej prikazal dol.
Večinoma še vseeno pridejo do vrat, se je pa tu pa tam zgodilo, da sem tistih par korakov čez pločnik naredil tudi sam. Dokler ni plundre, jaz pa v natikačih je vse ok :)
Samael != Samuel

c3p0 ::

Pri nas je s paketi hodil v bloku v 3. štuk še nazadnje, ko sem bil tam, cca. 16 let nazaj.

val46 ::

Ja, 16 let nazaj...ko še ni bilo interneta in internetne prodaje. Pa so imeli morda 5 paketov na dan za razdat. Pa še tisto je bilo bolj slučaj, kot vsakodnevni dogodki.

Ampak, da ne bo firesnake na koncu popenil...on govori za službo. Sicer ne vem kje dela, ampak pri nas v službi, če kdo kaj naroči tja, mora kar vsak sam it do vratarja po paket. Ne more se lih vsak "kekec" sprehajat po službenih prostorih. Noter na firmo lahko pride, ampak samo ko prinese kaj, kar je firma naročila, ali če je kaj takega, da mora določena dotična oseba osebno podpisat. Paketki iz AE za par eurov to pač niso!

Gregor P ::

Pri nas se tudi ne morje kar vsi mirno sprehajati po stavbi. Paketi se ustavijo najkasneje pri vratarju; če so pa privat paketi, pa z njmi itak ne obremenjuješ službenega vratarja in greš sam ven iskat.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

PacificBlue ::

Danes sem prejel 6 uspešno dostavo, predčasno. Moral bi dobit 4.januarja.
Naročilo iz Amazona.
Izgleda, da v mojem koncu normalno dostavljajo.

Irbis ::

Meni je EO danes uspešno dostavil - vsaj po njihovih trditvah. Sem na dopustu, poklicali niso nič, ko sem prosil soseda, da pogleda okoli hiše, je odgovoril, da ni nikjer paketa. Ampak to je bilo 4 ure po dostavi. Ostane mi le še upanje, da je morda stlačil zadevo v nabiralnik. Bom videl čez nekaj dni.

Gregor P ::

Valda si jim sporočil alternativno lokacijo dostave, če gre za večji paket, ti pa veš, da si na dopustu? Ok če je kaj manjšega, potem da itak vsak najprej v poštni nabiralnik; če seveda ni nabito poln z reklamami :-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

delavec44 ::

Gregor P je izjavil:

Valda si jim sporočil alternativno lokacijo dostave, če gre za večji paket, ti pa veš, da si na dopustu?


Kako točno to narediš?

Irbis ::

delavec44 je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Valda si jim sporočil alternativno lokacijo dostave, če gre za večji paket, ti pa veš, da si na dopustu?


Kako točno to narediš?

To tudi mene zanima za EO, za DPD to ni problem nastaviti. Prejšnjič je dostavljavec poklical in sem mu povedal, kam naj da paket, tokrat pa nič. Naročilo iz oktobra, težko planiram, da bodo ravno ta teden dostavili. Tako da sem trenutno bolj zadovoljen s Temu, vse so dali na DPD, pa še 5 evrov sem dobil za vsako zamujeno pošiljko.

Klemen86 ::

Nisem prebral celotne teme, mogoče je bilo že govora o tem.
Obstaja kakšen način za pretvorbo AE 24 mestne sledilne številke v številko, ki jo dodeli slovenski Express One? Ko dobim obvestilo o dostavi od slovenskega Express One, je sledilna številka za isti paket 8 mestna. Sicer spletna stran slovenskega Express One omogoča iskanje tudi po referenčni številki (ki domnevam, da je 24 mestna AE številka), ampak obvezno zahtevajo tudi ID partnerja, ki ga nimam.

hotig ::

Kolikor vem ni te možnosti (pač tisti ID), vse skupaj neuporabno. Slovenska stran je uporabna samo za 8-mestno verzijo, ki pa jo po navadi dobiš v sms ali mailu na dan dostave. S tisto 24-mestno lahko slediš na mednarodnih spletnih straneh za sledenje. Lahko pa jo uporabiš na mađarski strani EO (imajo tudi angleško verzijo strani), ki ponuja malo bolj natančne podatke. Tam ti sicer pokaže tudi verzijo sledilne številke tipa LP in 14 številk, ki pa ti pokaže isto stanje kot 24-mestna verzija.

