» »

Spolni prestopnik g. Pribac?

Spolni prestopnik g. Pribac?

nergac ::

Hypathia je izjavil:

Jaz nisem javna osebnost.


To te ne odvezuje.

IL_DIAVOLO ::

Mato989 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Delodajalec ne rabi dokazov. Tudi deppa in spaceya so skenslali, ker to pač rusi ugled. Ne rabijo zagotovil sodisca. Tudi jaz jih ne rabim.


Kaj? A se ti je malo odpeljalo... Ne primerjaj USA s Slovenijo...


Potem pa nazaj v slo. Župnik slata otroka. Foter se pritoži, ne naredijo nic. Vzame otroka ven. Se ena pritožba.

Zupnika odpustijo in mu odvzamejo dovoljenje za masevanje in vodenje verouka, brez sodisca. In tako je tudi prav. Zakon mora ščititi sibke.

Pa tega je ogromno, ampak kaj tebi to razlagat, ki scitis kriminalce.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

pffff ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Mato989 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Delodajalec ne rabi dokazov. Tudi deppa in spaceya so skenslali, ker to pač rusi ugled. Ne rabijo zagotovil sodisca. Tudi jaz jih ne rabim.


Kaj? A se ti je malo odpeljalo... Ne primerjaj USA s Slovenijo...


Potem pa nazaj v slo. Župnik slata otroka. Foter se pritoži, ne naredijo nic. Vzame otroka ven. Se ena pritožba.

Zupnika odpustijo in mu odvzamejo dovoljenje za masevanje in vodenje verouka, brez sodisca. In tako je tudi prav. Zakon mora ščititi sibke.

Pa tega je ogromno, ampak kaj tebi to razlagat, ki scitis kriminalce.


Kar si opisal je tudi ZDA. Desetletja. Pac smo malo zadaj, kar je razumljivo, ziveli smo v eni partijski diktaturi in nekaterim se kolca po tistih casih in bi radi bili spet v partiji, samo tokrat v JIJevi. Ali pa nekateri iz "fly over countries" v Trumpovi. Zupnik bi moral biti pa pravno obsojen, cerkev pa izgnana iz drzave kot druzbeno skodljiva, verjetno tudi pedofilska, kriminalna zdruzba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

Pimoz ::

Če te zbije avto, ko hodiš po cesti, in pobegne ter ga nikoli ne najdejo in postavijo pred sodišče, to pomeni, da nisi bil žrtev prometne nesreče? Dej nehi se brukat s svojimi idiotizmi.

Prometna nesreča ni rekla-kazala.
Za žrtev rabiš imeti nekoga obsojenega kaznivega dejanja.
Trenutno imamo pa samo obdolženca in tožnika.
Ubistvu še to ne, ker ni na sodišu.
Torej imamo ljudi, ki nekaj govorijo in druge, ki se nekaj branijo.
Ne tič ne miš torej.

Hypathia ::

Važno, da so ga sklatili s položaja in ne bo mogel več škode delat. One predator down, many more to go.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

IL_DIAVOLO ::

Hypathia je izjavil:

Važno, da so ga sklatili s položaja in ne bo mogel več škode delat. One predator down, many more to go.


Tocno tak, ostalo je nepomembno.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

nergac ::

s:=-1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

harvey ::

nergac je izjavil:

IL_DIAVOLO:

Kaj pa veš kako pogodbo ima Pribac.

Pa imamo še vedno dokaj kontinentalni sodni sistem, na to vsi pozabljate.

Hipi pa v vse tlači neko poroto in javnost.

Kot da bi bili pod Briti ...

Najverjetneje tako, kot vsi ostali pedagoški delavci na Univerzi v Ljubljani, da je za opravljanje pedagoškega dela potrebno imeti veljaven naziv - habilitacijo. V kolikor tega ni, preneha delovno razmerje. Razlogi za to so različni od recimo, nekih osnovnih formalnih, da nisi v roku izpolnil meril za izvolitv v naziv npr. opravljen doktorat, zadostno število objav, etc, do tega da vloga, ni šla skozi habilitacijsko komisijo zaradi kakšnega negativnega mnenja...
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

nergac ::

Pač ne bo več profesor na FF.

Ampak zaradi tega še ni pravno kriv.

Pač bo dobil svojo "kazen" in to je to.

D3m ::

Se lahko pritoži.
|HP EliteBook|R5 6650U|

nergac ::

Seveda se lahko.

