» »

spletna prevara prosim pomoč

spletna prevara prosim pomoč

1
2
»

Cowboy6 ::

Če trolaš, potem je brezveze podajati še kakšne odgovore. Če ne trolaš in si dejansko bil naiven ter nakazal denar, potem imaš žal skoraj ničelne možnosti. Padel si na šolski primer prevar. Predlagam, da se obrneš na revolut (nekdo je pripel link) ter lahko podaš še prijavo na policijo, čeprav ti ne bodo pomagali, boš pa pomagal pri statistiki za spletne prevare.
Me pa zanima kaj si želel naročiti, čeprav je bolje da ne poveš, ker se te bodo fantje na ST še bolj privoščili.
Tukaj naj bi bil moj podpis.

huzu ::

Cowboy6 je izjavil:

Me pa zanima kaj si želel naročiti




(že vidim, ko se bojo jutri začeli tule javljati tudi drugi slotechovci, opeharjeni za 2 jurja... >:D oversized vse, pa kupit se da, na juriš... >:D)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: huzu ()

dexterboy ::

Matr je huda! Kje jo lahko naročim?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

c3p0 ::

S temi možačastimi nogami?

Miki N ::

dexterboy je izjavil:

Matr je huda! Kje jo lahko naročim?


Vedno sem se spraševal, zakaj na ST še ni teme "Zakaj so seks-lutke prava stvar" - po svoje čudno ne? Mogoče sicer bolje, da je ni, ker bi verjetno v njej kraljeval Inžinirćek.

Horas ::

Miki N je izjavil:

dexterboy je izjavil:

Matr je huda! Kje jo lahko naročim?


Vedno sem se spraševal, zakaj na ST še ni teme "Zakaj so seks-lutke prava stvar" - po svoje čudno ne? Mogoče sicer bolje, da je ni, ker bi verjetno v njej kraljeval Inžinirćek.


če maš otroke je kr porblem ker je ne morš skrit.

že ostalih par pripomočkov zanjo in mene mama skrite ampak otroci prebrskajo...in anjdejo slej ko prej
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

MIHAc27 ::

Omara z opcijo zaklepanja, ključ lepo vedno v žepu.

Blinder ::

DarwiN je izjavil:


Sam za info, kdor rad prisluhne takšnim prigodam: Catfished kanal na youtubu. Sicer gre za romantične prevare, ampak je eden tistih kanalov, ko začneš gledat in ne moreš nehat. Folk Nigerijcem pošilja po več 100k dolarjev.. Dobesedno zgodbe, ko žensko kontaktira sam Johnny Depp, se po hitrem postopku zaljubita in kmalu tip potrebuje 3k$.. Johnny Depp potrebuje par tisočakov.. 8-)


Jaz tudi zelo rad poslušam te zgodbe. Čeprav malo sumim, da so zgodbe fejk. Zaslužek preko youtube ..
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

DarwiN ::

Zagotovo ni fejk.. Folk je glup. Še posebej zblojeni Američani. ~65-letni posamezniki, ki so dejansko tako zblojeni, da se jim sploh ne zdi tako čudno, da se je 25-letni lepotec zaljubil vanje na podlagi ene fotke.

Kot je razvidno iz teh prispevkov gre IMO spet v veliki večini primerov za konzervativne verske fanatike. Ti ljudje od rojstva do smrti živijo na podlagi wishful thinkinga oz. pobožnih želja. V imaginarni realnosti. Od rojstva cherry picking pri vsem, od svetega pisma, kjer lahko upravičijo vse svoje želje, poglede na svet in vsa svoja dejanja, do novic, kjer konzumirajo izključno tiste novice, ki jih želijo slišati. Rezultat je totalno neracionalna, zblojena oseba, ki se je 65 let prostovoljno prepuščala pranju možganov, izgubila vsak stik z realnostjo in je prepričana, da se svet vrti okrog nje.

In potem uleti nigerijski "oil rig worker" scammer, teden dni in ima osebo na trnku. My queen, I love you. 8-)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

PrihajaNodi ::

Kaj pa je kupil za 2 jurja? Gdo ve? Ajd da je scam preko kripta al pa ti spizdijo coine preko phisinga, ok. Sam tole bi pa tudi jaz dal kak evro za pomoc uporabniku.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Furbo ::

Kot da je važno kaj je 'kupil'. Nič ni kupil, saj je šlo za nateg. Lahko je kupoval ročno uro ali kaj podobnega, tu je dosti scamerjev.
i5-13600K, Noctua NH-D15, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO,
Toughpower GF3 1000W, RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

PrihajaNodi ::

Za 2 jurja gres kupit uro preko revoluta? Zakaj? Ne paypal ne priznani trgovec nic ne garantirata.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prevaranti na Bolhi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
334102423 (8157) predi
»

Slovenska Amber (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12512051 (7785) poweroff
»

Spolni prestopnik g. Pribac? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
33834778 (15659) hbgqzR
»

WhatsApp dobil možnost izvajanja plačil - najprej v Braziliji (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
5110223 (8299) twom
»

Prevare na Bolha.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8823089 (17970) ratkob65

Več podobnih tem