Klemen86 ::

Ja, tudi sam sem to ugotovil. Problem je v tem, da bi kdaj želel spremeniti naslov dostave. Ampak, ker dobiš sledilno številko praktično par ur pred dostavo, zadeva ne deluje.

jest10 ::

Dostavljalski majmun mi je danes pustil paket na petrolu.
Do bajte jasno ni prišel, klica tudi ni bilo.

Obvestilo o "dostavi" sem dobil na mail

Glugy ::

Samael je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Samael je izjavil:


Katera dostava ti pa pride "gor"? :)


V mojem primeru:
- pošta (si omenil)
- GLS


Prav v bloku hodi poštar od vrat do vrat? Zanimivo, tega pa še nisem doživel.
Pri nas - kjerkoli sem že živel, je spodaj pozvonil na zvonec, da je bilo treba iti dol prevzeti/dati podpis, ta čas ko je sam v nabiralnike tlačil običajno pošto. Ne hecam se, res mi je totalno fanscinatna misel, da poštar Pošte Slovenija nekje hodi gor po stopnicah od vrat do vrat ali pa se vozi celo z dvigalom v recimo peto nadstopje. Moram to še doživeti :)


mogoče je taka dobričina ta poštar ampak dvomim pa da je to predpisana praksa

cypena ::

Ali je ta EO Kitajski ali je le narejen samo zato, da se kake druge dostavne službe dumpa s cenami? K takle hec se mi ne zdi verjeten od nekoga, k misli resno pristopit k delu. Če so pa Kitajci, so pa poleg "lako čemo" tud grozno škrti s plačami in potem je tudi odnos zaposlenih tak kot je... lahko dobiš kurirja, kateri ti po telefonu reče, da ima tvoj neuspešno vročen paket od včeraj in da ga dobiš isti dan pa vendar ne dobiš nič.
Imaš pa tudi kurirje kateri so ok in se trudijo po najboljših močeh.
Itak ni glavna težava v kurirjih ampak vodstvu, katero dopušča že omenjene vije-vaje s paketi in lažnimi poizkusi dostav. Mi je ravno včeraj en njihov razlagal, da kdo samo označi poizkus dostave, katere pa dejansko ne opravi tisti dan.
Kakega tel. kontakta ni imel oziroma ni hotel dati. Mejl, je rekel mož, tam se da. Sem rekel: eh, pisal sem na mejl sigurno 5x pa tudi enega odgovora ni bilo...
Imajo pa tudi oni kake paciente za stranke in naj bi mu ravno tisti dan en možakar grozil, da ga bo pretepel, če ne pripelje paketa... le kako ga bo tepel, če ga ne bo :D

V glavnem EO je zelo amatersko zastavljen posel.
če seješ veter, boš po vsej verjetnosti požel vihar...
pa lep dan želim :)

Steinkauz ::

EO je avstrijska firma v osnovi.
Očitno so najcnej, da so dobil tudi Amazon dostave.

Aliexpress bi razumel, da izbere crappy firmo, sam da je najcnej, sam za amazon pa to ne more glih bit.
Jst bi za vsak paket k je bil problem z dostavo težil amazonu, da je res v kurcu firma.
Mogoče jih pol skenslajo, če dobijo dovolj pritožb.

https://www.zurnal24.si/slovenija/to-ob...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Steinkauz ()

Samael ::

cypena je izjavil:

Če so pa Kitajci, so pa poleg "lako čemo" tud grozno škrti s plačami in potem je tudi odnos zaposlenih tak kot je...

Kitajci? No, pa mi smo tudi malo škrti, ane.
Recimo na Amazonu imaš poleg brezplačne poštnine vedno opcijo plačati za kvalitetnejšo, hitrejšo dostavo - pa izbereš free shipping. O 4 eur pošiljkah brez poštnine s Kitajske pa niti ne bova, ane. Pa tudi prej, ko je Aliexpress ponujal več opcij, smo vedno izbrali brezplačno - in se potem jezili, zakaj toliko časa traja, pa kako to da ni trackinga, itd ... Potem so pa samo kitajci grozno škrti, a? :)
Samael != Samuel

Samael ::

Steinkauz je izjavil:


Aliexpress bi razumel, da izbere crappy firmo, sam da je najcnej, sam za amazon pa to ne more glih bit.
Jst bi za vsak paket k je bil problem z dostavo težil amazonu, da je res v kurcu firma.