Gud lak.

harvey ::

D3m je izjavil:

Se lahko pritoži.

Se je že, sedaj po postopku na Univerzi gre na naslednjo inštanco in lahko to izpodbija na sodišču.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Hypathia ::

Če gre verjeti Lahovniku, bo težka:


@LahovnikMatej

21 Jan
Ne poznam nikogar, ki bi v upravnem sporu na sodišču uspel negativno mnenje glede izvolitve v naziv spremeniti v pozitivnega tako, da je zgodba verjetno zaključena.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

nergac ::

Župniki so pod jurisdikcijo Vatikana delno, Pribac pač ne.

Lahko pa gre za župnika ... Ima dosti znanja, programa sta sorodna, dosti ve o monoteističnih religijah.

gus5 ::

Hypathia je izjavil:

Proti molku in za likvidacijo spolnih nasilnežev.
Črne Mačke
Retribucija z obrestmi. :))

Nekateri so pohotni, drugi krvoločni.

Pimoz ::

zaenkrat je dobil samo kakor bi američani rekli: "slap on the wrist".

Zaenkrat je dobil porušeno življenje in javni linč brez sodne obravnave.
Nevem zakaj ampak mi nekako sliči na kršitev človekovih pravic.

Definitivno je dolžnost države, da zadevi pride do dna. Ne glede na izid bo žrtev samo tako zaščitena. Pa naj bo žrtev ženska, ki je žrtev spolne zlorabe ali pa je žrtev moški, ki te zlorabe ni storil.

ps: Pa glede, da smo v moderni dobi, kamero v predavalnico in snemati ves čas, pa bo takoj vse rešeno!

Ne. To je spet odpovedovanje pravici do zasebnosti na račun nečesa kar se domnevno lahko zgodi. Probleme je treba reševat na druge načine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pimoz ()

Hypathia ::

gus5 je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Proti molku in za likvidacijo spolnih nasilnežev.
Črne Mačke
Retribucija z obrestmi. :))

Nekateri so pohotni, drugi krvoločni.

Beseda "likvidacija" ima več pomenov, če si ti razumel, da je šlo za uporabo najbolj krvoločne variante, še ne pomeni, da je bilo tako mišljeno.


likvidácija -e ž (á)
1. nav. ekspr. odprava, uničenje, odstranitev: likvidacija kolonializma, nepismenosti, oborožitve / likvidacija dolgov / publ. levo krilo stranke zahteva voditeljevo politično likvidacijo
2. jur. prenehanje obstoja gospodarske organizacije: izvesti likvidacijo / redna likvidacija; prisilna likvidacija stečaj
// v zvezi z v postopek za to prenehanje: iti, preiti v likvidacijo; biti v likvidaciji; zadruga v likvidaciji
3. usmrtitev po nalogu organizacije, gibanja ali posameznika: opraviti likvidacijo / množične likvidacije prebivalstva
♦ adm. presoja pravilnosti knjigovodske listine in njena priprava za nadaljnjo obravnavo
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

dild0idis ::

Ne, Pimoz nimaš prav.

Normalni ljudje vedo, da obstaja koncept nedolžnosti, dokler ti ni dokazana krivda, navijači ene in druge strani so pa navadni bumbarji, ki se jih ne splača poslušati, plus ta javni linč je bolj posledica samega pristranskega poročanja MSM in iskanju vedno odmevnih novic.

Plus, glede na to, da je bil javna oseba in tudi aktivno sodeloval v teh obsodbah določenih ljudi, pa tudi ne bomo ravno točili solz zaradi javnega linča.

Glede kamer v predavalnicah, zakaj pa ne, sedaj imamo Zoom ipd. zadevo, ki so dostikrat snemane, zakaj bi bile predavalnice izvzete, saj so javno prizorišče in bi se take zadeve zelo hitro rešile, vsaj v predavalnicah in na samih izpitih ali pa se bojiš, da bi te posneli, ko plonkaš? :))

ps: Plus Pimoz glede, da sedaj omenjaš kršenje javnih pravic, predvidevam, da si enakega mnenja pri drugih primerih!
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

bbbbbb2015 ::

harvey je izjavil:

nergac je izjavil:

IL_DIAVOLO:

Kaj pa veš kako pogodbo ima Pribac.

Pa imamo še vedno dokaj kontinentalni sodni sistem, na to vsi pozabljate.

Hipi pa v vse tlači neko poroto in javnost.

Kot da bi bili pod Briti ...

Najverjetneje tako, kot vsi ostali pedagoški delavci na Univerzi v Ljubljani, da je za opravljanje pedagoškega dela potrebno imeti veljaven naziv - habilitacijo. V kolikor tega ni, preneha delovno razmerje. Razlogi za to so različni od recimo, nekih osnovnih formalnih, da nisi v roku izpolnil meril za izvolitv v naziv npr. opravljen doktorat, zadostno število objav, etc, do tega da vloga, ni šla skozi habilitacijsko komisijo zaradi kakšnega negativnega mnenja...


S habilitacijskimi komisijami nisem imel izkušenj iz prve roke. Mi je pa eno par profesorjev reklo, da je to dokaj formalnost, če imaš količkaj trdne številke glede objav. Še nikogar niso vrgli, češ, da ne zna predavati, oz. predavanja nimajo pedagoškega elementa. Imel pa sem profesorja matematike, ki je študiral za doktorat. Kaj je on točno imel za naziva, ni bil asistent, mi smo ga naslavljali s profesor, ampak imel je "samo" magisterij, pa ni imel stalne pozicije na faksu.

On pa nikakor ni mogel narediti doktorata, enkrat je prišel ves potrt v predavalnicoin nekako v trenutku slabosti se je razgovoril, da pač proba dokončati doktorat, da je to že sedaj pogoj, da pa ga "močna" opozicija ovira in da mu niso priznali zagovora doktorata. Ali pa ga celo niso pustili na ustni zagovor ali nekaj takega. Menda so mu v komisiji sedeli neki bivši sošolci ali nekaj takega, ta del ga nisem razumel. Govoril je samo, da ga bivši sošolci ovirajo. Skratka, kot je rekla ena gospa, tajnik fakultete, to je kot neke vrste poslovna direktorica na faksu... Ona je rekla, da so akademiki hujši ko majhni otroci. Menda profesor lahko vzame študijski dopust, pa so eni malo v Italijo zavili na pravi dopust, pa so se špecali med sabo in si pošiljali anonimke.

nergac ::

bbbbbb2015 je izjavil:

harvey je izjavil:

nergac je izjavil:

IL_DIAVOLO:

Kaj pa veš kako pogodbo ima Pribac.

Pa imamo še vedno dokaj kontinentalni sodni sistem, na to vsi pozabljate.

Hipi pa v vse tlači neko poroto in javnost.

Kot da bi bili pod Briti ...

Najverjetneje tako, kot vsi ostali pedagoški delavci na Univerzi v Ljubljani, da je za opravljanje pedagoškega dela potrebno imeti veljaven naziv - habilitacijo. V kolikor tega ni, preneha delovno razmerje. Razlogi za to so različni od recimo, nekih osnovnih formalnih, da nisi v roku izpolnil meril za izvolitv v naziv npr. opravljen doktorat, zadostno število objav, etc, do tega da vloga, ni šla skozi habilitacijsko komisijo zaradi kakšnega negativnega mnenja...


S habilitacijskimi komisijami nisem imel izkušenj iz prve roke. Mi je pa eno par profesorjev reklo, da je to dokaj formalnost, če imaš količkaj trdne številke glede objav. Še nikogar niso vrgli, češ, da ne zna predavati, oz. predavanja nimajo pedagoškega elementa. Imel pa sem profesorja matematike, ki je študiral za doktorat. Kaj je on točno imel za naziva, ni bil asistent, mi smo ga naslavljali s profesor, ampak imel je "samo" magisterij, pa ni imel stalne pozicije na faksu.

On pa nikakor ni mogel narediti doktorata, enkrat je prišel ves potrt v predavalnicoin nekako v trenutku slabosti se je razgovoril, da pač proba dokončati doktorat, da je to že sedaj pogoj, da pa ga "močna" opozicija ovira in da mu niso priznali zagovora doktorata. Ali pa ga celo niso pustili na ustni zagovor ali nekaj takega. Menda so mu v komisiji sedeli neki bivši sošolci ali nekaj takega, ta del ga nisem razumel. Govoril je samo, da ga bivši sošolci ovirajo. Skratka, kot je rekla ena gospa, tajnik fakultete, to je kot neke vrste poslovna direktorica na faksu... Ona je rekla, da so akademiki hujši ko majhni otroci. Menda profesor lahko vzame študijski dopust, pa so eni malo v Italijo zavili na pravi dopust, pa so se špecali med sabo in si pošiljali anonimke.