Ne, ne in ne. Ti si tisti, ki na Amazonu izbere crappy dostavo. Namreč skorajda vedno imaš zraven še opcijo izbrati kvalitetnejšo, vendar ta stane. E, to pa ne ...



Kaj meniš, kater moja izbira med dostavama se bo bolje obesla?
Samael != Samuel

49106 ::

49106 je izjavil:

Tokrat sem tudi jaz opazil v trackingu "Delivery date shifted due to time constraint", nisem pa dobil nobenega sporočila. IMO bo pošiljka dostavljena jutri.


Pravilno sem domneval. LP

Cr00k ::

Samael je izjavil:

Steinkauz je izjavil:


Aliexpress bi razumel, da izbere crappy firmo, sam da je najcnej, sam za amazon pa to ne more glih bit.
Jst bi za vsak paket k je bil problem z dostavo težil amazonu, da je res v kurcu firma.

Ne, ne in ne. Ti si tisti, ki na Amazonu izbere crappy dostavo. Namreč skorajda vedno imaš zraven še opcijo izbrati kvalitetnejšo, vendar ta stane. E, to pa ne ...



Kaj meniš, kater moja izbira med dostavama se bo bolje obesla?


Tud to smo sprobal, tudi oni vozijo… samo placas, da te hitreje zacnejo jebat. Skoda dnarja.

49106 ::

Ne nabijaj, no.... Lahko pa izjavo podkrepiš s kakšnim dokazom.

Približno polovico paketov z zastonjsko poštnino mi dostavi PS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

k4vz0024 ::

Najbrž nas Avstrijci prepričujejo, da ne bi kupovali na AE in Amazonu, ampak pri njih!:D

Samael ::

Cr00k je izjavil:

Tud to smo sprobal, tudi oni vozijo

Močno dvomim oz. bom tako rekel - po mojih izkušnjah je bil "expedited shipping" vedno DHL Express. Mogoče je tvoja drugačna, ampak iskreno, ne bi na to stavil.
Samael != Samuel

Gregor P ::

Saj tudi z DHL-om se moraš loviti za pošiljko, če te ni doma. Potem imam že rajši Pošto Slovenije, ko te paket pričaka na lokalni pošti.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

49106 ::

Seveda se moraš loviti, saj ne bodo oni lovili tebe, če te ni doma. Pošiljko lahko tudi preusmeriš ali spremeniš datum dostave. Pa tudi pokličejo te, tako da jim lahko sporočiš, da pustijo v bližnjem bifeju ali v trgovini.

P.S. Pri DHL Express lahko celo v živo spremljaš, kje je kombi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Samael ::

Gregor P je izjavil:

Saj tudi z DHL-om se moraš loviti za pošiljko, če te ni doma. Potem imam že rajši Pošto Slovenije, ko te paket pričaka na lokalni pošti.

Saj DHL je Pošta Slovenije oz. ne, narobe sem rekel. DHL (navadna nemška pošta) pošiljke pridejo na Pošto Slovenije.

Najbrž si želel rečti, da se moraš loviti s hitro kurirsko službo DHL Express.
Ja ti šment ... pa res nima vsaka krajevna skupnost svojo lastno DHL expres izpostavo, kot jo ima Pošta Slovenije :P Ampak, po drugi strani pa DHL express običajno vnaprej dokaj točno najavi dostavo, ti da možnost spremembe dostave (na dom, v službo, v paketomat, sosedu...), prestaviti datum ipd.

Ne, saj razumem, ne gre vedno vse kot po maslu in je lahko res nerodno, če človeka ni dosti doma, ampak tako pač kuriske službe (DPD, UPS, GLS, DHL express, itd...) delujejo. Za razliko Pošte Slovenije, ki je relikt nekega drugega časa, kurirske službe žal nimajo fizičnih izpostav posejanih širom Slovenije. Pomagajo si s trafikami, Petrolom, Paketomati, možnosti spremembe dostave... potem pa je kakor pač je.
Plačaš dražjo poštnino imaš večino teh omenjenih opcij s kakšnim DHL Expressom, izbereš free shipping pa imaš potencialno sranje brez kaknih dodatnih opcij s Express One.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Pithlit ::

49106 je izjavil:

Seveda se moraš loviti, saj ne bodo oni lovili tebe, če te ni doma. Pošiljko lahko tudi preusmeriš ali spremeniš datum dostave. Pa tudi pokličejo te, tako da jim lahko sporočiš, da pustijo v bližnjem bifeju ali v trgovini.