Ja, tajnice vladajo. Baje.
Ni ravno temu tako.
V naših časih si se lahko pritožil profesorju za študentske zadeve, ki je lahko anuliral odločitev tajnice, če je tako presodil.
Ampak neke zadeve se rešijo kasneje, z zamikom, ko mlajši pridejo na "oblast".
Kar pa se tiče hierarhije med študenti: po dveh letih na faksu smo takoj vedeli, kdo kam spada.
Vsaj približno.
Kaj je pa kdo dosegel, je drugo vprašanje. Dosti je odvisno od "erosa" do področja študija.

In akademiki so ljudje kot vsi drugi. Igric je koliko hočeš.

In nihče ni imun pred položajem, napuhom, "kapitalom" v širšem pomenu ...

Je marsikaj spremenila tudi Bologna ... Se mi zdi izbira smeri na mojem faksu danes dosti bolj smiselna in fleksibilna kot četrt stoletja nazaj, ko sem si lahko izbral področje diplomske naloge in pa nekaj seminarskih nalog, ostalo je bilo zacementirano in obsežno.

Za prednosti ne vem povedati, ker Bologne nisem izkusil. Imajo pa študentje danes verjetno drugačne težave in dobre strani.

harvey ::

Pimoz je izjavil:


Nevem zakaj ampak mi nekako sliči na kršitev človekovih pravic.

Pa saj habilitacija ni človekova pravica.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

harvey ::

bbbbbb2015 je izjavil:



S habilitacijskimi komisijami nisem imel izkušenj iz prve roke. Mi je pa eno par profesorjev reklo, da je to dokaj formalnost, če imaš količkaj trdne številke glede objav. Še nikogar niso vrgli, češ, da ne zna predavati, oz. predavanja nimajo pedagoškega elementa.

Ne bo točno, da nikogar niso vrgli, Artur Štern npr. ni opravil nastopnega predavanja v izvolitev za naziv docenta ravno iz razlogov, da ni bilo pedagoškega elementa, prej vse drugo. On je to potem v kolumnah elaboriral kot maščevanje in ne vem, kaj vse je pleteničil, potem pa je moral zaradi časti in dobrega imena pojasniti svojo plat prigode član komisije.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Pimoz ::

dild0idis je izjavil:

Ne, Pimoz nimaš prav.

Normalni ljudje vedo, da obstaja koncept nedolžnosti, dokler ti ni dokazana krivda, navijači ene in druge strani so pa navadni bumbarji, ki se jih ne splača poslušati, plus ta javni linč je bolj posledica samega pristranskega poročanja MSM in iskanju vedno odmevnih novic.

Plus, glede na to, da je bil javna oseba in tudi aktivno sodeloval v teh obsodbah določenih ljudi, pa tudi ne bomo ravno točili solz zaradi javnega linča.

Glede kamer v predavalnicah, zakaj pa ne, sedaj imamo Zoom ipd. zadevo, ki so dostikrat snemane, zakaj bi bile predavalnice izvzete, saj so javno prizorišče in bi se take zadeve zelo hitro rešile, vsaj v predavalnicah in na samih izpitih ali pa se bojiš, da bi te posneli, ko plonkaš? :))

ps: Plus Pimoz glede, da sedaj omenjaš kršenje javnih pravic, predvidevam, da si enakega mnenja pri drugih primerih!

Ne razumem kaj točno naj ne bi imel prav?
Se strinjam, da normalni ljudje to vedo. In sem proti navijačem. Sploh, če so to mediji. Ker se v primeru nedolžnosti dela izredna škoda človeku.
Ja, kar je počel je počel. Ampak načeloma so me učili, da če jaz ubijem tvojo mamo ti moje vseeno ne smeš?
Glede kamer sem proti zato, ker zadnje čase raja iz meni neznanega razloga, sili v to, da se je pripravljena odpovedat svojim pravicam (za katere so se dolga stoletja borili njihovi dedje) v zameno za odpravo potencialnih (ja, potencialnih - v večini primerov se ne zgodijo) kaznivih dejanj. Gre najmanj za nesorazmeren ukrep. Moji dnevi plonkanja so pa že dolgo mimo. Niti ne poznam niti ne mislim, da sem na poti, da bom poznal, človeka, ki bo to potreboval.
Javnih pravic? Predvidevam, da si mislil človekovih? Ja, sem enakega mnenja pri vseh. Lahko pa mi dokažeš, da to ne drži, se bom opravičil.