P.S. Pri DHL Express lahko celo v živo spremljaš, kje je kombi.

In kljub temu se zgodi da se DHL Express gladko odpelje dobesedno mimo. Ker "ni nikogar doma" ali pa čudežno ne "najde naslova" (verjetno za navigacijo še niso slišali... Ane?)
Life is as complicated as we make it...

Samael ::

Pithlit je izjavil:

49106 je izjavil:

Seveda se moraš loviti, saj ne bodo oni lovili tebe, če te ni doma. Pošiljko lahko tudi preusmeriš ali spremeniš datum dostave. Pa tudi pokličejo te, tako da jim lahko sporočiš, da pustijo v bližnjem bifeju ali v trgovini.

P.S. Pri DHL Express lahko celo v živo spremljaš, kje je kombi.

In kljub temu se zgodi da se DHL Express gladko odpelje dobesedno mimo. Ker "ni nikogar doma" ali pa čudežno ne "najde naslova" (verjetno za navigacijo še niso slišali... Ane?)

Jah, saj veš kako je ... človeški faktor. Imamo v vseh poklicih in službah takšne in drugačne sodelavce, eni so pridni, delavni, drugi leni, neodgovorni. Je pa verjetno tovrstnih anomalij pri DHL Expressu bistveno manj kot pri Express One - si predstavljam.
Samael != Samuel

darkolord ::

Samael je izjavil:

Cr00k je izjavil:

Tud to smo sprobal, tudi oni vozijo

Močno dvomim oz. bom tako rekel - po mojih izkušnjah je bil "expedited shipping" vedno DHL Express. Mogoče je tvoja drugačna, ampak iskreno, ne bi na to stavil.
Ravno včeraj sem po 10 dneh s čisto navadno pošto dobil paket, kjer sem 31,17 EUR doplačal za "expedited shpping". Sem pisal na support, pa so mi potrdili, da je "HRVATSKA_POST_PARCEL" express courier.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

Pithlit ::

Samael je izjavil:

Pithlit je izjavil:

49106 je izjavil:

Seveda se moraš loviti, saj ne bodo oni lovili tebe, če te ni doma. Pošiljko lahko tudi preusmeriš ali spremeniš datum dostave. Pa tudi pokličejo te, tako da jim lahko sporočiš, da pustijo v bližnjem bifeju ali v trgovini.

P.S. Pri DHL Express lahko celo v živo spremljaš, kje je kombi.

In kljub temu se zgodi da se DHL Express gladko odpelje dobesedno mimo. Ker "ni nikogar doma" ali pa čudežno ne "najde naslova" (verjetno za navigacijo še niso slišali... Ane?)

Jah, saj veš kako je ... človeški faktor. Imamo v vseh poklicih in službah takšne in drugačne sodelavce, eni so pridni, delavni, drugi leni, neodgovorni. Je pa verjetno tovrstnih anomalij pri DHL Expressu bistveno manj kot pri Express One - si predstavljam.

Iz mojih osebnih izkušenj mi je EO do sedaj še vse dostavil tako kot je bilo rečeno. DHL Express je pa zajebal 2x. Tretjič sem preventivno preusmerila paket in jim je čudežno uspelo medtem ko sem kurirja prek telefona vodila do cilja - kljub temu da Google maps najde iz prve in pripelje pred vrata.

Res je da moje osebne izkušnje v velikem planu nimajo dosti teže. Pravzaprav nič večje od bilo koga ki ima z EO težave. Moj point je sam ta da se ti zajebi dogajajo vsem. Tako zastonjskemu EO, kot državni pošti in tako opevanemu DHL Express (ki zna pogosto biti dražji od izdelka ki ga prevaža).

S kom pa Amazon pošilja priority mail? Ker prek "free delivery" je prišlo že praktično z vsemi službami (razen goldexpress).

darkolord je izjavil:

Samael je izjavil:

Cr00k je izjavil:

Tud to smo sprobal, tudi oni vozijo

Močno dvomim oz. bom tako rekel - po mojih izkušnjah je bil "expedited shipping" vedno DHL Express. Mogoče je tvoja drugačna, ampak iskreno, ne bi na to stavil.
Ravno včeraj sem po 10 dneh s čisto navadno pošto dobil paket, kjer sem 31,17 EUR doplačal za "expedited shpping". Sem pisal na support, pa so mi potrdili, da je "HRVATSKA_POST_PARCEL" express courier.

Čisto moja predvidevanja - razlike ni, razen tega da več plačaš. S tem da je v estimated delivery ponavadi razlika dan ali dva. Amazon pa zgleda še kar meša Hrvaško in slovensko pošto.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

Glugy ::

darkolord je izjavil:

Samael je izjavil:

Cr00k je izjavil:

Tud to smo sprobal, tudi oni vozijo

Močno dvomim oz. bom tako rekel - po mojih izkušnjah je bil "expedited shipping" vedno DHL Express. Mogoče je tvoja drugačna, ampak iskreno, ne bi na to stavil.
Ravno včeraj sem po 10 dneh s čisto navadno pošto dobil paket, kjer sem 31,17 EUR doplačal za "expedited shpping". Sem pisal na support, pa so mi potrdili, da je "HRVATSKA_POST_PARCEL" express courier.


Sam zakaj piše kot da je to hrvaška pošta?

PacificBlue ::

Ker je Amazon leta 2020 sklenil partnerstvo s hrvasko posto. Zgradili so tudi velik sortirni center v Velikoj Gorici.

DarwiN ::

Ali pa "ne vedo za obstoj pritlikave Slovenije".. Piše namreč HRVATSKA_POST, potem pa tracking vključuje SI pripono, sledenje deluje na strani pošte slovenije in tudi dostavi Pošta Slovenije. Po drugi strani pa sledenje paketa na strani hrvaške pošte ne zazna sledilne številke (i.e: paket s to številko ne obstaja).
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Cr00k ::

Jaz sem narocil od noctue par zadev, ki sem jih zelel cim hitreje namontirat... dam expedited, pa je tudi EO dostavil, nic kaj hitreje... K sreci je sedaj paketnik pri Vinki in se pac peljem po paket ko utegnem. Je pa tri dni za prevzem, ne 5 kot pri GLSju. Mogoce komu prav pride.

49106 ::

darkolord je izjavil:

Samael je izjavil:

Cr00k je izjavil:

Tud to smo sprobal, tudi oni vozijo

Močno dvomim oz. bom tako rekel - po mojih izkušnjah je bil "expedited shipping" vedno DHL Express. Mogoče je tvoja drugačna, ampak iskreno, ne bi na to stavil.
Ravno včeraj sem po 10 dneh s čisto navadno pošto dobil paket, kjer sem 31,17 EUR doplačal za "expedited shpping". Sem pisal na support, pa so mi potrdili, da je "HRVATSKA_POST_PARCEL" express courier.


10 dni tranzita? Malo verjetno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

SambaShare ::

Pithlit je izjavil:

Moj point je sam ta da se ti zajebi dogajajo vsem. Tako zastonjskemu EO, kot državni pošti in tako opevanemu DHL Express (ki zna pogosto biti dražji od izdelka ki ga prevaža).


Ampak EO bistveno pogostejše, kot ostalim, zato pa tudi tale tema. Ne zdaj tu opletati z vsegliharstvom.

darkolord ::

49106 je izjavil:

darkolord je izjavil:

Samael je izjavil:

Cr00k je izjavil:

Tud to smo sprobal, tudi oni vozijo

Močno dvomim oz. bom tako rekel - po mojih izkušnjah je bil "expedited shipping" vedno DHL Express. Mogoče je tvoja drugačna, ampak iskreno, ne bi na to stavil.
Ravno včeraj sem po 10 dneh s čisto navadno pošto dobil paket, kjer sem 31,17 EUR doplačal za "expedited shpping". Sem pisal na support, pa so mi potrdili, da je "HRVATSKA_POST_PARCEL" express courier.


10 dni tranzita? Malo verjetno.

49106 ::

Pokaži še screenshot dostave, ki si jo izbral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

darkolord ::

Steinkauz ::

Expedited Delivery doskrat pomeni, samo da bodo hitreje obdelali v skadišču.
Ne pomeni nujno zdej to Fedex 24h delivery...

Also za Hrvaška post je nek bug v amazonu, ker vedno defaulta na to.
Tudi če pride iz nemčije preko avstrije in na koncu s slovensko pošto.

Cr00k ::

SambaShare je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Moj point je sam ta da se ti zajebi dogajajo vsem. Tako zastonjskemu EO, kot državni pošti in tako opevanemu DHL Express (ki zna pogosto biti dražji od izdelka ki ga prevaža).