Pa saj habilitacija ni človekova pravica.

Ni letelo na to. Ampak na to, da se človeka brez obsodbe na vidiku vlači po zobeh. Če je izgubil službo je to čisto drug problem. Povezan, ampak drug. Ustanova, kot je univerza, se pač lahko odloči kdo bo na njej predaval. In zaradi mene lahko to naredijo na podlagi pike na nosu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pimoz ()

marS ::

kr tole poglejte, politično nekorektno, pa kokice, seveda :))
...no more heroes...
https://ilbis.com/

Hypathia ::

Dobra oddaja, ga. Andreja Poljanec odlična, Norma napreduje, Vodeb pa houdre kot ponavadi.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

gus5 ::

Hypathia je izjavil:

gus5 je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Proti molku in za likvidacijo spolnih nasilnežev.
Črne Mačke
Retribucija z obrestmi. :))

Nekateri so pohotni, drugi krvoločni.

Beseda "likvidacija" ima več pomenov, če si ti razumel, da je šlo za uporabo najbolj krvoločne variante, še ne pomeni, da je bilo tako mišljeno.


likvidácija -e ž (á)
1. nav. ekspr. odprava, uničenje, odstranitev: likvidacija kolonializma, nepismenosti, oborožitve / likvidacija dolgov / publ. levo krilo stranke zahteva voditeljevo politično likvidacijo
2. jur. prenehanje obstoja gospodarske organizacije: izvesti likvidacijo / redna likvidacija; prisilna likvidacija stečaj
// v zvezi z v postopek za to prenehanje: iti, preiti v likvidacijo; biti v likvidaciji; zadruga v likvidaciji
3. usmrtitev po nalogu organizacije, gibanja ali posameznika: opraviti likvidacijo / množične likvidacije prebivalstva
♦ adm. presoja pravilnosti knjigovodske listine in njena priprava za nadaljnjo obravnavo

Aha, pravici do retribucije bo zadoščeno z akademsko likvidacijo. Menda bo ostal brez službe zaradi pohotnih pogledov:

Ni prijav na policijo. Ni suma kaznivega dejanja. Ni zgodb o otipavanju.
Je zgodba o tem, ali je prav, da neverbalna komunikacija (pogledi, drže) postane odločilna, da nekoga moralno diskvalificiramo. In je zgodba o anonimnih anketah, ki o tem odločajo.
(Pribac)

Pimoz ::

Jao faktor. Kako narediti politicno temo iz teme, ki politicna po svoji naravi sploh ni.

Hypathia ::

gus5 je izjavil:


Aha, pravici do retribucije bo zadoščeno z akademsko likvidacijo. Menda bo ostal brez službe zaradi pohotnih pogledov

Ja, je že ostal brez službe, za profesorje veljajo določeni standardi obnašanja, za tiste, ki predavajo "Praktično etiko", tako kot Pribac, bi morali biti še pa malo višji in pohotni pogledi ne sodijo zraven.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

nergac ::

Se popolnoma strinjam.
Če bi g. Pribcu res bilo toliko do profesure, bi lahko svoj višek energije sprostil ob objektiviziranem materialu kot vsak civiliziran človek.
Saj Hipi ne bi vedel za to ... Ali pač?

P.S. Mišljen je seveda p0rn na netu, da me spet ne boste lovili za besede.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

Hipatija3 ::

Hypathia je izjavil:

Važno, da so ga sklatili s položaja in ne bo mogel več škode delat. One predator down, many more to go.

GAMAD SMRDLJIVA!
Važno, da se nekomu uniči življenje, čeprav nedokazano, samo zato, ker ima privesek med nogami!!

Si NAJSLABŠE, kar lahko doleti ženske!

Pimoz ::

Ja, je že ostal brez službe, za profesorje veljajo določeni standardi obnašanja, za tiste, ki predavajo "Praktično etiko", tako kot Pribac, bi morali biti še pa malo višji in pohotni pogledi ne sodijo zraven.