Ampak EO bistveno pogostejše, kot ostalim, zato pa tudi tale tema. Ne zdaj tu opletati z vsegliharstvom.


To, plus da njihov customer support ni dorasel niti lokalnemu raznasalcu dnevnikov na mopedu ob 5h… good luck koga dobiti v doglednem casu na telefon, kaksen odgovor na email, ipd.

zpza ::

tale firma je ocitno res podn... pa na zacetku niso bili... sem dobila en paket julija od njih lani in je blo vse tipi topi...
to kar pa zdaj delajo je pa gnilo

meni so ta danes napovedali dostavo in okvirno uro med poleno in pol četrto... cakam cel dan v bistvu, se ne prikaze njiker nobeden... zvecer hocem kliknit da mi naj dostavijo na petrol in se pokaze na sledenju zapis, da je dostavljalec ze ob 11.11 uri vrgel paket v paketnik... torej to je orej oreden sploh bi ga moral meni prinesti, jaz sem okoli 15. ure klicala kje je in mi niti s crko niso povedali, da je paket v paketniku, ceprav ga tja nisem naročila... niti mi kljub dostavi tja nihce ni dal nobene povezave za prevzem, tako da cetudi bi ga hotla iti iskati v paketnik do njega ne morem...
to kar ti delajo je lopovscina... ce mi ga v naslednjih dneh ne dostavijo, jim bom zagrozila s policijo... ker nedostava placanega paketa, ki je last prejemnika torej, je kraja paketa.
Ne vem, po vseh pritozbah ocitno bo treba podati kaksno prijavo na inspektorat avk ali kdo je pristojen... ker to kar delajo ljudem enostavno nikamor ne pelje cele dneve zdimo doma jih čakamo, ker napovejo dostavo in potem nikogar ni, do paketa pa tudi nikakor ne moremo.

V-i-p ::

Direct4me aplikacijo rabiš. Registriraj se in se vpiši s svojimi podatki in upam, da se ti paket pojavi v app-u. Potem lahko greš ponj. O gnilem dostavljalcu pa raje ne bom ;).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

harvey ::

V-i-p je izjavil:

Direct4me aplikacijo rabiš. Registriraj se in se vpiši s svojimi podatki in upam, da se ti paket pojavi v app-u. Potem lahko greš ponj. O gnilem dostavljalcu pa raje ne bom ;).

Ne rabiš aplikacije, lahko prevzameš tudi brez.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

zpza ::

imam app od direkt4me... pa tam mi ne kaze nobenega paketa za prevzem...
meni EO ni javil nic osebno, da so ga tja dali, samo v sledenju piše, da je dostavljen v expo shopu... to so mi v podjetju rekli na liniji, da je paketnik...
tudi ce grem do paketnika fizicno jutri, ne vem kje v katerem predalu ga iskati in kako ga odpreti, ker nimam nobenih podatkov, mi jih niso poslali.

borisk ::

očitno se tudi samo zavedajo, da ne zmorejo, ker med prazniki mi je en AE dostavila pošta, čeprav bi ga mogli EO. očitno so iz mađarske pripeljali v mb, naprej pa z PS, vsaj po sledenju je tako.

49106 ::

Hja, sam še nisem imel slabe izkušnje z Express1, pa sem v zadnjih dveh mesecih kar precej naročal. Tudi z drugimi dostavnimi službami je načeloma vse v redu, če dostavljajo redni kurirji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

botatust43 ::

Tudi sam rahlo nezadovoljen. Brez obvestila, paket puščen pred vhodom, mimo pa 100 ljudi. Še dobro da sem ga potem jaz vzel. :D

Zgodovina sprememb…

Klemen86 ::

Dostava preko madžarske EO (paketi iz AE) je v zadnjih dneh (konec decembra/začetek januarja) zelo počasna, namesto OE Slovenija pa dostavo na dom opravlja PS. Kot kaže, niso uspeli svojih kapacitet prilagoditi prazničnim zahtevam, posledično pa je tudi storitev slabša v tem obdobju. Upam, da se bo v naslednjih tednih zadeva umirila (upad decembrske norije nakupovanja).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Klemen86 ()
««
10 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Electronic4you (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6018154 (953) d12345
»

DPD in njihovi paketniki - vse dela, dokler ne pač ne (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
808156 (4053) AndrejO
»

DHL in dostava Pošte Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9546257 (17098) uporabnik50
»

DPD pustil paket v veži bloka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6310544 (8542) Zelnick

Več podobnih tem