Spet me samo informativno zanima: kaj so "pohotni pogledi", kdo jih ocenjuje in točno kakšna so merila? Čisto tako, da se začnem izogibat tem ljudem.

zztop ::

Pribac: "Obsojam nesprejemljivo politično instrumentalizacijo, ki jo doživlja moj primer in pod katero je moral senat odločati"

Nujna je javna razprava o spolnem nadlegovanju

"Obžalujem, da senat UL ni prepoznal tehtnih argumentov v moji pritožbi. Hkrati obsojam nesprejemljivo politično instrumentalizacijo, ki jo doživlja moj primer in pod katero je moral senat odločati. Bojim se, da ta politizacija odpira pot posegom v avtonomijo univerzitetnega prostora. Na odločitvi senata se bom po seznanitvi s sklepom pritožil (na omenjeni sklep se je mogoče pritožiti na upravno sodišče, op. a.). Zdi se mi pomembno, da Slovenija opravi javno razpravo o spolnem nadlegovanju, ki je nikoli zares ni opravila in jo bo, kot kaže, zdaj ob moji zgodbi. Kot k drugim nameravam tudi k tej prispevati tudi jaz," nam je danes še povedal Pribac. Sicer pa zoper Pribca, in tudi nobenega drugega profesorja FF, na Policijski upravi Ljubljana, na naše posebno vprašanje, ne vodijo postopka v zvezi s spolnim nadlegovanjem.

dild0idis ::

Pimoz je izjavil:


Spet me samo informativno zanima: kaj so "pohotni pogledi", kdo jih ocenjuje in točno kakšna so merila? Čisto tako, da se začnem izogibat tem ljudem.


BTW, tole ne spada sicer pod Pribca, vendar včasih se dozdeva, da je nekako takole.

Dobro izgledaš, ženski je to šarmantno in seksi.

Ne izgledaš dobro, pohotnež pokvarjeni.

(pa lahko vloge tudi obrnemo v določenih primerih)

Zato pa je bila tudi zgoraj omenjna ideja o snemanju predavalnic, predavlnice so javni prostori in tukaj ne bi smelo biti ovir, se pa strinjam z argumentom, da to ni edina rešitev in tudi dobro bi bilo, da se ta pravila nekako bolj jasno določi, ker imamo kar nekaj primerov, kjer je meja med pravo potjo in napačno zelo nejasno določena!


Plus še enkrat tukaj ni vprašanje, naš, ni naš, in vsi tisti, ki spadate pod ti dve kategoriji je čas, da se malce zamislite nad svojimi dejanji.

Prav je, da se zadeva razišče in se na sodišču dokaže njegovo krivdo ali pa njegovo nedolžnost in se ne obsoja ali oprošča človeka samo ker je naš oz. ni naš!

Tudi prav je, da se človek umakne iz profesure, dokler ni konec preiskave glede teh potencialnih dejanj.

Tudi prav je, da v primeru, če bo človek na koncu spoznan za nedolžnega, da se to jasno in glasno pove in se mu povrne vsak škoda, ki jo je imel!

Tudi prav je, da v primeru krive obtožbe, oseba, ki da krivo obtožbo, tudi odgovarja za to krivo obtožbo!
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Lahko tozi, koliko hoce, zaposlil ga ne bo noben vec, razen ce se dokaze, da so obtožbe popolnoma neutemeljene in izmisljene. Kar po mojem niso.

Zakaj ne pridejo študentke z izjavami "naprej"? Ker je taksne stvari hudicevo tezko razlagat in utemeljevat. Ni prišlo do seksa. Neprimerne opazke, poglede in dotike pa je zelo težko nekomu tretjemu razlagat.

Taksen filozof in gobezdac bi jih v 2 stavkih zabil in zato ga tako zelo skeli, ker nima nobene moci pri anonimnih prijavah.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

nergac ::

Točno tako.
Največja kazen je to, da ne bo mogel blebetati na faksu in pred TV.

To bi moralo doleteti tudi marsikoga drugega. >:D

Pimoz ::

Dobro izgledaš, ženski je to šarmantno in seksi.

Ne izgledaš dobro, pohotnež pokvarjeni.

Aha torej moja rešitev velja. Izogibanje celotni ženski populaciji in v določenih primerih tudi moški. Super, se bom držal tega.

digitalcek ::

Življenske izkušnje 70 + letnika.

Star si recimo 60 let.
- Izstopiš iz 10 let starega avta, ki je vreden 800EUR. Te pogleda za 0.3 sekunde.
- Izstopiš iz praktično novega avta, ki je stal 65.000EUR. Te pogleda za 3,3 sekunde.
- Izstopiš iz Maseratija ali Porša. Te gleda neprestano, te pravzaprav, če se postavimo v današnji odnos do gledanja, nadleguje, Spolno, pa tudi drugače. S pogledom.

Klošar te vpraša: mi daste kovanček?
Ona te s pogledom in tudi sicer vprašuje: bi me živel, sponzoriral, financiral in vzdrževal?

Sponzoruše na vsakem vogalu.
Ki pa so zelo hude, če jim daš vedeti, da so to kar so...

Resnica boli. Od nekdaj!

Zgodovina sprememb…

showsover ::

'Dobro in slabo izgledati' se da razširiti.

Bigger breasts represent fertility, men are attracted to that... Wealth is just an indicator of being a good provider like a lioness will pick the biggest strongest lion... Biology confirmed both of the myths.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

nergac ::

digitalcek je izjavil:

Življenske izkušnje 70 + letnika.

Star si recimo 60 let.
- Izstopiš iz 10 let starega avta, ki je vreden 800EUR. Te pogleda za 0.3 sekunde.
- Izstopiš iz praktično novega avta, ki je stal 65.000EUR. Te pogleda za 3,3 sekunde.
- Izstopiš iz Maseratija ali Porša. Te gleda neprestano, te pravzaprav, če se postavimo v današnji odnos do gledanja, nadleguje, Spolno, pa tudi drugače. S pogledom.

Klošar te vpraša: mi daste kovanček?
Ona te s pogledom in tudi sicer vprašuje: bi me živel, sponzoriral, financiral in vzdrževal?

Sponzoruše na vsakem vogalu.
Ki pa so zelo hude, če jim daš vedeti, da so to kar so...

Resnica boli. Od nekdaj!


Ja, in zakaj bi sponzoruša sama po sebi f* dobro?

So vsaj poštene in v bojni opremi ...

Imaš pa tudi tipe polne keša, brez nekega hudega avta in dobrega izgleda.

Lahko pa investiraš v obleko in kravato, si izposodiš hud avto za dva dni in greš v "lov". Največ je odvisno od nakladanja in fokusiranosti ter želje ter pravilnega pristopa.

showsover ::

digitalcek je izjavil:

- Izstopiš iz praktično novega avta, ki je stal 65.000EUR. Te pogleda za 3,3 sekunde.

Wow, digi, ti pa si nek šarmer, vidim, 10% dalj od povprečja si te ogledujejo :-) Ko mene pogledajo, radar sploh ne bipne :-)

Guess how long it took people on average to determine whether they were attracted to the other person? Three seconds.

nergac ::

Sam se vedno stavil samo na šarm.

Čim sem dodal kaj drugega, sem se opekel.

Pa če je kaj ratalo ali ne.

Vetrpiha ::

Pimoz je izjavil:

Predvsem je vedno pri teh #metoo vedno bil in bo problem pranje perila v javnosti.
Me zanima kako se bo takrat upravičilo celotno zadevo, ko sodišče ne bo ugotovilo nobene krivde. Človek bo pa v tem času ob čisto vse. Kdo ve primer, kjer se je to mogoče že zgodilo?
Najbrž enako kakor pri Američanih in smrtni kazni. E, jbg falil smo.
Sploh pa, če je moški, ima orožje vedno sabo in je avtomatično kriv.

Očitno nisi prebral sestavka.

Res nisem. Ker ne mislim brat nekega feminističnega, #metoo bruhanja, ki se je znašel na mojem ekranu. Važno, da so napisale, da je na univerzi patriarhat???, da so za likvidacijo ljudi??? in sklicujejo se na neke sluzavce??? in podpišejo se črne mačke.
Hkrati bog ne daj, da bi jim na ulici kdo rekel mačka.
Je bilo dovolj, da sem samo z enim očesom videl zadnje 4 vrstice pa imam erectile dysfunction do 2022.
Tako, da ne, res nisem in ne mislim prebrat.

Tako kot pri druzinskem nasilju tudi v takih primerih zmanjkajo price. Ne ker jih ne bi bilo, ampak ker se niso pripravljene izpostavljati.

nergac ::

Bejž no bejž ...

Potem sem tak protiprimer.

Ali sem bil v mladih letih preveč zatopljen v basket ... ja, to bo.

D3m ::

Ne ker jih ne bi bilo, ampak ker se niso pripravljene izpostavljati.


Zato, ker kmalu ugotoviš (s prakso), da nisi noben vitez v belem oklepu ampak en papak, ki se je vtaknil v spor med dvema in posledično lahko fašeš od obeh. :)

Lp.
|HP EliteBook|R5 6650U|

3p ::

luli je izjavil:

Seveda. Kriv je JAJO. Edino njega se lahko obtoži, fukfehtarje in impotentnega nabijača s FDV ali primerljive Filozofske fakultete pa ne.


Hmm, a potem ne veš, da je JAJO študiral na FDV?

Levica ::

Pribac ni kriv tole je vse nastavljeno iz strani politike, ker hočejo diskriditirati uglednega levega govorca. Sem insider in vem,da tole ne pije vode.

Je pa res,d a je Pribac sposoben , pameten in lep in,da študentke palijo nan jega in so vsakokrat zavrnjene, ker je on profesionalec in zato mogoče tudi huda kri in lažne obtožbe.

digitalcek ::

showsover je izjavil:

digitalcek je izjavil:

- Izstopiš iz praktično novega avta, ki je stal 65.000EUR. Te pogleda za 3,3 sekunde.

Wow, digi, ti pa si nek šarmer, vidim, 10% dalj od povprečja si te ogledujejo :-) Ko mene pogledajo, radar sploh ne bipne :-)

Guess how long it took people on average to determine whether they were attracted to the other person? Three seconds.


Mene že vsaj 15 let ne ogledujejo več. Ker sem se začel vozit po centru s kolesom in sem skromno oblečen (minimalist.com).

Me pa moti, da me zadnjih 10 let pogledujejo 70-80 letne.
To pa je dejansko ogabno. Ker sem vedno imel 15-25 let mlajše partnerke.

Hypathia ::

digitalcek je izjavil:

Življenske izkušnje 70 + letnika.

digitalcek je izjavil:


Dve zimi nazaj sta mi v busu nasproti sedeli dve frklji v zimskih plaščih, spodaj dva gumba plaščev odpeta, pod plaščema pa minici.
Sem pogledal, zakaj pa ne. Nisem sem sklnil ali pripognil, sem pa na hitro pogledal. Ker sem bil radoveden, ali nosita hlačke, ali ne. In semvidel, kar sem pač videl.
Ena mi reče: Kva pa gledaš, stari?!

digitalcek je izjavil:


Me pa moti, da me zadnjih 10 let pogledujejo 70-80 letne. To pa je dejansko ogabno.

70+ letnik se pritožuje ker ga gledajo sovrstnice, se mu zdi pa povsem primerno, da sam ogleduje mednožja komaj polnoletnih deklet.

Tipičen primer primer nagravžnega, predatorskega, seksističnega pribcovanja.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Hypathia ::

showsover je izjavil:

'Dobro in slabo izgledati' se da razširiti.

Bigger breasts represent fertility, men are attracted to that... Wealth is just an indicator of being a good provider like a lioness will pick the biggest strongest lion... Biology confirmed both of the myths.

Bull shit na kvadrat. Velikost prsi nima nobene veze s fertilnostjo in moški, ki imajo denar, niso nujno "good providerji" ali dobri partnerji.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

nergac ::

digitalcek je izjavil:

showsover je izjavil:

digitalcek je izjavil:

- Izstopiš iz praktično novega avta, ki je stal 65.000EUR. Te pogleda za 3,3 sekunde.

Wow, digi, ti pa si nek šarmer, vidim, 10% dalj od povprečja si te ogledujejo :-) Ko mene pogledajo, radar sploh ne bipne :-)

Guess how long it took people on average to determine whether they were attracted to the other person? Three seconds.


Mene že vsaj 15 let ne ogledujejo več. Ker sem se začel vozit po centru s kolesom in sem skromno oblečen (minimalist.com).

Me pa moti, da me zadnjih 10 let pogledujejo 70-80 letne.
To pa je dejansko ogabno. Ker sem vedno imel 15-25 let mlajše partnerke.


Imaš pač šarm, ki se mu ne morejo upreti.
minimalist.com je samo dodaten +.
Kaj bi šele bilo, če bi hodil peš ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Velika Britanija: žrtve posilstev bodo morale policiji predati mobilne telefone (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26638023 (33573) vostok_1
»

Anonymous se je lotil strani z otroško pornografijo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Varnost
13142664 (36743) Gregor P
»

Spolno nadlegovanje? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17939417 (34594) Pyr0Beast

Več podobnih tem